Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Provideo

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

Komente

 • Maria Nistor
  Maria Nistor18 orë më parë

  Qualcomm puo tradure

 • E b
  E bDitë më parë

  Super 😃😃 nje dashuri e vertet

 • Korca Korca
  Korca KorcaDitë më parë

  Rralle here godet nje kenge kaq shume👏👏👏👏👏👏

 • Αννα Κονομι
  Αννα ΚονομιDitë më parë

  Thjesht relax!!!!

 • elhadi rajae
  elhadi rajae2 ditë më parë

  I love Albanian songs 🇲🇦

 • Rudina Shaba
  Rudina Shaba2 ditë më parë

  Mos vdeksh kurr Alban Skenderaj je qetesi shpirterore me kenget e tua

 • Manjola Bobo
  Manjola Bobo2 ditë më parë

  Je kryevepër Alban 🥰

 • Demirel Kullolli
  Demirel Kullolli3 ditë më parë

  Ah sa e bukur ,nuk gjen dot fjale ta pershkruash kete kengë.Bravo alban per punen e palodhshme qe bene.👏👏👏

 • kelina dema
  kelina dema3 ditë më parë

  ky eshte div ben kenge per te dashuruar, femije, per te gjithe

 • Aristo's Pizza
  Aristo's Pizza3 ditë më parë

  Je gjigand

 • Gaja CATALDO
  Gaja CATALDO3 ditë më parë

  Bravooo

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱3 ditë më parë

  🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️👏👏

 • Eyes of an enigmatic soul
  Eyes of an enigmatic soul4 ditë më parë

  Ua kaq bukur ❤️♾💙

 • Elena Qerreti
  Elena Qerreti4 ditë më parë

  Shum bukur kjo kenge👏❤

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi4 ditë më parë

  🎼👏

 • Ben Hajruli
  Ben Hajruli5 ditë më parë

  Pa mare parasysh ca kenge kur t shoh se albani ka fut online nje keng te re e di se kur do ta ndegjoj do me pelqej nje artis i mrekullueshem cdo kenge me vlere i papare alban prsh nga Ilirida e maqedonis jemi nje 🇦🇱

 • Ema Ema
  Ema Ema5 ditë më parë

  Si gjithmon perfect 👌🏻❤️❤️

 • Aurela Gorezi
  Aurela Gorezi5 ditë më parë

  Alban you are a good singer.But your song is fantastic.Like who thinks like me.

 • Matilda Lakaj
  Matilda Lakaj5 ditë më parë

  Sa te dua une ty ,nuk te do ty njeri ....

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱5 ditë më parë

  👍🙋‍♀️🙋‍♂️keng e bukur.

 • LEZA Marjani
  LEZA Marjani5 ditë më parë

  Shume kenge e bukur.🥰🥰🥰🌟🌟🌟🌟🌟

 • Artur Ahmeti
  Artur Ahmeti6 ditë më parë

  Nuk mendoj se albani ka nevoj per tekst te shkruar posht kenges..🤣🤣🤣

 • Monda Goga
  Monda Goga6 ditë më parë

  Waw🥰 sa e bukur kjo kenga me pelqen shum e degjoj dit per dite 🤩

 • besiana anna
  besiana anna6 ditë më parë

  ,🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Manjola Beqiri
  Manjola Beqiri6 ditë më parë

  Kenga me e bukur me plotkuptimin e fjales❤❤❤❤❤❤❤

 • JoyOfficial
  JoyOfficial7 ditë më parë

  Alban skënderaj këngëtari i vetëm i cili ja vlen ta dëgjosh,si vetëm,si edhe ne publik

 • Djana Tusha
  Djana Tusha7 ditë më parë

  Te kenaqet zemra te degjosh kenget e tua Alban Skenderaj !

 • Teuta Kaceli
  Teuta Kaceli7 ditë më parë

  I vetemi kengetar qe me kenget e tij te qetesone shpirtin ne cdo kohe qe i degjone respekte 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

 • Lisjana Mataj
  Lisjana Mataj7 ditë më parë

  Sueper 👏👏👏👏👏👏⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Ntalipi eleftheria
  Ntalipi eleftheria7 ditë më parë

  Super kenge na qetsoj shpirtin ky njeri me ate ze brilant ty munde te thuash me plote goje Bravo 👏

 • Αντι Οδησεας
  Αντι Οδησεας7 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤🥰🥰

 • Elona Pero
  Elona Pero7 ditë më parë

  Kengetari me i mire qe ka shqiperia. Nje ze qetesues, vidioklipet e tij ke qef ti shikosh.Jo me femra ,jo me lek ,jo me cigare und bla bla bla.alban skenderaj bene kenge per veshin dhe per shpirtin

 • Be🐬mira
  Be🐬mira7 ditë më parë

  😟❤❤❤❤❤😟

 • elona cuko
  elona cuko7 ditë më parë

  🇦🇲🇪🇦🇨🇿😘😘😘😘😘

 • elona cuko
  elona cuko7 ditë më parë

  🇦🇪🇵🇷🇹🇷🇨🇳🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Poli Tika
  Poli Tika7 ditë më parë

  Përfundimisht më i miri në Shqipëri Legjend do ngelesh ❤️

 • Feti Dida
  Feti Dida8 ditë më parë

  Super kenge bravo je super kengetar 🥰

 • Ή Κουζίνα της Άννας
  Ή Κουζίνα της Άννας8 ditë më parë

  Ja dedikoj kengen babit tim te dashur qe me iku dje😪😪😪

 • Osmon Kasa
  Osmon Kasa8 ditë më parë

  Kti njeriu i mjafton vetem nje kitare dhe ben mrekulli 👍👏👏👏

 • Rovena Uruci
  Rovena Uruci8 ditë më parë

  Sa fjalë të ëmbla bravo Alban skenderaj 👏👏👍

 • its_xhes
  its_xhes8 ditë më parë

  O zot ça super zeri , super tekst , super videoklip , je njesh tdu pafund. SUKSESE KUDO 💖💗💓💕🌟💫✨❤💚💜💙💛

 • Drilona Sherja
  Drilona Sherja8 ditë më parë

  Sa kenge e bukur😇😇😇😘😘😘😘je me i miri

 • 🌟INNA**D🌟
  🌟INNA**D🌟8 ditë më parë

  Wowww super🎶🎶🎶😍😍🙈💘

 • Odeta Vava
  Odeta Vava9 ditë më parë

  Me kishte marre malli per nje kenge te bukur te muzikes se lehte. Bravo

 • Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha9 ditë më parë

  I lumte nje pershendetje e madhe nga mua

 • Manjola Veshi
  Manjola Veshi9 ditë më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Mimosa Winkler
  Mimosa Winkler9 ditë më parë

  Keng qe te bèn te mendohesh 2here bravo keng Fantastike💥🔥👌

 • Kamela Dogan
  Kamela Dogan9 ditë më parë

  🤗🥰🥰🥰DK❤

 • Mirela Bena
  Mirela Bena10 ditë më parë

  Një Super hit kjo këngë Suksese🙏🙏🙏🙏

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj10 ditë më parë

  Keng si albani nuk bën dot njëri 😁💪

 • Regis Sulo
  Regis Sulo10 ditë më parë

  👎👎👎👎👎👎

 • Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
  Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil10 ditë më parë

  You are my world Alban♥️♥️🌏🌏🌎🌍İ love youuu♥️♥️♥️You are my favourite singer♥️♥️♥️İ forgive the world for you my love♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰You are my life.♥️♥️♥️you are my love forever♥️🥰🥰🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍🌍♥️🌍🥰🌍🥰

 • Regis Sulo
  Regis Sulo10 ditë më parë

  Ik ere se na i shpife.shemtir

 • Regis Sulo

  Regis Sulo

  10 ditë më parë

  👎👎👎👎👎👎👎

 • Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

  Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil

  10 ditë më parë

  💩

 • Eda Kura
  Eda Kura10 ditë më parë

  ☺☺☺☺

 • Anife Pallenga
  Anife Pallenga10 ditë më parë

  Keng shum ❤❤❤

 • miri vlore
  miri vlore10 ditë më parë

  Kush jan keta qe i bejn dislike kesaj kenge se nuk e kuptoj

 • Hotjan Osmani
  Hotjan Osmani10 ditë më parë

  Çfarë është ky vidioklip pa bythë dhe cica. Pa pikë lezeti. Vetëm një tip me kitare që këndon. 🥴🥴

 • Mimoza Kumati
  Mimoza Kumati10 ditë më parë

  ❤❤💋

 • Donjeta Zuqaku
  Donjeta Zuqaku10 ditë më parë

  Oder j

 • Kloreta Kotorri
  Kloreta Kotorri11 ditë më parë

  nje kengeee super

 • Kliton Isufaj
  Kliton Isufaj11 ditë më parë

  Bravo Alban komplimente 👏

 • Liljana Kuqeshi
  Liljana Kuqeshi11 ditë më parë

  Kenge e mrekullushme 🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏

 • Angela Hasalla
  Angela Hasalla11 ditë më parë

  Kjo kenge te fut ne bote tjeter🥲

 • Blerina Gjoshi
  Blerina Gjoshi12 ditë më parë

  Bravo Alban nje keng super e bukur bravo🤗🤗

 • Felleza Skendaj
  Felleza Skendaj12 ditë më parë

  Zeri iAlbanit eshte nje kure per stresin nje ze qe nuk merzitesh kurre duke e degjuar

 • francesko muhametaj
  francesko muhametaj12 ditë më parë

  Art i paster 🥰

 • klajdi bishani
  klajdi bishani12 ditë më parë

  😍😍

 • kalia komanaku
  kalia komanaku12 ditë më parë

  AMAZING, ZOTI JU BEKOFTË ALBAN ❤🙏🙏💯

 • Suela Kaloshi
  Suela Kaloshi12 ditë më parë

  Sa ze te bukur e te embel ke je qetsi per shpirtin Bravo super kenge Alban 👏👏👏😍😍👑👑💫💫

 • Rajmonda Smajlaj
  Rajmonda Smajlaj13 ditë më parë

  Wh

 • Anjeza Haxhiu
  Anjeza Haxhiu13 ditë më parë

  O zot qetesim shpirti kjo kenge 🥰👏👌

 • veiz caka
  veiz caka13 ditë më parë

  Bukur👏🏻👏🏻👏🏻

 • Eljot Sharka
  Eljot Sharka13 ditë më parë

  shum bukur alban 😊👍👍

 • kekooo bobo
  kekooo bobo13 ditë më parë

  Shum keng e bukur dhe ze i vecant 😍🤗

 • Ernald Shehu
  Ernald Shehu13 ditë më parë

  Si gjithmon vjen me perla te bukura , Te pergozoj Alban per kenget e tua te bukura qe kendon.

 • Emrah Munishi
  Emrah Munishi13 ditë më parë

  Bravo Justin Bieber

 • laura devolliar7 laura devolliar7
  laura devolliar7 laura devolliar714 ditë më parë

  un kam nje verejtje duhet te heqesh mjekren se ngjan me bukur pa mjeker

 • Besije Kercani
  Besije Kercani14 ditë më parë

  Zott. Ruaje kete njeri qe te kenaq shpirtin me muziken e zerin e tij 🥰 Sa te Duaaaaaaaaaaaa un tyyyyyyy💗E💗

 • Adela Mataj
  Adela Mataj14 ditë më parë

  Je kengentari me I mir dhe I preferuari im je ☀☀ qe diali im te mos qaj do vetem kengent e tua

 • Orges Gjuci
  Orges Gjuci14 ditë më parë

  Ze engjellore 🙏🙏

 • flutra hatija
  flutra hatija14 ditë më parë

  Oh cfar zeri🙈💘

 • Andi Çollaku
  Andi Çollaku15 ditë më parë

  Si kuptoj keta qe bejne dislike😏

 • ola jola
  ola jola15 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰👏👏👏👌🙏🙏

 • marena mulla
  marena mulla15 ditë më parë

  🥺🥺🥰

 • Angelo
  Angelo16 ditë më parë

  keng shum e buker e kam degjur 100

 • Hafsa Hoxha
  Hafsa Hoxha16 ditë më parë

  😊👌👌👌👌

 • Lindita Tringa
  Lindita Tringa16 ditë më parë

  Po po kenge sh. e bukur.Po kenget e Albanit te gjitha te bukura jane.

 • Edi & Joli
  Edi & Joli16 ditë më parë

  Joli te dua edhe me shume shpirti im ❤️❤️❤️

 • Valmire vali
  Valmire vali16 ditë më parë

  Ndoshta edhe me SHummm🤍🤍🤍

 • FF GABI
  FF GABI16 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Jurida Paja
  Jurida Paja17 ditë më parë

  Qetesi shpirti çdo varge😌😌😌👏👏👏👏

 • Andi Bardhi
  Andi Bardhi17 ditë më parë

  Kush jan Keta idjoter qe kan dhen lajkun emos pelqimit.kjo esht keng super

 • Alma Koci
  Alma Koci17 ditë më parë

  Tekstin ju lutem

 • Sam Store
  Sam Store17 ditë më parë

  Flm alban kenge e mrekullushme ❤❤❤

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy17 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Esmeralda Cekrezi
  Esmeralda Cekrezi17 ditë më parë

  Je I preferuari im 😇🥰 si gjithmon je 1 mrekulli ne shdo kenge qe kendon me gjith shpirt 🎼🎤

 • Rexhina Kala
  Rexhina Kala17 ditë më parë

  alban kang shum e bukur te lumte

 • Burbuqe Cullhaj
  Burbuqe Cullhaj18 ditë më parë

  Nje kenge e mrekullueshme 😇😇

 • Alda Niku
  Alda Niku18 ditë më parë

  E kam Degjuar mbi 1 mij here qe kur ka dal kjo keng te qetson shpirtin

 • Klaudia Gjoka
  Klaudia Gjoka18 ditë më parë

  S'kam fjalë ,se di as vetë sa herë e kam dëgjuar ,të kënaqë shpirtin 🥺😍🙏🙏

Faqja Tjeter