Mevli - True Story ( Official Video 4k )

Komente

 • MagicPro
  MagicPro17 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗠𝗔𝗚𝗜𝗖𝗣𝗥𝗢's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeMAGICPRO 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/MevliTrueStory

 • Aron Dulevic

  Aron Dulevic

  3 ditë më parë

  5 ky

 • Aron Dulevic

  Aron Dulevic

  3 ditë më parë

  Ks4u vyx

 • i am i
  i am i3 orë më parë

  Noizy ne kanotjere,,left the chat😂😂😂

 • Martin Braho
  Martin Braho9 orë më parë

  Dashuria eshte e Bukur ❤❤❤❤❤

 • Dhimiter Keqi
  Dhimiter Keqi2 ditë më parë

  Beje nje bashkepunim me Sinanin se keni te dy zerat me te embel ne Shqiperine e mesme

 • Loni Loni
  Loni Loni3 ditë më parë

  Njher e ha macja gjalpin o mevlo ska me sukses

 • Mimoza sherifi
  Mimoza sherifi3 ditë më parë

  Je yll

 • Shkelqim Kanallari
  Shkelqim Kanallari3 ditë më parë

  Kenga

 • lyr.ics10x
  lyr.ics10x4 ditë më parë

  ku e kam pa ket gocen

 • Albana Velaj
  Albana Velaj4 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Kristina Biba
  Kristina Biba4 ditë më parë

  Bravoo mevli kengt e tua t paktn kan nj kuptimm..jan super lart e m lart ..😊

 • elidaa
  elidaa4 ditë më parë

  Mevlan je super djal lum prindrit q t kan

 • Anisa Balla
  Anisa Balla5 ditë më parë

  Anisa has a great time to get a job and you can expect to be successful and profitable companies have become increasingly important companies in the future to become a better understanding and your business partners with the best interests of the company will be the first to be successful in developing your business and business development and support services that are not always on the next generation because they Don't want them to be able to make the most successful with your business partners will have a good understanding aboutthe world would be willing and willing for you when you're going through your business partner with your business and business development team's success when you have a job done with your team and your family and business owners and business development team's success and success in your company in terms with what you have the best decisions for your company before you have the opportunity for you to help them succeed in this industry to get to know them all together with the best decisions for you when you're looking forward to in your company to help them understand how to make the most of your business partner with your team and your family members and your business partners and business owners and their customers and customers who are interested in providing services that they will be responsible with the best interests you can expect to achieve the desired results and how you work and you will have to be able to get to your customers and our customers in this case because they are willing to work on the project manager and you have the right tools to be successful with your company before they have been working with your company to ensure you will have to be successful with your company to make sure that your business partners and business development team and the business and marketing her company and to make the decision to take the time and experience of this company that has been working with you before and then to make the most of it with a strong customer service experience and experience to provide you with the company will have the opportunity for them in Paterson in the best interests of their customers and our business environment in terms with what you're looking forward to in and how you can expect in your business partner to help you find your best goals

 • Kristo Ahmetaj
  Kristo Ahmetaj5 ditë më parë

  Mevlan je I papare allall Miku Im te gjitha te mirrat te uroj 👍👑

 • Revange Absolut
  Revange Absolut5 ditë më parë

  Po sqetllat kur do i rrush o mevli hari ?

 • Lucia Cup Kate
  Lucia Cup Kate6 ditë më parë

  Je me i miri Mevli

 • Engjellushe Pershaku
  Engjellushe Pershaku7 ditë më parë

  Plase duke thene vec ty te du me ty kam rane ne dashni Po kure e do perse rri me Ate srragante femer qe shkoje e u puthe dhe u palliative me Atdheun cfare je ti qe rri me nje femer plere te milanos Njeri duhet te mendoje si per vete do doje ti te rrinte dhe te ndante shoqeri me nje mashkull qe ka dashur jo Keshtu qe edhe ajo nuke do kete ta ka thene edhe Arjan Kolomi ne studjo jo Ledjana po asnjefemer sdo ta pranoje qe Antonelen ta mbashe shoqe

 • E H

  E H

  4 ditë më parë

  O zonje, kengen s’e ka bere per askend thjesht per publikun ta degjojne e te kenaqen. Hiqe mendjen nga Per’puthen se le nam.

 • Besarta Baraj
  Besarta Baraj7 ditë më parë

  Suksese

 • Rovena Sula
  Rovena Sula8 ditë më parë

  Bravo bravo bravo

 • Aurora Bufi
  Aurora Bufi9 ditë më parë

  Kjo keng esht per Ledjanen🥰

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv9 ditë më parë

  Nuk je per kengetar ske ze mos folni kot nuk di te kendoj dhe shum demode esht

 • Eriselda Dervishi

  Eriselda Dervishi

  2 ditë më parë

  @Gostivar Gv Mos e degjo. Ke thene te verteten tende se s’ka te vertete absolute pervec Zotit dhe ligjeve te Tij. Hajt skip

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  3 ditë më parë

  Kam then te verteten se naj shpifen muziken

 • Eriselda Dervishi

  Eriselda Dervishi

  8 ditë më parë

  Sa shpirt te zi qe keni. Bej skip pra ca do ketu? Merr kohe nga jeta jote ta degjosh po dhe ta komentosh. Lejini njerzit te bejne c’te duan e te ndjekin endrrat e tyre. Ik gjej endrrat e tua ti dhe mundohu ti plotesosh.

 • Isabella Erin
  Isabella Erin9 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Ermira Novruzaj
  Ermira Novruzaj9 ditë më parë

  Bravo gjigad

 • Иван Рубилов
  Иван Рубилов10 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Hane Palushi
  Hane Palushi10 ditë më parë

  sa mbaroi perputhen klikimet jane shume te pakta

 • Eriselda Dervishi

  Eriselda Dervishi

  8 ditë më parë

  Nuk jane te pakta. Jane shume normal per nje kengetar shqiptar se vec 5 milion shqiptar jemi. Te tjeret i blejne klikimet. I shtojne nja 1 milion vet pastaj rriten me klikime reale. E kane thene dhe vet anetare te estrades kete gje qe klikimet blihen, per te ruajtur konkurrencen. Mevlani gjithmone ka arrit 1 milion per me shume se 2 jave, si ka arrit brenda dites apo brenda javes asnjehere, qe ti bien klikimet.

 • Nomi Sinani
  Nomi Sinani10 ditë më parë

  Bravo mevli shprsoj te gjesh dashurin e vertet qe meriton

 • Seriale turke Me përkthim shqip
  Seriale turke Me përkthim shqip10 ditë më parë

  Bravooo Mevlan 👏👏👏! Talent je , urimet më të mira të uroj . Fati të ndjektë gjithmonë

 • Arianna Hannah
  Arianna Hannah11 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Lina Hoxha
  Lina Hoxha11 ditë më parë

  Suksese mevlan 🥰❤❤

 • vanesa
  vanesa11 ditë më parë

  Sa fshatar sa keng pldh

 • Altin Ramadhi
  Altin Ramadhi11 ditë më parë

  Je flori o Mevlan.

 • Ervin Allkja
  Ervin Allkja11 ditë më parë

  Te ka mesuar Mir sabiani Jepi nje kafe se po' i vjeth stilin 🤣🤣🤣

 • Edmont Shaska
  Edmont Shaska11 ditë më parë

  MEVLAN je nje kengetar I shkelqyer nje djal flori po spo kuptojme pse s'bashkoheni me Ledjanen TE lutemi ,na tregoni arsyen ?

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  11 ditë më parë

  Ishalla bashkohen sa ma shpejt

 • Mirvete Doda
  Mirvete Doda12 ditë më parë

  Keng kot pz. Sa here ju humbin ndjenjat rruges beni kenge. Lat nam

 • Rie Rie
  Rie Rie12 ditë më parë

  Te kunton kenget e viteve 2000

 • Andi Cypi
  Andi Cypi12 ditë më parë

  Ska ze ky per kengetar ksaj i thon me marr fam kot

 • Sefer Knap
  Sefer Knap12 ditë më parë

  MEVLI LEDJANA TE FUNDOSI NAT REKLAMN E DETIT, MEVLI MEVLI I PAGUEN GABIMET E DASHRIS.

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  11 ditë më parë

  Do bashkohen sa ma shpejt ishalla

 • Blerina Goci
  Blerina Goci12 ditë më parë

  Sh bukur

 • Drita Toska
  Drita Toska12 ditë më parë

  Famen😂

 • Drita Toska
  Drita Toska12 ditë më parë

  Bravoooooooo Mevlan je me i miri vashdo keshtu mos e ke mendjen ke lediana ajo e mori ndaj teje pranaj kaq deshi te uroj fat te mir ne jet🙏

 • dita llomi
  dita llomi12 ditë më parë

  Super kenge

 • Abdelkader Benmertaza
  Abdelkader Benmertaza13 ditë më parë

  Sehr gut

 • elsa pacani
  elsa pacani13 ditë më parë

  more vesh ledjan ke mi ra pishman kshu thot mevli👀😂😂

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra13 ditë më parë

  🤟

 • Besim Beqiri
  Besim Beqiri13 ditë më parë

  Ooo mvli kjo as mkesh spo dikaaaaa po bjatke kokaaaaa

 • Kuksi Allaci
  Kuksi Allaci13 ditë më parë

  neper mjet fames bejne gjithcka

 • Erjon Koci
  Erjon Koci13 ditë më parë

  db 33333

 • Erjon Koci
  Erjon Koci13 ditë më parë

  hahaahahahhaahim the best

 • Erjon Koci
  Erjon Koci13 ditë më parë

  un jam muttttt

 • Erjon Koci
  Erjon Koci13 ditë më parë

  ahhahaahahsishe

 • Tatjana Dishaj
  Tatjana Dishaj13 ditë më parë

  Sh e bukur kenga bravo Mevlan vazhdon karrieren tende se dashurine e ke ne xhep patjeter me Ledi Di🇨🇵🇦🇱🥰🙏

 • Edisa Gashi
  Edisa Gashi13 ditë më parë

  Bravo Mevlan te dua shum 😘😘

 • Djana Gjymenga
  Djana Gjymenga13 ditë më parë

  Bravo Mevlan.! Suksese te metejshme!.

 • Loni Loni
  Loni Loni13 ditë më parë

  Bravo shum keng e bukur

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha13 ditë më parë

  Po' kush nuk te ben lajk ty ansi edhe komen je super

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha13 ditë më parë

  Bravo mevlani Ike ber njerzit per vete edhe kenget Ike ber fantastike

 • Sikal Alup
  Sikal Alup13 ditë më parë

  Kjo nuk eshte me e bukur se lediana

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  11 ditë më parë

  Kjo as te gishti i komes te ledjanes si afrohet ledjana eshte 100 moj her me e bukur

 • Ariol Brittany
  Ariol Brittany13 ditë më parë

  Kuptohet qart o Mevlan qe ja ke detikuar Ledjanes ket keng por nuk vlen per ty ajo femer o Mevlo ka mendje per aventura

 • Nadire Broli
  Nadire Broli14 ditë më parë

  Kengeebukur

 • Stara Baka
  Stara Baka14 ditë më parë

  Kenga e bukur por te mashtroi prostituta e milanos ti bajt gjynahet ajo bushter se u mundua ne gjitha menyrat per tju ndare dhe nuk u tregove i kujdesshem me ledjanen por u plotesoft vullneti i zotit nese vertet duheni njeri me tjetrin

 • Bujar Demarku
  Bujar Demarku14 ditë më parë

  Bravo urime

 • Sefer Knap
  Sefer Knap14 ditë më parë

  👍📞SHUM BUKUR MEVLI JA KE KNAQ ZEMRN💟 LEDJANS 💟TASH ASHT RENDI ME I KERKU 🎎💎💟💎💟DORN💎💍 LEDJANES 💍💎ME NI DARSM TE BUKUR ,ME RESPEKT NGA PRAHA

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  11 ditë më parë

  Amin sa ma shpejt

 • Moli Cyrbja
  Moli Cyrbja14 ditë më parë

  Rrofsh mevlan me qite mallin e Artan Hoxhes

 • Gladi Arapi
  Gladi Arapi14 ditë më parë

  😍👏

 • Olsa Gashi
  Olsa Gashi14 ditë më parë

  Super amo besoj e ka ba për ledjanen

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  11 ditë më parë

  Po e ka per ledjanen komplet kengen♡♡

 • melisaa12
  melisaa1214 ditë më parë

  Super

 • denis jorgo
  denis jorgo14 ditë më parë

  Na e keni shpif me kto tatuazhet.

 • Mano Ngucaj
  Mano Ngucaj14 ditë më parë

  Brava mevlan

 • Marjeta Mukja
  Marjeta Mukja14 ditë më parë

  Super👏👏👏

 • Tuana Musliu
  Tuana Musliu14 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Arlind Tafa
  Arlind Tafa14 ditë më parë

  Seriozisht?

 • Milot Berisha
  Milot Berisha14 ditë më parë

  👍💃

 • Milot Berisha
  Milot Berisha14 ditë më parë

  👍💃

 • Ari London
  Ari London14 ditë më parë

  Mos komentoni mo Ledianen me Mevlin dhe doni ti shikoni bashke me zor .... Mos u lodhni kot se historikisht Shqiperia mesme nuk ka shku me maloket i kan ra pishmanit...!!

 • nezia rushani
  nezia rushani14 ditë më parë

  👏👏👏

 • Blerta Capollari
  Blerta Capollari15 ditë më parë

  Bravo mevli ❤❤❤

 • Frau mahr
  Frau mahr15 ditë më parë

  Gru e ka melvali ketaaaa 🥺😡

 • Ylber Shehu
  Ylber Shehu15 ditë më parë

  I shtoshe edhe 100 euro me shume o plak e merrje nje modele te hajrit

 • MsTironce

  MsTironce

  12 ditë më parë

  Pse me e mir esht ajo? Ske ça ti shash

 • Ana Ana
  Ana Ana15 ditë më parë

  Aman se ky mu ka shpif mu ka bo si ato grat e kqia,meshkuj pa seder fare

 • Kallja Glesa
  Kallja Glesa15 ditë më parë

  Shumm bukure bravo

 • Fabi Harshini
  Fabi Harshini15 ditë më parë

  Kopje sinan hoxhes

 • Dhimiter Keqi
  Dhimiter Keqi15 ditë më parë

  Bravo Mevlan suksese kenga super i meriton te gjitha komentet pozitive

 • football09
  football0915 ditë më parë

  Suksese Mevli

 • Plati Offical
  Plati Offical15 ditë më parë

  Super kenge si gjithmone

 • elidaa
  elidaa15 ditë më parë

  bravo mevlan je yll

 • Leonard Sinani
  Leonard Sinani15 ditë më parë

  Bravo Mevlan përshendes Emiljan Lekën nga Kavaja

 • Lize Genci
  Lize Genci15 ditë më parë

  O mevlan floriri te qofte hallall gjiei i mamas tende zoti te rujt nalt e me nalt te shohim se e meriton shum te qofte gjithmon rruget e jetes tende te lehta me gjith me ledjanen bashkoju se ke fatin me te mir ne bote me te mire bir nene

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  11 ditë më parë

  Amin ishalla bashkohen me ledjanen

 • Donika Ibraimi
  Donika Ibraimi15 ditë më parë

  Suksese te metejshme

 • Aiden Rami
  Aiden Rami15 ditë më parë

  Super

 • drita gjyriqi
  drita gjyriqi15 ditë më parë

  Nuk eshte e thene se eshte vajza brune ne video klip perfasqeson Ledianen, keshtu jane femrat njera brune njera blonde njera flokekuqe.

 • JOQ JULI
  JOQ JULI15 ditë më parë

  Te gjith hitet e veres dolen ne korrik Bravooo 2021

 • monica Jimenez Quinones
  monica Jimenez Quinones15 ditë më parë

  🤮

 • Jurgen Gjeci
  Jurgen Gjeci15 ditë më parë

  Bravo mevli suksese

 • Adelajda Spaho
  Adelajda Spaho15 ditë më parë

  Mendja te Ledjana te ka ngelur o Mevlan???

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  15 ditë më parë

  Po te ledjana nrm se e don me zemer ishalla bashkohen sa ma shpejt

 • CARPEDIA UK
  CARPEDIA UK15 ditë më parë

  Si kengetare je cop cop. Dhe ate gocen e paske ma cop cop. Zhgarravitur nga koka der tek kembet dhe I mbarojne ne vrym te bythes tatuazhet. Zhgarravine krejt. Shko e gjej pun o Portacer se nuk bohet leku me ca klikime te qelbura. Shumicen e lekve po I hargjoni duke bler klikime. O rrumpalla sju vje turp

 • CARPEDIA UK

  CARPEDIA UK

  15 ditë më parë

  @andi I kame nja 12 kanale me 1 dhe 2 milion secila. Jame ok. nuk kame inat. Vetem po tregoj te verteten se cfare bojne vet quajtur vipa te shqiperis. .

 • andi

  andi

  15 ditë më parë

  @CARPEDIA UK qenke ekspert blerjesh klikimesh ti shoku qenke i zanatit pse te vje inat nqs e bojn dhe te tjeret

 • CARPEDIA UK

  CARPEDIA UK

  15 ditë më parë

  @andi palla satom. ka website falas nese dine nga kto gjona. po ku mer vesh mos komento hiq. watch and learn . no chat shyt before thinking, ya botyhole

 • andi

  andi

  15 ditë më parë

  Klilimet i blejne ata qe kane 1 milion per 1 dite o pall jo ata qe arrijne 1 milion per 1 jave-2 jave si Mevlani. Melisa, Ana Lleshi blejne klikimet se arrijne 1 milion per 1 dite 😅

 • Aferdita Duka
  Aferdita Duka15 ditë më parë

  Bravo Mevlani 🥰🤩😍😘🙏🙏🙏🙏te lumte goja

 • Enkeleda Brahimaj
  Enkeleda Brahimaj15 ditë më parë

  Bravo Mevli shum kenge e bukur suksese. ✨✨✨✨🌟🌟🌟❤️

 • Blerina Hasrami
  Blerina Hasrami15 ditë më parë

  Bravo Mevlan shum e bukur kenga 👏🥰

 • Milano Tirane Amsterdam
  Milano Tirane Amsterdam15 ditë më parë

  Ky mund te jet djale i mir sa duash, po vertet ju pelqen kjo kenge 🤔? Kjo muzike, ritem, dhe videoklip na ka lodh veshet BBF-ja gjith jeten🤕

 • Enver Gashi
  Enver Gashi15 ditë më parë

  Edhe kjo keng koka per ledijanen 😍

 • Prizren Prizren

  Prizren Prizren

  15 ditë më parë

  Po eshte komplet kenga

 • Official Xanno
  Official Xanno15 ditë më parë

  O mevli a ke marr vesh ka ba linda keng? 🤣🤣

Faqja Tjeter