Uniko - Kush e vrau Sonilen ne Torino? (Pjesa 6) - 14 Qershor 2021

Komente

 • Marcel Berat
  Marcel BeratDitë më parë

  Cfr u be me kte ngjarje?

 • Edis Edis
  Edis Edis2 ditë më parë

  Gjyna ai femi.dhe bravo emisjonit UNIKO ishalla zbardhet kjo ceshtje

 • Klevis Lulaj
  Klevis Lulaj3 ditë më parë

  Ketu faj kan dhe vajzat qe martohen me lloj lloj njeriu dhe pranojn qe te perdoren dhe shfrytezohen nga meshkujt e tyre dhe fundi dihet pastaj....kushedi sa femra shqiptare te tjera jan ne kte rruge si sonila shkrete....por un doja tu thoja vtm dicka ktyre meshkujve ropqira...po sikur tju a perdornin motrren tuaj n kte rrug si do ju vinte ju or barbona...por kur nuk keni byth me punu me djers e me kriju familje mos i shkaterroni jeten femrave te shkreta se nuk e meritojne se femra esht gjeja me e shtrenjte ne kte bote qe na ka sjell zoti. ngushellime familjes dhe sonila qoft e xhenetit ndersa ai gabeli t kalbet n burg gjith jeten e ishalla e vret naj nji n burg.

 • Klevis Lulaj
  Klevis Lulaj3 ditë më parë

  ai gabeli do plumin n goj ropqimi ben si i pafajshem ai e ka vrar fytyr qelbti

 • I think you choose
  I think you choose 4 ditë më parë

  cfare po ndodh me historin e soniles pse nuk nxirni nje pjese te shtate .. uroj mos te jete len pergjysem

 • Lano Vlore
  Lano Vlore4 ditë më parë

  Po sikur ti ket mbaruar bateria telefonit e esht fikur

 • edi edi
  edi edi5 ditë më parë

  Gjynah , dhimbje e madhe na boni me qa me lot , zoti te nimofte oj nan e zez . Ishalla zoti ju nimon sa ma shpejt me e maru ket pune e me shku cso gjo ne vendin e vet

 • Ledi Rama
  Ledi Rama5 ditë më parë

  Ai e ka vrarë .....

 • Dularo Gjura
  Dularo Gjura7 ditë më parë

  Pse nuk vazhdon akoma ceshtja ...nuk besoj se e lat me kaq ..kush esht vrasesi

 • bato myftari
  bato myftari8 ditë më parë

  Fytyre e keqe kapeni dhe vareni dhe ate plere tendjej te njejta dhimbje

 • Maria Maria
  Maria Maria9 ditë më parë

  Prsh prind jemi vete larg qoft as hasmit mos ju ndodhte kjo tragjeti..,si gazetar me sa kam kumptuar , jeni i persosur per punen qe beni bravo , dhe jam e bindur qe do zbardhni drit , mbi pak erresiren do thoja,qe eshte..per Sonilen🙏 🙏Ngushellimet e sinqerta percjelle te prindrit e saj.😢,dhe femija duhet te shkoj te nen e Soniles ,Kreshniku me sa ndoqa emisionin te gjith ,kuptova qe ai nuk esht ,dhe nuk duhet ti besot femija i tij ne duart e tij per shum arsye ,qe te gjith pak a shum kuptojm..te pakten te rritet i lumtur ai femij i Soniles ,pran njerzve qe do ta bejn te lumtur ,dhe ata jan mema e Soniless..respekt per kete nene.👏😢

 • Linda Ibraimi
  Linda Ibraimi10 ditë më parë

  Mos dini gje kur do dali pjesa tjeter e historis ? Pjesa 7 mezi e pres 🤕🤕

 • Florika Jorgji
  Florika Jorgji11 ditë më parë

  Po e ndjek shum kte emision .Spartak coje deri ne fund ceshtjen e soniles se shof qe skeni hedh gje akoma .A e futen brenda Kreshnikun vrasesin e Soniles ??????

 • Lindita Zhutaj
  Lindita Zhutaj11 ditë më parë

  Jenje Gazetar shum izoti ipregatitur bravo teqofte ty. kete Nene e forcofte zoti

 • Matt
  Matt11 ditë më parë

  Bravo Spartak respect per ty dhe emisionin tend

 • vera simba
  vera simba12 ditë më parë

  Po dukete qarte qe ai e ka vrare qe ne surrate dhe nga pergjigjet qe jepe futeni brenda tregone vete pastai ai paraziti👍

 • Digi Tek
  Digi Tek12 ditë më parë

  Ai dukete qe genjen mashtrusi ishalla del e verteta per prindrite e per djalin

 • Toni Lika
  Toni Lika12 ditë më parë

  Bravo mor spartak respekt per ty kshu na duhen gazetaret jo mu ba bashk me krimin e me plerat po lufto per at qe ti e ben me se miri bravo🙏🙏🙏

 • silvia guri
  silvia guri13 ditë më parë

  Nuk do dhe shum ta mendosh se kush ka vrar Sonilen...TURP TE KET

 • silvia guri
  silvia guri13 ditë më parë

  ****kreshniku ka then qe dera nuk hapeshte sepse celsi ishte humbur?!

 • I think you choose
  I think you choose 13 ditë më parë

  pse nuk po nxirrni pjese te tjera ?

 • Daniel Aliaj
  Daniel Aliaj15 ditë më parë

  Ju te italis kur veni ne shqipri thoni italia ka regulla ,ka ligje ktu ne shqipri nuk ka shteti.Aty ne itali qenka bangladesh prostituta ne mes te rruges njeres qe shesin drog,ky tipi thot nuk e jap telefonin,u gjet nje njeri i varur ne litar dhe policia nuk e rruan fare pytet e ema nese do te vazhdoj ceshtjen apo jo,shtet leshi 1000 her me mir ne shqipri se ne Itali

 • Glejdi Veseli
  Glejdi Veseli15 ditë më parë

  PO TE VJEN..FUNDI..O KRESHNIK..KAQ..

 • Itz_siba
  Itz_siba17 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Florie Hashani
  Florie Hashani17 ditë më parë

  Qe duhen prova nuk diskutohet a kush e vrau Sonilen veq ta vesh gishtin ne kok kuptohet ,po ska shtet se ket maskara duhet varrur e jo burgosur👹

 • gianni curti
  gianni curti18 ditë më parë

  Pse nuk keni vazhduar me hetimet?keni regjistruar 6 emisione dhe hoqet dore kaq papritur? Apo keni nje cmim dhe ju?

 • Eva Polisi
  Eva Polisi19 ditë më parë

  Kur Do dali pjesa 7

 • Sabri PREKAZI
  Sabri PREKAZI19 ditë më parë

  Te lumt spartak je yll dhe ne duhet te kontribojm te gjithë te paguajm Avokatin te kushton sa te doj hapeni nji gjirollogari qe te kontribojm te gjithë me dhimbje nga zemra Fam. të Soniles

 • kurt 004
  kurt 00419 ditë më parë

  Si ka mundsi te jet i lir kreshnik muti ket sekuptoj ne nje shtet europian sidomos italia nje vrases nje kriminel te lihet i lir ket se kuptoj sika mundsi shteti mos me dhen sim karten e sonlies ska nevoj me dhen kreshniku shteti duhet me dhen pa epyetur kreshnikun kjo spome hyn ne kok me vjen keq dicka po zihet

 • kurt 004
  kurt 00419 ditë më parë

  😭😭😭ta keput shpirtin loqka vogel ajajja edhe nan zeza ska forc te ngjitet shkalve 😭😭😭

 • Zejdush Ramadani
  Zejdush Ramadani20 ditë më parë

  Derri vet e kaber qdo fjal gnjen

 • Kevin Peleshka
  Kevin Peleshka20 ditë më parë

  E vravt zoti ate tipin nqs ka vra grun e vet dhe mbulohet keshtu 🙏

 • Creazy Music
  Creazy Music21 ditë më parë

  Po te kishte guxim te hapte at telefon kreshnikut do ti dilnin fjalet duke kercnuar gruan e tij duke i thene ku ke len ato para ose do ta pesosh nga shoket e mi.

 • Edmir Fejzaj
  Edmir Fejzaj22 ditë më parë

  Babai Soniles duhet ta mari zvarre ate jevgjitin tja shkerdhej ropte

 • Edmir Fejzaj
  Edmir Fejzaj22 ditë më parë

  Ore atij Kreshniku do qir ropte se ai eshte fajtor per gjithcka qe ne fillim

 • Ilir Gjergji
  Ilir Gjergji22 ditë më parë

  Ai maskara e kavrare qysh e ka ber ket vrasje e gruas dhe la jetim femijen si ka fytyre qe te shoh femijen kur kerkon nenen e vet, ai te arrestohet pepara se te arratiset se do jet vone qelbesiri

 • Zejdush Ramadani
  Zejdush Ramadani22 ditë më parë

  Ket derr duhet Me zhduk

 • Kosova Kosova
  Kosova Kosova23 ditë më parë

  Siq po shihet kreshniku qenka vrasesi

 • Jasin Vejseli
  Jasin Vejseli23 ditë më parë

  Zbulimi esht i qart aj maxhupi e ka vra vet aj duhet te pritet me shilet edhe ta shtish krip po genjen nsi nje her dhot kina shit veten pastaj thot jo kina shit drog 😡

 • Φλωρα Λατιφι
  Φλωρα Λατιφι23 ditë më parë

  Gabimi me I madh.i shqiptarve ti japin gocen 18 vjece NJ 37 vjecarit nuk di gje por 100 per100 ai e ka fain duket ke e folura me te dredhur maskara

 • Luli Tabaku
  Luli Tabaku24 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭

 • Μαρια marsida
  Μαρια marsida25 ditë më parë

  Ee po ai duket qe ne fytyre ca m.. Është ka qen xhelozi ai dhe e vrau se sonila ishte si kukull barbei eky është sikur ka dal na kazani plehrave

 • Kacakuu kacakuu
  Kacakuu kacakuu25 ditë më parë

  Spartak te uroj shendet dhe shum respekt. esht nje dhimbje e madhe .e drejta dote dal shum shpejt .respekte perty.vella she per Avokaten qe dota ndjek ceshtjen e soniles.

 • Albert Silaj
  Albert Silaj26 ditë më parë

  Ai duket qe esht monster Edhe gomarin si jepia ati jo me vajzen ati tipi Do djegur me benzin fis predha 🤔

 • Armand Musollari
  Armand Musollari26 ditë më parë

  Gjeja qe me habit me shume eshte se si ka mundesi qe hetuesit italian nuk po hetojn Kreshnikun, nuk i kane sekuestruar telefonin. Mendoj se do jet nen pergjim per nje hetim me te gjere qe perfshin droge dhe prostitucion. Sa per largimet qe deklaron ska ku shkon jane bllofe.

 • Bujar Muharremi
  Bujar Muharremi26 ditë më parë

  bash ne at vend ku po thuj ju kam jetuar 2 vjet dhe une bash mir eke pa tuj dal ne rrug at vajz po qudit pse po ban pytje kush e vrav kush kame vra qaj qe eke detyru me dal ne rrug qaj eke vra burri i vet kekush tjeter

 • Teute Morina
  Teute Morina26 ditë më parë

  He killed her definitely, no question about it!!

 • Alessia Lui
  Alessia Lui27 ditë më parë

  Ma scusa avvocato perché la procura non ha tolto già il bambino a suo padre ? Come mai la procura non chiede i tabulati telefonici la lettura dei messaggi si su WhatsApp Facebook ecc.... che vergogna

 • Helloou Bitch
  Helloou Bitch27 ditë më parë

  po m cudit se shteti italian duhet me koh ta kishte zgjidh kete ceshtje .... un besoj shum te shteti italian qe nk e len m kaq ceshtjen dhe shum shpejt ka per ta zgjidh kete ceshtje

 • Alketa Allmuca
  Alketa Allmuca27 ditë më parë

  Mi dispiace però si vede quando parla lui mi sa che lui l'ha ammazzato la sua moglie perché una persona quando vedevo uno che è morto non chiamo la sua famiglia ma Chiama subito la polizia ambulanza mi dispiace però quello è troppo furba Eh ma tanto lui andate fino alla fine del fondo questa storia

 • kreshnik cani

  kreshnik cani

  25 ditë më parë

  Impara a parlare e scrivere bene l'italiano poi cerca di giudicare a me. A me ce gia chi mi giudica☝

 • Helloou Bitch
  Helloou Bitch27 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Bisha I Bregdetit Lukovë
  Bisha I Bregdetit Lukovë27 ditë më parë

  Cmut shtet italjan jan ai eka vrar gabeli dhe femijn te pjeses po do thot vareni nga koqet qenin

 • Ο Θεός Είναι Μεγάλος
  Ο Θεός Είναι Μεγάλος27 ditë më parë

  Ç'faj ka Engjelli I Vogel o zot 😟na u coptua zemra 😢😭

 • kristel selmani
  kristel selmani27 ditë më parë

  Kjo esht vertet nje histori tragjike.me vjen shum keq per femijen e vogel urgjentisht shteti italian tja marrin djalin e tja sjellin nenes se soniles.ky esht vrases edhe pik.ky e ka detyruar me dal ne rruge

 • Fatmir Hodo
  Fatmir Hodo27 ditë më parë

  Te lutem spartak si baba i dy femijeve ju lutem per ate zot nxirja fundin ksaj ceshtje dhe autori te ver para drejtesis ,mos te ndodhin me te tilla gjeara na kta langaraqer 😭😭😭

 • Jori Doci
  Jori Doci28 ditë më parë

  Pse nuk perfshihet policia Italiane ne kte ngjarje???? Pse femija eshte vetem me babain??? 😓😓🥲🥲🥲o zot sa kam qar me ate nene e djali sa I vogel ngeli pa mamin e tij. O shpirti vogel. Ca Po kalon ai femije e nuk kupton tani. O Kreshnik po te vjen fundi o plehre

 • Elgert Palloj
  Elgert Palloj29 ditë më parë

  Ky moster duhet varur bastardi

 • Aurora Idrizi
  Aurora Idrizi29 ditë më parë

  Sa Kam qar per ket fmi si percfonte gjyshen zmr Vogel I mungonte shum nena u dukt o zot ndihmoje kete femi Mos vuajn

 • suzi koci
  suzi koci29 ditë më parë

  O zot jepi force kesaj nene te mjere Spartak deri ne fund ndiqe kete histori

 • Electrical Power Academy
  Electrical Power Academy29 ditë më parë

  Per 30 minuta e bej ta zgjidh une ceshtjen. Mjafton tme sillni kreshnikun perballe dhe me lini vetem.

 • Rosy rosè
  Rosy rosè29 ditë më parë

  Autori dihet tani u zbulua dhe shkaku

 • Lostreacab 1312
  Lostreacab 131229 ditë më parë

  Kush normal njeri ri ne banesen ku te kan vrare gruan ose eshte berr nje krim VETEM VRASESI

 • Unlike Son
  Unlike Son29 ditë më parë

  Nuk pyet loti per burra 😓😓😓

 • gentiii
  gentiii29 ditë më parë

  Bravo Spartak ..

 • Ergi Flavia
  Ergi Flavia29 ditë më parë

  ta keput shpirtin kjo ngjarje

 • Ada adushe
  Ada adushe29 ditë më parë

  E shikon ajo ska dashur te punoj , edhe ky mostra e ka mbytur me litar , sepse ajo ska dashur te bej ate pune te flliqur , vareni kete mostren me litar mo , se ky e ka vrar , mjer ajo nene si qante e nipi qe e perqafonte , ndiente eren e nenes se vet 😭😭😭 Duket ai genjeshtar mashtrus , do i shkreti te punojin per te , fytyr salduari, pse se hap tel ai , e di qe do ti dalin te pa larat , sepse ai e ka vrar 😡😡😡😡

 • Ada adushe
  Ada adushe29 ditë më parë

  E ka vrar ai mostra , po nuk e thot , legeni

 • Elmira Sakiri
  Elmira Sakiri29 ditë më parë

  Ky burr e vrau gruan askush tjeter mos e zgjasni me shum , nga grindja e tepert dhe Problemet e ka vrar dhe telefonin e ka zhduk aj

 • Hey Giada
  Hey Giada29 ditë më parë

  Po si policia nuk ka prova apo hetime si uvra eka mbyllur si ceshtje jo tha avokatja ska nje leje qendrimi hetimi duhet te behet te zbardhet

 • Niazi Shehu
  Niazi ShehuMuaj më parë

  Po mereni ate kreshnikun dhe thyejani brinjet me shufer hekuri ca prisni ,merjani femijen atij krimineli.ca e pyesni do na i japesh apo jo femijen .

 • Gena Llani
  Gena LlaniMuaj më parë

  E ke ber ti o plerrrrrr duket fytyra jote fytyr krimineli ke

 • Pol Hasanlliu
  Pol HasanlliuMuaj më parë

  Ai kurva e ka vrar qartë fare

 • Xhulio Berberi
  Xhulio BerberiMuaj më parë

  Kur mund te publikohet pjesa tjeter ?

 • Dona Dona
  Dona DonaMuaj më parë

  Ahhhh moj Nane mjera ti 😭😭😭😭😭

 • Vasili Metaj
  Vasili MetajMuaj më parë

  O te vdes nena per ty O engjell O shpirt

 • Vasili Metaj
  Vasili MetajMuaj më parë

  E vrafte zoti ate dore qe e beri E ndau nga biri dhe prinderit Bravo e madhe per ate avokaten qe e ka mare persiper ceshtjen Bekime nga i madhi zot marte dhe ajo Gjyshe e shkrete mbeti shkalleve nga emocioni nga dhimja nga humbja Jepja djalin Kreshnik pse heziton?

 • Inna In
  Inna InMuaj më parë

  O zot sa kam qa,as nuk ja dal ta shikoj te gjithë.... ,zoti ja lehtësonte dhimbjen🙏

 • Sonila
  SonilaMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭o zott sa e dhimbshme kjo histori.

 • Xhani Xhani
  Xhani XhaniMuaj më parë

  Me parë do ta zbuloni ju vrasesin se shteti italian,🤔

 • Violeta Hyka
  Violeta HykaMuaj më parë

  Bravissimo Spartak je vertet nje kreatur spetakolar vazhdo nxirri te verteten atij ndyresires maskarAit Je i perkryer Kemi shum besim tek ty Te lumt

 • Plaku dhe Deti
  Plaku dhe DetiMuaj më parë

  Ne fillim nuk kisha dyshime te ky kreshleshi por tani jam i bindur se ky moster e ka veare ishalla po te has naj dite ne rruge do te palloj shpulla o ordiner muti

 • Plaku dhe Deti
  Plaku dhe DetiMuaj më parë

  Ehhh nan e shkerte vetem zemra e saj e di cfr dhimbje po kalon qe po tja hapesh rrezik e ka copa copa😞

 • Fabiola Live
  Fabiola LiveMuaj më parë

  Nuk kam fjale ....😢😢😢💔💔💔💔❣❣❣

 • Fatmira Ago
  Fatmira AgoMuaj më parë

  Cfare prisni akoma merreniburrin futja dru dhetregon vete ai maskaraji qe ka lote krokodilit

 • Marios Gkikas
  Marios GkikasMuaj më parë

  O zot sa e prekshme

 • Gramoz Jashaj
  Gramoz JashajMuaj më parë

  Ke te drejt te gjeshe te verteten e cupes p Po ky kreshniku nuk hi ben pershtypje fare si kur nuk ka ndodhur gje gjei te verteten

 • Gramoz Jashaj

  Gramoz Jashaj

  Muaj më parë

  Do ta gjei spartaku te verteten

 • methasa metasa
  methasa metasaMuaj më parë

  Bravo Spartak 👏👏👏👏

 • Ina Hykaj
  Ina HykajMuaj më parë

  Shum keq o zot e ndimoni nenen e shkret sa kam qar 😪😪😪😪

 • Desara Sara
  Desara SaraMuaj më parë

  Avukate e keni me te mire se eshte nga fieri edhe una e kam avukate Tim persone per dokumetat

 • Desara Sara
  Desara SaraMuaj më parë

  Spartak Sonia kishte dy nr tele se un e kisha shoqe Sonia me mungon mostra 😭😭😭😭🙏🙏

 • Kristina Xhamaj
  Kristina XhamajMuaj më parë

  dretësi dhe vetëm drejësi

 • Emiljo King
  Emiljo KingMuaj më parë

  Ky qenka moster ky e ka vrare

 • SHQIPERI ETNIKE
  SHQIPERI ETNIKEMuaj më parë

  Zoti e DENOFT kyt dhander qe nxjerr GRUAN VAJZEN MOTREN E DIKUJT TË PUNOJ NE RRUG TURP TË KEN MENDIMI IM KY QELPSINA KRESHNIKU MUNT TA KEN BA KYT VRASJE DHE GJITH FAJET AI E KA I PA BES SI KUR TA BANTE KUSH MOTRES TI SI I ISHTE DUK O QELBESIR ZOTI TË DENOFT ISHALLA NJERIU EDHE PA BUK RRIN SHKO PUNO NË NERTIM E GRUAN NANEN E FMIS NUK NXIRRET NË RRUG TI MERITON XHAXHIN ENVER E MET PESHKATU O I PA FTY SE JA SHKATRROVE FAMILJEN VAJZES SE SHKREJT DHE JETEN JA MORRE 😥😡

 • Zegjine Satka
  Zegjine SatkaMuaj më parë

  Ore pse i bini vërdall ai e ka vrarë dhe pik !!

 • Marsida Beli
  Marsida BeliMuaj më parë

  Nga menyra si flet dallohet qe e ka bere ky sepse ska ku shkon te shkoj drejtsia ne vend sa me shpejt

 • Sh. K
  Sh. KMuaj më parë

  Sipas faktev do te vjen e njejta sie ne Greqi me pilotin që vrau bashkshorten.

 • perandori 02
  perandori 02Muaj më parë

  Ska njerz sonila se duhet te ishte vrar burri saj ta qonin tek vajza brenda dites jo pas kaq kohesh

 • perandori 02
  perandori 02Muaj më parë

  Arrestojeni para se tju zhduket ai megjith djal

 • Ajshe Mustafa
  Ajshe MustafaMuaj më parë

  Ky e ka myt per ata ky nuk bashkpunpn se mos me pas dor ky pashkpunon per hater djalt

 • Ajshe Mustafa
  Ajshe MustafaMuaj më parë

  Une mendoj se ky asht vrasi se ky e din kush asht qyna per mene e soniles dhe djalin e saj se ky sod ose dot burgoset 😭😭

Faqja Tjeter