Uniko - Perse u vra Floriani naten e Kurban Bajramit? Zbulohen pamjet (19 Korrik 2021)

Komente

 • A U S T R A L I AL
  A U S T R A L I AL2 orë më parë

  Nuk e mar vesh se ca behet ne shqiperi

 • rks gaming
  rks gaming10 orë më parë

  Futja kallash mas dridhet qerpiku

 • Hadije Ismaili
  Hadije Ismaili12 orë më parë

  Mos heshte deri sa te gjesh dretesine e djalit kriminalet te varen

 • Hadije Ismaili
  Hadije Ismaili12 orë më parë

  Kriminalet duhen te varen jo te jetojne, se ai engjel nuk e meritonte te vdiste po inshalla shpirti I atij ne xhenet

 • Emma Emma
  Emma Emma22 orë më parë

  Si kuptoj perse hakmerret te njerëzit tjerë merr hak te ai qe ka lendu cfaj ka nipi q'ka ben daja njerëz mallkuar

 • Brikena Lumani
  Brikena Lumani23 orë më parë

  Bravo mos prit fare po fare drejtesi,po jepi drejtim vet atyre plerave

 • Sheqere Celkavaja
  Sheqere CelkavajaDitë më parë

  6a

 • Ροζα Ντεμα
  Ροζα ΝτεμαDitë më parë

  Dhe ke shum te drejte moj zonje te marresh hak 😢😢😢😢😢

 • Alive Toska
  Alive ToskaDitë më parë

  Bir nena per djalin 😭

 • el hamdulila rabin alemin
  el hamdulila rabin aleminDitë më parë

  Stvret njeri kot

 • Leo Korca
  Leo KorcaDitë më parë

  Turp nuk ju vjen prej kosove me te ber pordh. Aty turp

 • Idajet Halili
  Idajet HaliliDitë më parë

  Mire është të tregoni drejt ç’farë problemesh keni pasur??? Nga Tropoja keni ikur ne Fier??? Zakonisht Tropojanet jane transferuar ne Tiranë,, ka shume prapaskena kjo vrasje.

 • Nela style

  Nela style

  Ditë më parë

  Tropojanet kan te drejte te levizin kudo ne Shqipri , nuk eshte e then te shperngulen vetem ne tirane. Ku e paske degjuar ti kte ?? Zonja kerkon drejtsi dhe prokurori duhet te zbuloje prapaskenat dhe vrasesit te Marrin denimin e merituar. Dhe degjoje me vemendje sepse parapaskenat jan treguar nga Zonja.

 • Ilenez Onire
  Ilenez OnireDitë më parë

  e njoh florin kam pas punuar ne nje fabrik kepucesh ne tiran dhe pas pune dilshim me te, dhe vertet ka qen djal i mir dhe i sjellshem mu ka thy zemra kur kam ni se ti sje mo R.I.P FLOR🤲📿🕋

 • Toto Manaj
  Toto ManajDitë më parë

  Qia ropt me be kosovart ne shqiperi sidomos ne fier si horra une ja qij motren kosovarit e Kush e ka ber kosovarin ja qij motren ja bej me zi se serbi ,, hajdeni beni ne lushnje keshtu hajdeni kerrcet kallashnikov me zdrekes te hidhen trutt te pallati tjetr

 • Jorgo Jani
  Jorgo JaniDitë më parë

  Sali krimeneli mblodhi te gjith vrasesit pran pd

 • Selfo Rrokaj
  Selfo RrokajDitë më parë

  Të gjithë prokuror apo gjyqtar që kanë marë lekë nga krimi dhe korrupsioni duhet të kalojnë në sitën e spakut duke marë dënimin që ju takon simbas fajësisë dhe tu hiqet e drejta e profesionit dhe jo të kalojnë avokat siç ka ndodhur dhe po ndodh gjer tani se përsëri në sistemin e dretësis janë Florianit i ndrit shpirti dhe të marrë sa më shpejtë drejtësi që të prehet i qetë në paqe ngushëllime familjes

 • Xhuljan Hysi
  Xhuljan HysiDitë më parë

  Na myten kosovaret....

 • Mic Ramaj
  Mic RamajDitë më parë

  Nuk kam pa I nan kaq te fort ne jeten time zoti te bekoft oj nan madheshtotore past drit e dielli djali

 • Ani Qeli
  Ani QeliDitë më parë

  Vetgjyqesi moj nen se gjaku vetem me gjak lahet.Te uroj shendet e te jesh e forte e gjithmone

 • labinot shaqiri
  labinot shaqiriDitë më parë

  Zoti ta hetsoft dhimjen

 • Kleodora Memaj
  Kleodora MemajDitë më parë

  Me rastin e Soniles ca u be do e vazhdojn me qe tw zbulojn vrasin e saj plizz

 • Veliu Aslihane
  Veliu Aslihane2 ditë më parë

  Ti none shkret mvjen shum kec upreft ne paqe heke cat zinxhir se mare se gjal ski

 • EDEN eden

  EDEN eden

  Ditë më parë

  Pse e shikon si diçka te keqe? Ndoshta e ka kujtim nga i biri e shkreta!

 • Veliu Aslihane
  Veliu Aslihane2 ditë më parë

  Ozot shfar ndoth nshqipri per nipul ivret 5 vet😍

 • Anida Veledi
  Anida Veledi2 ditë më parë

  Ah moj nene..ke te drejt ..mos ja fal gjakun e djalit..zoti te dente force qe ta cosh deri ne fund..kurajo kurajo

 • Hysi Tropoja
  Hysi Tropoja2 ditë më parë

  Qija ropt si ka mundsi me kan tropojan kaq te dobt o vlla pse rrini kotpni e shfarosni vlla a jeni tropojan a jo

 • revora revi
  revora revi2 ditë më parë

  U prefte ne paqe 😭😭😭

 • Klarenta Tamba
  Klarenta Tamba2 ditë më parë

  O zot sa gjynah. Merre ligjin ne dore moj moter. Mos prit nga shteti

 • Bedrije Ademi
  Bedrije Ademi2 ditë më parë

  Ngushellime

 • Paskualo Ujka
  Paskualo Ujka2 ditë më parë

  Jeni emisjoni qe respektoj me shum. Ju lutem shkojini deri ne fund kesaj ngjarje 🙏

 • Amir Nerjovaj
  Amir Nerjovaj2 ditë më parë

  Oh zot😭as malli sme mer t vi n vendin tim😭

 • ophiuchus
  ophiuchus2 ditë më parë

  Edhe shani kanunin ju. Po vec kanuni i ndal kto pillropsha. Duhet me marr gjak me i vra 2-3 te fisit te tyne. Edhe thik nqaf e jo plum si burrave se sasht plumi per kta kurva. Edhe shohim pastaj a bejn me tfortin. Ska gja noshta tvrasin po nuk jetohet si kurva. O zot mos ja qo kuj kto halle po kur ska shtet ske qa ban.

 • engjull prenga
  engjull prenga2 ditë më parë

  Vetgjygjsi ska rrug tjeter

 • Jaja Axhami
  Jaja Axhami2 ditë më parë

  Oj non ti nuk ke nevoj per avokat ti ki nevoj per drejtesi e ty hallall per provat qe ke

 • Era N
  Era N3 ditë më parë

  Zoti na rujte e i rujte djemte shqiptare. Ca vlere ka drejtesia kur me mire mos me ndodh fare?! Rujna o Zot!

 • Gladiola 1992
  Gladiola 19923 ditë më parë

  Ore njërës pse ikni nga fshati mblidhuni të gjithë siç jeni dhe varni në mes të fshatit të gjithë rracën e qelbur që janë bërë bosat e fshatit sulan i vini flakën mos prisni nga shteti bëni vet gjyqësi .

 • Makfire Krasniqi
  Makfire Krasniqi3 ditë më parë

  Vdekje kriminelve qe snjohin as komb as shtet as fe , çdo vend ka llumin e vet jemi me ty zonjë e nderuar dhe kerkojm drejtësi per djalin tend

 • Meli Mason
  Meli Mason3 ditë më parë

  I hongert mortja me gjith polici , sa pagujm taksa kot. Sdijn me bo punen e vet

 • Lushi Kulla Kulla
  Lushi Kulla Kulla3 ditë më parë

  Ah moj zonje te dhefte zoti force pa peri keputet atje ku eshte me iholle uprefte ne paqe qofte iparJses

 • Ruejda Raza
  Ruejda Raza3 ditë më parë

  Ngushellime kesaj familje per vdekjen e djalit. Allahu e meshirofte dhe ju dhente durim prinderve per kete sprove qe ju ka rene. Por ku dihen autoret dhe burgosen sa per sy e faqe, pa zbardhur te verteten dalin te lire , atehere vete shteti eshte bashkpuntor me vrasesit. Mjere kujt i bie ky hall , po sa degjojme cdo dite keto lloj vrasjesh jane bere sikur po vret nje zog pule , dhe jo nje jete qe me zor rritet per vite me radhe. Vdekja eshte e dhimbshme per cdo familje , dhe lus Allahun qe njerezit te ndergjegjesohen , e ta duan jeten para se te duan vdekjen. Cdo mosmarrveshje munde te zgjidhet me biseda mes njerezish te arsyeshem, dhe jeta te vazhdoje , sepse nje e keqe pason edhe te tjera te keqia.

 • Hatixhe Xhemo
  Hatixhe Xhemo3 ditë më parë

  Zoti ti fale xhenetin.

 • Jnxjxina Z4!inaaa
  Jnxjxina Z4!inaaa3 ditë më parë

  Kto dashkan bomben ne shpi me ja humb faren

 • Shqiptar i kosoves Misini faruk
  Shqiptar i kosoves Misini faruk3 ditë më parë

  Qfar polic ka shqipri zangaq 🐖

 • Bevis Allain
  Bevis Allain4 ditë më parë

  Kjo zonja e paska "eduku " çunin ashtu si është vetë., KRIMINEL! Kjo po gënjen 🤮

 • Arben L
  Arben L4 ditë më parë

  O mozomakeq per ket popull pa shtet! Si more zoti ju marroft lejuni t'ju vrahet rinia neper rruge.

 • we
  we4 ditë më parë

  Oo shkerta nana une qe pe shoha dhe gati me ra te fikte po kjo pask forc!🥺🥺🥺🥺🥺

 • Ridvan Ademi
  Ridvan Ademi4 ditë më parë

  ne fillim prokurorave duhet ka ni plumb nball pastaj kriminelave

 • Ylber Bojaxhi
  Ylber Bojaxhi4 ditë më parë

  Shko pushkatoj e mos prit qykaten

 • Elia L.
  Elia L.4 ditë më parë

  O Zot i math .un nuk pres per drejtesi ne kete rast po e bej vet . O Zot mos na jep dhimbje te till. Un se kuptova arsyen pse e kan vrar?

 • Ergest Kaja
  Ergest Kaja4 ditë më parë

  Keto gjera vetem ne shqipri i gjen ne keto raste mos prit kete shtet kurv bej vet drejtsi

 • Marie Dudi
  Marie Dudi4 ditë më parë

  😭😭😭😭

 • illyrans warriors
  illyrans warriors4 ditë më parë

  kanuni i lek dukagjinit esht ne fuqi akoma. hekuran billa i shpetoj ligjit anglis ligjit shqipri por jo dukagjinsve e vran ne mes te tiranes

 • Robert Berisha
  Robert Berisha4 ditë më parë

  Nan e dashur un jam nga kosova jam Katolik Kerko drejtesi deri ne pik te fundin vetgjykimi nuk asht zgjidhje ti ke humbur djalin dhe nese ben vetgjykim humb dhe veten Edhe nese nuk sbardhet sot do ndrrohet politika gjykatsi dhe do ti vij dita ketyre kriminelve kshtuqe qendro e fort Zoti te lasht shnosh e djali yt pushoft i qet ne Paqe

 • Emma Emma

  Emma Emma

  22 orë më parë

  Un veten per femijet e humb e hakun pa marr se le

 • FIER I FIERI
  FIER I FIERI4 ditë më parë

  KJO ZONJE E NJOH SE KA PATUR DYQAN ME RROBAT TE PERDORURA 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪GJYNAH KORBA KJO .NGUSHELLIME E DASHUR ,ZOTI TEDHENT FORC.

 • Petrit Kozupa
  Petrit Kozupa4 ditë më parë

  Zot i madh ku jetojme Kjo familje kerkon ndihme , ku eshte Rama Berisha Meta qe bejne si palaço, perse more horra nuk shikoni dhe degjoni çfare ndodh ne ate vend. Sduhet te merni hah tek ata qe dushoni por tek ata qe e kane vrare per here te dyte

 • Luljeta Krasniqi
  Luljeta Krasniqi4 ditë më parë

  Ooooo zoti ti rujt men e kokes .ooo zot .🙏😭😭😭😭oo cfar nanet ee fort

 • Besa Besa
  Besa Besa4 ditë më parë

  O Zot pse pse pse me vra djalin e ri, a kane gjak keta njerez, qe marrin jete njerzish ,moter bonu e forte ,por per fat te keq ne vendin tone nuk ka per te pasur kurre drejtesi ,me udheheqes mafiose.

 • olly muha
  olly muha4 ditë më parë

  Ca Jan kta qyrrasha ropqira qe merren me te moshuar ...klysha kurvash

 • Xhem Lama
  Xhem Lama4 ditë më parë

  Shpirti te dhemb kur e dëgjon ketë nënë ! Drejtësi , drejtësi dhe vetëm drejtësi kërkon kjo nënë.. Veç kisha dasht te hjek termin "Kosovarë" sepse shumica e Kosovarëve ndiejn dhimbje për Florianin !

 • Ramadan Spahiu

  Ramadan Spahiu

  Ditë më parë

  Shum te dhimsh me Kto Fjal te Nens Per ket Nan Kosovar Nta e Kurban Bajramit Nana krejt Jemi po Shka Me Ba Te mjerat Nana Kosovare Kush Ka Evlad E DYN Dhimbjen Mjer Aj Qe Ka Ba Ket Vrasje Nan Kosovre Ban Gajret ALLAHY Nan TE NDYHMOFT ZOTY JUNDYHMOFT TE ZXYTHVE SY YKA KRYUE ZOTY

 • Raimonda Proko
  Raimonda Proko4 ditë më parë

  Bravo moj grua e forte 👏

 • Raimonda Proko
  Raimonda Proko4 ditë më parë

  Vdekshin o zot te gjithe ata gjyqtare qe moren para dhe nuk denuan ata kriminela

 • Leda Mata
  Leda Mata4 ditë më parë

  Oh car dhimbje O Zot.Ah ju vraft ai Zot o plehra qofshi mallkuar😥😥😥😥😥😥😥😥😥

 • Ereni Erneit
  Ereni Erneit4 ditë më parë

  Burnesh

 • Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz Mercedes-Benz4 ditë më parë

  Per zoten tjem un ne vendin e ksaj familje kurr nuk ja fal gjakun. Oj moter dergoju haberet me kanun sepse kanuni kryn pun ne shqipri

 • Santi Santino
  Santi Santino4 ditë më parë

  Fillojeni nga prokurori u shkerdhefsha gjininè te gjithe prokuroreve dhe pushtetareve te tere sa janè pasi eshte e pamundur te mbyllet nje ngjarje e tille siç kan berè duke luajtur me dhembjen e shqiptereve ne pergjithesi pasi ky nuk eshte i vetmi rast qe prokurore e gjykates marrin para dhe mbyllin çeshtjet dhe hapin dyfish plaget e nje familjeje ne zi...Nuk falet gjaku ne familje sidomos te nje djali dhe ne atè moshe kaq te re..KURRÈ!!!

 • Silviooo Photography
  Silviooo Photography4 ditë më parë

  O zot ca bëhet kshu 😔😔😔

 • inax cr
  inax cr4 ditë më parë

  Djal tjeter ske jeta ska gjat duhet mo nji djal dhe ate ta kan marr kshu qe nen bou e fort merr nji kashallash qiu ropt se shteti jon nuk te zgjith gjo dhimbja jote shuhet vetem me gjak

 • DARI LIFTECH
  DARI LIFTECH4 ditë më parë

  po ky vend ka mar fund...vetem vetgjyqesi...ce do te jetosh

 • Elton Sakos
  Elton Sakos4 ditë më parë

  Si ka mundesi te vijne Kosovaret dhe te vrasin e te shperngulin shqiptaret nga shtepit e tyre????Dhe te zaptojne trojet tona??? Perse jetojne ne shqiperi???Dhe sjellin kaq sh krime, dhe ne duhet ti lirojme tokat e te parve tona atyre “kosovare “ Kjo eshte cmenduri-ne I ndihmojme ata na vrasin!!!!

 • Aterda Aterda
  Aterda Aterda4 ditë më parë

  NJI GJE ESHT KONTRADIKTORE KTEJ ISHTE I SJELLSHEM KTEJ VURI FLAKEN MAKINES 😕BERI BURG😕 SDI ZOTI FALTE GJYNAHET O BIR

 • Aterda Aterda
  Aterda Aterda4 ditë më parë

  ME THEN DREJTEN KJO HISTORI VJEN ERE SHTETI ATA I KA FUTUR KY SHEF POLICISE TA VRISNIN MEQE I DOGJI MAKINEN ,I PAHARRUAR DJALI,

 • Tijuana Mexico
  Tijuana Mexico5 ditë më parë

  Turp policia turp drejtesia turp kuvendi ,njejt si n ks si n’shqiperi

 • Rali Milano
  Rali Milano5 ditë më parë

  Kallashin ne kra zoj edhe merri para

 • Florida Fejzaj
  Florida Fejzaj5 ditë më parë

  ELHAMDULILAH Allahu u dhente jet e shendet e force ta kaloni kte sprov te madhe .Allahu u dhente xhenetin firdeus ne boten tjeter

 • Anja Dr
  Anja Dr5 ditë më parë

  Spartak mos e harro sonilen duam te dime si po vazhdon si do perfundoj

 • Giorgia Nita

  Giorgia Nita

  4 ditë më parë

  Aman ste ze gjumi per Sonilen .

 • Ilirjan Grabolli
  Ilirjan Grabolli5 ditë më parë

  Mjer njerzit e shkret, nuk I lejojn te jetojn ne hallet e veta. Ja marrin jeten kot per kapriqo

 • Luiza Luiza
  Luiza Luiza5 ditë më parë

  Nuk mjafton vetem kaq duhet te ket estime dhe te dénohen kriminelet. Por ti i vetem nuk e ben dot o spartak. Bej kujdes se veq kur te gjendesh dhe ti i vrar aksident alisht sepse shteti vret ata qe zbardhin te vertetat. Qofsh me jet spartak . Ruaj koken sepse puna jote qe ben te rrezikon koken.

 • toto riina
  toto riina5 ditë më parë

  Ne shqiprin e mjere nuk ka paqe Te vrasin te Therin pa patur shkaqe

 • ela ela
  ela ela5 ditë më parë

  BRAVO NENE HEROINE DHE UNE DO E KISHA BERE KETE DHE JO VETEM ATI KIR PLEREN FTYR ARDHUCKA PO GJITHE FAMILJE E BEHN BURGUN PO E BEHNE TAMAM PO DUHEN NGRIT GJITHE POPULLI NE PROTESTE PO E FUSIN NE BURGE KETE NENE SE GJYQTAR ET JANE KRIMINELI PER, ASNJE MOTIV NUK MUND VRITEJ SKA TE DREJTE ASNJE TI MARI JETEN ASNJERIUT OH ZOT SI SHOF DOTE FOTOT E DJALIT 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭💔

 • Albanian Alban
  Albanian Alban5 ditë më parë

  Mos deksh ti pa i pa ka Han dhe at pisa

 • EmLu
  EmLu5 ditë më parë

  Te shkretat nana shqiptare sa kan vujt e sa vujn😭😭😭😭.

 • GACHA_TV A
  GACHA_TV A5 ditë më parë

  Bravo tqoft, kurr mos e fal gjakun e birit

 • linda Dedja
  linda Dedja5 ditë më parë

  Do na vere amerika drejtesi 😂se keshtu na thot juri o pika popullit shqipe qe i bojne komplimente kesaj jurit dhe e besojne ato kane interesin e vet po nuk i pikoi shiu te bacja vet sta fishkellejne fare o popull shqipe bashkohuni te gjithe bashke se vetem ju e rregulloni ate vend duke qene te bashkuar

 • Giorgia Nita

  Giorgia Nita

  4 ditë më parë

  Ke te drejt. Asnji nuk na ndihmon ne , vec la bla

 • Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra5 ditë më parë

  O spartak te pergezoj je fiks ne gjurmet e asaj qe te dha nje ndihmes per kte profesion aida shtino, ah moj nen e nderuar vec vetgjyqsia te ben pun

 • CHIPMUNK Checkmate

  CHIPMUNK Checkmate

  4 ditë më parë

  E Vetmja gje qe s'me pelqen eshte muzika. Sikur po ben dokumentar per natyrën .

 • Estela Subashi
  Estela Subashi5 ditë më parë

  cfar u be me soniles?

 • therealOG
  therealOG5 ditë më parë

  Po i shifja ne FB kto ftyrat e shtremta e kokat me cepa qe e kan vra Florianin! Ju qift serbi nenat o fmi kopila ju vraft Allahu. Ishalla ju del shpirti nga bytha. Gjykatsi e prokurori ishalla e provo tek femijet e vet!

 • ela ela
  ela ela5 ditë më parë

  Oh TMER SA E FORT KJO NENE MJER KJO DHE DJALI SHKRET OH GJYQTAR TE NDYRE QE JU VJEN HERA GJAKE LEKET I BEFSHIT QEFINA PER VETE OH GJAKPIRSA SI MUNDENI TE HANI LEKET E VRASJE NJE DJALI TE RI OH ZOT KA PAR KIAMET ME SY 😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔GJAKU STE LE MORE MONSTRA JU DO E MERNI DENIMIN VONE APO HERET OH VDEKSHINE NE KIAMET ATA VRASES ME KA TRONDIT KJO NGJARJE 😭😭😭😭💔💔💔

 • Marjana Sakolli
  Marjana Sakolli5 ditë më parë

  E shkreta nene 😪😪😪

 • Mr Albra
  Mr Albra5 ditë më parë

  48:48 jam nen dhe gjakun e tim biri nuk e fal.. 💪 djali yt u preht ne paqe . te dhent zoti forc ty oj burrnesh ❤️🙏

 • Anisa Toska
  Anisa Toska5 ditë më parë

  Mos u dorzo, ktheje dhimbjen ne forc dhe kerkoje drejtesin per djalin tend♥️

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan5 ditë më parë

  nuk ekishte keq enveri qe fshataret nuk duheshin ne qytet ne pune qilizem ter diten tju binte kerkenia as drejtusa nuk duhen se vetem per te vjedhur jane

 • itz leart
  itz leart5 ditë më parë

  😭😭😭😭💔💔💔🤲☝ohh zot cfar dhimte per familjen djali i hasretit zoti forc ju dhasht😢😢

 • DRAGO ILIR
  DRAGO ILIR5 ditë më parë

  E shkreta ti moj nen që të vran femin Sipas meje duhet t'a pagujn më të njëjtin monet Zgjohuni o njerez ato jan shejtan zgjohuni Nesër mund t'ju ndodhi ju fëmive të juj Nuk duhet të lejehon kto akte krimanale kanibal

 • Xhoana Vrana
  Xhoana Vrana5 ditë më parë

  😭😭😭😭💔💔💔💔

 • Bes Bau
  Bes Bau5 ditë më parë

  Ti moj Nene nese ben vetgjygjsi ata ty dot shkatrojn me Famije.. Per fat te keq ske te njohur.. Ne Shqiperi funksionon vetem me njohje dhe lek.. Nese si ke kta dy gjera ather harroje vetgjygjsine.. Un dot Kisha be vetgjygjsi nese ma vrasin Djalin per kot e kot

 • Bes Bau
  Bes Bau5 ditë më parë

  Kombinimi i Kosovarve dhe PDs esht nje kombinim fatal dhe natyrisht i dhunshem.. Edhe pse ka Kosova Burra Burrash, por per fat te keq shum jan be flliqsira..

 • Geraldo Kaceli
  Geraldo Kaceli5 ditë më parë

  Nuk e di dmth ku e gjen forcen kjo nen zoti t lehtsoft dhimbjen po atyre lloj njerzish duhen djegur per se gjalli t neveritshem

 • Sander Kaci
  Sander Kaci5 ditë më parë

  Do dal ndonje djal Nene se askush sta fal gjakun sot e sidomos kur je ne te drejten tende . Se shteti segziston me qe prej 30 vjetesh

 • alkapone
  alkapone5 ditë më parë

  o beni vetdrejtsi se skena shtet na jo

 • Nora Cenaj
  Nora Cenaj5 ditë më parë

  Te lumt goja per 1 vite e gjysem burg shuaji si rrace,meqe ska shtet

 • Tinni Lackkonservering

  Tinni Lackkonservering

  4 ditë më parë

  Zot jepi fat qe ti vran te dyt...

 • VIP. AL
  VIP. AL5 ditë më parë

  Moj zonj me vjen keq per kete qe te ka ndodhur, jam me origjin nga kosova dhe jetoj ne fier qe nga 1924, ju nga tropoja flisni per bes !? kush e vrau bajram currin? Kush e vrau azem hajdarin? Ju o imorala dhe te pabes beni ku tju shitet por jo te kosovaret e fierit

 • Bum bum Qukulldum

  Bum bum Qukulldum

  4 ditë më parë

  VIP.al qeke 1 kokerr k ti , barbon muti ksaj I kan vra djalin ti thu Besa,tropoja etj etj , kjo po shpjegonte ca ka ndodhur e nga kan ardhur

 • VIP. AL

  VIP. AL

  4 ditë më parë

  @No Reason 👍

 • No Reason

  No Reason

  4 ditë më parë

  @VIP. AL Po mir tashi asaj i ka ra halli po dhe ti ja fut kot se po thu flasin per Bese Tropojanet e futesh ne mhb pa lidhje. Duket pra qe ke 1 siklet. Po ik o vlla se s'ka pyll pa derra. Kot tsh

 • VIP. AL

  VIP. AL

  4 ditë më parë

  @No Reason jo mor zoteri nuk pse me djeg mu hiç por mjer ajo e shkreta qe e zuri halli dhe nga sikleti i fut te gjith me nje thes

 • VIP. AL

  VIP. AL

  4 ditë më parë

  style ku e lexove ti qe po mbroj vrasesit, ata vendin o ne burg o ne plumb, por te flasin per besen te pabeset kjo nuk shkon

Faqja Tjeter