Ola shkakton furtunë, Sindi & Murati prishen përfundimisht… Sindi mbetet keq-Përputhen, 8 Prill 2021

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALboth Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 • ERONA PAQARIZI
  ERONA PAQARIZI10 ditë më parë

  Bravo Murat 👏

 • lac ser
  lac ser10 ditë më parë

  Oooo sidni pse u ktheve moj bij ik ik sje per aty ti moj aty jan baxhella moj vajz ajo duket si prostitut si plake si me qen 40 vjece skan lan prrua pa dhjer e po i ngec turkut Alla Halla pz cudi e madhe ca fati kan baxhellat ja prishi menjen turkut

 • andeljina Haljiti
  andeljina Haljiti20 ditë më parë

  Shum e keqe ola morat ola sasht per ty ast sidi shum po gaban shum se sidi te don shum

 • Pino Pino
  Pino Pino21 ditë më parë

  sindi shum keq per ty.... amo e meriton se shum e bajatshme je...

 • klodian shahinaj
  klodian shahinaj21 ditë më parë

  Ola kurr mos u rahatofsh qe hyre ne mes e keqja

 • klodian shahinaj
  klodian shahinaj21 ditë më parë

  Ola ti je mae zeza se kto te gjitha idiote

 • Bes Bau
  Bes Bau28 ditë më parë

  Kjo Femer Sindi humbi cdo Shans te jetes saj.. Kush do ta punsoj ket Femer pas ktij Emisioni?? Un sdo e doja as afer meje si Shoqe e jo per dicka tjeter

 • Bes Bau
  Bes Bau28 ditë më parë

  Kjo Femer sesht per Reallity show. Mire tha Ariani.. Kjo Sindi ka Cregullime mendore. Femer ma Hajvane skam pa kurre!!!

 • Bes Bau
  Bes Bau28 ditë më parë

  Sjellja e Sindit esht nen 0..Femer pa Edukate dhe sjellje.. Un jam 43vj dhe kurre ne jete sdo e doja Sindin as edhe si Kojshi, e jo Grua etj🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Kralb Oz
  Kralb Oz29 ditë më parë

  HAHAAHAHAHAHA CFARE EMISIONI KAKË E CFARE FORME E T‘REKLAMUNIT KETE PERLEN E K*****. VEQ PSE KAQ PALIDHJE E REKLAMOJ ANDI ME JASMINEN SGUXON FEMNA JEM KURR ME BLE TE PERLA. HAJGARE JON TU BO ME INTELLIGENCEN TONE!!!

 • Andy Kacani
  Andy Kacani29 ditë më parë

  Bravo Sindi ke trupin e vogël por talendin për Aktore të madh!

 • Bum bum Qukulldum
  Bum bum QukulldumMuaj më parë

  Murat 👍👍👍👍 Bravooo 👏👏👏👏👏 Te rujt zoti 😂😂😂😂 ueeee si e ka lan Sindin 🙈🙈🙈

 • saliji merxhan
  saliji merxhanMuaj më parë

  Sindi po ti vet je fajtore se ske dit ta afrosh muartin ta besh Per vete fizikisht,se ti je pa eksperienc kurse Ola Jasmini Sara Antonela jan profi per afrimititet fizik se kan pervoje pune dhe ashtu nje mashkull e ben per veti me shume kur e lejon te prek etj etj e ti si ke keto dhe do ngelesh beqare 😂😂😂😂😂

 • saliji merxhan
  saliji merxhanMuaj më parë

  E ngrere sindi ta moren Muratin 😂😂😂😂😂 djalin me te mir e humbe nuk dite ta mbaje

 • ENO47
  ENO47Muaj më parë

  -pse +sepse

 • Kela Mucogllava
  Kela MucogllavaMuaj më parë

  Kur flet ola sikur ka protez ne goje 🤢🤮

 • Jenny Jenny
  Jenny JennyMuaj më parë

  Kur kam pa Olen n emision me esht duk Sindi e bukura e dheut✋🏻😂

 • Teuta Bleta
  Teuta BletaMuaj më parë

  Murati shum mire ja beri se Sindi don lokon edhe ardheun kjo vetem llogari kërkon llapazone

 • Silvana Gerollari
  Silvana GerollariMuaj më parë

  Sindi je bere si mine me sahat Flet duke ofenduar dhe pa u menduar Ndrroje pllaken e gramafonit se do ngelesh beqareshe

 • Arthur 100
  Arthur 100Muaj më parë

  All I can say is what

 • safet astafa
  safet astafaMuaj më parë

  Ti moj Sindi te mugon respekti e shum gjera gjyna kush merret me ty

 • Enkeleda Osmenh
  Enkeleda OsmenhMuaj më parë

  Kjo ola pellet si gomari i gjyshit

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Sindi, nese paske aq Presion aty ne Emision,, ather cdreqin kerkon aty?? Imazhin e Sindit ta tregon shkolla e saj ne Rumani te Jevget Romun.. Presion thot Sindi, pas 2 min thot se esht e lire te thot cka do.. Ik moj Hajvane nga Emisioni se ste do Njeri tet sheh ty ne Emision!!! Murati shuuuuuum mire ja beri Sindit 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • aola wili
  aola wiliMuaj më parë

  E kapi njeri komentin e Sindit kundrejt Mevlanit: Ska gje nga Kavaja je ti 😂😂😂

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Sindi ti sje e Paqendrushme 😂😂por je Femra me e flliqur ne Emision dhe ne gjith Shqiperine.. Hiqnja Baterine ksaj flliqsire se na i prishi veshet...ma mire te behesh Gay se te marish nje flliqsire Femer si kjo Sindi per Grua.. Me dhimbset aj i shkreti Mashkull qe dot mer ket Psikopate Femer per Grua

 • Fatmira Arshiaj
  Fatmira ArshiajMuaj më parë

  Murati e ka njohur olen qe jasht 🤣 🤣 🤣

 • illyrian
  illyrianMuaj më parë

  Sindi ti moti e ke zhgënjyer publikun,dhe nuk duhesh të jesh më në program,ma s,miri bën të largohesh nga programi në mënyrë paqësore.

 • aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  olsa po ja kalon portokallis me kyt format byth qiraa jan ato si japin leke ketyre per reklama

 • illyrian
  illyrianMuaj më parë

  Kjo Sindi kur e shef Atdheun vetëm se dorzohet dhe çarnatoset,që po të ishin dikund në vetmi mbaroj puna!

 • rusi mira
  rusi miraMuaj më parë

  murati nuk ka than deklaron murati a jo mas debate forta nuk shkon me muratin ti moj

 • rusi mira
  rusi miraMuaj më parë

  bravo murat vertet shum debatin fundit mir pat ajran konomi nuk meriton muratin sindi nuk durohet fare sindi

 • anna terragni
  anna terragniMuaj më parë

  Ola gati ta puthi spo reziston dot🤣🤣🤣

 • Ada G
  Ada GMuaj më parë

  O Sindi po ik o goc ca rri akoma aty

 • abbsnn cose
  abbsnn coseMuaj më parë

  ja💩 dhe ai😂😂

 • erion leo
  erion leoMuaj më parë

  Sindii perserisa ishte Ervisi ne emision e mbante Muratin si gome rezerve. Me dukej sikur tallej me te dilte per qef ta mbaj ne loj miratin, po se kapa ervisin kam Murarin.Si i vjen tani sindit fakti qe ka 1 tjeter ne jeten e muratit?

 • Arsen Nurce
  Arsen NurceMuaj më parë

  Murat dhe ola shum koti

 • Greta Stafa
  Greta StafaMuaj më parë

  Ola ka ardhe vetem per ti nda sindin nga murati

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Muaj më parë

  Po tkishte Sindi ndjenja per Muratin, nuk besoj se kta dy do ishin ende ne emision . Sindi eshte person shum varikarin.

 • Agim Agim
  Agim AgimMuaj më parë

  O.sindi.mos.lip.moral.ku.nuk.ka.dhe.ik.nga.emisjoni se.ati.eka.mund.pislleku.te.miren

 • Ariste Velcani
  Ariste VelcaniMuaj më parë

  O Sindi hap syte nuk eshte per ty Atdheu

 • Ariste Velcani
  Ariste VelcaniMuaj më parë

  O sindi nuk eshte Atdheu per ty Po gabon

 • Lorenci Shkodra
  Lorenci ShkodraMuaj më parë

  murati do kete bere praktike ne Stamboll dhe ka ardhe si nje person tjeter

 • Like Hi
  Like HiMuaj më parë

  Sa e fort ..kur sindi I tha mevlanin ..nuk Ka gja se Nga kavaja je .. haahahah

 • coser ali
  coser aliMuaj më parë

  olsa po ja kalon portokallis me kyt format byth qiraa jan ato si japin leke ketyre per reklama

 • leon kadrija
  leon kadrijaMuaj më parë

  Familja e Murati ka fol keq per sindi

 • Agon Sali
  Agon SaliMuaj më parë

  Na mungon fatjoniiiii

 • sokin jon
  sokin jonMuaj më parë

  from "Deklarohem per Muratin" to "terheq deklaraten" real quick

 • Marte N
  Marte NMuaj më parë

  Kjo ola si gjarper ju prishi lidhjen sindit dhe Muratit 💁

 • qik prishtine
  qik prishtineMuaj më parë

  Sindi vdisje mbas locos,harrove muratin e tash

 • Servjana Brushka
  Servjana BrushkaMuaj më parë

  Sa femer e ulet Ola .Nese do isha mashkull do ma shpifte nga karakteri e menyrat e saj jo dinjitoze per te bere per vete 1 mashkull por edhe duke denigruar nje femer tjeter.

 • Servjana Brushka

  Servjana Brushka

  Muaj më parë

  @sokin jonbej nje terapi ti per te mesuar shqipen sakte pastaj me jep udhezime mua 🤣🤣🤣

 • sokin jon

  sokin jon

  Muaj më parë

  bejsh ndonje Therapie per Edukate

 • sela hajdini
  sela hajdiniMuaj më parë

  Copa u bofshi bre N.......

 • Martin Shakaj
  Martin ShakajMuaj më parë

  Murati esht treguar sh i pa bes Sindi nk e meritonte kete qe i beri murati ta refuzonte

 • Laureat Hoxha
  Laureat HoxhaMuaj më parë

  Po tkishte Sindi ndjenja per Muratin, nuk besoj se kta dy do ishin ende ne emision . Sindi eshte person shum varikarin.

 • kudo bashk-fans
  kudo bashk-fansMuaj më parë

  Bravo ola

 • seiom jvony
  seiom jvonyMuaj më parë

  E kapi njeri komentin e Sindit kundrejt Mevlanit: Ska gje nga Kavaja je ti 😂😂😂

 • Daniela Meta
  Daniela MetaMuaj më parë

  Kush duet te falenderoi mi goc pse ufute mes nji cifti

 • Daniela Meta
  Daniela MetaMuaj më parë

  Futja vrapit murat vertet ne ket pike sindi kishte te drejte qe duet ta dij qe Murati a ndjente per te apo jo Murati sfoli as gje rreth kesaj lidhje sindi murat

 • Vlore alb
  Vlore albMuaj më parë

  Vetem un e pash shenjen ne gush tek ola ?! Apo gaboj?

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Muaj më parë

  Sindi ka te drejte, meshkujt e tille nuk vlejne gjë

 • Daniela Meta
  Daniela MetaMuaj më parë

  Bravo jasmina tamam ashtu eshte sic thua ti eshte per muratin ai sikur kishte turp nga kamerat

 • Xhulja Xhuli
  Xhulja XhuliMuaj më parë

  Ma shpif kjo ola

 • Esma Jaubelli
  Esma JaubelliMuaj më parë

  O Sindi mos rri ko tne ate karrige se asnjeri nga djemt nuk ta var

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Sindi mere Violinen dhe mesoje si duhet se skishe fare lidhje me Violinen.. Sa per Meshkuj jam i sigurt qe ste do Njeri.. Bravo Murat 👍👍👍👍👍ja tregove flliqsires 🖕🏿🖕🏿ket.. Shuuuuuum mire ja bere 👍👍👍👍👍.. Mke knaqur.. Edhe kta Djemt e ri dot ikin shum shpejt nga Sindi dhe Roma

 • Like Hi
  Like HiMuaj më parë

  Ku Peder turqijet...kur ban skenar edhe ky Ka me pagua bileten dhe I duhet me shit veten

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Pse ti Sindi ske dale me askend ne takim a?? Po ti ske len Mashkull pa dale.. Ske lene Mashkull Lagje pa Dale ne takime dhe akuzon Muratin se aj vetem me nje Femer ka dale.. Ti je nje Genjeshtare Femer dhe Hajvane

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Nese ke Presion moj Hajvane Sindi, ather cdreqin kerkon aty ne Emision?? Apo Leket te pelqejn?? TI akoma sdi cka esht Presioni!!! Gjith Vajzat qeshin dhe knaqen, Kurse Sindi ka Presion 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Jo nuk kan ndikur sjellja ime 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️kundrejt Muratit.. Ooooo Sindi.. Po kush te do ty me ket sjellje dhe Edukate??? TI dot mbetesh beqare deri sa te bejsh ndonje Therapie per Edukate

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Ska Mashkull ne Shqiperi qe dot donte Sindin per Grua!!! Mendoj se as Pleqet sdo e donin nje Femer qe ti prish nervat, veshet, dhe shpirtin!! Sindi ska fije Karakteri, Kulture dhe Edukate!!! Flliqsire Femer

 • Ergin Mexhiti
  Ergin MexhitiMuaj më parë

  Nuk po e kshyri hiq veq se po bohet fjal per Sindin, Se spo muj ja duroj at gojen e vogel!

 • Arben Zendeli
  Arben ZendeliMuaj më parë

  Bravo Karamurat 🤣👍👍

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Po kush e do Sindin per Grua?? Un jam 43vj dhe kurre sdot doja ket Femer afer meje qe tmi prish veshet dhe shpirtin!!!

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  Hija e Sindit 😂😂😂😂😂😂Murat Vella shpetove se kjo flliqsire Sindi do ta kishte nxi jeten.. Me dhimbsen aj Djal qe dot mer Sindin per Grua!!! Ma Femer e poshter se kjo Sindi besoj se ska ne gjith Shqiperine!!!

 • mensur Ibrahimi
  mensur IbrahimiMuaj më parë

  Murat için izleyenlerrr 😍😍

 • Toni El chapo
  Toni El chapoMuaj më parë

  Ti je thjest nje 0me xhufk leni llafen se ke ndenjur te maresh e pak followes dhe ti je shume fallso o sind corpja ec ec jepi drejtim

 • Elife Sherifi
  Elife SherifiMuaj më parë

  Sindi ka te drejte, meshkujt e tille nuk vlejne gjë

 • Enkeledi Balla
  Enkeledi BallaMuaj më parë

  Asnje se vuri re per fjalet qe kjo tha per kavajen..

 • Tonni Tonne
  Tonni TonneMuaj më parë

  Sindi esht ni vajz shumm bukuroshe ka simpati po i duhet ni bur i fort po dhe i shtir si pelqen Sindit 👌

 • Kaltrinë
  KaltrinëMuaj më parë

  Si zihet bese turkut, jooo!!!

 • Violeta Nika
  Violeta NikaMuaj më parë

  Pse ja fusin kot nuk ishte ola si ja shkatrroj mardhanjen me Muratin ne nje koh kurr se paten ai e kishte frige kur bertite si bate si e marr ofendu djemt

 • Funny Videos
  Funny VideosMuaj më parë

  Emisjon vl tane ktu mren me duken shum fake ktu ska as dashuri reale as nje pelqen te vertet per njeri tjetrin tan kta ketu kane ardh veq me ba show dhe per fam dhe per asigja tjeter emisjon fake njerz fake me pak fajale ky eshte fake show po te tham te drejeten e shpirt kur i shof kta me vjen per te vjell 🤮

 • sajmir gjici
  sajmir gjiciMuaj më parë

  Bravo murat you are the best

 • Ju Me
  Ju MeMuaj më parë

  Po kjo cindy çpati... 56:48 Kan faj ato qe te mbajn aty, se si ti edhe nja 2 te tjera duhet te ikin, bashkt me disa çuna qe rrin si figurante.

 • Hope Hys
  Hope HysMuaj më parë

  Murat po bën gabimin më të math me Olën ajo është një vajzë e përdalur fare ajo nukë është për ru ti mavonë do e kuptosh dhe do bëhesh shumë pishma Ola është AllAHU na RUAJT nga kjo vajzë si Ola buxh...

 • Saida Gohan
  Saida GohanMuaj më parë

  Ska gje Sindi mir bere qe e terhoqe deklaraten se mbase Olsa do e marri Atdheun prap ne emision. Kshu qe po te vjen Baba duro e pak Sindi

 • Kamber Bichaku
  Kamber BichakuMuaj më parë

  sa mir ta bori turku tye hee

 • DJ SONI
  DJ SONIMuaj më parë

  Bravo murat se me kyt femer idiote dhe isterike sja vlen se krijosh as shoqeri lere me gje tjeter.

 • Doloreza Dori
  Doloreza DoriMuaj më parë

  Sindi perfundimishte e semure😲😈😈😈

 • Erisa Veizi
  Erisa VeiziMuaj më parë

  Murati pa shtylle kurrizore...pfffff

 • RAMIO _B13
  RAMIO _B13Muaj më parë

  Po ik per emision fallso

 • Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta DeliuMuaj më parë

  Sa mir ta ka bërë o Sindi 🤭

 • Maria Titi
  Maria TitiMuaj më parë

  Ndoshta edhe nuk mund te jete Murati per sindin, por kjo ola duket si mashkull jo si femer, hahaha femer e mbaruar per mua me nje takim ju hodh ne qafe cfare personaliteti ka kjo femer? Teper e ulet no comment

 • Anila Saiti
  Anila SaitiMuaj më parë

  Ola xheloze

 • Eleni Dervishaj
  Eleni DervishajMuaj më parë

  Ola shum kot si shushk 😝

 • boyzz M
  boyzz MMuaj më parë

  Kryt pom dhem kur pe nij qit sindin tu fol😂

 • Charli damelio
  Charli damelioMuaj më parë

  Omg pse jeni prish murat😘sindi

 • emanuel kacaj
  emanuel kacajMuaj më parë

  Sa vk kjo Sindi

 • Mimmo Relax
  Mimmo RelaxMuaj më parë

  Sindi mevlanit ( nuk ka gjo se je nga kavaja ti ) hahahaahahahah

 • xhelil spahi
  xhelil spahiMuaj më parë

  bo bo ta ket murati per grua kete po kjo nuk mbaet ne lagje e jo per grua po kjo arroi qe doli me cdo sorollop e tashi kerkon llogari.

 • Visit Albania
  Visit AlbaniaMuaj më parë

  Murati esht nje genjeshtar shum i madh turp per të

 • Visit Albania
  Visit AlbaniaMuaj më parë

  Murati esht nje genjeshtar shum i madh turp per të

 • Visit Albania
  Visit AlbaniaMuaj më parë

  Murati esht nje genjeshtar shum i madh turp per të

 • Jon Kosova
  Jon KosovaMuaj më parë

  Sindi💎👑 ti ke gjakë shqiptar gjak mbretëror ai turku gabeli nuk vlen për ty larg qoftë me perzi gjakun tënd mbretëror me gjakun e Murati apo gabelit turk

 • Jon Kosova
  Jon KosovaMuaj më parë

  Sindi💎👑 ti ke gjakë shqiptar gjak mbretëror ai turku gabeli nuk vlen për ty larg qoftë me perzi gjakun tënd mbretëror me gjakun e Murati apo gabelit turk

 • Jon Kosova
  Jon KosovaMuaj më parë

  Sindi💎👑 ti ke gjakë shqiptar gjak mbretëror ai turku gabeli nuk vlen për ty larg qoftë me perzi gjakun tënd mbretëror me gjakun e Murati apo gabelit turk

Faqja Tjeter