Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗦𝘁𝗶𝗻𝗲 𝘅 𝗠𝗲𝘃𝗹𝗶 𝘅 𝗚𝗿𝗮𝘇𝗶𝗮 𝘅 𝗝𝘂𝗹𝗶 - 𝗝𝗲𝗻𝗮 𝗢𝗻𝗲 ( 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼 )

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubStineRecords
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/StineMevliGra...

____________________________

🎵 Produced by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦
🎵 Beat/Instrumental by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦
🎵 Lyrics by: 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗫 𝗚𝗥𝗔𝗭𝗜𝗔
🎥 Video by: 𝗘𝗦𝗧𝗜𝗔 𝗙𝗜𝗟𝗠

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 :
Instagram ► stine_records

🎤 Connect with 𝗠𝗘𝗩𝗟𝗜 :
Instagram ► mevlanshabaa

🎤 Connect with 𝗚𝗥𝗔𝗭𝗜𝗔 :
Instagram ► grazia__off...

🎤 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 :
Instagram ► aventuratej...

🎥 Connect with 𝗘𝗦𝗧𝗜𝗔 𝗙𝗜𝗟𝗠 :
Instagram ► estiafilm

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/350PuQo

____________________________


℗ \u0026 ©️ STINE RECORDS \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • StineRecordsOfficial
  StineRecordsOfficialMuaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubStineRecords 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/StineMevliGraziaJuliJenaOne

 • Elidon Jaku

  Elidon Jaku

  27 ditë më parë

  Stine mos te vi keq po grazia ktu i ka dhan lezet muzikes pa grazia zdel gja kanga 🤣

 • Ajet Kurtaga

  Ajet Kurtaga

  29 ditë më parë

  Je ylle

 • nezia rushani

  nezia rushani

  Muaj më parë

  👍🏻👍🏻👍🏻

 • Katerina Aliaj

  Katerina Aliaj

  Muaj më parë

  Jeni1 11111 super☝️👌👌👌👌👍

 • Melisa♡

  Melisa♡

  Muaj më parë

  🤗😏❤❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋😘😘😘😘😍😍😍😍

 • Hyre Hoxha
  Hyre Hoxha2 ditë më parë

  O mevlo o dashuri

 • danqi Luan
  danqi Luan3 ditë më parë

  JENI MAT MIRT JULI

 • Kledia Roci
  Kledia Roci3 ditë më parë

  Bravo mevlan

 • Petrit Doda
  Petrit Doda4 ditë më parë

  O mevlan 🍬🍬🍬🍬

 • Esheref Seli
  Esheref Seli4 ditë më parë

  bravo bos ju falenderoj te gjithve❤❤👌👌

 • Eneda Gogoli
  Eneda Gogoli4 ditë më parë

  🔥🌍💙

 • Selim Balla
  Selim Balla5 ditë më parë

  Je 1 plako nesti bosi

 • Elidon Jaku
  Elidon Jaku5 ditë më parë

  Brava Graciela

 • Tropoja Tropoja
  Tropoja Tropoja5 ditë më parë

  Te lumte Mevli dhe Juli jeni te shkelqyer 😍😍

 • Rukita Kapidani
  Rukita Kapidani6 ditë më parë

  💌💝💖💓💞💕💔❣🖕

 • Fatima Luka
  Fatima Luka6 ditë më parë

  O mavlan bashkou me lendian sa m shpeit jam fanzia e jui

 • Kujtim Morina
  Kujtim Morina6 ditë më parë

  O bos i Kavajes 💪💪💪💪💪💪💪💪❤❤

 • Calvin MotorSport
  Calvin MotorSport6 ditë më parë

  Sikur ta kishte bër Stine vetem këtë këngë do ishte super

 • manjola tabaku
  manjola tabaku7 ditë më parë

  Coplimenti jeni të gjithë mire🥰🥰🥰🥰

 • Eri Enri
  Eri Enri7 ditë më parë

  Mevlani■•}~♧0292~}~♡{\

 • Ded ndreu
  Ded ndreu7 ditë më parë

  o Jul kot Mevlan bravo

 • Alfred Pupa
  Alfred Pupa8 ditë më parë

  Shum bukur

 • Tirana Ime
  Tirana Ime8 ditë më parë

  O boss je njesh njeshi I korahve o njshii me I mir ne bot 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 • Ibrahim Kokoshi
  Ibrahim Kokoshi9 ditë më parë

  Jeni të mrekullueshëm zoti ju ruajte te gjithëve

 • Musli Markaj
  Musli Markaj9 ditë më parë

  KALLET VENI KALLET VENI KTU ME PELQEN MUA !!😂😂😂😂😅😧😣😡😬😅

 • Artan Sopaj
  Artan Sopaj10 ditë më parë

  Hallall shum mir e keni ba

 • besi uruci
  besi uruci10 ditë më parë

  Bravo👏👏👏

 • Valjeta Baqaj
  Valjeta Baqaj10 ditë më parë

  Jeni one

 • Flora Gjoka
  Flora Gjoka10 ditë më parë

  Super ju lumt bravo ju çoft

 • Eljan Stafa
  Eljan Stafa10 ditë më parë

  Sikon videon e nuk vejn like, mah

 • denisa peto
  denisa peto10 ditë më parë

  Kete muzk ek bere shum te bukur

 • Alda Gjikola
  Alda Gjikola10 ditë më parë

  Shum e bukur

 • Dora
  Dora11 ditë më parë

  Juli zerin me te mirin!

 • NewWorld
  NewWorld11 ditë më parë

  super hit,urime mevlan dhe juli 👍

 • Anxhelo Kovaci
  Anxhelo Kovaci11 ditë më parë

  Super sidomos zeri nuses stine 💖💖

 • Mirjana Pashaj
  Mirjana Pashaj11 ditë më parë

  Je ylll mevlan

 • Sino Ymeri
  Sino Ymeri12 ditë më parë

  Shume kenge e bukur

 • Jonida Cara
  Jonida Cara12 ditë më parë

  Super

 • Eneda Gogoli
  Eneda Gogoli12 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • enes boss sadiku
  enes boss sadiku12 ditë më parë

  Shumé kenget e miré

 • Mirela Kumara
  Mirela Kumara13 ditë më parë

  Mevlan teper autotune... Icik asht okay po jo te na mysesh..

 • Lokman Manovi
  Lokman Manovi13 ditë më parë

  Bravo Mevlan djali je artist

 • Lumnije Salihu
  Lumnije Salihu13 ditë më parë

  Kjo qika pe ndreq kongen 😍

 • Seli Seli
  Seli Seli13 ditë më parë

  Bravo Mevlan djal i mrekullushem

 • Gentian Gjokpali
  Gentian Gjokpali13 ditë më parë

  bravo mevlo

 • Mandi Herri
  Mandi Herri14 ditë më parë

  po juli balerin esht ktu

 • Eksida Oshafi
  Eksida Oshafi15 ditë më parë

  Kjo është kenga ime e preferuar.

 • Eksida Oshafi
  Eksida Oshafi15 ditë më parë

  Kjo është kenga ime e preferuar

 • Din Cenaj
  Din Cenaj15 ditë më parë

  Kg shum e fort po ama goca super ze ka dhe shum talent bravo suksese qe te tre🔥🔥🔥🔥🔥

 • Leda Pici
  Leda Pici15 ditë më parë

  Siete fantastici...👍👍

 • Mersiano Gjordumi
  Mersiano Gjordumi15 ditë më parë

  Jeni shume te talentuar 🥳👑🎊🎊

 • Kristina Ekou
  Kristina Ekou15 ditë më parë

  Shumë bukur muzika juli mevlani 🥀🥀🤗🤗 zjarr mevli ❤

 • sara sinani
  sara sinani16 ditë më parë

  Grazia super ze ❤️

 • Joni Hoxhaj
  Joni Hoxhaj16 ditë më parë

  Shume e bukur

 • Elsid_Kuka@%$
  Elsid_Kuka@%$16 ditë më parë

  Super kenge na jena njo wow beatifull song number one

 • Sueba Suebabacova
  Sueba Suebabacova16 ditë më parë

  Super grazielaa 🙌🙌🙌🙌

 • Johana Callaku
  Johana Callaku16 ditë më parë

  Shume e bukur kenga😘

 • vini hyka
  vini hyka17 ditë më parë

  ZJARR FARE

 • Artush Djartush
  Artush Djartush17 ditë më parë

  Nice music song

 • bosa jemi
  bosa jemi17 ditë më parë

  👆👆👆☝️☝️☝️

 • Elson Gjoka
  Elson Gjoka18 ditë më parë

  Kjo goca tjeter nivel...👍

 • Mirsad Rakaj
  Mirsad Rakaj18 ditë më parë

  Grazia i jep lezet kanges se kto tjert kot!

 • Ergesa Rrustemi
  Ergesa Rrustemi18 ditë më parë

  Shum mir e bukur kenga ❤❤👄💋

 • Kujtim Pashaj
  Kujtim Pashaj18 ditë më parë

  JENI ME TE VERTET NUMBER ONE . STINE GRAZIA MEVLI JULI NA KENAQET ME KET SUPER KENG. GRAZIA QERSHIA MBI TORTE . SUKSESEEEEEEEE

 • Lize Deda
  Lize Deda18 ditë më parë

  Te kendofte zemra Mevlane zoti te dhashte nje nuse si kure je vete pershendetje

 • Lokman Manovi
  Lokman Manovi19 ditë më parë

  Bravo Mevlan je i pakapshem me gjith dibranin dhe Julin

 • Gentii Gentiii
  Gentii Gentiii19 ditë më parë

  jeni me te mirt

 • Kristina Ekou
  Kristina Ekou20 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Naim Kica
  Naim Kica20 ditë më parë

  Fenomenal

 • Fjorentina Muca
  Fjorentina Muca20 ditë më parë

  Super keng Mevlani yll fare

 • Elona Mucici
  Elona Mucici20 ditë më parë

  Shume keng e gjetur Vetem 97 se duam mooooo

 • Mer Lizi
  Mer Lizi20 ditë më parë

  Bravo Mevli

 • Aga Mimoza
  Aga Mimoza20 ditë më parë

  Te uroj Urime dhe fat te uroj nga larg por me zemer jam ne shqipri time urime sukses e

 • bora bora
  bora bora20 ditë më parë

  teksti Juli cfare do te thoshje po te behesha milioner(me lek)Cfare do te thoshje po ta nisja nga fillimi dhe njer?(pa lek)Cdo gje qe ndertova po te prishej nje dit...per ekperience jete nuk do isha merzit . MEVLI kallet veni ,kallet veni Cuna goca si termeti jeni ber per marshallah do bejm qef ne der n'saba n'Itali po behet nami knon Hamburg,Amsterdami n' Kom Tirana ,n'Kom prishtina londra , zvicra e Athina . STINE Hajde ti lali ,benzin do ta fali le t kaloj orari ooo s'munda t'gricet e nisem nga zero tani miliona miliona e nisem nga hici tani bojna ca dojna hajde ti ke babi..... ref GRAZIA 2× si me pare si pa pare kur je n'klab ti kalle, kalle, je one ,je one, je one, je one ,je one ,je one .

 • DRITA BELULI
  DRITA BELULI20 ditë më parë

  😍😍😍😍❣

 • Arsen Coku
  Arsen Coku20 ditë më parë

  Shum bukur 🇦🇱🇦🇱👏🏻👏🏻👏🏻🌟

 • J. Ç
  J. Ç20 ditë më parë

  Best song ever 2021 summer hits

 • Anna Gjishti
  Anna Gjishti20 ditë më parë

  O zot Juli sa I mir🥰

 • Albania Albaniaa
  Albania Albaniaa20 ditë më parë

  O Zot Ca zëri Stine super

 • Hilmije Krasniqi
  Hilmije Krasniqi21 ditë më parë

  Bravo mevlani me zerin briliant.je njish suksese MEVLAN KAVAJA.

 • zekirja kashtanjeva
  zekirja kashtanjeva21 ditë më parë

  jeni tfort veq perpara

 • Xhemile Shurdhaj
  Xhemile Shurdhaj21 ditë më parë

  Nraovo mevlei sei Bello ma ance juli un ragazzo bravo

 • Alan Lumani
  Alan Lumani21 ditë më parë

  Sa bukur këndon Juli

 • Rape Azra
  Rape Azra21 ditë më parë

  Juli I mbledh paret me fshes nuk I fshije floket e veta

 • Marjo Bregaj
  Marjo Bregaj21 ditë më parë

  Pershendetje mevlan

 • l-m zrl
  l-m zrl21 ditë më parë

  Bukur

 • Ervis Tartori
  Ervis Tartori21 ditë më parë

  Super kenge mevli suksese

 • l-m zrl
  l-m zrl21 ditë më parë

  One

 • Etlir Shabani
  Etlir Shabani21 ditë më parë

  Super

 • marjana Llusha
  marjana Llusha22 ditë më parë

  🔥🔥🔥💥💥

 • Eni Tafa
  Eni Tafa22 ditë më parë

  SUPER KENG

 • Danjel Ismaili
  Danjel Ismaili22 ditë më parë

  te 4 ju jeni one zerz ilov

 • Egerta Velija
  Egerta Velija22 ditë më parë

  Vajza bravo super ze ja vlen te degjohet 😊😊

 • TheDragon Boy
  TheDragon Boy22 ditë më parë

  Bravo Stine per mbeshtejnen qe u dhe kengetareve te rinj..jeni zjarr cuna💥💥💯💯💯💯💣💣💣💣

 • Manjola Struga
  Manjola Struga22 ditë më parë

  Super kenge👌👌👌👌👌🧿🧿🧿🧿🧿🧿😍😍😍😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Donika Lamaj
  Donika Lamaj22 ditë më parë

  Super

 • Silva Cakalli
  Silva Cakalli22 ditë më parë

  Shum bukur stine mevlani jeni te pa par

 • Era N
  Era N22 ditë më parë

  Grazia lezeti! Sh vone ke kendu moj vajze!

 • ROAN FF
  ROAN FF23 ditë më parë

  O mevlan vazhdo prap je me i miri💎💎💎💎👑👑💪💪

 • Yllka Deda
  Yllka Deda23 ditë më parë

  Ti e meriton je njeri I vecant

 • Mauri Zio
  Mauri Zio23 ditë më parë

  Grazia numero 1 ! Migliore voce in Albania 🇦🇱🇮🇹

 • Besnik Ndoj

  Besnik Ndoj

  21 ditë më parë

  Gracie

 • l-m zrl
  l-m zrl23 ditë më parë

  Permeti eshte

 • Alma Koci
  Alma Koci23 ditë më parë

  Bravo kusho. Nesti from Dibra.jeni njisha 👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩

 • Dionis Zerva
  Dionis Zerva23 ditë më parë

  Po pse me nuanca sllave?

Faqja Tjeter