N'fermë: Tea Trifoni zbulon të dashurin; a ka ndodhur puthja mes tyre? "E Diell" 18 Korrik 2021

Komente

 • agim jahja
  agim jahjaDitë më parë

  #Po, mbas mullarit t'barit ka ndodhur ''puthja'' e tyre, mu per/midis "t'BALLIT"!!!#-----

 • alex toma
  alex tomaDitë më parë

  Merr armet e luftoni turqit

 • Amina Arapi
  Amina ArapiDitë më parë

  Elhajda it ma ke ven emrin mua dy elhajda😂🤣🤣💋💋😍😘🤣🤣

 • hopa topa
  hopa topa4 ditë më parë

  Tea me rosa e lepuj...fiks kolonjare

 • Eli Elii
  Eli Elii4 ditë më parë

  Ka shku tea ne fshat me ore floriri tu punu ne are

 • Migena Zyka
  Migena Zyka4 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍

 • Denisa Zhezha
  Denisa Zhezha5 ditë më parë

  alboth.info/rock/NRCyQBdRIvp4Nt7Z0Vu-yQ.html

 • Aurel Shinko
  Aurel Shinko5 ditë më parë

  Minuti 32 lot 😂 Marjana mos vdeksh kurr 😂

 • Arlind Shehaj
  Arlind Shehaj5 ditë më parë

  Emisioni me i bukur

 • Sali Rerza
  Sali Rerza5 ditë më parë

  Je nje perle me nje ze te mbrekullueshemmoj vajze qe mundohesh te mjelesh lopen

 • Sali Rerza
  Sali Rerza5 ditë më parë

  Na kenaqet me kete emisjon

 • Elda Cyci
  Elda Cyci5 ditë më parë

  Brava tea sa te Shkon dhe Shamia ne koke je shum e mir lun ai qe do te mari

 • Elda Cyci
  Elda Cyci5 ditë më parë

  Shum popudhore tea brava edhe ta mari burin nga fshati e perbadhon 👏👏👏tea

 • Elda Cyci
  Elda Cyci5 ditë më parë

  Tea shum brava din te tjera leshin 😆😆😆

 • Eli Aldi
  Eli Aldi5 ditë më parë

  Qepa bahet bisht si bishiti I flokeve e jo si keto qe sdine ta bejn

 • Zana Zana
  Zana Zana5 ditë më parë

  Me i bukuri emisjon neder kohera

 • Laureta Fejzullau
  Laureta Fejzullau5 ditë më parë

  Elhaida❤️

 • Leticia Leti
  Leticia Leti6 ditë më parë

  Hahaha Elhaida. Me shkriu duke qeshur

 • Perjana Ibrahimi
  Perjana Ibrahimi6 ditë më parë

  Elhaida shume e thjeshte, e bukur, e talentuar. Vajze per tu marr shembull. Sa e mire ajo nena 😍😍

 • convict convict
  convict convict6 ditë më parë

  Ske me gjet kurr si bearti

 • Aria Xhemo
  Aria Xhemo6 ditë më parë

  Mese dakort me shkryesit krahasojne divat e televizionit shqiptare me nje baxhelle mashtryese si tea ,turp .

 • Anna Mirela Paloka
  Anna Mirela Paloka6 ditë më parë

  Tea shkelqen si gjithmon 💫💖💖💖💖💖🌻🌻🌻🌻🌻🌻

 • Eri Kola
  Eri Kola6 ditë më parë

  38:47 tu la leshin e tu bo muhabet leshi 😜

 • Albin Senka
  Albin Senka6 ditë më parë

  O kare je dhe nga fshati jane shpende pulate jo kafshe

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai6 ditë më parë

  Tea mjer ai që merret me ty

 • Alma Janko
  Alma Janko6 ditë më parë

  Na u be kjo tea sikur me qene ndonje person i rendesishem

 • Nik Riki
  Nik Riki6 ditë më parë

  O debil, pse thua cfare jane keto kenge fashizmi, injorance

 • Tila Meta
  Tila Meta6 ditë më parë

  Sa komente negative.. Ky emisjon na kenaq

 • Katerina Aliaj
  Katerina Aliaj7 ditë më parë

  Nena ,ose gjyshja qenka Flori❤️

 • Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj7 ditë më parë

  Adhurim Demiraj sa kohe pa e pare.Nostalgji per muziken e tij

 • Kledi Subashi

  Kledi Subashi

  3 ditë më parë

  Pp*9

 • M.H
  M.H7 ditë më parë

  Më pëlqen shum ky emisioni. Na kënaqët.

 • MM Di
  MM Di7 ditë më parë

  Kjo elhaida na e shpifi na e neveriti te lopa ben xhasme sikur ka frik ik mi se je me lop se lopa

 • Serme Vodha
  Serme Vodha7 ditë më parë

  Me lot kam qesh me lopen🤣🤣🤣🤣🤣

 • M M
  M M7 ditë më parë

  Na clodhet trurin na kenaqet Ija flori Marjana me muhabetin e saj qe na ben te qeshim faleminderit

 • Mirela Lela
  Mirela Lela7 ditë më parë

  Marjana dhe te tjeret jeni 🌟🌟🌟🌟

 • LAORETA PICI
  LAORETA PICI7 ditë më parë

  🤩🤩🤩👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Riss.
  Riss.7 ditë më parë

  Super artiste Elhaida dani ju t topit mereni akoma me kte baxhellen tean se kujt i plasi kan e ka kjo t dashur.

 • Marie Merkuri
  Marie Merkuri7 ditë më parë

  Tea gjithemone ⭐⭐⭐⭐⭐🌻🌻🌻🌼🌼🌼🌼🌷🌷🌷🌷😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Estela Subashi
  Estela Subashi7 ditë më parë

  na kenaqe moj Mariani

 • ledjon ledjon

  ledjon ledjon

  2 ditë më parë

  brav shum mir beni te mesohen edh ne punet e fshatit se po spunuan fshatare qyteti vdes per t ngren ky esht raliteti 😂😂

 • Elda çela
  Elda çela7 ditë më parë

  Tea yll si gjithmonë

 • elena elena
  elena elena7 ditë më parë

  Te isha une ne vendin e Marjana Kondit, Elhaida Danit, Renates etj, s'do e pranoja fare ftesen. Kane vite e vite eksperience ne ekran, dhe keta legenat e Topit shkruajne titullin vetem per nje cope mashtrueseje te ndryre qe s'ja vlen as ta ndy gojen duke ja permend emrin asaj baxhelle 5 lekshe

 • Nikolina Sade
  Nikolina Sade7 ditë më parë

  Shalqiri?? Tea di te flasesh si Lushnjare. Sa per titullin e puntates o njeres putanlleku mashtrimet dhe ipokrizia sot zene vendin e pare ne shoqerine shqiptare

 • Denisa Ferhati
  Denisa Ferhati7 ditë më parë

  Teaaa je dashuriii 🥺😍😍

 • Elisabeta Hoxhaj
  Elisabeta Hoxhaj7 ditë më parë

  Jo mua ore po sharqirin 😂😂😂 Tea lot je 😂❤️

 • Diletta Bellini
  Diletta Bellini7 ditë më parë

  Barku Teas left the chat 😂

 • Kei Kei
  Kei Kei7 ditë më parë

  Elhaida ,je shume e mire e zgjuar ,lume ai burre qe te merr ty .

 • Violeta Lami
  Violeta Lami7 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • Ada Emilio
  Ada Emilio8 ditë më parë

  Po kjo ku vete me taka te mieli delet 🤣🤣🤦🤦

 • Djana Lari
  Djana Lari8 ditë më parë

  E fshati ka pune po ashte i bukur e adhuroj fshatin

 • Djana Lari
  Djana Lari8 ditë më parë

  Pse shani mor njerez te gjith kan personalitetin e vet me pelqen shum emisioni

 • Nela Senja
  Nela Senja8 ditë më parë

  Te 💩ne titull qe keni vene

 • Linda L
  Linda L8 ditë më parë

  Yll je Tea, e gjithanshme!!🌹💫

 • Kati Llapushi
  Kati Llapushi8 ditë më parë

  Tea zuri bukën me gjith ato thonj 😂😂😂😂🥴🥴

 • Toto loku
  Toto loku8 ditë më parë

  Kjo Tea as nje jave nuk e shtyn dot pa Dashnor 😆

 • nadire dervishi

  nadire dervishi

  5 ditë më parë

  Qqaa

 • Dona Fusha
  Dona Fusha8 ditë më parë

  Tea 🌟

 • EmLu
  EmLu8 ditë më parë

  Edhe bostani ka qare me lot nderkoh qe e ndante tea medet halli

 • Manou Firmo
  Manou Firmo8 ditë më parë

  Tea si lope

 • Linda L

  Linda L

  5 ditë më parë

  I hengsh mutin

 • Monda Melo
  Monda Melo8 ditë më parë

  Tea si gjithmonë yll e thjeshtë e ëmbël paç një fat të mire.

 • BONA KEVIN
  BONA KEVIN8 ditë më parë

  Elhaida me lopën duke e mjel qumështin e kurse renada duke kapur ndonjë dele për ta mjel qumështin 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Bruno C
  Bruno C8 ditë më parë

  Jeni shume fallco.

 • Diana Naikolli
  Diana Naikolli8 ditë më parë

  Elajda sikur po i ve oturakun😂😂😂😂😂😂

 • e
  e8 ditë më parë

  O elhajda le nom prz te rroft kenga

 • Anxhi B
  Anxhi B8 ditë më parë

  po jo me vaj ulliri me vaj kikiriku

 • Anxhi B

  Anxhi B

  8 ditë më parë

  @klinton bekaj si nje her e ne nje koh

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  8 ditë më parë

  @Anxhi B ×××):dhe ti ndegjo mir cdo her dhe ne cdo koh

 • Anxhi B

  Anxhi B

  8 ditë më parë

  @klinton bekaj hapi veshet mir tha nje her dhe nje koh 🤪

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  8 ditë më parë

  ×××):🖐vaj i ullirit eshte me bollek

 • Maria Vangjeli
  Maria Vangjeli8 ditë më parë

  Shaqiri😂😂😂 cfare flet o tea cfare flet

 • Stop TheBullshit
  Stop TheBullshit8 ditë më parë

  Pordhet e Elhaida Katundares ne kulm nuk di ca eshte paja...Elhaida kengetare mese normale qe merr vlera vetem sepse Shqiperia eshte nje vend ku niveli kulturor eshte 0 dhe tallavaja lulezon

 • ida sagichnicht
  ida sagichnicht8 ditë më parë

  Nena respekte te rujt zoti

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani8 ditë më parë

  Marjana me kujtove fshatin Tim Shtish tufin buk jo djath po gjiz domote voj ullini None e paç jeten e gjat Elhajda shum e mir Respekte die per te tjeret

 • Ylber Lalaj
  Ylber Lalaj8 ditë më parë

  Sa emisijon i bukur ta din edhe vipat sa pun ka fshati te pakten nje dit .

 • Hana Hanna
  Hana Hanna8 ditë më parë

  ❤Tea❤

 • Amelia Reka
  Amelia Reka8 ditë më parë

  Titulli i kesaj ne ferme vetem me perputhen 😒😒😒😒😒😒

 • Amelia Reka

  Amelia Reka

  7 ditë më parë

  @Jona& Eriola 👍👀👀👀👀👀

 • Amelia Reka

  Amelia Reka

  7 ditë më parë

  @Tan Nat 👍👍👍👍👀👀👀

 • Tan Nat

  Tan Nat

  7 ditë më parë

  E Kane fajin ndjeksit,sa me shume ndjekes te kene aq me shume rendesi u japin

 • Jona& Eriola

  Jona& Eriola

  7 ditë më parë

  Amelia Reka perputhen e ka feshi krejt shqiprim! Gjdo kund gjinden si biber!🙄😀😀

 • Matias Kastrioti
  Matias Kastrioti8 ditë më parë

  Tea yll 💫💥🌻🌻🌻

 • Adi Veizaj
  Adi Veizaj8 ditë më parë

  Me syze milet lopa

 • Ledjan ledi
  Ledjan ledi8 ditë më parë

  Me Gucci tu mjel delet 😆😆

 • perie goxhaj

  perie goxhaj

  7 ditë më parë

  aman se ta shpif kjo prz me cizme kjo t fshij stallen e fryr nga fytyra o zottt i madh mbaju mendjen edhe delet u fshehen nga kjo me buzet si vic

 • Elena Hekurani
  Elena Hekurani8 ditë më parë

  Po qe qenka goc fshati ti Tea 😂😍 dhe Elhaidaa dashuri 😍😍

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng Macoku8 ditë më parë

  Shiko vetëm tea sa e thjesht pa syze ,po ato mendjemadh han bukë me syze dielli

 • Lule Hasa

  Lule Hasa

  7 ditë më parë

  @Sh R lloj llk

 • Kle

  Kle

  8 ditë më parë

  @Su Pr👏🏻

 • Su Pr

  Su Pr

  8 ditë më parë

  @Kle varet te njeriu jo 100%. Jam lindur e rritur ne fshat e pastaj kam levizur drejt Tiranes dhe se kam ndjere veten kurre ndryshe apo me te paragjykuar. Njerez me mendje te ceket gjen kudo por sigurisht qe zonat me rurale kane me teper probleme.

 • Kle

  Kle

  8 ditë më parë

  @Su Pr normalisht qe ka gjithandej, POR fatkeqsisht, ndonese as un skam dashur ta pranoj, ne zona rurale jane shume me paragjykues prej injorances. Aq kan pare aq dine thuhet, por njeriu duhet ti kuptoj limitet.

 • Su Pr

  Su Pr

  8 ditë më parë

  @Kle po keto jane specie qe mendojne keshtu. Keta tipat i gjen dhe ne mes te Tiranes. Nuk e di ai qe pervecse funksion estetik, syzes si funksion kryesor kane mbrojtjen e syve.

 • xhensjana malkaj
  xhensjana malkaj8 ditë më parë

  Sa e bukur dhe embel je ti Tea

 • Hana Hanna
  Hana Hanna8 ditë më parë

  I love you Tea

 • Elifara Havalja
  Elifara Havalja8 ditë më parë

  Ca titulli 4.5 personazhe keto shkruajn vec Tean wtf

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri8 ditë më parë

  🤩🤩❤️🤣🤣👏👏👏👏👏

 • Leonard Bega
  Leonard Bega8 ditë më parë

  Me pelqen emisioni me baxhella(Tea)

 • Lila Q

  Lila Q

  8 ditë më parë

  I njeh baxhellat mir to se ashtu e ke mamin

 • Leda leda

  Leda leda

  8 ditë më parë

  sa njerez te trashe po ti gocave si ajo u lepin kepucet

 • Elena Hekurani

  Elena Hekurani

  8 ditë më parë

  Po ti Leonardo cfar je qe sheh bacellat e komenton lind pyetja

 • F.B Sing Tube
  F.B Sing Tube8 ditë më parë

  Sa gjynah je o Shqiperi!!!!! Nje super Artiste si Elhaida Dani merr pjese ne kete puntate dhe shiko titullin!!! Ka marre fund Shqiperia, perfundimisht! Eshte bere llum cdo gje!!! 😬

 • convict convict

  convict convict

  6 ditë më parë

  Shum e vertet

 • Helian Pro

  Helian Pro

  8 ditë më parë

  Ke te drejt ne kendveshtrimin tend,por mos i mer te gjitha me kaq seriozitet! Nuk u be hataja!

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  8 ditë më parë

  ×××):🖐mir e ke po dhe Elhaida Dani eshte sikur vajzat tjera pse ka marr pjea ne Eurovizion ose ka jetu jasht te gjitha jan💎

 • gloria

  gloria

  8 ditë më parë

  Po se eshte budallaqe ajo sja ka fajin njeri...e ke pare Elvana Gjaten te marr pjese ne keto budalleqe? Elhaida Dani fitoi ne Itali po sberi asnje hit ne Itali, se njef me njeri

 • Naxhije Korreshi

  Naxhije Korreshi

  8 ditë më parë

  Mariana jenjèzoj emadhe mosuplashkurr jetgjat jylll❤

Faqja Tjeter