Opinion - Kush e ekzekutoj "kumbarin" e Shkodres? (5 Prill 2021)

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #ArtanHoxha #KlodianaLala #EltonQyno #ArbenHajdarmataj
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Artan Hoxha, Klodiana Lala, Elton Qyno, Arben Hajdarmataj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALboth for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Dritan Ilirjan Lamaj
  Dritan Ilirjan Lamaj7 orë më parë

  Po ajo kuptohet,Kumbari I Ri i Shkodres.

 • Ismail Haroku
  Ismail Haroku12 orë më parë

  j

 • Tahir Gifjrj
  Tahir GifjrjDitë më parë

  Krimi eshte I lodhur me politiken pra edhe komisjoni I zjedhjevet eshte me krimin duhet te futen ne Burk keta kriminela boko haram ramaqeni Salaqeni lulqeni moniqeni Ilirqeni 👎👎👎👎👎👎👎

 • Genc Tato
  Genc TatoDitë më parë

  jo e ekzekutoj por e ekzekutoi o klanniii

 • Enrik Pjetri
  Enrik PjetriDitë më parë

  I bi

 • Shkoder Pistoia
  Shkoder PistoiaDitë më parë

  Bardhoku asht njoft ne shkoder per burr i mir burr me lek . Por jo se ka urdheru ken deri aty ska ken . Njifet per trim po . Por jo te urdheroj ato bobat. Asht kot me fol per te meqe asht i vdekur ishalla zoti familjes ju lehteson dhimbjen. Mos shpifni per njerez o gazetar mutit.

 • aladin
  aladin2 ditë më parë

  po pse nxirni saliun o dreqer? Apo po rradhisni kriminelet ?

 • aladin
  aladin2 ditë më parë

  ik o fevzo me gjithe saliun, po na nxjer kryekriminelin qe flet per kriminelet. A thua se nuk eshte pergjegjes direkt saliu edhe per degjenerimin e shtetit-drejtesise, edhe per shperndarjen e armeve.

 • Laert Cela
  Laert Cela2 ditë më parë

  Ore ky gazetari qe flet online paska harruar shqipen, gjithmon qe do te thojn jo, ja beka no no.

 • andre andre
  andre andre2 ditë më parë

  Të dhjefsha BE -në që ose nuk merr vesh ç'bëhet në Shqipëri , ose është e lidhur me kriminelët shqiptarë !!!

 • Do it well, Do it self
  Do it well, Do it self2 ditë më parë

  Po kte lalen ca e merr kot aman asgjë nuk ja ka haberin

 • Shkurt e Shqip
  Shkurt e Shqip3 ditë më parë

  Artan Hoxha pse nuk thua e vran ata që kam intervistua un?

 • Edmond Babani
  Edmond Babani3 ditë më parë

  Ngushellime familjes me te ardhe keq ngjarien ... Po ne shiptaret jena keshtu ,,,Parti Enver jemi gati kurdo here . Xhaxhi Enver ne na ka njofte elle ... turp per tane shiptaret elle me shum per keto gazetaret

 • Rusjan74

  Rusjan74

  3 ditë më parë

  O ti qe e quanke veten "shiptar", shko meso te shkruash Shqip, pastaj eja dhe bej komente. Eshte Shqiptaret e jo shiptaret, eshte " dhe " e jo " ll ". Ose me mire shkruaj Serbisht dhe je ok 😉😉

 • Bana Albana
  Bana Albana3 ditë më parë

  Se kuptoj kete emision per dike qe nuk jeton me blendo turp 🤐

 • Paulin Lisi
  Paulin Lisi3 ditë më parë

  Ooo njerz ni karikatore automatikut ka 30 fishej jo 32 haha o gazetar

 • Shkoder Pistoia

  Shkoder Pistoia

  Ditë më parë

  @Ardian Gjini fiks po shumica shofin filma e thojne 30she 😂😂

 • Ardian Gjini

  Ardian Gjini

  2 ditë më parë

  me liber e ka 32 maksimumin 31 ne karikator dhe nji ne fole shoku

 • Kadri Shala
  Kadri Shala3 ditë më parë

  si nperfundim as ni mafijoz ne shqipri nuk pe gzon pasurin po vriten te gjith me vjen shum keq per kta djem tri nuk ka dit qe ska vrasje osht gjyna ngushllim per te gjith

 • Kadri Shala

  Kadri Shala

  2 ditë më parë

  und jom nga .mitrovica jetoj qe 20 vite neper nevrop ku eke pas

 • Hanau Ched

  Hanau Ched

  2 ditë më parë

  Po e kam pas ni shok me kët emer kadri shala per at te pyta

 • Kadri Shala

  Kadri Shala

  2 ditë më parë

  @Hanau Ched ku osht se di

 • Hanau Ched

  Hanau Ched

  2 ditë më parë

  Po me duket emer i dëgjum mas ke ken ne elsenfeld Gjermani plako

 • Spata Quohi
  Spata Quohi3 ditë më parë

  Me vjen keq per familjaret e femijet se nje i aferm apo nje prinder eshte pjes e shpirtit ne te gjitha rastet, por ne shqiperi po qerohet orizi dhe shpresojme te gjithe qe keshtu te vazhdoje te vriten midis tyre pa lenduar te pafajshmit, se une qe punoj ne fabrike dhe kur dal prej shpije nuk e mbyll deren me celc se skam probleme, varja te me bojne atentat... nuk te vret kurre njeri kot... do ti lani te gjitha ne mos ne ket bote ne tjetren....

 • Ndricim Tellosi
  Ndricim Tellosi3 ditë më parë

  Ju nuk jeni gazetat pse akuzoni njerzit se keni pas prova pse nuk i keni cue ne prekurori ju jeni vec per rrena

 • Artin Arti
  Artin Arti3 ditë më parë

  GALLAT ALLA DEMOKRADHIJE ALBANISTAN...NUK LEJOHET TE KONTROLLOHET MAKINA E DEPUTETIT...SE DEPUTETI KA NJE NGARKES DROGE...KA NJE PERSON KRIMINEL NE MAKINE.APO KA NJE VIKTIME NE MAKINE...NUK LEJOHET TE NDALOHET DHE KONTROLLOHET....PRA MAKINAT E DEPUTETEVE NUK JAN GOJEDHENA QE MERESHIN E SHFRYTEZOHESHIN ME VITE PER TRANSPORT DROGE...DHE SI RASTESISHT MAKINA E DEPUTETIT FRROKU...

 • Refat Fier
  Refat Fier3 ditë më parë

  Ky stan ate bulmet ka kete ta degjojn te gjithe ata si puna e kumbaros se asgje nuk mund te gezosh te asnje lloj pasurie me te mar jeten e tjetrit.

 • Arber Meca
  Arber Meca3 ditë më parë

  Po na cat trrapin o gazetar ordinera me detaje kalamojsh jo e lagu jo se lagu e tu fol gjith per i her e po te njejtato gjona thoni, sa per kto tipa gjithmon do vriten se kshu e ka krimi bo sa bo e ha mas qafe pastaj. I gjo esht e sigurt qe kot ste vret njeri.

 • Fatos Gongo
  Fatos Gongo4 ditë më parë

  Artan oxa mama dhia .... me kecet ujku blendi

 • Fatos Gongo
  Fatos Gongo4 ditë më parë

  O blendi e ke ber emisjon pralllash

 • Gerald Z
  Gerald Z4 ditë më parë

  Thuhet ekzekutoj apo ekzekutoi? U beme corap. Fol anglisht me mire o fevzo se u be shqipja qe nuk merret me vesh

 • Cristina Lincan
  Cristina Lincan4 ditë më parë

  Ik moj kare injorante

 • Gashi G4shi
  Gashi G4shi4 ditë më parë

  Mexico

 • Aida Aida
  Aida Aida4 ditë më parë

  Hahahaha.shtet mafioz.shteti i mbeshtet dhe shteti i ekzekuton kur do..pooo si ka mundesi qe ai paska shpi e ditur.paska makin e ditur.qenka ne kerkim dhe shteti se gjen dhe hasmi e gjen.ehh shtet mafioz te rera i di.i le gjalle kur i do i zhduk kur si do.

 • Daily Things
  Daily Things4 ditë më parë

  Keta kometojne vrasjet si ndeshje futbolli.si nuk ftove njehere policine, prokurorat, gjyqtaret, qe merren me keto pune, amatore komplet, kjo lala duket e shitur, u prehte ne paqe viktima.

 • Fehmi Veseli
  Fehmi Veseli4 ditë më parë

  O Fevzo nuk e ve re qe saher e pyt kte surrat lepjeten per nji gjo ajo thot gjithmon ndryshe, Po e filloj kshu Po e filloj ashtu n’a çau trapin derr derr Po nji muhabet. I bi fyllit me nji brim

 • Ultras 12
  Ultras 124 ditë më parë

  43:45__44:11

 • Haki Bresa
  Haki Bresa4 ditë më parë

  Vrasje do kete per sa kohe qe kokat e krimit jane ne presidence.ne kryeministri.ne te gjitha ministrite.ne bashki..dhe parlamut

 • aladin

  aladin

  2 ditë më parë

  kokat e krimit jane edhe ne partite e tjera qe nuk jane ne pushtet.

 • Haki Bresa
  Haki Bresa4 ditë më parë

  Po pse nuk i thoni emrat e politikaneve qe kane bashkepunim me krimin...gazetare te felliqur

 • Eneriko Begaj

  Eneriko Begaj

  2 ditë më parë

  Politikanet shqiptar i ben presjon 2 amerikanve qe benin kondraband armesh se tha ishte djali i sales

 • Παυλος Γκεγκαι

  Παυλος Γκεγκαι

  3 ditë më parë

  Sesht e veshtir IlirMeta e din gjith shkodra

 • Milan 99
  Milan 994 ditë më parë

  Kush thua ti, dhe pse nje qe shikon punen vet nuk e gjene gje.

 • Mr. Dree
  Mr. Dree4 ditë më parë

  Keshtu eshte fundi i kriminelve.

 • VIP. AL
  VIP. AL4 ditë më parë

  O fevzi une vetem ty te ndiqja si emision, por gabim, ty ti ben pronat e paqena te tuat u bere me miliona dhe tani kujton se je zoti, por jo more

 • Toni Prifti

  Toni Prifti

  4 ditë më parë

  Tamam

 • Orges Dune
  Orges Dune4 ditë më parë

  Ca i boni kaq reklam nji cop hajduti qe ka vra lloj lloj njeriu te pafajshem nji cop ordineri dhe atij qe paska mor hakun e vllait halla tja boj zoti ai do titull nderi se e kapas nji arsye te fort ka mor hakun e vllait jo se kto pabuksat dil vidh vrit pa lidhje......

 • Orges Dune
  Orges Dune4 ditë më parë

  Me duket se kto vrasje i pagujn televizionet per te pas ca me thon me bo emisjone e me fitu lek

 • Kastriot Vukaj
  Kastriot Vukaj4 ditë më parë

  Ju ANALISTA.Keshtu si komentoni ju.Me shum sjellni ..KONFLIKTE..Ne vijim.Zoti ishalla e ndalon doren.E mos te kete vrasje te tjera.Se ste fal kush.Pak..KOMENTE..E shum pun per ...POLICIN..OK

 • Florenc Hoxholli
  Florenc Hoxholli4 ditë më parë

  Ekzekutoj thotë!!!... O Klaniiiiiiiiiiiiiii, ekzekutoi or analfabetë

 • Gerald Z

  Gerald Z

  4 ditë më parë

  Xhungel

 • kubanezi copacabana
  kubanezi copacabana4 ditë më parë

  O Fevzi ça bon kto lloj temash në TV si nuk bën tama për rinin,kulturën Shqiptare

 • Diamond11
  Diamond114 ditë më parë

  Qerosi duhet te bente nje emision per Becettin , per gjith ato miliona euro qe do paguhen nga shqiptaret !! Ajo esht me e rendesishme sesa nje vrasje !!

 • aladin

  aladin

  2 ditë më parë

  @Deti D , te rrosh vete se mendja te paska lene.

 • Deti D

  Deti D

  2 ditë më parë

  @Gentian Lleshi NUK E morì as Sala AS BEGETI ate K.... PO RAMA PO NA E FUT TY DHE MU EDHE GJITHE TAKSA PAGUESVE SE PER FAT TE KEQ KJO QEVERI E KA HUMBE PERFUNDIMISHT GJYGJIN RAMA GABOJE SE GJERAT NUK BEHEN ME INAT DHE PRESIONE NUK E DI SA MINUTA OSE SA ORE UNE DO PUNOJ PER BEGETI TE pershendes 🇦🇱

 • Aida Aida

  Aida Aida

  4 ditë më parë

  @Gentian Lleshi ti qenke shteti???meqe thua-ne si shtet.hahaha.vaj medet me keto sufllaqet e partise

 • Gentian Lleshi

  Gentian Lleshi

  4 ditë më parë

  Bechettii ka fituar nje vendim gjykate, ne si shtet kemi fituar 2 gjyqe.tani kemi edhe nje te fundit ne gjykaten supreme. Do fitojme dhe kete , dhe Mr.Bechettii do marrin k...., bashke me salin

 • Gjergj Rruca
  Gjergj Rruca4 ditë më parë

  Bandat jane te lidhur me PS ne

 • Artin Arti

  Artin Arti

  3 ditë më parë

  Ne fakt ky trimi po bente fushat per lesh e line (lsi) degjoje mire kur thuhet qe po ndihmonte fushaten e lsi ne shkoder..

 • Aleksander Prenga
  Aleksander Prenga4 ditë më parë

  Vriten njerz Ju bani show sa turp

 • Gabriel Testanera
  Gabriel Testanera4 ditë më parë

  O lala po ik e ha nej sufllaqe ma mir se sje per ket pun ti

 • Edi Elezi
  Edi Elezi4 ditë më parë

  Emision pse u vra nje funderine

 • Baka Zombie
  Baka Zombie4 ditë më parë

  - Garipat i perdor politika pasi prdhojne para informale dhe i vret ose burgos kur nuk u duhen me per ti zevendesuar me te rinj. Kur Garipat te perdorin pak me shume trurin dhe jo forcen atehere do te rrokulliset historia. - Kur makinat e deputeteve nuk ndalohen , imagjino si do te jene shtepite e barkderrave politikane plot e per plot me kriminele.

 • Ilir Hoxhallari
  Ilir Hoxhallari4 ditë më parë

  Artan hoxha je gjeni e ke mendjen kompjuter

 • VIP. AL

  VIP. AL

  4 ditë më parë

  Epo po te rritesh i trembur nga çunat e lagjes behesh gazetar kriminalistikes

 • john gotti
  john gotti4 ditë më parë

  Hoxha dhe Lala si gjithmone mezi presin te vritet njeri, se mbushin barkun me buke duke dale neper emisone, duke analizuar viktimat ne detaje

 • Artin Arti

  Artin Arti

  3 ditë më parë

  HARROVE DHE QEROSIN FEJVZIUN...😁😁😁

 • VIP. AL

  VIP. AL

  4 ditë më parë

  Po lere se jane te zgjuar qe te dy, sa te vriten e dine keta pse u vrane, sa jane gjalle nuk ja mban bytha tja permendin edhe germen e fundit te emrit

 • Avni Rustemi
  Avni Rustemi4 ditë më parë

  I akuzuar per trafik te qenjeve njerezore thuhesh , dmth esht marr edhe me trafik femrash , shum familje po i lajn hesapet tani mbasi e kan mbushur kupen nga te katerta anet ! Une jam i habitur ne fakt si nuk ka me teper vrasje per kta qe kan rrembyer dhe shfrytesuar motrat , bijat , kusharirat e bijeve te nenave .

 • Παυλος Γκεγκαι

  Παυλος Γκεγκαι

  3 ditë më parë

  Qdo gja lahet ne ket jet gjaku nuk humbet kurr sa per shkodren skemi pa gja akoma esht vetem fillimi ne shkoder ka 30 vjet se nuk ka shtet

 • Dritan Shollaj
  Dritan Shollaj4 ditë më parë

  Dolen kta falconet dhe borselinot e shqiperis mes tyre silvia conti kta mezi presin te vritet ndonje qe te llapin si llapaqen

 • Diamond11
  Diamond114 ditë më parë

  O Artan Hoxha o mashtrus ordiner , o byth lepires Rames!! Mos e shtrembero realitetin per t’i lehtesuar lidhjet e pushtetit me te vrarin!!

 • A q
  A q4 ditë më parë

  KUMBARI I VERTET ESHT TOM DOSHI NSHKODER ARTAN HOXHA APO DO FLASESH PASI TVRITET??

 • Shkoder Pistoia

  Shkoder Pistoia

  Ditë më parë

  Kumbaret jan vec 2 Fise ne shkoder tjeret vin pas tyre ose jan masha e tyre . Ska Tom as bir kurvet ne shkoder mbi ato 2 Fise vec kush flet kot tash ...

 • Gjeto Gjeka

  Gjeto Gjeka

  3 ditë më parë

  Keshtu flet ky the paska taku ne sarand

 • Marjo Cycymeni

  Marjo Cycymeni

  3 ditë më parë

  @Gentian Lleshi veshtir esht ,do ishte nje Ender per te gjith shqipetaret Po te ndollte kjo mrekulli

 • Gentian Lleshi

  Gentian Lleshi

  4 ditë më parë

  @VIP. AL sali ram berishes do ti vije dita baske me Vipat qe i shkojne mbrapa

 • VIP. AL

  VIP. AL

  4 ditë më parë

  @Gentian Lleshi a lumadhi ti te qenkan fikur dritat te sali berisha

 • A q
  A q4 ditë më parë

  pasi vriten flasin me detaje kaq lirshem.ku ishit para vrasjes

 • illyrans warriors

  illyrans warriors

  4 ditë më parë

  pushka bam zagaret ham edhe emisionet ne shqipri

 • Dritan Kalia

  Dritan Kalia

  4 ditë më parë

  Kane folur edhe para ngjarjes po keta gazetar per te gjitha ngjarjet por jane te pashmangshme ngjarje te tilla...

 • Bedro Tetova
  Bedro Tetova4 ditë më parë

  Besoni skeni ju me Turista te huaj po as shqiptar shteti ma I poshter ne EVROP ndoshta edhe me gjer... Turp te them qe jam shqiptar... Enveri juve ju ka tregu. Vetem aj e ka dit qfar plerash jeni cdo dit vrasje

 • Juljan Jack

  Juljan Jack

  4 ditë më parë

  @Visualizeyourgoal po ngaqe ky na qenka Norvegjes a suedez e po na ben moral ne shqiptareve, me te ba me qesh me zor

 • Visualizeyourgoal

  Visualizeyourgoal

  4 ditë më parë

  Po pergjitheson 3 Million njerez në një epitet te perbashket. Je gabim. Kujdes fjalet.

 • Juljan Jack

  Juljan Jack

  4 ditë më parë

  Ne shipni kemi nje fjale qe pushka e trimit e fjalet e kurvave nuk ndalen, kuptoje vete ti pastaj

 • Agron Racaku

  Agron Racaku

  4 ditë më parë

  Kokat le te han nuk te vret njeri kot e Kan pasur nje arsye te forte...

 • Esard Mulaj

  Esard Mulaj

  4 ditë më parë

  Sic na e jep enverin ti ne, edhe ne milloshevicin e gruevskin ju! Plehra

 • Petref Mazllemi
  Petref Mazllemi4 ditë më parë

  E dini ju si zhduken minjte Kur ju bie semundja kafshojn njeri tjetrin Dhe ne shqiperi e njejta gje ndodh me te fortet Se po te jet per shtetin Ata dalin 5 her ne pesion

 • A. B Nazeraj
  A. B Nazeraj4 ditë më parë

  Ca i ke keto reklamat e PS ne elran o Blendi

 • niko neko niko neko
  niko neko niko neko4 ditë më parë

  Frroku ne ate rast duhej te ishte ne burg per bashkpunim Me krimin. Por keshtu esht kur ligji esht i forti dhe leku ne shqiperin kolumbi 🙈 Fuck nga Zvicrra. Shteti kupola e krimit🙈

 • Gertis Hyseni

  Gertis Hyseni

  22 orë më parë

  @Shkoder Pistoia ioioiiiiii.i Ioiiiiiiii Io. Iiiiiiiiiiiiiiii..ioi.oioi I jokiii Ioi..i..i.i I

 • Gertis Hyseni

  Gertis Hyseni

  22 orë më parë

  I ioiiiiiiiiiiiiiii 0 0 . . .. . ... 00 .iopoioioioi.ù.iiiiiiiiiiiii Iopooi..io iii I . Im ioioioioiiiipipiiiiiiii I Io.ioi I iim ..i.ioiooii.i oi oio.i, #ii ioioio Ii#ii

 • Gertis Hyseni

  Gertis Hyseni

  22 orë më parë

  @Shkoder Pistoia I00000 ..o oooim Io Ki...i.iiiii .i.iii I iiii o ioioi o.iiiiii.iiiii iiii .ii.i..ioi.. I.oi I.iòi. I.i. io Ii.iim..iiiii.i..i.oio.iiii.io..io.i...ii.mium.io.ìuì Ooi..i...i.oi.i.oioi... I Iii0o ooooooi...i

 • Shkoder Pistoia

  Shkoder Pistoia

  Ditë më parë

  Leku asht ne tan boten edhe aty ne zvicer ku je ti e hajne lekun .

 • Korb Rrapi
  Korb Rrapi4 ditë më parë

  O fevzi leri edhe tjeret te flasin

Faqja Tjeter