DON XHONI - UNE FOLI I FUNDIT (Prod Çelik Lipa)

Stream or Download now ''UNE FOLI I FUNDIT'' 👇 avd.lnk.to/UneFoliiFunditStores

DON XHONI on Instagram: don_xhoni​

Lyrics: Don Xhoni
Executive Producer: BESART MUQOLLI (GJONI BLACK)
Prod: Çelik Lipa (SBS ent)
Master: Nome ent
Directed by: ELENA KELMENDI
Visuals by: AGON NUSHI

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 GJONI BLACK. All Rights Reserved.

Komente

 • Sara Jashari
  Sara Jashari20 minuta më parë

  O i fort ije ti doni për mu i je ifort

 • Rexhep Muslija
  Rexhep MuslijaOrë më parë

  Bravo don xhoni

 • Arber Sula
  Arber Sula2 orë më parë

  Don xhon je repist i mir por mos u gric me legjenda 🤣🤣🤣🤣 repistat e vjeter kan ber histori ndersa ti je akoma i ri 😉😉😉

 • hana jashari
  hana jashari2 orë më parë

  Shum bukur

 • seiom jvony
  seiom jvony7 orë më parë

  THIS GONNA BE A HIT IS FIRE AS F MAN YOOO

 • Tr1PexV 1
  Tr1PexV 111 orë më parë

  ❤️

 • Zymer Krasniqi
  Zymer Krasniqi12 orë më parë

  Pse Maron kjo keng kaq shpejt se nime jau ka palu ju ka qi nanen I ka shym hahahha

 • anid sadiki
  anid sadiki12 orë më parë

  Respek from palestin

 • Drin Gimolli
  Drin Gimolli13 orë më parë

  Me knaqi kjo kang

 • seiom jvony

  seiom jvony

  7 orë më parë

  Don xhon sv dulla

 • Arben Bujani
  Arben Bujani15 orë më parë

  ⬆️😍😇🤩😜😘😛😝

 • Arben Bujani
  Arben Bujani15 orë më parë

  💋🖕🏻❤️

 • I.Z
  I.Z18 orë më parë

  Gabi geci n muzik , n vetmbrojtje don gjoni hahahahah

 • blerina inna
  blerina inna22 orë më parë

  je talent don gjoni

 • lyrics shqip🎵
  lyrics shqip🎵Ditë më parë

  😛😛😛😛😛😛😛😛🥺🥺🥺🥺🥵🥵🥵🥵🥵don xhon super kenk sa super

 • Jona Xhaja
  Jona XhajaDitë më parë

  o shpirt te dua shume te gjitha vajzat qe te shajne i rrah

 • Houcine Moufakir
  Houcine MoufakirDitë më parë

  Bravo Bravo

 • anastasja Syla
  anastasja SylaDitë më parë

  Veq vazhdo doni 👏

 • Rita Deda
  Rita DedaDitë më parë

  👌

 • FF.TRITOL💖😎
  FF.TRITOL💖😎Ditë më parë

  😎😎😎😎😎😎😎😈👿😈😈😈👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👹👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻😷😷😷😷😷

 • Fadil Morina
  Fadil MorinaDitë më parë

  O THZ

 • olti kadriu
  olti kadriuDitë më parë

  Baba je

 • Avduraman Ramani
  Avduraman Ramani2 ditë më parë

  Ceo alhd

 • Ergın Ergın12
  Ergın Ergın122 ditë më parë

  Don xhon sv dulla

 • Aida Qyteza
  Aida Qyteza2 ditë më parë

  Njesh je DonXhon nga korca Albi

 • Armando Lumani
  Armando Lumani2 ditë më parë

  Bravo

 • Mitro Mitro
  Mitro Mitro2 ditë më parë

  Kallma Don krejt i qart o a hahahaaha Bravo Bac

 • Hamza Abdi
  Hamza Abdi2 ditë më parë

  Hamza left the chat

 • Gavin
  Gavin2 ditë më parë

  Respect From UK🔥🔥🔥🔥😤

 • Anis Bosi
  Anis Bosi2 ditë më parë

  kuje

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa2 ditë më parë

  Hahahahaha disss finem karit tvogel i madh je don xhon😂🤣🌎❤

 • erdi gerdellaj
  erdi gerdellaj2 ditë më parë

  bravo don xhoni je konktari ma i miri ne bot

 • Play Meister
  Play Meister2 ditë më parë

  💕💕💕

 • Drogusi⁹⁹⁹
  Drogusi⁹⁹⁹2 ditë më parë

  keng e kopjuar nga noizy

 • Drogusi⁹⁹⁹

  Drogusi⁹⁹⁹

  2 ditë më parë

  Ne pjesen e par

 • Anjola Lulja
  Anjola Lulja2 ditë më parë

  Ti don me i bo diss noizyt se asht ma i miri menon qe je ma i mir se ai , o plak shiko videot e noizyt tek ma e vjeta ngjohen akoma o migo OTR 4 LIFE🤑😍

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  2 ditë më parë

  Ma I forti BOSS

 • Βαλέρια Μαται
  Βαλέρια Μαται2 ditë më parë

  🦅🇦🇱❤️

 • Arta Shala
  Arta Shala2 ditë më parë

  Respect nga drenica

 • Rrezart I
  Rrezart I2 ditë më parë

  shum e fort amo edhe e shkurt gg

 • Ajben Arslan
  Ajben Arslan2 ditë më parë

  Qq

 • ekrem ekremi
  ekrem ekremi3 ditë më parë

  Don Xhoni bravooo

 • kolicani eper
  kolicani eper3 ditë më parë

  30 sekonda text veq Don Xhon perandori 😀

 • Samuel Ibro
  Samuel Ibro3 ditë më parë

  Don xhon 1

 • Sc:rking_10
  Sc:rking_103 ditë më parë

  Alo seksi!😂😂😂

 • Sara Reka
  Sara Reka3 ditë më parë

  oooooooooo qarte hala uuuuuuu kiknu fort kejt boten e ki myt taha zemren don don omki myt

 • sokin jon
  sokin jon3 ditë më parë

  This is your best music ❤

 • Arlinda Gashi
  Arlinda Gashi3 ditë më parë

  Maffoioo. Mafffffi --- 😁🌙

 • Ylli islami
  Ylli islami3 ditë më parë

  Ma I forti BOSS

 • Hysnije Pllana
  Hysnije Pllana3 ditë më parë

  Baba❤️🌟

 • Albinn veseli Bini
  Albinn veseli Bini3 ditë më parë

  susksese 😈💪💪💪

 • sokin jon

  sokin jon

  3 ditë më parë

  E ke rexh

 • Leonard Hysenlekaj
  Leonard Hysenlekaj4 ditë më parë

  🔥💪👍👏

 • Rushit Gashi
  Rushit Gashi4 ditë më parë

  Like

 • mariglen shuri
  mariglen shuri4 ditë më parë

  Shi me BMW

 • mete sefaj
  mete sefaj4 ditë më parë

  don shum e mir genga

 • Alb Alb
  Alb Alb4 ditë më parë

  O njish

 • Marjan Lejthia123
  Marjan Lejthia1234 ditë më parë

  LOVE in you don xhon

 • Marjan Lejthia123
  Marjan Lejthia1234 ditë më parë

  🇦🇱🔥😂❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Marjan Lejthia123
  Marjan Lejthia1234 ditë më parë

  ❤️❤️❤️💕💕💕💕💕💕

 • Marjan Lejthia123
  Marjan Lejthia1234 ditë më parë

  Don xhon kur takona

 • Erlina Kastrati
  Erlina Kastrati4 ditë më parë

  💋💏

 • Ylber Hasani
  Ylber Hasani4 ditë më parë

  o don xhon one kam me ardhe te ti dikur se one e kam shpi afer teje

 • Humor Shqiptar
  Humor Shqiptar4 ditë më parë

  😎😎😎😎

 • Orhan Hajdari
  Orhan Hajdari4 ditë më parë

  E ke rexh

 • uart Mehmetaj
  uart Mehmetaj4 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Blinor Bosi Aliu
  Blinor Bosi Aliu4 ditë më parë

  Shum mir e keqit sportin

 • Minecraft Al
  Minecraft Al4 ditë më parë

  I ke dhi ngjoj kto qert don gjon bravo

 • Servis Vodafone
  Servis Vodafone4 ditë më parë

  😘😍😍😍🤩🤩😏🦍🍉🏟📲🚮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Nesi Demiri
  Nesi Demiri4 ditë më parë

  Mos e shaj benzin se ta laj nonën o kar

 • Bablokat Gamer
  Bablokat Gamer4 ditë më parë

  Audi o ma e mira

 • dolita windo
  dolita windo4 ditë më parë

  great vid babe

 • David Lukani
  David Lukani4 ditë më parë

  A po te ishte xhaxhi enver gjadh, ku do ishe ti tani

 • Italia Review
  Italia Review4 ditë më parë

  Shhhheeeeeeeeeeshhhhhh

 • Clyde Incc
  Clyde Incc4 ditë më parë

  Cfar kar benci cfar kar audie finemi ja Qivi ropt don Xhonit midis pandemije

 • Edispollo21 Mazrek
  Edispollo21 Mazrek4 ditë më parë

  KİNGİ👑👑💪❤️

 • dolita windo

  dolita windo

  4 ditë më parë

  .The best rapers of oll the time in ballkan. from kosovo are #Nr 1

 • Bisha Bisha33
  Bisha Bisha334 ditë më parë

  Ti bej disingenuous noizin te......... f.......

 • Bisha Bisha33
  Bisha Bisha334 ditë më parë

  Noizy

 • Serxho Koxha
  Serxho Koxha5 ditë më parë

  Don you are the best

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov5 ditë më parë

  From Italy 🇮🇹 love u ❤️

 • Guess Malone
  Guess Malone5 ditë më parë

  ✌️✌️✌️✌️✌️✌️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ridon Kola
  Ridon Kola5 ditë më parë

  Do tpushkatoj o robqim edhe ato si tpagujn ty me mtall mu

 • Arjan Cupi
  Arjan Cupi5 ditë më parë

  Je i madh

 • Mbizz Media
  Mbizz Media5 ditë më parë

  Per cfare kuptimi e ka pas kyt keng?!

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  5 ditë më parë

  Dhe kenget e Don Xhonit i pelqej shume sepse I ka te bukura dhe esht rreperi i dyte dhe noizy i pari 😎😎😘😘

 • Sevem Mustafa
  Sevem Mustafa5 ditë më parë

  Don xhon you are the best

 • Nexha Nexha
  Nexha Nexha5 ditë më parë

  Fire???

 • Emin Kurteshi
  Emin Kurteshi5 ditë më parë

  Lopa ti

 • Jul Rrustemi
  Jul Rrustemi5 ditë më parë

  Big up 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙌👌💪

 • Filip Lleshdedaj
  Filip Lleshdedaj5 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Dub dub Dub dub
  Dub dub Dub dub5 ditë më parë

  .The best rapers of oll the time in ballkan. from kosovo are #Nr 1

 • alida flus
  alida flus5 ditë më parë

  From Italy 🇮🇹 love u ❤️

 • Kushtrim Bytyqi
  Kushtrim Bytyqi5 ditë më parë

  ani agscq71vma

 • Danjela Dani
  Danjela Dani5 ditë më parë

  Hahahahaha disss finem karit tvogel i madh je don xhon😂🤣🌎❤

 • anduena kallaba
  anduena kallaba6 ditë më parë

  shum e fort kanga une foli i fundit

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy6 ditë më parë

  THIS GONNA BE A HIT IS FIRE AS F MAN YOOO

 • alida flus

  alida flus

  5 ditë më parë

  280k subscribes 😜🥳🥳🥳

 • Артём Пищик
  Артём Пищик6 ditë më parë

  Качает🇱🇻

 • Lindita Thepi
  Lindita Thepi6 ditë më parë

  Dhe kush fiton Don Xhoni apo Noizy🙂...Noizy kendon si fmijaq dhe sme pelqejne kenget e tij☺

 • Lindita Thepi
  Lindita Thepi6 ditë më parë

  Dhe kenget e Don Xhonit i pelqej shume sepse I ka te bukura dhe esht rreperi i dyte dhe noizy i pari 😎😎😘😘

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  6 ditë më parë

  ANALIS SHUM I FORT

 • Nvlird
  Nvlird6 ditë më parë

  Katunar I karit

 • Lindita Thepi
  Lindita Thepi6 ditë më parë

  Kush e kqyr familjen zoti ju rujt çdo familje qe keni 😘

 • Skender Reqica

  Skender Reqica

  4 ditë më parë

  don

 • Djemal Etemi
  Djemal Etemi6 ditë më parë

  Bmw🔥🔥

 • Erjon Ulqini
  Erjon Ulqini6 ditë më parë

  Don Xhoni thot alo seksi po Noizi ka fillu si cllevio ca po thu ti tek kënga titi

 • vini hyka
  vini hyka6 ditë më parë

  majk left the chat

 • stejsi eleni fp
  stejsi eleni fp6 ditë më parë

  Diss per finem k**i

Faqja Tjeter