Mandi - Panda

Artist: Mandi - Panda
Music \u0026 Lyrics: Mandi
Arrangement: Mikel Elmazi
Video: Alvid
Prod. By: Mustafa Records
Publisher: @Almus Music


Mandi performing his official single "Panda"
All rights are reserved © Mandi, Mustafa Production, Almus Music

Komente

 • Mandi Mustafa Production
  Mandi Mustafa Production29 ditë më parë

  Ju falenderoj te gjitheve per mbeshtetjen. ♥

 • Ina Gjinaj

  Ina Gjinaj

  19 orë më parë

  Super mandi

 • Yøna

  Yøna

  7 ditë më parë

  💜😇

 • Elona Elezi

  Elona Elezi

  9 ditë më parë

  🥰

 • Shkodra Gaming

  Shkodra Gaming

  14 ditë më parë

  Bravo super mozik je i madh ❤

 • Ademi Jangulli

  Ademi Jangulli

  15 ditë më parë

  @Toto Pro Plp jo , d più jb M

 • Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani2 ditë më parë

  JUNE 2021, SUPERB 🔥🔥🔥🔥🔥🔥GREAT SONG 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱♥️🔥

 • Seide Ballashiti
  Seide Ballashiti3 ditë më parë

  Ma e bukur se madona diamantin ke dora 🙈🙈💍💍💎💎

 • Zana Mita
  Zana Mita3 ditë më parë

  Je ylllll keshtu vazhdo zoti te dhente shendet dhe lumtuti vetrm suksese te kesh 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Ibraliu Cristian
  Ibraliu Cristian3 ditë më parë

  Nje kenge shume bukur mandi te uroje sukse

 • Ana
  Ana4 ditë më parë

  Nice . Like 👍

 • lyrics_bebi
  lyrics_bebi5 ditë më parë

  I love this bre🤤

 • Majlinda Tuci
  Majlinda Tuci5 ditë më parë

  Si kuptoj ca njerez pelqejne budalliqet me fjale pista jo nje ze të tille perle brilant gjnaf mandi meriton me shum ka ze brilant 🥰❤️

 • Shahin Pacolli
  Shahin Pacolli5 ditë më parë

  👉King je per muzik Mandi👈 veq kush ta ka inat ..je ma i madhi prej krejt te mdhajve konga perfekt

 • Görkem Durmuş
  Görkem Durmuş7 ditë më parë

  Hello from Turkey 🇹🇷🇹🇷🙋

 • Shpetim Qershija
  Shpetim Qershija8 ditë më parë

  Kjo këngë është më e bukura 👏👏👏👏👏👏♥️♥️♥️♥️

 • Enkeledi Balla
  Enkeledi Balla8 ditë më parë

  Te na ndaloj njeri se ngelem tu e degju

 • Gertjan Hoxhaj
  Gertjan Hoxhaj8 ditë më parë

  BESTTT

 • klevis bulku
  klevis bulku9 ditë më parë

  Super

 • Enkeledi Balla
  Enkeledi Balla9 ditë më parë

  Speciale..bravo legjend..i bukur teksti muzika dhe menyra e kendimit

 • BROTHERHOOD
  BROTHERHOOD10 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • BROTHERHOOD
  BROTHERHOOD10 ditë më parë

  🥵🥵🥵🥵🥵

 • BROTHERHOOD
  BROTHERHOOD10 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Anxhela Myrtja
  Anxhela Myrtja10 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱

 • Elmaz Kanani
  Elmaz Kanani10 ditë më parë

  Bravoooo mandiiii 👏👏 hallall ta beft zotii

 • Marsela Shurdha
  Marsela Shurdha10 ditë më parë

  Sukses sa me.larte te shoh 🌟🌟👑👑👑👑🙏🙏🙏🤗🤗

 • Djambazi Bekim
  Djambazi Bekim10 ditë më parë

  Suksese mandi 🥰🥰

 • Antonio Zyberi
  Antonio Zyberi11 ditë më parë

  👍

 • MD-SUMAAN KHAN
  MD-SUMAAN KHAN12 ditë më parë

  I like u r voice ur songs wow great superb dooper 👍👍👍

 • Sara Milaimi
  Sara Milaimi12 ditë më parë

  I love you

 • Pilafi Rihanna
  Pilafi Rihanna12 ditë më parë

  ajd o mandi per tallavaaaaaa😘😘😘😘

 • Melisa Ioana
  Melisa Ioana13 ditë më parë

  I love your music!!! From Ro🔥🇷🇴

 • Haki Alija
  Haki Alija13 ditë më parë

  E KU KCEN PANDA ME TAKA ..? 😂

 • Mariola Doraearte
  Mariola Doraearte13 ditë më parë

  E ke myt. Hallall

 • KELMENT ZYLALI
  KELMENT ZYLALI14 ditë më parë

  Shum bukur bravo.Mandi

 • Artiola Cobaj
  Artiola Cobaj14 ditë më parë

  Sa e bukurr 🥵😍😍😍

 • Majlinda Tuci
  Majlinda Tuci15 ditë më parë

  Të lumt goja je mbret i tallavasë muzikës ma bukur

 • Gohça Ote
  Gohça Ote15 ditë më parë

  O mand t pafsha lart e me lart 🙏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • anjeza Anja as
  anjeza Anja as15 ditë më parë

  Mbreti mandi 👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥👌💃💃👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Sonila Laloshi
  Sonila Laloshi16 ditë më parë

  Shum bukur kenga me pelqen shum 👏💖💓

 • Migena Demcaj
  Migena Demcaj16 ditë më parë

  Po eshte kengetar i mir Mandi Beni s a me shume lajke

 • KIKTHESAMURAI (KIKITYPE)
  KIKTHESAMURAI (KIKITYPE)17 ditë më parë

  Голем си брат 👌

 • Elton Licollari
  Elton Licollari17 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ken Nechee
  Ken Nechee17 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • ergi shuli
  ergi shuli17 ditë më parë

  Trehere me e mir,

 • Xhuljana Hima
  Xhuljana Hima18 ditë më parë

  Ti je flori

 • Mondi Jata
  Mondi Jata18 ditë më parë

  A jan ne terezi keto njerez alamet kenge ska Views degjon nje keng kot ka 15 mil 🙈🙈🙈🙈🙈kush e ka degju cdo video ne TikTok ket keng jasha mandi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • manuela theodhori
  manuela theodhori18 ditë më parë

  Bravo mandi nish je

 • erjol Papaj
  erjol Papaj19 ditë më parë

  bravo mbreti tallavas

 • Adonia Makri
  Adonia Makri20 ditë më parë

  🤩🤩😍😍😜😜🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇿😝η😁😁😁😁

 • Hajredin Reci
  Hajredin Reci20 ditë më parë

  Je 1shi ne shqiperi suksese

 • Kujtim Kovaci
  Kujtim Kovaci20 ditë më parë

  ❤❤❤❤💛💛💛💛

 • Aida Muqa
  Aida Muqa20 ditë më parë

  Kalle 👏👏👏

 • Aida Muqa

  Aida Muqa

  20 ditë më parë

  👌👌👌👌

 • Mandi Kukesi
  Mandi Kukesi21 ditë më parë

  Si gjithmon 👑👑 ne europ na kenaq me kenget e tua

 • qendrim haliti
  qendrim haliti21 ditë më parë

  kjo kang duhet te degjohet ne kejt botenn me mar veshh se qfar talenti je tii ❤️

 • Luman Lumanaj
  Luman Lumanaj22 ditë më parë

  Respekt e vazhdo sa më lart

 • Reda Meknessi
  Reda Meknessi22 ditë më parë

  From morocco bro New sbscurib 🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦

 • Arkivashqip Gysi
  Arkivashqip Gysi22 ditë më parë

  O sherbet po pse nuk e bone vidio klip ket kong po pra bravo e kam thon dhe po e them tije gjigandi ska sy ty vlla suksese po takishe bo vidio klip ket kong do isht me super respekte gjigand

 • Anja's Life
  Anja's Life22 ditë më parë

  Hit🔥😅

 • Bledi Mejdani
  Bledi Mejdani23 ditë më parë

  Nuk esht shum e bukur vet biti esht shum i moll por teksi kot fare per mendimi tim

 • Federik Hetai
  Federik Hetai23 ditë më parë

  Flak fare! ❤️💣 🔥

 • I Am Doctor
  I Am Doctor23 ditë më parë

  Te ishe ne 🇬🇧🇬🇧 Do tkishte rrespektu vllai 👃 Plot me senin ma tmir jo zhavorr Na knaqe me ket kang 👏👏🤝

 • I Am Doctor
  I Am Doctor23 ditë më parë

  Pse sja bane nje klip o gjigand ktu je si legjendat botrore pop rock Gjithsesi urime se super hit super vokal 👍🤩

 • matia lleshanaku
  matia lleshanaku23 ditë më parë

  ti je mreti tallavas sksese

 • Eri Br
  Eri Br23 ditë më parë

  ma.e.mira se madona roleksin te dora super si gjithmon

 • Panda Julius of the gods
  Panda Julius of the gods24 ditë më parë

  Suksese vlla dhe sa më sipër

 • KLLAK KLLAK
  KLLAK KLLAK24 ditë më parë

  KETU KUR MUZIKA BEHET ME PASION 🙏

 • Lyrics pages
  Lyrics pages24 ditë më parë

  MBRETI JE SKA NOIZY EDHE STRESI PARA TEJE ❤🔥

 • ROBERT SHKURTI
  ROBERT SHKURTI24 ditë më parë

  Ke then diku qe the pse jam Gabel sme vlersojne.........te hane mutin troc fare.Te kane zili sepse je i pa arritshem e te gjithe kercejne me kenget e tua.Respekte

 • iamorgg
  iamorgg25 ditë më parë

  Suksese mandela allahu trujt 🙏🤲

 • Ledi Ledi1
  Ledi Ledi125 ditë më parë

  Nje nga kenget me te mira

 • danqi Luan
  danqi Luan25 ditë më parë

  LIKE PANDA

 • Rr Rr
  Rr Rr25 ditë më parë

  Mandi nishtulaa

 • Anisa Kaloshi
  Anisa Kaloshi25 ditë më parë

  Kjo këng më ka pëlqyer shumë👏👏👏👏👏

 • Shkodra Shqip
  Shkodra Shqip25 ditë më parë

  🎶🎶🎶🔥🔥🔥📌

 • luli loshi
  luli loshi25 ditë më parë

  Gjiganti tallavas

 • Ajet France
  Ajet France25 ditë më parë

  O mond klatineta, naj bashkpunim me muharremin kur bo e bosh

 • Nertila Ramadani
  Nertila Ramadani25 ditë më parë

  💥💥💥💥💥🥰🥰🥰🥰🌺🌺🌺

 • Ernest Kasa
  Ernest Kasa25 ditë më parë

  Dukesh qe sje i rregullt me profesion tat o Mandi. Kishe bo nje klip dhe kengen siduhet jo kshu neper emisione.

 • andi kumani
  andi kumani26 ditë më parë

  Femrat dislike 🤪

 • Miklovan 1
  Miklovan 126 ditë më parë

  super këng bravo mandi mbreti tallavas 👑🙏

 • Zoje Karaj
  Zoje Karaj26 ditë më parë

  Super keng

 • Orgito Kanani
  Orgito Kanani26 ditë më parë

  👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑❤❤❤❤❤

 • Lorena Grinioti
  Lorena Grinioti26 ditë më parë

  Pak bulizem per te shendoshat ketu apo bej gabim🤣🤣😢😢

 • Fabi Xhulaj
  Fabi Xhulaj26 ditë më parë

  Zjarrr o legjenda e muzikes

 • Fabi Xhulaj
  Fabi Xhulaj26 ditë më parë

  Cit gjith gocave bombastike

 • Kristi Ndrejaj
  Kristi Ndrejaj26 ditë më parë

  Hiti i veres 2021 👏👏👏💃💃

 • Shpend Malaj

  Shpend Malaj

  7 ditë më parë

  Love😔😔😔😔😔❤❤❤

 • Edi Varka
  Edi Varka26 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏😁😁😁

 • Nada Nada
  Nada Nada26 ditë më parë

  Shum bukur eshte kenga super

 • Dila Zmali
  Dila Zmali27 ditë më parë

  Zjarr 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Para Laçi
  Para Laçi27 ditë më parë

  Ma i madhi qti veni

 • Bona Kanani
  Bona Kanani27 ditë më parë

  Mandi😘😘😘😘😘😘💗❤❤

 • Jeton Ajeti
  Jeton Ajeti27 ditë më parë

  🇽🇰💯💯💯

 • Boss King
  Boss King27 ditë më parë

  Hallall bos para gjithmon🙏🙏🇦🇱🇦🇱

 • Napolon Gllavina
  Napolon Gllavina27 ditë më parë

  flak bishaaaaa zjarrrr 😍😍

 • Rosela Ro
  Rosela Ro27 ditë më parë

  🥰🥰

 • Xhoi Blu
  Xhoi Blu27 ditë më parë

  Respekt mandi je gjigant pz vetem ec perpara mos ndalo kurr te rujt zoti vlla

 • Fabio Disani
  Fabio Disani27 ditë më parë

  Boje i video o lal taman

 • Mimoza mimoza
  Mimoza mimoza27 ditë më parë

  Te kendofte shpirt gjithmon!!! 👍👍👍👌👌👌

 • Artan Rushiti
  Artan Rushiti27 ditë më parë

  Mandi nishtulles zoti te becoft je i modh rrespekt nga nji cun shijaku

 • Artan Rushiti

  Artan Rushiti

  22 ditë më parë

  O mando un i njof mir neshtullsit kam qen roje ke nje nderts cimente e tulla qe i kam fal nuk mahen men e kam bo me zemer se jeni roba zoti... mkan ftu edhe ne dasem .. e di shum mir qe kur shofin qe qe i respekton pa hile te respektoni dhit fish hallall mondo rrespekt per te gjith neshtullsit

 • Ergys Tironci
  Ergys Tironci27 ditë më parë

  Ah ti Smush Fare je Jasht'toksor per muzik ' je i ardh nga planet tieter ti ska munci krenar me ty💗

 • Rosela Ro
  Rosela Ro27 ditë më parë

  🥰🥰😍😍😍😍

 • elvis Marku
  elvis Marku27 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • A B
  A B27 ditë më parë

  per nje moment kur pashe titullin mu duk si kenga teritoriale dhe do me plq po ta kendonit edhe ju suksese,,,

 • Xhesilta Musteqja
  Xhesilta Musteqja27 ditë më parë

  🥰🥰

Faqja Tjeter