2TON - QIKA

Komente

 • Shkelqim Murja
  Shkelqim Murja6 orë më parë

  Yll je 2 ton tdu shumm

 • Dorina Dashi
  Dorina Dashi7 orë më parë

  kjo keng meriton me shum klikime se kaq si gjithmon 2ton kenget i ben super te bukura 😏♥️🥰🥰🔥🔥🔥

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi9 orë më parë

  🔥🔥🔥🎤👏

 • Megan Murati
  Megan Murati11 orë më parë

  Ke deshtu

 • geri masha
  geri masha22 orë më parë

  Kenget i ke te fuqishme 💪💪💪

 • Nexhat Pllana
  Nexhat Pllana23 orë më parë

  🙄🙄

 • Lili Cobaj
  Lili CobajDitë më parë

  E ke ber zemr

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhhDitë më parë

  Jetatttttt❤️❤️❤️sa bukur🌏🌏🌏

 • Sanid Mustafa
  Sanid MustafaDitë më parë

  Nr 1👌🏼👌🏼👌🏼

 • drugzxedits
  drugzxedits2 ditë më parë

  The best singer ever🥰

 • bowen voowy
  bowen voowy2 ditë më parë

  I vetmi qe e pelqejn me shum king 🤴🏻 bre dhe kenga shume fire 🔥

 • potera sadete
  potera sadete2 ditë më parë

  suksese

 • potera sadete
  potera sadete2 ditë më parë

  😁😁😁

 • Zoja Radi
  Zoja Radi2 ditë më parë

  O yll je bre per zotin kenget e tua jon hitt

 • Luis Eduardo Suarez Campo
  Luis Eduardo Suarez Campo3 ditë më parë

  Me encanta está música la amo

 • bowen voowy

  bowen voowy

  2 ditë më parë

  Shume lart Vloraaa 😎

 • Tina Bonheur
  Tina Bonheur3 ditë më parë

  Shum kenge e bukur bravoooooo.😍

 • kostandina nndina
  kostandina nndina4 ditë më parë

  Zemer zemer 🥰❤️❤️💎🌹

 • sindi sheme😍
  sindi sheme😍4 ditë më parë

  Bravo gjesti

 • sindi sheme😍

  sindi sheme😍

  4 ditë më parë

  👏👏👏

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy4 ditë më parë

  Kush menon që është hit 🔥

 • Μυ ηηι
  Μυ ηηι4 ditë më parë

  My favourite gota Qika

 • Xhevadin Skeraj
  Xhevadin Skeraj4 ditë më parë

  0:57

 • viktoria sarina Fan
  viktoria sarina Fan5 ditë më parë

  😍😘

 • Denisa Kola
  Denisa Kola5 ditë më parë

  Ma i miri kengetar💫💫🤚veq vazhdo vlla❤💌💥💥💥💫🤞🤴🤴🤴🤴🤴

 • Ardonita Ardonita
  Ardonita Ardonita6 ditë më parë

  Shum mir Bravo😍😍👏👏

 • Lavdim Lavdim
  Lavdim Lavdim6 ditë më parë

  💖💖💖💖❤❤❤😘😘😘

 • Pradeep Cruz Vlogs
  Pradeep Cruz Vlogs7 ditë më parë

  Somebody translate the lyrics into English please 🥺 I love this song 🎶

 • Ardita Vejselu
  Ardita Vejselu8 ditë më parë

  10/10

 • Ideal Krasniqi
  Ideal Krasniqi8 ditë më parë

  Hit i padiskutushum bravo❤️

 • People Are Awesome
  People Are Awesome8 ditë më parë

  Shume lart Vloraaa 😎

 • Alisia Toli
  Alisia Toli8 ditë më parë

  Bukur 2Ton si gjithmone me super hite 🥰🥰

 • Giada Zannoni
  Giada Zannoni8 ditë më parë

  Number One!!🔥🔥❤️🇮🇹🇮🇹🇮🇹

 • hen ko
  hen ko8 ditë më parë

  Komplimente si gjithmone ti je perfekt! I vetmi kengetar qe kendon me shpirt!

 • ACARUSJA🖤👻
  ACARUSJA🖤👻9 ditë më parë

  ore mbojn syt mu apo osht olaelee kjo goca n klip 😂🔥

 • ema elena

  ema elena

  10 orë më parë

  Nccukk jo nuk asht olaele😂😂😛😛

 • hen ko

  hen ko

  6 ditë më parë

  💃🏻

 • Sonila Koçiraj
  Sonila Koçiraj9 ditë më parë

  vlora si miami🔥🤍

 • Valentina Militaru
  Valentina Militaru9 ditë më parë

  🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

 • Ptao Tom
  Ptao Tom9 ditë më parë

  Komplimente si gjithmone ti je perfekt! I vetmi kengetar qe kendon me shpirt!

 • hen ko

  hen ko

  8 ditë më parë

  Zjarr💯

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss9 ditë më parë

  2 Ton 🇦🇱💪 esht 👑 Kënge e Bukur shummmm 🎧🎚🔊

 • FLASH
  FLASH9 ditë më parë

  Kenget e 2TONIT

 • FLASH
  FLASH9 ditë më parë

  Mkujtohesh Kampion Fytyra Jote Aktore Qika

 • FLASH
  FLASH9 ditë më parë

  2TONI QIKA

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  9 ditë më parë

  E ke ndezur fare kete vere Hit per plazhin e VELIPOJES je bere.Pershendetje nga SHKODRA🇦🇱🇽🇰

 • Sandra Elshani
  Sandra Elshani10 ditë më parë

  2 Ton 🇦🇱💪 esht 👑 Kënge e Bukur shummmm 🎧🎚🔊

 • Fiorella Protoduari
  Fiorella Protoduari10 ditë më parë

  1

 • Fiorella Protoduari
  Fiorella Protoduari10 ditë më parë

  2toni♥️♥️

 • Adam
  Adam10 ditë më parë

  De phir teek taak hege ne tusi. Tusssss!

 • fhgdgr077
  fhgdgr07710 ditë më parë

  Sa se traduit par "fille" pff que des titres pourri faut inovvé les gars la vous faite de la merde

 • Enjo Shaphasa
  Enjo Shaphasa10 ditë më parë

  Zjarr💯

 • haneme gryka
  haneme gryka10 ditë më parë

  Bravo

 • sole luna
  sole luna11 ditë më parë

  E ke ndezur fare kete vere Hit per plazhin e VELIPOJES je bere.Pershendetje nga SHKODRA🇦🇱🇽🇰

 • Emily An

  Emily An

  10 ditë më parë

  Bravo👏👏🔥🔥🔥❤️❤️

 • Clara Steenstrup
  Clara Steenstrup11 ditë më parë

  Bu adamın 1 tane bile kötü şarkısı yok

 • aswer huio
  aswer huio11 ditë më parë

  Te lumte Ton ma i miri qdo kang qe bon ti eshte🔥🔥🔥🔥🔥♥️♥️♥️♥️

 • Ilire Mustafaj
  Ilire Mustafaj12 ditë më parë

  Like it

 • serry ciok

  serry ciok

  11 ditë më parë

  Ayeeeeeeee

 • Emily An
  Emily An12 ditë më parë

  Te lumte Ton ma i miri qdo kang qe bon ti eshte🔥🔥🔥🔥🔥♥️♥️♥️♥️

 • FLORDI
  FLORDI12 ditë më parë

  alboth.info/tools/gs2vo7-ti5N4n7o/video

 • Aurela Haliti
  Aurela Haliti12 ditë më parë

  Te lumte Ton ma i miri qdo kang qe bon ti eshte🔥🔥🔥🔥🔥♥️♥️♥️♥️

 • Rama Bajram
  Rama Bajram12 ditë më parë

  Shqiptaret komb i bukur

 • Lori 1
  Lori 112 ditë më parë

  Hit i veres ,pa diskutim 👏👏

 • Emily An

  Emily An

  12 ditë më parë

  Nice

 • Kristiana Kristi
  Kristiana Kristi12 ditë më parë

  I like it 👏👏

 • Zinnetë zinny
  Zinnetë zinny13 ditë më parë

  24/7🥳🥳🥳🥳

 • Ornest Rrema
  Ornest Rrema13 ditë më parë

  Super Kang po kam me e nigju shum e ka me me dal pri qefi🐯😎🤑

 • Min Azi
  Min Azi13 ditë më parë

  I pelqej kênget e tua por kurr nuk I bëj like arsyja sepse Jan haram sa her i ndegjoj ndihem keq 😔

 • aswer huio

  aswer huio

  12 ditë më parë

  vec se t vret dielli nga syt se kendon mir ti

 • annisa Baksh
  annisa Baksh13 ditë më parë

  Ayeeeeeeee

 • •ENISA• 🌸
  •ENISA• 🌸13 ditë më parë

  Listening to this masterpiece 24/7 🙋❤

 • Emily An

  Emily An

  10 ditë më parë

  Fare pa e degjiar duket dhe eshte nje hit.♡♡♡ Suksese ne hitet tjera 2 ton.💋💋❤❤❤.I LOVE YOU

 • Diellona Zogaj
  Diellona Zogaj13 ditë më parë

  As

 • Ed Kuka
  Ed Kuka13 ditë më parë

  Breti i muzikes pop shqip Respekte 2ton

 • Ardi Mazreku
  Ardi Mazreku13 ditë më parë

  👍👍👍💪💪

 • fishing with filitsa
  fishing with filitsa14 ditë më parë

  Nice

 • Joanna
  Joanna14 ditë më parë

  Shum po lun kjo Qika 🤔🔥

 • Klea Halili
  Klea Halili14 ditë më parë

  Ta du ftyren edhe zonin 🥰 Super hit

 • Magic blee Madafazer
  Magic blee Madafazer14 ditë më parë

  Geiles Lied, heftiger Ohrwurm ... shqipe 4 ever 💫Love u all ❤️

 • Joanna

  Joanna

  14 ditë më parë

  ❤💎

 • roland pjetri
  roland pjetri14 ditë më parë

  vec se t vret dielli nga syt se kendon mir ti

 • Juxhina Kociaj
  Juxhina Kociaj15 ditë më parë

  Kengetari im i preferuar dhe te gjitha kenget super !!!! 👏👏👏👏

 • Entela Laci
  Entela Laci15 ditë më parë

  👌🔥🔥🔥

 • Diana Mucaj
  Diana Mucaj15 ditë më parë

  Superrrrrrrr😍😍😍😍😋😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • minij hooi
  minij hooi15 ditë më parë

  Fare pa e degjiar duket dhe eshte nje hit.♡♡♡ Suksese ne hitet tjera 2 ton.💋💋❤❤❤.I LOVE YOU

 • Endrit Bela
  Endrit Bela15 ditë më parë

  Shum e Mir muzika note

 • Endrit Bela

  Endrit Bela

  15 ditë më parë

  Oj E Mir.

 • Rayan Hila
  Rayan Hila15 ditë më parë

  A cna knaqe shpirti o 2 ton super hit na tranove kretve 😍

 • Myyhayy myyhayy
  Myyhayy myyhayy15 ditë më parë

  2Ton 🤚👍👍👍👍👍👍👍

 • Myyhayy myyhayy
  Myyhayy myyhayy15 ditë më parë

  💯💯💯💯💯

 • Valjeta Salihi
  Valjeta Salihi15 ditë më parë

  1.9M views-30K likes-714 comments and 489K subscribers. Bravo👏👏👏

 • Baby Nefeli
  Baby Nefeli16 ditë më parë

  Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije Hidhni nje sy 😊

 • Ersilda Koritari
  Ersilda Koritari16 ditë më parë

  ❤💎

 • Sonilda Brozi
  Sonilda Brozi16 ditë më parë

  🥰♥️🤩

 • FLORDI
  FLORDI16 ditë më parë

  alboth.info/tools/gs2vo7-ti5N4n7o/video

 • Franci Arvaniti
  Franci Arvaniti16 ditë më parë

  2ton Me I Mir krejt shqipris 🇦🇱🦅🌠🌠

 • You tube You tuba
  You tube You tuba16 ditë më parë

  Olaaaa

 • Alma Bajrami
  Alma Bajrami17 ditë më parë

  O cme kenaq shpirtin Ke qejf te kercesh ❤️

 • Abdulkarim Alharazi
  Abdulkarim Alharazi17 ditë më parë

  Who's the model?

 • Aleeex
  Aleeex17 ditë më parë

  The fuck is that

 • Nazmie Bajraktari
  Nazmie Bajraktari17 ditë më parë

  Boosi i estrades 2toni

 • Klaudja Rakipi
  Klaudja Rakipi17 ditë më parë

  Ti je me i miri te adhuroj 🥰❤👑

 • Jetmir Shini
  Jetmir Shini17 ditë më parë

  shum bukur kendon fancja jotja

 • viola plaku
  viola plaku17 ditë më parë

  Vetem un vuna like akoma pa' degjuar kengen 👏👏👏,te adhuroj 👍👍🥰

 • Üniversite Delisi
  Üniversite Delisi17 ditë më parë

  Türkiyeden Selamlar

 • 😈bad_.girl😈
  😈bad_.girl😈17 ditë më parë

  kjo qika qika💓👸

 • Bossanir
  Bossanir18 ditë më parë

  2ton artisti me i mire kenget me te bukura pa sharje droga si te tjeret. Respekte

 • Μαριανα Πρεντι
  Μαριανα Πρεντι18 ditë më parë

  👌

 • Dini Asaj
  Dini Asaj18 ditë më parë

  Shum muzika e fort bravooooooooooo 😍😍😍😍😍😍😍

 • serry ciok

  serry ciok

  17 ditë më parë

  Se ku e km pa ate gocen ne vidjoklip

 • hamzaoui boubaker
  hamzaoui boubaker18 ditë më parë

  صاحبي. ..

 • Maria Elezi
  Maria Elezi18 ditë më parë

  The best singer eveeeerrrr , lov uuu❤️❤️❤️❤️

Faqja Tjeter