Pas kërcënimeve Elvisi publikon mesazhet me Antonelën dhe Sindin: Me falni që po i nxjerr
Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALboth Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALboth Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 • Emma Emma
  Emma EmmaMuaj më parë

  Tregon ca sms qe ne nk lexojmë dot ,pirdh se ka lirohesh ervis

 • Mary K
  Mary KMuaj më parë

  Ky eshtë si gore ! Po mjaft o njeri , je irrelevant

 • Toni Toni
  Toni ToniMuaj më parë

  Kte moderatoren mu ne mes te intervistes e kisha qi rendshem 😂

 • Vi G
  Vi GMuaj më parë

  Kjo prezantuesja duket sikur po prezanton filma porno ...Duket qe vetem medjen per te qire e ka ...

 • Daily Things
  Daily ThingsMuaj më parë

  Qija ropt ca behet ne kete bote

 • asnjeher jo
  asnjeher joMuaj më parë

  SA Kar paske ngren moj zonjushe je ber si qen

 • A. Sadiki
  A. SadikiMuaj më parë

  Mjele kte lopen . Keep up

 • Florenco Martini
  Florenco MartiniMuaj më parë

  Ky a ropcim cun

 • Unknown Disaster
  Unknown DisasterMuaj më parë

  Po ne nuk lexuam gje!

 • Dardania Sacra - Kosova
  Dardania Sacra - KosovaMuaj më parë

  Mbet dhe ky tu bo disaa me qe ja hoqen bothen prej Programit.

 • marieta marieta
  marieta marietaMuaj më parë

  Kta nuk jane meshkuj por jane palavira mjer kush bie ne kta lloj meshkujsh

 • Jeti Llatini
  Jeti LlatiniMuaj më parë

  Po slexova xha mor mut pse se ban zoom ne kto

 • Tomi Vlora
  Tomi VloraMuaj më parë

  Ti mir qe je kurioze po je dhe kare

 • GD Kaci
  GD KaciMuaj më parë

  Jeni që jeni,nuk i fusni 1 të qime aty?

 • Himena Grasies
  Himena GrasiesMuaj më parë

  Nuk e di pse sdoli sindi me kete se shume te mire jane te dy vetem ky e respektonte dhe e meriton sindin

 • Lum Berisha
  Lum BerishaMuaj më parë

  Gazetare me kot skam pa kurr shum acaruse 🥵

 • Himena Grasies

  Himena Grasies

  Muaj më parë

  Na cate koket ju mese moshat qe ofendoni sindin

 • Mina Anim
  Mina AnimMuaj më parë

  Je shum i mir Elvis

 • Lume Lajçi
  Lume LajçiMuaj më parë

  Sa e neveritshme kjo moderatorja, e folmja e saj teper katastrof !

 • Arlinda Rexhepi
  Arlinda RexhepiMuaj më parë

  🤗🤗

 • Leonard Brasha
  Leonard BrashaMuaj më parë

  Shum mir ja bere kurves antonela, ajo do plumbin o shoku

 • beyond infinity
  beyond infinityMuaj më parë

  Ju mendoni se njerezit kane nga nje mikroskop ne xhep?

 • Daily Things

  Daily Things

  Muaj më parë

  🙃🙃🙃🙃🙃

 • Unknown Disaster

  Unknown Disaster

  Muaj më parë

  😂😂😂😂

 • Sabrije Hurdha
  Sabrije HurdhaMuaj më parë

  ik

 • Isnije Ziberi Nuredini
  Isnije Ziberi NurediniMuaj më parë

  Q ene sp

 • Marjan semema
  Marjan sememaMuaj më parë

  Ky cfar bukurie.

 • Geneva Ch
  Geneva ChMuaj më parë

  Pill mashkull burrat si bejn kto veprime vetem nji mashkull i utet qe per pak shet dhe bythen 🖕

 • K L
  K LMuaj më parë

  Me antipatiku aty...

 • Naim Zajmi
  Naim ZajmiMuaj më parë

  ESTER ME FTO DHE MUA, TE BETOHEM DO VI ME 5 VIAGRA NE XHEP!!!

 • LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE3Muaj më parë

  🤪🤪

 • astritiable
  astritiableMuaj më parë

  Ik mor mut 💩💩💩💩💩🤮🤮

 • Genève Suisse
  Genève SuisseMuaj më parë

  *Vetem gazetare nuk je moj fycke,as nga veshja,as nga e folura.Mjere kush ka ngel ne ate vend plera te pa shkolluara,te pa moralshme !*

 • Lumturi Meko
  Lumturi MekoMuaj më parë

  Ik or Loco se nuke je aji qe je por ai qe do te jeshe dhe e tregove qe me litarin dhe deri tek bla bla blat dere me dere. Vazhdo fole se e beson qe je "inteligjent"dhe I "ditur". Cfare eshte keshtu me keta djem mor aman ?? Pa pike bureri

 • Agji Bajrami
  Agji BajramiMuaj më parë

  kjo don 30 cm ta shnoshin nje her e mir

 • the world
  the worldMuaj më parë

  🤮🤮

 • Besmir Misimi
  Besmir MisimiMuaj më parë

  Kjo si me be seks folen moderatorja

 • klodian rrasaj
  klodian rrasajMuaj më parë

  Loko je kan king ne at program

 • Myzejen Radoniqi
  Myzejen RadoniqiMuaj më parë

  Ti dha duart sindi se ajo thote jam per ty dhe ta ben m.....

 • Myzejen Radoniqi
  Myzejen RadoniqiMuaj më parë

  O loko po nuk je burree qe merr me femer

 • italia
  italiaMuaj më parë

  Sa mashkull i ulet vetem burra sjane ato qe meren me nje femer

 • Bruna Malaj
  Bruna MalajMuaj më parë

  Po ti mi goc per intervista I fton meshkujt apo per ti Josh

 • Aktoret me te bukura turke❤💋

  Aktoret me te bukura turke❤💋

  Muaj më parë

  Me ben supcrajt ta kthej

 • Aktoret me te bukura turke❤💋

  Aktoret me te bukura turke❤💋

  Muaj më parë

  @Majlinda Serdari me ben supcrajt ta kthej

 • five stars

  five stars

  Muaj më parë

  Për të 2tën

 • Majlinda Serdari

  Majlinda Serdari

  Muaj më parë

  👌

 • frenki h
  frenki hMuaj më parë

  Publiku ta shohi un sdua te di gje Nderkoh prp kjo “ ja ta shof dhe un “ ... madama e parisit 😂

 • Ilajda Loka

  Ilajda Loka

  Muaj më parë

  Hahaha dhe un qe sa doja ta them .... bammm e lexova kete koment😂

 • GAMING Tv

  GAMING Tv

  Muaj më parë

  Ueeee edisha qe dikush do ta thoshte ktu ke komentet🤣🤣🤣

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  Oh HUND DERE MOS U PERDRIDH SE NA APE BARKUN FOJA TA SHIFJA PREJ ELVISI T PO SA TE SHOF TY ME ACARON NERVAT ORDINERE FEMER CAR KUJTON TI SE SHOFIN EMISION PER CICAT DHE SHALET SI LOP PER TY IDJOTE TI I LARGON SHIKUSET VETEM MANJAKET TE SHOFIN TY KAN IK ATO KOHERA QE JAN MESHKUJT TE URITUR PER FEMRA SE DOT NJE KLICK GJITHE FEMRAT E BOTES SI TI DUSH JO TI NA DEL ATY TREGO NOI TALENT JO PERDRIFHESH SIKUR E KE JNE GOJE K...N ER FEMER

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2Muaj më parë

  😅😅😅

 • Apollo Beats
  Apollo BeatsMuaj më parë

  Ik e cun bythqir

 • anonim for life
  anonim for lifeMuaj më parë

  Akoma gjall jan kta tperputhen i kisha harru🤮

 • Arenc Habilaj
  Arenc HabilajMuaj më parë

  Ky eshte njeriu me vari karin qe la shqiperia

 • b b
  b bMuaj më parë

  Po ca merreni me KET Legen..!!!

 • simona
  simonaMuaj më parë

  Aman nga e keni gjet kete fwmee koti pa pik lidhje eshte pa pik lidhje flet🙄🙄🙄

 • Klement Mecaj

  Klement Mecaj

  Muaj më parë

  @simona moj e di ti qe kto punojne shume dhe skane kohe as per te dashur apo lidhje 🤗🤗🤗ku e dine ne qe nuk eshte per te gjujt aty

 • simona

  simona

  Muaj më parë

  @Klement Mecaj nuk du gjo vlla jo po ajo po flet sikur i ka 🐍🐍 ajo eshte per pyetyr personi e ftuar jo per ta eksituar eshte ne pun aty ska dal me gjyjt

 • Klement Mecaj

  Klement Mecaj

  Muaj më parë

  Kjo ester???po ca thua pzz ajo ashte super shume e drejtperdrejte e bukur eshte ...ca do me ti

 • all you
  all youMuaj më parë

  si esht ky elvisi si buk me vete

 • Majlinda Serdari
  Majlinda SerdariMuaj më parë

  Kjo moderatore e linjes 0900?

 • Arlinda Demiraj

  Arlinda Demiraj

  Muaj më parë

  Sa ordinere eshte .E zgjat ate Zanoren pooo ohh ufff zot i madh kush te ka thene qe presanton bukur se dukesh si ato prostitutat qe duan klient edhe flasin gjithe afsh.Mbulohu se sle cope trupi pa nxjerr.Elvisi cte them per te eshte bere si plaku i lagjes qe merret me llafe grash gomarr

 • Sefer Knap

  Sefer Knap

  Muaj më parë

  Kjoka probblem shum te madh kjo qan ne seks e mat me metr

 • Vana Sulova

  Vana Sulova

  Muaj më parë

  Kjo ka ik ti hy nsy ....... elvisit apo ti mari intervist ???!!!🤔🤔🤔🤨🤨🤨🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 • Giovanna Joey

  Giovanna Joey

  Muaj më parë

  Hwhhahahaa as ftyr per pornostare s paska 😂🤣

 • A.
  A.Muaj më parë

  kjo pse flet sikur e ka ne bythe ?

 • Samir Fejzulla

  Samir Fejzulla

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Manjola Kallushi

  Manjola Kallushi

  Muaj më parë

  Hahahahaha

 • Isli Endi

  Isli Endi

  Muaj më parë

  E ka shum eksitus

 • Tirona blu

  Tirona blu

  Muaj më parë

  @Durres Durres Ahahahha vdiqa me lott

 • Tullio Sanremo

  Tullio Sanremo

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • baba gangdella
  baba gangdellaMuaj më parë

  Like kush e njeh elvisin pi perputhen

 • MM Di
  MM DiMuaj më parë

  Sa kurve kjo gazetarja si pornostar ben shum eksitohet

Faqja Tjeter