Moti i keq përfshin Shqipërinë, reshje të dendura shiu, rrufe e bubullima në qytetin e Fierit

Komente

 • Ardit Cubi
  Ardit Cubi7 ditë më parë

  Jezusi nuk ben keq kurr te lumet ne qe e kemi

 • Mini 8nu
  Mini 8nu7 ditë më parë

  nuk na gjindet.karari neve ka nevoj te pastrohet kjo tok nga njerzit qe mban se po renkon

 • Atid Itarba
  Atid Itarba8 ditë më parë

  Kara Zoti nehall me neve pakan broblem e bani shi rahatshem sa san skaba duhet mera si negjermani Zot Falminers qepona freskon🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😍

 • Rozalita
  Rozalita8 ditë më parë

  Bereqet 🌦🌦 Bereqet. Eshte shiuuuuuu

 • Aro Dalip
  Aro Dalip8 ditë më parë

  Jo mo cfar shiu Vlore ok plazhi.

 • Agim Qosja
  Agim Qosja8 ditë më parë

  Do zoti bie ndonje rrufe andej nga parlamenti

 • K.A 1

  K.A 1

  8 ditë më parë

  Nuk i gjen gje se s bie rrufeja ne hale

 • Dini Krasniqi
  Dini Krasniqi8 ditë më parë

  Aaaaaaa zotin e permenim veq kur jem n rrezik kurse kur jem t knaq rrall her

 • Mistrec Berati

  Mistrec Berati

  8 ditë më parë

  Zoti tbjen nmenje kur ndjen ndjenjen e frikes

 • Hamide Hoxha

  Hamide Hoxha

  8 ditë më parë

  Ke te drejte ather kur kemi keq na shkon menja .se kur jemi rehat shkojn bojn plazh e cdo tjeter gjo e spo i bjen menja ne zot,suphanalla zot na fal .🙏🙏👐👐🕋🕋👁️

 • Fredi Proga
  Fredi Proga8 ditë më parë

  Politikane bastarde shikojini qente e shkrete rrugeve pa buke duheshin azile per kafshet o kanibale zoti ju shuajte si rrace hajdute te pa shpirt

 • •Killer• •Wolfie•
  •Killer• •Wolfie•8 ditë më parë

  Keteja nga Saranda jemi ok plazh

 • •Killer• •Wolfie•
  •Killer• •Wolfie•8 ditë më parë

  Keteja nga Saranda jemi ok plazh

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.8 ditë më parë

  Kena doren e zotit qe na ruen🙏🙏🙏

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.8 ditë më parë

  Edhe n shkoder vetetima e bubullima,shi por edhe diell.

 • Emi Emi
  Emi Emi8 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 Ha mo tallni karin Nashi dhe ju

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi8 ditë më parë

  Po ne vlore pse nuk po bje ore aman

 • Bosi Bosi

  Bosi Bosi

  8 ditë më parë

  @Tom Gallone vajzen e vlores e mer nuse fisniku se hajduti nuk ulet dot ne qoshen e vlonjatit dhe ti do jesh hajdut qe ste kan dhene nuse ik mer ne fier se jane goxha vajza me emer ne vlore more vesh VLONJATEVE SU HAFROHEN DOT HAJDUTET E KRIMINELET

 • Tom Gallone

  Tom Gallone

  8 ditë më parë

  @Bosi Bosikeshtu ju ka dale nami o.vlla as nuse nuk te jepni po qe se nuk je hajdut e kriminel i zoti🤑🤡

 • Bosi Bosi

  Bosi Bosi

  8 ditë më parë

  @Tom Gallone pse jemi hajduter ne ne jemi 💎e ballkanit me te gjitha te mirat ju qe vini na qytetet e tjera e qelbet vloren e ndotni dhe ajrin jo me qytetin VLORA KA NJEREZ TE ZOTE DHE BUJAR JO HAJDUT

 • Tom Gallone

  Tom Gallone

  8 ditë më parë

  Ju ka nemur zoti se jeni hajdute

 • Arian Gjata
  Arian Gjata8 ditë më parë

  shyqyr qe ra se u pervelume

 • Dallendyshe Dagistani
  Dallendyshe Dagistani8 ditë më parë

  Ishalla na run zoti tanve e nuk bjen shi shum e s'bahen përmbytje🧡😁♥️❤️

 • Durim Ballguri

  Durim Ballguri

  7 ditë më parë

  @Tom Gallone . ' thisMikeiban

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha8 ditë më parë

  U LAN dhe ata qen te pakten.

 • Oljon Kapaji

  Oljon Kapaji

  8 ditë më parë

  Po' Edhe rruget. Desh te shtoja

Faqja Tjeter