Ledjana demaskon Antonelën: Mevlanit nuk ia fal...

Komente

 • Djana Lari
  Djana Lari3 orë më parë

  Ledjana je yll te dua shum vashdo keshtu je vajze e drejte edhe nana eme qmendet per ty

 • Arjan Beqiraj
  Arjan Beqiraj8 orë më parë

  ti je kot moj po ike.ti zdi dhe vet ca kerkon nga jeta .dukesh ti qe cdo 2 ore ndron ngjyren e flokve .

 • Djal Tropoje
  Djal Tropoje10 orë më parë

  Sa poshtme je ti je femra vetme se ka ba ma shum per ty e di dole e para se don me ul mevlanin

 • Djal Tropoje
  Djal Tropoje11 orë më parë

  U bane edhe ti..prej mevlanit e more veten

 • Bxalba
  Bxalba20 orë më parë

  Brravo talle bethen me Mevlanin se ti kurr ske pas interes te ai po ti ishe manjake sdoje kerkend . A din qa ban ti shko ne lojrat olimpike na perfaqeso per ngritje peshash ose hedhje shtize etjer ..

 • Erti Rajli Selimi
  Erti Rajli Selimi23 orë më parë

  Sa mir ja beri mevlanit ai ishte njeri i pa vendosur

 • xena hasani
  xena hasaniDitë më parë

  Ti moj shkarravi po ti e thé qe nuk jetoj me familjen e Mevlanit cfa pret préjugés ti.ti nuk ke nje burr por ke shum burra

 • xena hasani
  xena hasaniDitë më parë

  Atonela eshte ylle

 • Ejana Musai
  Ejana MusaiDitë më parë

  Nje putane qe di te luaj bukur

 • Lati Prezja
  Lati PrezjaDitë më parë

  Ledjana e zgjuar vajz shum e mir ..por ledjana floket e zeza te shkojn dhe me shum

 • Lati Prezja
  Lati PrezjaDitë më parë

  Te lumt ledjana ..te gjitha te verteta po i thua ne i dim te gjitha ikemi pa ..dhe po shofim qe akoma mevlani shoqerohet me antonel rrocken ...atij si ke besim .. kur e do nji vajz lufto per te shko sqaroni zenkat ..apo ske koh se je i zen me ntoneen

 • Lati Prezja
  Lati PrezjaDitë më parë

  Po ajo bucja sesht shkeputur asnjeher nga mevlani ..ajo bucja ju ndau ..e ndaft zoti ne dysh

 • Lati Prezja
  Lati PrezjaDitë më parë

  Po e vertet est ledjana. Ata te produksjonit kan me shum faj qe ste ftuan ty aty ..turp ti vij .ftyrat .se ti duhet te ishe aty...

 • Minna Fati
  Minna FatiDitë më parë

  Je superrrrr femer edukuar bravooo

 • Semiha Kateshi
  Semiha KateshiDitë më parë

  O i djote

 • Semiha Kateshi

  Semiha Kateshi

  Ditë më parë

  Ku ke ftyr per per mevlanin

 • Angel lian
  Angel lianDitë më parë

  O zot si fytyre burri ka edhe pas nderhyrjeve kirurgjikale dhe make-up professional qe ka. Kapet me Antonelen si pretekst per tu ndare me Mevlanin, e ka dashur si njeri sepse ai i dha shum perkushtim dashuri e gjithcka,por ajo kurre se dashuroi Mevlanin si mashkull..dhe eshte me e lehte te justifikohet me Antonelen. Po nrm kur ti sia varje me te drejte kishte te kthente syte serish te Antonela,por ishe ti qr nje dite thoje "Te dua" e nje dite tj "po e thashe se asbtu e ndjeva ate dite,sdo te thote se e ndjej dhe tani" pfff wtf dmth

 • Argjend Gjendi
  Argjend Gjendi2 ditë më parë

  Kjo esht femra me e keqe ne bot

 • Klisjan Gjidia
  Klisjan Gjidia2 ditë më parë

  Ca ftyre si nje mixh I imi lol

 • William Simmons
  William Simmons2 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • FLAMUR1
  FLAMUR13 ditë më parë

  Të dua shuuummmee je 👸💋♥♡

 • Dallandshe Bullari
  Dallandshe Bullari3 ditë më parë

  Ktheu ledjana mos ja le asaj buces

 • Dallandshe Bullari
  Dallandshe Bullari3 ditë më parë

  Ledjana je mbretereshe ajo eshte buce atonela ik injorante ledjana bashkou me mevlani❤️❤️⭐⭐

 • Ermal Hoxha
  Ermal Hoxha3 ditë më parë

  kjo super lavire

 • Malesor Halili
  Malesor Halili3 ditë më parë

  ledjana,po si shum koh tu desh per te menduar justifikimet e tua 🤭perputhen u harrua tani ,ne shyqyr shpetuamm nga surrati jua cna dilni ar syve kot🤮🤮

 • Ergi Prifti
  Ergi Prifti3 ditë më parë

  Sa pordhace je o Ledjana

 • Moza Jugu
  Moza Jugu3 ditë më parë

  Bravo je nji vajz shembullore🙏

 • Majlinda Kabili
  Majlinda Kabili3 ditë më parë

  Pse je bo si Antonela 🤔🤭 ku flet dhe ti per ndjenja o zot🙄 Mevlani ka shpetu nga ti.

 • Majlinda Kabili

  Majlinda Kabili

  3 ditë më parë

  @Gostivar Gv po shyqyr 😅

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  3 ditë më parë

  Kjo shpetoj e la

 • Svaa Thaqi
  Svaa Thaqi3 ditë më parë

  Krejt perfekt ama lediana 23 vjeqe nuk esht as 24 joo kjo ka me shummmmm

 • Ramadan Cela
  Ramadan Cela3 ditë më parë

  Po ti Lediaana a gabon ndonjehere se ato qe thuha ti kane qene dhe ne emision e perputhen dhe cila eshte e verteta jote qe te ka mbrojtur dhe te ka perkra dhe s ja arron kurre apo qe s te ka mbrojt dhe ske perse ta kesh kete mashkull ne krha se bihen ne kundershtim me njera tjetern dhe me ka mbrojt dhe sme ka mbrojt

 • Llumi Llum
  Llumi Llum3 ditë më parë

  shpetoi Mevlani

 • Llumi Llum
  Llumi Llum3 ditë më parë

  o Lediana ik mi shurr

 • n avdyli
  n avdyli3 ditë më parë

  Nuk te kam besuar kurr, as tani nuk te besoj. Ti ke qene ajo qe ka bere loje tere kohen. E kam dite edhe e kam komentuar disa here qe ti nuk ke qene asnjehere e interesuar per ate djale.

 • n avdyli

  n avdyli

  2 ditë më parë

  @Gostivar Gv Jo qe e harruam Melisen, por ti paske harruar qe Melisa nuk ishte deklaruar per askend ndersa kjo u deklarua per Mevlanin beri loje te piste dhe ne fund u pa ashiqare qe kjo per te bere fame ishte futur ne program.

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  3 ditë më parë

  Ka ber loj melisa pa ndal por e harut hec shko pastro shpirtin

 • Arjeta Hajredini
  Arjeta Hajredini4 ditë më parë

  ❤👍👍👍

 • Arjeta Hajredini
  Arjeta Hajredini4 ditë më parë

  Brav ledian

 • Hasan Idrizi
  Hasan Idrizi4 ditë më parë

  Pershendetje Lediana.E di se do ta lexosh por ti kisha thene disa fjale si mendoj une.Qe ne fillim e kam verejt se je shum e realt dhe per ate dukesh si Kokefort por ne fakt ti je me kenbe ne tok dhe vetvetja,prandaj je shum e vendost.Antonela qe diten e pare te ka sulmue dhe ka reaguar per te ju penguar.Duhesh te kuptosh Mevlanin se ishte ne qender vemendje Televizive dhe karier Muzike ai nuk e besoj se eshte i krisur ti besoj Antoneles por vete fama e tij dhe Profesioni e detyron te sillet ne ate menyr sic duhesh edhe ti te sillesh me Pacientet e Ordinances tuaj Stomalogjike.E ke Topin ne fushen tende mundesh te luash si te duash por mendoj se Mevlan Shaba sun gjen mo,mendoj si Person.Nje dit Bukuria do tju lej por .....jeta duhet te vazhdoj andaj mos e ban gabimin ta leshosh Mevlanin.Peshendetje

 • Leonora Leonora25
  Leonora Leonora254 ditë më parë

  Duket sikur i ka te pergatitura pergjigjet.

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  4 ditë më parë

  @Prive TV po bravo ledjana eshte vajz e shkathet e edukuar a mendon qe do bashkohen edhe mevlani ka than ne breking qe sidihet ne te ardhmen ndoshta do flasim edhe per kengen ledjana do e kendoj tha neper koncertr kur tme ik inati si mendon ti prive do bashkohen?

 • Prive TV

  Prive TV

  4 ditë më parë

  As edhe njeren. Nese Ledjana eshte e artikuluar apo ka mjaftueshem per te thene kjo eshte shkathtesi, jo parapergatitje.

 • Ariana Ella
  Ariana Ella4 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Aidas Merz
  Aidas Merz4 ditë më parë

  Ta hongshin m.... ty Lediana ❤🌟👸🏼 je shume e qarte dhe vetvetja..😍 Ai sditi te mbroje ty...👎👎🍀🍀 🙏🙏

 • Eris Kraja
  Eris Kraja4 ditë më parë

  Po ti je super femer cti besh atij qefliu qe te shkaktoi dhembje por leja zotin ne dore dhe merr hak ec perpara❤ti je mesuar e vetme te cash ne jete mos e kthe koken mbrapa ai sditi te mbante le ti gjej mami tani .Ti je nje revolucionare ne jeten tende ka then arjani prandaj te perkrau po ai qe te lendoj do e pagoi

 • Albana Aliaj
  Albana Aliaj4 ditë më parë

  Lediana te kam pelqyer gjthmone por nga fundi edhe te kemi gjykuar.Je plotesisht e vertete por ne qofte se ke ndenja ndaj Mevlanit,duhet t’i japesh dhe nje mundesi. Je nje vajze e mrekullueshme.

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  4 ditë më parë

  Ishalla bashkohen

 • Mami Noshe
  Mami Noshe4 ditë më parë

  Lediana.si.nje.nga.aktoret.turke.me.te.njhura.sot.ne.kinemane.turke.kush.e.ka.inat.aq.i.ben.

 • Ilir Ismani
  Ilir Ismani4 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • adrian zocker
  adrian zocker4 ditë më parë

  Oj ledjan bite ktheu te mevlani ekopi onmiqt

 • Albana Gjoni
  Albana Gjoni4 ditë më parë

  kjo sduket se 23 vjeqe por sikur 35

 • Thello Sinovarfi
  Thello Sinovarfi4 ditë më parë

  IK MOJ LOPE E BERE ME SHIRINHA, INKORANTE

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj5 ditë më parë

  Brava Lediana je vajz serioze dhe e rezervuar per sjelljen brava Lediana persh itali 👸💥🌹🤷‍♀️

 • fatos shpata
  fatos shpata5 ditë më parë

  Ke shum te drejte ledjana as un nuk do e toleroja as nuk do e pranoja kurr nje gje te tille qe i dashuri im te mbaj shoqeri me nji person qe un nuk e dua dhe qe vazhdimisht kemi pasur perplasje sharje dhe fyerje dhe mevlani eshte shum gabim te kjo pjese duhet ta kuptoj kete gje dhe te zgjesh shoqerin sic duhet qe i pershtatet edhe partneres se tij dhe persa i perket gjesteve tek festa qe ka bere antonela me mevlanin dhe ky nuk ka reaguar fare ose te pakten ta pranoje qe esht gabim ato gjeste nuk mund ti toleroj asnje femer

 • Doro Saraj
  Doro Saraj5 ditë më parë

  Kjo ESHT idiote dhe psiqike .se duron dot se mevlani shoqerohet me Antonelen dhe kjo sben dot loj te ngjitet mevlanit .mashtruse

 • T.Rossvelt 1
  T.Rossvelt 15 ditë më parë

  Sa let me ba VIP ne ditet e sotme, kta emisionet edhe budallt e bajn vipa

 • Sonila Legisi
  Sonila Legisi5 ditë më parë

  O kafsha mos ofendoni se kjo ashte super femer e dyta nuk ashte si ato kurvat qe kan qan ne program e dyta berravo i qofte qe nuk ka pranuar puthje ne publike mevlani ashte 1 cop katunar nuk mbahen dy kunguj nan sjetulle shikoni familjet tuja

 • Florie Raci
  Florie Raci5 ditë më parë

  Si 23 vjet dukesh si ti kishe 50 vjet ke ber shum nderhyje ke dal nga vetja ... Je shume vajz e mbyllur loz me ndjenja dikuj po thjesht je tallur ke hyr vetem per fam.... asnje her ske çajt vertet ne sken...Pse nxjer kto llafe tash kur mund te flisje ne program pse genjen tash pasi ske si ballafaqohesh me ta shum ta shpif ti je nje vajz qe shifesh e mire por ne fakt je shume e djallezuar....

 • lina kabashi
  lina kabashi5 ditë më parë

  I paska shfry buzt nccn🤮

 • Mimoza sherifi
  Mimoza sherifi5 ditë më parë

  🤑🤑🤑🤑🤑

 • Ashley Madeline
  Ashley Madeline5 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Roneld Vrapi
  Roneld Vrapi5 ditë më parë

  Ledjana ti se je per mevlani se mevlani eshte nje cune I mir❤💋

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  3 ditë më parë

  Po shum u tall mir me ledijanen nuk esht tu shku mas mevlanit ja dha kartonin

 • Sabahete Duka
  Sabahete Duka5 ditë më parë

  Lojra fjalesh eke kry qellimin tand tani don vetem karriere

 • Lulzime Dervishi
  Lulzime Dervishi5 ditë më parë

  Bravo . Je vertet vajze model .

 • Vjollca Dardhanjori
  Vjollca Dardhanjori5 ditë më parë

  Shko maj mos na shit sapunin per djathe ,je ba shume e neveritshme

 • Sabahete Duka
  Sabahete Duka5 ditë më parë

  Justifikim kot s,lehet njeriu qe don pse foli ne telefon Mevlani po e kerkon ajo spo don si thot ajo s,ashte e sinqert justifikim kot

 • Bler G
  Bler G5 ditë më parë

  Mjer ajo nene qe ka rrit nje vajze si ty ske as cip ti asgje. E ke bere futyren si manekin. Po ti ske nevoj per shkoll ke govaten ti poshte lekiste. Po nuk puthet kjo para kamerave se do te duket si goc e mire plera femij. Ik me prostitut e flliqur

 • Shllaku Brigjilda
  Shllaku Brigjilda6 ditë më parë

  Po pse dole pra me mevlanin meqi paske dit se jan bashk ti paske rrejt vedin pra

 • Halime Gashi
  Halime Gashi6 ditë më parë

  lediana asht 100 e sinqert bukuri e rrall

 • Halime Gashi
  Halime Gashi6 ditë më parë

  lediana shum e bukur je edhe shum reale ke plotsisht te drejt po me vjen keq pse po ja mbaroni qefin antolenes se ajo kte deshir e pat te ju ndaj e ja doli secili qe mundohet me be keq meriten e marrt prej zotit

 • Leticia Croft
  Leticia Croft6 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Ina Jaupaj
  Ina Jaupaj6 ditë më parë

  Bravo Lediana je vajz e shkelqyer

 • Aurel Pjetrushi
  Aurel Pjetrushi6 ditë më parë

  23 vjeqe duket si me ken 50 vjeqe

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  3 ditë më parë

  Turp goj tflliqet ke dot denoje Zoti o pashpirt

 • Gold1 Gold1
  Gold1 Gold16 ditë më parë

  Kuku si shtrig

 • Ilir Frenki
  Ilir Frenki6 ditë më parë

  Mevlani eshte bythqir i sinqert kavaje🤣

 • Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα Παρασυρη6 ditë më parë

  Ti ledjan je lajkatare kto fjal i ke fallco nuk te beson njeri more famen jo jo mevlanin

 • Eda
  Eda6 ditë më parë

  💋❣💋Ne i Urojme Ledianes sa me shume suksese, edhe sa me shume mbaresi, ne Jeten e saje. 💋❣💋 E kemi dashur shume edhe kemi shume respekt per ate vajze, ajo eshte me te vertete nje mbrekulli e dhuruar nga zoti. Pershendetjet me te perzemerta i'a dergojme nga Irelanda 💋❤👋❤👋🌼❤🌼❤🌺❤💋 Je ma e mira Lediana. Je Diamond 💎 e Rralle 💎 Lume Familja qe te ka 💖💋♥

 • 54goni
  54goni6 ditë më parë

  Silikon e gjalle kjo.Plus femer fallco

 • valbona.b
  valbona.b6 ditë më parë

  Na cave vesht blablalaa ik o mashtruse tek i dashu ri ne belgjik se na e shpife femer fallco e fort ti lesht forca jote krej loje ke bere ne perputhen te dun njerzit ty o zot ke duan shpifaraken shume mir ta beri antonela ty mir bukuroshe shko fshi mutin ti je shkaktarja e gjith historis situates te do kosova ty ate te mbeshtyjn ne fytyr ok

 • Mandi Ago
  Mandi Ago6 ditë më parë

  Ti je budalle oj goc ik i dashuri qe pas budalle

 • A.D
  A.D6 ditë më parë

  e besoj 100% Ledianen 😇 keto qe shpjegoi Lediana ne lidhje me Mevlanin e kam kuptuar ne intervistat e ketij te fundit 😎

 • babush ime
  babush ime6 ditë më parë

  Ha mut ha prandaj je ku je se krejt fallso je siç ishe dhe ne studio, ta paska fajin antonela apo mevlani po ta doje do ishe me ate prandaj mos mo

 • Kushtrim Morina
  Kushtrim Morina6 ditë më parë

  E qishtu jemi kur esht populli i prapambetur nuk kem pun tjera veq mi kqyr do njerz te kot paraja fitohet me njers e jo me shpin

 • Esma Zaimi
  Esma Zaimi6 ditë më parë

  Aman problem Ledjana eshte ne Shqiperi sikur ngeli Mevlani da ka si Ledjana Mevlani po po dukesh sle gje pa fryre

 • Sheyhemsi Rrustaj
  Sheyhemsi Rrustaj6 ditë më parë

  Te kemi perciell adasht te ciellesh ma but me mevlin se ai te ka dasht shum

 • Pauli Unknown
  Pauli Unknown6 ditë më parë

  Je shume e zene me po je be si Antonela te lumt se po del me e zoja se nuk dolen ne shqiperi po shkove dhe ne kosove po je nje idiote shume Mdyre

 • Sheyhemsi Rrustaj
  Sheyhemsi Rrustaj6 ditë më parë

  Valla ledijana kap pas ac shum rrespekt per ty sic kam per kosoven. Por sje e vertet je shum negative, e pa besushme, nji njeri si te doje shum te kuitoje te beri kang tekahasoi me lotet emsmajese vet ,si mundesh, siske dhimbje per mevlin. Mbaje mend kurr ski me pas martes te mirfillt mbaje mend ski me cen e lumtur kurr lotin e mevlit dota vuaish ma vone, qa po flet se kurr sje kan me ndjenja.

 • Shqipron Gashi
  Shqipron Gashi6 ditë më parë

  Lediana je nje vajz shum emir.mevlani Asht NGA natyra tip I luhatur.edhe mevlani Nuk Asht perty Asht djali mir ama tije femer e nivelt te lart .

 • Natasha Katiaj

  Natasha Katiaj

  2 ditë më parë

  Ledjana ,je Shum e mire ,dhe akoma me Mir do ishte QE te mos futeshje fare ne emisjon ,sepse ti meriti shume dmth ,perzgjedhje ,, te uroj fat e suksese .

 • Ina Jaupaj
  Ina Jaupaj6 ditë më parë

  Bravo Lediana je nje vajz qe gjithkush ka deshir ta ket dhe per ato qe the ke shum te drejt bravo je yll 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • ben7
  ben76 ditë më parë

  23 vjeqare si mi ps 35 doket …

 • PUGB TV MIKEL

  PUGB TV MIKEL

  2 ditë më parë

  Si mi pas 44 jo 35

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  3 ditë më parë

  Haja💩shum bukur duket njerez pa shpirt flitni fjan pakuptim si e si te ofendoni

 • Majlinda Kabili

  Majlinda Kabili

  3 ditë më parë

  @Merita Millaku 😂😂fiks

 • Merita Millaku

  Merita Millaku

  5 ditë më parë

  45

 • Fiore Alba
  Fiore Alba7 ditë më parë

  🌻🌻🌻

 • Jela Mollaj
  Jela Mollaj7 ditë më parë

  Mendimi im. 1. Nese Mevlani ka pasur ndjenja per ty ai kurre sdo kishte pranuar njohje me nje femer tjeter. 2.Sa per te vertetat qe po thua tani . Duhej t'i kishe thene ne programin ku u bere e njohur. Mashkullin qe e don nuk do ja leje aq helte nje femre tjeter. Sikur ke deshire te luftojne per ty mendoj se pak duhej edhe ana jote. Mbaj mend kur ke hyre ne programin Perputhen ke thene. Per te provuar nje eksperience te re ne jete.. Perfundimi: Programi te perdori ty dhe ti perdore programin dhe jeni barazim. Publiku i ka kuptuar te gjitha 😂😂😂😂 Suksese ne jete.🙋‍♀️

 • eva biri
  eva biri7 ditë më parë

  Ik moj se je nje baxhelle Shikoje fytyren Cfar mashkulli do ti mi Ti je per xhamatbe hollandes ledjana

 • Anna Anna
  Anna Anna7 ditë më parë

  Te lumt dole me edukat nga emisoni respektt♥️😘

 • Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα Παρασυρη7 ditë më parë

  Je tallur me mevlanin antonela e donte mevlanin

 • Eduarda Kuqi
  Eduarda Kuqi7 ditë më parë

  Antonela esht shum e keqe vertet se nje njeri qe qkado qe te flet vetem buzeqesh edhe nese esht serioze ajo esht idiotsi

 • Eduarda Kuqi
  Eduarda Kuqi7 ditë më parë

  Mevlani nuk te meriton ledijana je shum e mir dhe pozitive mos ja lejo askujt tet bej ironii

 • 123 456
  123 4567 ditë më parë

  uhhh lediana cka e paske guhen 2 metra,aty nemision stu nike zoni

 • Florie Raci

  Florie Raci

  5 ditë më parë

  Po nrm se tash ktu eshte tu shpreh dyftyrsin e vet atje u shfaq kinse e urt vet djalli eshte kjo...Lozi me Mevlanin po aj budalla se i besonte.....

 • Nadire Agaraj
  Nadire Agaraj7 ditë më parë

  Je shumë reale, mos e kthe kokën mbas, lumë kush do të ketë fat të ketë familje me TY. Bravooooo! Je me këmbët në tok!

 • arlinda nasto
  arlinda nasto7 ditë më parë

  Oiiii kur u be edhe kjo moj aman 23 vjece 🙉🙉si lop

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  3 ditë më parë

  Ti si der ste vjen gjinah te ofendojsh i pashpirt

 • R s
  R s7 ditë më parë

  Ksaj I ka ngel Ora..ju zgjidh goja ksaj kush e di si e ka hallin tashi

 • Bledi Gezim
  Bledi Gezim7 ditë më parë

  Ti je kot fareeee

 • Kika Viki
  Kika Viki7 ditë më parë

  Shum fallco qe je, vetem 23 vjec nk dukesh shum e madhe dukesh moj goc

 • O Bi
  O Bi7 ditë më parë

  Ti as ke dhe as ke për të pasur kurrë ndjenja për Mevlanin, thjesht deshe dikë të marrësh famë 😂😂 dhe nga intervista jote duket sikur deshe baba të të mbrojë jo dikë ta doje.

 • O Bi

  O Bi

  5 ditë më parë

  Ledjana?! E mençur?! Aman si flisni, kur ajo duket që është fyçkë 🤷🏻‍♀️

 • Mizijene Rexha

  Mizijene Rexha

  6 ditë më parë

  Ai qe te don dhe te mbron.. ledjana esht e vajz e menchme dhe bravo i qoft qe e vuri re mevlanin qe nuk e donte..

 • O Bi
  O Bi7 ditë më parë

  Po moj po , prandaj po bën çdo gjë ti ngjash Antonelës. Deshe famën dhe e more, hajt tani se dhe te festa e përputhjes ishe në të njëjtën tavolinë me Antonelën . Do të gënjesh e nuk di. Pranoje që dole çift me Mavlanin vetëm se donte Olsa, pra produksioni dhe more gjithë ato lekë dhe famë nga ai. Viktima në këtë rast ishte Mevlani jo ti, ti dole aktore e mbaruar 😂😂😂

 • Pasqual Quirino
  Pasqual Quirino7 ditë më parë

  ti gjith kohes ke qen fallso dhe mos na caj ka.... si shum ....mbeturin baxhell trans llum

 • Pasqual Quirino

  Pasqual Quirino

  3 ditë më parë

  @Gostivar Gv mos u merr me mua ti nese je vet ne rregull rri caty se je mir

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  3 ditë më parë

  Goj flliqti lutju Zotit te ta fal se ofendon ne at menyr njerez pa shpirt

 • the world
  the world7 ditë më parë

  U ballsamose fare

Faqja Tjeter