Fevziu ‘habitet’ nga kandidatja 22-vjecare e PD, ve duart ne koke

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALboth for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Adriatik Ishmaku
  Adriatik Ishmaku49 minuta më parë

  Marshalla per ne si votus dhe si popull, kush do na e kthej buzqeshjen! Tani e me pas do bohemi rehat!

 • Elio Klio
  Elio Klio2 orë më parë

  Eshte bere politika si estrada e muzikes eshte futur qen e mace ne politike vk perfundimisht ky vend po iken ne pith te maces

 • Maldin Garxenaj
  Maldin Garxenaj7 orë më parë

  Ore po me shqipatr qe kan dal me dhi e me putanat e instagramit do e beni shqiprin ju? Po a Nuk ju vjen turp apo jan familjaret e ktyre pisava qe jan ne parlament ajo 22 vjece do me u be deputete ? Po ca di ajo nga politika nga experienca? Hajde Shqiperi e mjera Shqiperi

 • shky-pe I_lir'
  shky-pe I_lir'17 orë më parë

  O lul o Flliqtin po si e fut nji foshnje me na perfaqsue, apo asht' gjaku i dikujt per rreth, edhe ato t'jerat kisha ndejt me marak me u pas lan dhite me i ruejt

 • Cin Tonej
  Cin Tonej20 orë më parë

  Oi shipni e mjera shipni

 • eri albania
  eri albania23 orë më parë

  "Pasi bera bythe gjoks e buze u kujtova papritur te kandidoj per partine time ne menyre qe keto investimet e mija te vlejne per shoqerine"

 • Xhoni Shollaj

  Xhoni Shollaj

  4 orë më parë

  🤣🤣🤣

 • orjado era
  orjado eraDitë më parë

  Si ka mundesi kjo qe ishte me dhi si fremere me dhi dhe kjo arriti te hyj ne parlament gjeti 1 menyr 1lidhje dhe hyri ne parlament para 4 vitesh dhe zuri te qaj aty hallet..? Pyetje kush ja mundesoi dhe per cfar motivi. Cili ishte plani? Perse pikrisht kjo? Dhe cudia me e madhe Tani kjo vendoset si kandidate mbas 5 vitesh si deutete dhe behet Person publik... A mos call mbas gjith kesaj mrapa Skene esht e gjitha 1 regji e cila katapulton me mjeshteri persona ne Politiken e dhjer te Shqipris per ti perdorur dhe manovruar ne vazhdim per interesat e Tyre monopoliste. Duke qen se fytyrat e vjetra po vyshken. Dhe keshtu keta te rinjt e promovuar me regji te tilla Jan gati ti sherbejn padronit Monopolist.. sic beri kasa mafioze e vjeter Duke rrenuar ekonomin dhe Duke len ne koncesione te turpeshme asetet kryesore te vendt si energjin naften ujin pyjet minierat dein Token e tjer. Ky esht konkluzioni dhe dilemma. Qe ne fakt duket shum e qart.

 • Romeo Myzyraj
  Romeo MyzyrajDitë më parë

  Medet o zot kush po kandidon medet shqiperia nuk bahet me kurva o popull

 • Pali Sefa
  Pali SefaDitë më parë

  Qa m**** po ndodh ketu. U be parlamenti i kushtetutës se republikes se Shqiperise han.U be park lojrash per femije te grades super amatore.Jo po te kandidoje edhe vellai im ne klase te gjashte. Te dh***** sistemin shteteror. Kur kerkojm Pune per jeten tone kerkojne "20" kushte dhe kur vje puna per nje nder postet me te rendesishme te Republikes ata thone -"he mo fute se ka experience ne politiken familiare kjo 22 vjecaria.Per keto duhet protestuar jo per idiotesira qe shpikin partite qe kerkojne pushtet me hir ose pahir.

 • Ludmilla Malaj
  Ludmilla MalajDitë më parë

  Zot i madh, ne dore te kujt do jene fatet tona... u rente flama

 • Ismet Haxhija
  Ismet HaxhijaDitë më parë

  Tash e kemi te sigurt shqiperine futja pordh edhe i duartrokitje.

 • Happyyy
  HappyyyDitë më parë

  oo fejzi o rrac shkerdhatash e fis qiresh ,, po ctu desh ty ,, i thu njones e ctu desh tu i thu tjeters ,, po gruja jote ci duet me kart e dynjos eeeeeeeeee

 • landi interisti
  landi interistiDitë më parë

  Keta hane te tane per te mbushur vallen ,parlamentin do ta shohin veç nga televizori hshahahahaha

 • xhoi bela
  xhoi belaDitë më parë

  😹😹😹😹😹😹 lulushet 🍌🍌🍌

 • v m
  v mDitë më parë

  a ka ndonje qe nuk e ka bo hunden ne Tirone?

 • Narcos Bisha

  Narcos Bisha

  23 orë më parë

  GHhhhhhhHahahhahahahahahahaha

 • Albert Berti
  Albert Berti2 ditë më parë

  🙈😂🤣🤣 ça bohet

 • frrgc czynn
  frrgc czynn2 ditë më parë

  mos u habisni se kejdi mehmeti e lsi ishte 18 vjec kur kandidoi

 • Agji Bajrami
  Agji Bajrami2 ditë më parë

  mjer ne o zot

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT2 ditë më parë

  Pse mos te kandinojn deri sa ka lek shteti te japi kot .deputet qe paguhen per te ber asgje

 • al shqiperi
  al shqiperi2 ditë më parë

  Asnjera nga keto gocat nuk kan me dal deputete. Veq mos u lodhni kot

 • Bardhyl Kuci
  Bardhyl Kuci2 ditë më parë

  Bravo sa te ri jan kta depulesh na hongshin tumin me gjith taksa

 • Bardhyl Kuci
  Bardhyl Kuci2 ditë më parë

  Do vazhdoj me shum termet

 • Bardhyl Kuci
  Bardhyl Kuci2 ditë më parë

  O pu pu pu. Medet medet o bled. Cjan kto shurra te fulliqura

 • strawberry pie
  strawberry pie2 ditë më parë

  pse habitesh Blendi Viktorja ishte ne krye te detyres ne Mbreterin e Bashkuar kur ishte 18-vjece, dhe sherbeu 64 vite rrjeshte!

 • urania kuraj
  urania kuraj2 ditë më parë

  o Ori ske per te fituar se Basha nuk do fotoj

 • 76REDscorpio
  76REDscorpio2 ditë më parë

  Keta jane Hajdutet e rinj se te vjetrit rrin mbrapa skene tashi 🤮🤮🤮🤮 Mjere populli.

 • Albana Faslia
  Albana Faslia2 ditë më parë

  Edhe qeni im i lagjes ka ngel pa u bo kantidat per deputet

 • robert likaj
  robert likaj2 ditë më parë

  Shumica nga keto lajmin per pjesmarrjen ne zgjedhje e kane marre ne krevatet e moteleve

 • robert likaj
  robert likaj2 ditë më parë

  A jam i vetmi qe Blendi me acaron me at ecjen e tij para mrapa. Po pusho o Blend se met vertete na cmende

 • the world
  the world2 ditë më parë

  Kjo ska prer sisen akoma 🤦‍♀️ po nejse te tjeret jan me te sakt

 • Claudiu Popescu
  Claudiu Popescu2 ditë më parë

  Ku ukan gjet keto kare o zot hahahaha hahahaha ikni qiuni andej nga keni qen o kokrrave e kurvave

 • faik konica
  faik konica3 ditë më parë

  hahahahahhahahahahahah

 • Keta Haxhjija
  Keta Haxhjija3 ditë më parë

  Bledi fejziu te ri tduhet je pleq qe nuk din cfar flasim qe ju kan ra mendy ne kok leshojani rinis jo mos mos merri pleq

 • Enyeny Enieni
  Enyeny Enieni3 ditë më parë

  Kjo e ka mendjen vetem per rroçk

 • Guido Tentoni
  Guido Tentoni3 ditë më parë

  Ka paguar babi trafikant tek Basha 650 mije euro qe e bija vet budallaqe 22 vjecare te kandidoj ne pozicion te sigurt. Demokratet e vertet rrin rrugeve

 • M M
  M M3 ditë më parë

  O ZOTRI fefziu ne austri kristan Kuntz kryetar me i ri ne evrop e Austri ku eshte problemi ne ne KOSOVE KEMI presidenren 38vjeqare e duam kosoven ajo eshte ylli i shqiptaris ka intelegjenc sa KREJTE politika ne shqipri anti shqiptare NUKE dotethot se rinia kosovare u pjek para kohe me esperencen e lufes bashke femit e kombit vdekje krejt tradhtarve

 • Enes Sherifi
  Enes Sherifi3 ditë më parë

  Tallni rakun me popullin po gjyshi im do kandidoj

 • Service Tools
  Service Tools3 ditë më parë

  mbajeni mend dita qe vjen eshte me e keqe se dita qe kaloi, Pejgamberi Muhamed A.S

 • Klea Abdullaj
  Klea Abdullaj3 ditë më parë

  Po ca flisni kot aman. Vini aty ulur ne ca karrige dhe filloni te flisni per politike sikur te ishte nje loder per ta shitur e per te fituar para. Shqiperia nuk eshte nje vend i lodh....esht i vdek. Te pakten me kto ftyra qe po e udheheqin se zgjat dekaden. Per shqiperin sben as rama as luli as monika as iliri dhe asnji nga keto qe njohim dhe qe jan sot ne pushtet. Shqiperia do nje rini te paster qe te ngrihet dhe ti rrezoje te gjitha forcat politike ne fuqi dhe te formoje shtetin nga fillimi. Un per vete e du vendin tim dhe nk du qe te largohem. Se kudo qe te shkosh sado qe te rrish ne nje shtet tjt do jesh gjithmon e huaj. Por me kte sistem drejtesie politike shendetsi dhe arsim jo vetem shqiperia por asnje njeri ska nje te ardhme ktu. Shko puno robi si kafsh ne pike te diellit e ne shi e debore e merr 10 mij lek maksimumi ne dite. Po na e bejn mire se nk dime si te ngrihemi gjithe shqiperia e tua fusim kembet ne nje kepuce. O te bejn nje shtet ashtu sic eshte per te qene ose te shporren se ka shume te rinj qe me vrt e dun dhe sakrifikojn per vendin e tyre

 • Nada Bts
  Nada Bts3 ditë më parë

  I shikon qe nga surrati i patinuar se cfare idealesh politike kane. Mendohuni mire o njerez per ke votoni se keta e kane ne terezi. U be deti kos per te gjithe...pffff

 • nardi nardi
  nardi nardi3 ditë më parë

  Po pse mos futet dhe ajo U fut Reme Lala 22 vjec me leket e bait te droges, i bleu dibranet per 50 mij lek , dhe jo llafe kto por e dim gjith dibranet .Ne kto raste me vjen turp te them se jam dibran

 • Afrim Afrim
  Afrim Afrim3 ditë më parë

  Ndaj shqiperia vete keq e me keq se e kan marr me lesh e me byt.... Leshi lesh te le dhe by byth te ben me falni per shprehjen mir po ja bejuni nje pyetia ca shkolle kan ato o zoti fejzi qe duan te udhezojen nje shtet Po beni dicka mo burr mos e leni shqiperin ta fundosen se sa per te shkaterruar e kan ber ktu e ko Respekte zoti fejzi

 • Gazi Kacellari
  Gazi Kacellari3 ditë më parë

  Burdello politika shqiptare ku do na cojne kurvat e çfar nuk pret nga keta politikane nuk lane cobene ne këmbë futini edhe keta ne parlament se e ndritet ju mir ja beni kur do ngrihet populli ti vere perpara

 • rosa Imed
  rosa Imed3 ditë më parë

  Ua te lesh trute ,,,ku ka perfunduar Shqiperia ,,,me cfare individesh perfaqesohemi ,,, Do behen dhe keta si shoket e tyre hajdut me diploma Duke perdorur imazhin ... Ua ua cfare behet

 • Zhani Nelaj
  Zhani Nelaj4 ditë më parë

  l.Te gjith me ide sa te ulen ne karrike .i duhet rroga qyl .

 • Roland Krrashi
  Roland Krrashi4 ditë më parë

  Te gjith kuckat ne nje te ardhme ne pushtet phuuuuuu fare e flliqt

 • ALKUKES
  ALKUKES4 ditë më parë

  Athu mos po behet perputhen ne ket show por ne model politike ....

 • Clirim Maho
  Clirim Maho4 ditë më parë

  Po ikni se late name.pika qe su bie.

 • Dhimo ku
  Dhimo ku4 ditë më parë

  Me përdorimin e migrofonit duhet të jenë me përvoi të kënaqëshme🎤🎼🎼

 • ChIngchangchin Chin
  ChIngchangchin Chin4 ditë më parë

  SHIKO AI TJETRI VLONJATI E ZEZA O PERENDI NUK DI TE FLASI, PO ESHTE AI PER NE POLITIK ESHTE DHE PROFESOR , ORE PO ME LEK E KE MAR ATE TE SHKRET DIPLLOM, PO MOS TE DISH TE LIDHESH DY FJALE , FLET SIKUR PO FLE GJUME. JA AJO QE PUNON NE RADIO TEK TOPI E TEMERSHME ESHTE AJO PER POLITIK, AJO SJA KA HABERIN FARE SA KATIDATURA JAN, QESHI E GJITH DYNJANJA KUR THA AJO 20 . LA KOKREN E NAMIT. IKNI MOJ MORTJE IKNI LANI NDONJE ENE NE SHTEPI SJENI JU PER POLITIKE. POLITIKA DO BYTH, JO SI JUVE SI KRIMBAT E DHEUT

 • ChIngchangchin Chin
  ChIngchangchin Chin4 ditë më parë

  SKE FAJ QE VE DUART NE KOKE, SHIKO KTE BUDALLACKEN QE SMER FARE VESH NGA POLITIKA THOT 20 Katindatura🤦🏻‍♀️ HAHAHA 🤣 OHHH BASHE I KE GJETUR KTO BUZET ME QUMESHT SI LLOGARIA QE BEN VETE 7x7=42. PO KUR MER VESH AJO 22 VJECE NGA POLITIKA , AJO SKA ASNJE LLOJ EKSPERIENCE NE POLITIKE. ORE POPULL I TRASH MBARON UNIVERSITETIN NE ANGLI DHE NUK TE FUT ASNJE NJERI NE PUNE DHE ME UNIVERSITET TE JESH, TI VETE RREGJISTROHESH PER PUNE AI NUK TE FUTE TE THOT SKE EKSPERIENCE, DY VJET JU DESH VAJZES TIME QE MBAROI UNIVERSITETIN NE LONDER PER JURIDIKE, DY VJET JU DESH TE MIRTE EKSPERIENCE , PA TE FILLONTE PUNE RREGULLISHT, CI KENI KTO PA EKSPERIENCE NE POLITIKE 22 VJECARE PU PU PU PU DHE PRET TI TE BEHET AI VEND ATY

 • Rake R
  Rake R4 ditë më parë

  Po pu ća pornostare kjo bjondja

 • Enton Dalani
  Enton Dalani4 ditë më parë

  Tani e kuptoni se çi keni bër Shtetit dhe Kombit ? Si harriti kjo dit e dini ?

 • Omer Kodra
  Omer Kodra4 ditë më parë

  Turp per ju qe komentoni jeni mesuar me ujqerit e vjeter, shqiperia ka nevoje per ndryshim dhe me mire sec mund ta beja rinia t vjetrit skane per ta bere kurre!

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA4 ditë më parë

  A CU PLAK BERLUSKONI SE I QAN SHPIRTI PER DASHNORE...KETO DO JEN DEPUTETE PER GOJORE SIDOMOS 22 VJECARAJA ESHT SI AJO KENGA LABE...ME MUA MEJO ME MUA SI GJATARI ME LANGUA

 • Ro li
  Ro li4 ditë më parë

  Po ku i gjete mo blend , ja shkaterrimtaret e erdheshem te shqiperise

 • Alex Britti
  Alex Britti4 ditë më parë

  Bravo do bahet shqipria me kto dele e dhi, o Zot ku po shkojme.

 • Meriton 326
  Meriton 3264 ditë më parë

  Nga Ismail Qemali burr shteti ja ne qfar plastikash,tmerr

 • Ergest Kaja
  Ergest Kaja4 ditë më parë

  Perfundimisht shqipria nuk behet me keta sdin te flasin

 • Ergest Kaja
  Ergest Kaja4 ditë më parë

  Perfundimisht shqipria nuk behet me keta sdin te flasin

 • Jasmin Veseli
  Jasmin Veseli4 ditë më parë

  O zot ooo zot

 • Antonio Nako
  Antonio Nako4 ditë më parë

  Lum SHQIPERIA QE JU KA...

 • Anesti Hoxhaj
  Anesti Hoxhaj4 ditë më parë

  22 VJECE KANDIDATE AUUUU

 • Olsen Lleshaj

  Olsen Lleshaj

  3 ditë më parë

  e kupton se per ke dueht te paguaj taksa shqiptart 🤦‍♂️🤦‍♂️ per nji 22vjecare, te punoje fort ajo zone se duhet me i ble breke te brendeshme edhe buzkuqe goces se pastaj vjen vera shpejt edhe ndoshta i fut naj pale pushime ne jale apo sarande ne schiuma party ne bikini 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Luli Osmani
  Luli Osmani4 ditë më parë

  E pa rritir mire

 • Adrian Balla
  Adrian Balla5 ditë më parë

  Ku kan studjuar keto per politik hahaha po ajo 22 vjecarja ne vend te ishte ne ibiza per pushime parti do te behet politikane pa sudjuzr ne universitet per politik ca di ajo nga politika me gjith respektin per to le te nehjn politik po te studjon per politik jo si rama basketbollist berisha doktor meta karrocier me bashen dhe ja ku esht shqiperia pra pas 30 vjet jasht evropes se Sduan politikanet xe u prishen pazaret dhe vuan populli pse keshtu do ecim prap 30 vjet me ju

 • Urim Shahini
  Urim Shahini5 ditë më parë

  Hahah turp I madh Pasha zotin po si ka mundi asnjera ska lidhje me politik po kandidojn ne politik qka do regullojn kto kur skan lidhje haha ore si ka mundsi as ne afrik nuk ndoth nje gje e tilla largohuni o shqiptar hikni larg keti vendi te ngelin veq kta e te vriten mes veti keta meritojn kta njerz ne shqipri. Zoti I bekoft shqiptaret

 • Aleksander Suçi
  Aleksander Suçi5 ditë më parë

  My god??

 • Aleksander Suçi
  Aleksander Suçi5 ditë më parë

  Ku janë akademikët profesorët?

 • Aleksander Suçi

  Aleksander Suçi

  3 ditë më parë

  Ka 7.5 vjet qe e kam lene Shqipërin Sepse unë besoj tek vlerat .

 • Aleksander Suçi

  Aleksander Suçi

  3 ditë më parë

  ZOTI I BEKOFT PATRIOT NACIONALSTËT SHQIPTAR QË JANË GATI TË JAPIN GJITHÇKA PËR KOMBIN

 • rosa Imed

  rosa Imed

  3 ditë më parë

  Po' se mendon se ka meritokraci ne Shqiperi ,,,ketu eshte turp po' nje turp i madh ,,,te vjen te vjellesh me keto qe Dalin ,,, Truri shqiptar ka ikur dhe la bere mire ,,po' mjere ne qe jetojme ketu.

 • Ali Baba
  Ali Baba5 ditë më parë

  Per te ber lek duhet te hysh ne politik. Tani keto do e knaqin

 • Ina Sadikaj
  Ina Sadikaj5 ditë më parë

  Sa turp me keta kandidat. Mjer Shqiperia mjer

 • My Home
  My Home5 ditë më parë

  😂😇😅😅😅😅😋

 • My Home
  My Home5 ditë më parë

  Ka vend per mu me profesion kamarjer

 • My Home
  My Home5 ditë më parë

  Te mjeret ne

 • Kuzhina Ime
  Kuzhina Ime5 ditë më parë

  Kshtu eshte kur ka babi lek shume

 • kevin reno
  kevin reno5 ditë më parë

  Politikanet e ardhshme???Andia me meritokraci 22 vjece?? Me mire se kta te vjetrit te Pakten ,🤣🤣

 • Gianni Dilecce
  Gianni Dilecce5 ditë më parë

  O shqiperi te kam dhjer ste kuptova asnjeher nga i pavdekshmi Faik Konica ketu e 100vjet para xfar njeriu gjenial paska qen

 • the world

  the world

  2 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Mboon Risa
  Mboon Risa5 ditë më parë

  Desha me pyet jane te rinjte e perputhen ne kuvend??? 😕😀

 • Ilirjan Daci
  Ilirjan Daci5 ditë më parë

  Kanidatja 22 vjecare i ka hequr pelenat duhet te ket mamin ne kuvent qe tja nderroj ne fitofte

 • David Totokoci
  David Totokoci5 ditë më parë

  Car thone keta me kandidate 22 vjecare

 • Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy23415 ditë më parë

  Te gjitha kurva eskort 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

 • Vinnie Vinny
  Vinnie Vinny5 ditë më parë

  Ja me kto injorante do behet shqiperia ..bo bo ..

 • Ali Sina
  Ali Sina5 ditë më parë

  Bledi kini te drejte nuk behet stan me lepuj

 • jos professionista
  jos professionista5 ditë më parë

  Uuu sa pith.....duket qe kane punuar mire semaforet kete vit. Kane bere lek kuçkat....

 • Theo X
  Theo X5 ditë më parë

  mjerre shqiperia me keta , keta jane analfabete, keta do e rregullojne shqiperine,

 • flamur barameta
  flamur barameta5 ditë më parë

  Ashte prekur nga politika ne familje. Ka te drejte e pse jo, kur 6×7=49! E pse mos ti hyje dhe une politikes! 7×6=49 ok luli para une nga prapa. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Sy jeshilia LSIT
  Sy jeshilia LSIT5 ditë më parë

  A ka ndonje nxenes te fillores per te kandiduar oh mjer ai vend

 • tit kulla
  tit kulla5 ditë më parë

  pd jan ekspert per dhit sa mga vin kto dhia zbret me frena dore

 • idiel24
  idiel245 ditë më parë

  🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • T R
  T R5 ditë më parë

  Më shumë kandidat se popollsi në Shipëri nuk e kuptojmë po i bie që çdo njeri i thjeshtë në Shqipëri të ketë një kandidat personal lumsi ne SHQIPËTARËT jemi 2000000 popullsi dhe kemi 20000100 pati e kandidat partish tani do të hamë me lug floriri 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • S M
  S M5 ditë më parë

  Nje tuf varikarsesh!!!

 • arben lumani
  arben lumani5 ditë më parë

  Pse evë doren ne ballë fejzi rinia duhet sot jo ata pleqt

 • Artur Murra

  Artur Murra

  5 ditë më parë

  Akoma shume te rinje i kane buzet me qumesht eksperience kane interesin makina uksoze,aventure, pak hashash t'i sjell ne forme,discoteked se fjales pune nuk ia kane idene me diploma pa shkuar ne facultet kur e pyeta ke ke pedagog eh c'pyetje po me ben provokonjese jee as fakultetin nuk e njihte se ku bie si demokrate menjehere zurivend u hoq eksperienca pra nuk dinte te lidhte as gomarin medet ne dore te kujt do biem ne?wytetarja

 • Bert Piroli
  Bert Piroli6 ditë më parë

  Mjer ju per emisionin...mjere populli prej jush e prej kandidateve

 • Pranvera Krasniqi
  Pranvera Krasniqi6 ditë më parë

  Suksese kandidateve

 • Klevis Llupo
  Klevis Llupo6 ditë më parë

  La delet dhe do recitoj perseri poezi per te qar

 • torestudio1997
  torestudio19976 ditë më parë

  Profesioni me fitimprures ne Shqiperi -POLITIKAN -...!

 • Festim Kurti
  Festim Kurti6 ditë më parë

  Rrotacion komunistesh .llumi shoqeris shqiptare .Shqiperia vendnumero (Lecco___ Lombardia)

 • Nexhat Shehu
  Nexhat Shehu6 ditë më parë

  Po ajo 22 vjec.. Ca mund te bej ca mund te di.??????

 • love animals
  love animals6 ditë më parë

  Jam perfshir ne diskutime politike familiare thot kjo....i bije qe un tjem shef kuzhine meqe kam gatuar me mamin gjithmon.

 • Adela TR

  Adela TR

  2 ditë më parë

  🤣

 • robert likaj

  robert likaj

  2 ditë më parë

  @love animals per te vertetuar se a e ka te mbaruar apo jo ate pergjigje e marrim ne te foluren e saj. Une s kam asgje kunder moshes se re qe ka, por sic edhe ti e the pervoja eshte ajo qe te kalit pas perfundimit te arsimimit perkates. Thjesht me duken me shume si modele qe iu ka thene dikush se dine diqka ose siq edhe e potencova mbase ua ka premntuar dikush i madh ne krevat te ndonje moteli se do ti bejne politikane. Aq sa njoh une politikane te suksesshme ato nuk kane edhe aq shume kohe qe te merren ne detaje me zbukurimin e tyre . Per te mos shkruar ketu emra edhe ti mund ti njohesh sepse jane personazhe qe kane lene gjurme ne te gjithe boten me menqurine e tyre por jo me ndonje look impresionues

 • love animals

  love animals

  2 ditë më parë

  @robert likaj nk ve doren ne zjarr per askend...por kjo 22 vjec sapo ka mbaruar universitetin....po masterin???un kam mbaruar vet shkenca politike ne universitetin e tr dhe 22 vjec mbarova bacelorin...njoh dike qe u fut politikes sapo mbaruam universitetin sepse e kisha ne klas ne universitet por ishte shum e zonja ishte aq e zonja sa linte dhe pedagoged me goj hapur ju deshen shum vite integrim ne partin qe zgjodhi qe me pas te hidhte kandidaturen te cilen e fitoj ne 1 nga bashkit e tiranes por ta them me plot gojen qe e meritonte 1 vend ne politik sepse ishte shum e zonja dhe mesonte shum dhe u angazhua per vite me radh derisa mori eksperincen dhe ishte gati te drejtonte 1 bashki...kjo sapo ka mbaruar universitetin dhe kte se dim e ka ber apo jo

 • robert likaj

  robert likaj

  2 ditë më parë

  po s din qka thote e shkreta, sdin sepse e kane marre nga krevati i motelit edhe e kane regjistruar ne liste

 • A.M

  A.M

  3 ditë më parë

  hahahhhahahah

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj6 ditë më parë

  Kto bukur bejn vetem minifundet ..dhe krefjet mjer

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj6 ditë më parë

  Mjer shqiperija ......ke do coj ..ne krye ???

Faqja Tjeter