Ana - Deal

Ana - Deala
STROF 1:
Deal deal me mu nuk ka deal deal
Ti sje bad men ti je bad bitch
Kom thy ligj e jom nxon me polic
Jom bo rich e do njerz i kom bo rich

Femna jote vjen me mu e ta puthi pak
Vjen me i edhe ihesh o plak
Po do fam une tjap clap clap clap
Me shuplak clap clap

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

STROF 2:
Uh baby a e din qe un jam self made
Kudo qe jom un i kam all paid
Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt
Jeni fake, bang bang u i kom krejt

Call me beba, kur hy mrena krejtve ju ik menja
Ice cold for this bitches jo nuk kom ndjenja
mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

Komente

 • Aferdita Shaqiri
  Aferdita Shaqiri14 minuta më parë

  As Linda Morina ska marr komente kaq tbukura 😂

 • erion xhafa
  erion xhafa6 orë më parë

  Wtf is happening. This is disgusting. Na beret mos degjojme me kenge for the rest of the life.

 • Never Regret
  Never Regret7 orë më parë

  Qia robt qlidhje keni me muziken ju mej oj robqime na keni ça majen e karit , shurra tkarit

 • Enea Doci
  Enea Doci8 orë më parë

  Mejk the burri work ☠😭😅😅😅

 • AYY FOREVER
  AYY FOREVER11 orë më parë

  Kjo kenge eshte me bukur nese fikni telefonin

 • Albi Bilibashi
  Albi Bilibashi11 orë më parë

  Ky esht i vetmi koment positiv. Mos kerkoni neper komente se nuk do gjeni.

 • Rihan Nedjbi
  Rihan Nedjbi11 orë më parë

  Kam nevoje per uje te bekuar pasi e degjova ket

 • Florjan Kanaçi
  Florjan Kanaçi12 orë më parë

  Cit: Atdheu tu pre flokt mos me e njof kush 🤣 👩‍🦲👩‍🦲💇💈

 • fT__DOGANIERIA
  fT__DOGANIERIA12 orë më parë

  Bravoooooo je super kengetre me fl po ishte thjehst nji talle trapi

 • fT__DOGANIERIA
  fT__DOGANIERIA12 orë më parë

  A je e cmendur😐

 • ALBANIA here
  ALBANIA here13 orë më parë

  Mbana Tok⚰

 • Ari Ari
  Ari Ari20 orë më parë

  Po thuaj fjalët tamam moj Analfabete , po ti nuk di te flasësh edhe jo me te këndosh..

 • agnesa syla
  agnesa syla23 orë më parë

  deal deal🤣😅🖤

 • Γιολενα Ντερβισι
  Γιολενα ΝτερβισιDitë më parë

  Mua po pelqen mek dhe burr urk burri burri urk😂😂

 • evelyn yeahh
  evelyn yeahhDitë më parë

  Qyqja e zot na ruj 🤣🤣🤣🤣🤣

 • ECO Alpha
  ECO AlphaDitë më parë

  Shi si i ka blloku mos shohesh disliket hahahaahaha

 • Meriton Idrizi
  Meriton IdriziDitë më parë

  Po pse tnanes qet keng kur ski vesh per to phuuu rracennnn

 • Una Tina
  Una TinaDitë më parë

  Si perfundim, pas gjithe dislike qe ka marre kjo me ket "spam", ka me e fshi vete youtube 🥵

 • alcapone
  alcaponeDitë më parë

  Turpi zotit video porrno yyyt vari kariste muti

 • Naim Bajraktari
  Naim BajraktariDitë më parë

  ana lleshi je shum e mir💖❤💓💝😍

 • -.V.-
  -.V.-Ditë më parë

  Uh baby ti e din qe un jam self made Ku do qe jom un i kom all paid Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt Jeni fake, bang bang u i kom krejt Call me beba, kur hy mrena krejtve ju hik menja Ice cold for this b**ches jo nuk kom ndjenja mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema

 • Ramiz Karaeski
  Ramiz KaraeskiDitë më parë

  E shikoni qe u be e pasur duke shitur paracetamol der ne der 🤣

 • Adelina Coka
  Adelina CokaDitë më parë

  Burri workkk

 • R R
  R RDitë më parë

  Oh zot qfar zani te keq po ti vetem me u desh din si nuk te vjen marre shum keq ..

 • -.V.-
  -.V.-Ditë më parë

  TIK TOK TIK TOK Zemra po i rrej One shot,two shot Jam tu i ngreh Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

 • Aleksis Kajo
  Aleksis KajoDitë më parë

  e

 • Leona Saipi
  Leona SaipiDitë më parë

  Oo pse si keni dhen oskar ksaj per zerin me te keq ne bote

 • eni halili
  eni haliliDitë më parë

  Kujt si pëlqen të mbylli syt, nuk ka nevoj për komente negative, tashmë kjo esht e modës.

 • Alida Daci
  Alida Daci2 ditë më parë

  Thoni ca tdoni po I mori 1milion😂😂😂

 • Daniela cela 😍😍❤
  Daniela cela 😍😍❤2 ditë më parë

  Oj ana mos i nxirr kenget me gjera te pista

 • Su neli
  Su neli2 ditë më parë

  ma mir me autotune

 • Blackpink_fp
  Blackpink_fp2 ditë më parë

  bruh le nam moj goc ca esht kjo

 • Able Buble
  Able Buble2 ditë më parë

  Teksti: mejk thë burri work,burri work,burri work ti po don temin😆😆burri wark work

 • Kevin Lleshi
  Kevin Lleshi2 ditë më parë

  e ke dhje fare

 • Kevin Lleshi
  Kevin Lleshi2 ditë më parë

  dgjova ket keng; gjyshi ne koma ; burri work , burri work

 • _ Albgamer _
  _ Albgamer _2 ditë më parë

  Kjo keng ka thy rekordin e kenges se Kices Gjuje Gjuje😂😂😂

 • Enea Rustemi
  Enea Rustemi2 ditë më parë

  ana te falenderoj shum dhe te uroj suksese se deri dje gjyshja ime ishte e shurdher dhe invalide po sa vura kengen tende ajo u cu ne kembe❤️❤️❤️ dhe pastaj ja qiu motren laptopit 😂😂😂

 • Delena Vampire
  Delena Vampire2 ditë më parë

  +18

 • Delena Vampire
  Delena Vampire2 ditë më parë

  Po shkoj te pij uji me sheqer se me trembi

 • suela bajrami
  suela bajrami3 ditë më parë

  💘👑

 • DITI Sula
  DITI Sula3 ditë më parë

  Na rrujte karin me ket kong

 • Geri Uk
  Geri Uk3 ditë më parë

  Qr me keng koti sme kishin dgj veshet.

 • Arber Malaj
  Arber Malaj3 ditë më parë

  Lot I ka ber hide like dhe dislike se ka dal bllof

 • Elson Curaj
  Elson Curaj3 ditë më parë

  Turp turp turp. E mori vedin edhe kjo. Kjo këng të t'merron diten me djell se natën po çi po.

 • psychedelic
  psychedelic3 ditë më parë

  you put the flaw 🧚‍♂️🌠🥰 in flawless 🥰🦋💖

 • psychedelic
  psychedelic3 ditë më parë

  trusted the process 💕💖💫 now I have trust issues 🥰💖🦋

 • Toni Zhupa
  Toni Zhupa3 ditë më parë

  Rrofsh zemër se kisha mbet kaps dhe vendosa këngën tënde dhe u lirova plus me zuri dhe barku 😂

 • Doci Kumaraku
  Doci Kumaraku3 ditë më parë

  Keng e bukur bravo ana😘😘😘

 • FLAMURTARI boys
  FLAMURTARI boys3 ditë më parë

  Buri uork hahahahahahahahaha qr na cmontoi veshet karja

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia3 ditë më parë

  Sdo mend,lek i fituar me bythe e ke pershtatur fiks tekstin me klipin, Ti je per farmaciste Oki o zembra Pushofte ne paqe Arti muzikor Te keqen e Lulit ma jep sta jap

 • Ann Ann
  Ann Ann3 ditë më parë

  Hajde ta mbeshtesim naumin te bej dhe aji kenge me titullin ajo me tha loqe

 • Ann Ann
  Ann Ann3 ditë më parë

  Po ta kishte ana mbiemrin nga lleshi ne leshi imagjino sa do ishte ofenduar edhe lesht e dini vet ju😉

 • 9,999,998 views
  9,999,998 views3 ditë më parë

  I ula zerin dhe po i lexoj komentet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Denis Berisha
  Denis Berisha3 ditë më parë

  Zëri ma i mir i melises sa e jotja ana

 • Anila Tara
  Anila Tara3 ditë më parë

  Xhemi please sorry anglishtja jote esht super me fal😫😭😭

 • ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
  ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏3 ditë më parë

  Ej oan vazhdo bej keng mos I digjo as njerin qe Po te shajn ti ke qejfin e vet🥺🥺♥️♥️♥️♥️

 • ANONYMOUS FRIENDS
  ANONYMOUS FRIENDS4 ditë më parë

  e paska dhi fare.

 • Anna
  Anna4 ditë më parë

  Isha e lumtur dhe po thoja qe ka nxjerr Ana kenge..E degjuam. Pasi mbaruam qendruam ne spital😏

 • Nida Dullaj
  Nida Dullaj4 ditë më parë

  This song is 🔥 in muted

 • Pranvera Ndreca
  Pranvera Ndreca4 ditë më parë

  😤😤😤😤

 • eris shala
  eris shala4 ditë më parë

  kënga shumë e mir... deri tek sekondi 20 (kuptohet)

 • Addison Rae
  Addison Rae4 ditë më parë

  Eshe tu ardh me vjell prej Kesaj kenges

 • Detjon_ Gjonaj
  Detjon_ Gjonaj4 ditë më parë

  Edhe ta mendosh qe producenti qe te ka thon ty qe paske ze per muzik thjesht ka tall k*rin me ty 😂

 • Elsa Matoshi
  Elsa Matoshi4 ditë më parë

  Sa fillova me ngju ket kenge nuk me punonte me telefoni😭😭😭🤣

 • Aida Kolpira
  Aida Kolpira4 ditë më parë

  Nuk qahem më nga kënga e Medinës😳

 • Aida Kolpira

  Aida Kolpira

  4 ditë më parë

  *melisës

 • Roza Xhabli
  Roza Xhabli4 ditë më parë

  Oj ana ke lene nam

 • valentino 123
  valentino 1234 ditë më parë

  O ana e paske flliq fare

 • slayer xffx
  slayer xffx5 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Jona Jonajona
  Jona Jonajona5 ditë më parë

  Mir qe vjati 1m

 • Adisa Krasniqi
  Adisa Krasniqi5 ditë më parë

  A je muslimane a katelike

 • D H
  D H5 ditë më parë

  Te gjithe bejne zhurem Ana suksese vazhdo perpara. Te lumte

 • PUBG RèédHeŁŁ
  PUBG RèédHeŁŁ5 ditë më parë

  hahhahahahahhahhahahhahahahahhahahhhahhahahhahhahahhahahahhahahhahahhahahhahahhahhhahahhahahhahahha oooooo ahhahahhahahhahahahhahhahahahhahahhahahahha

 • Moraruu Kristjan
  Moraruu Kristjan5 ditë më parë

  Kenga Kemplet vari karin mu npidh

 • Ali Abazi
  Ali Abazi5 ditë më parë

  py te qifsha piçken e sateme

 • MelekEsraIsra Abdullahu
  MelekEsraIsra Abdullahu5 ditë më parë

  Falenderoj anen qe ngreu gjyshen time nga karroca per te fikur televizorin😂

 • orgito shupleka
  orgito shupleka5 ditë më parë

  o me rop shpie sa seks boka

 • Arsen ff
  Arsen ff5 ditë më parë

  Angleze kjo mo

 • Altin Meta
  Altin Meta5 ditë më parë

  Po te kishe icik me shume Autotune do ishte me mirw

 • ToNi-07
  ToNi-076 ditë më parë

  Porno klip shum i fort ketu duhet me shiku mbas ores 22:00 jo me ndegju por me shiku

 • Redi Bregaj
  Redi Bregaj6 ditë më parë

  Kto i blejn shikimet🤣🤣🤣

 • Viola Daka
  Viola Daka6 ditë më parë

  Përvec projekteve mbeturina, gjëra me vlerë s’di të japësh!👎🏻

 • elida arapi
  elida arapi6 ditë më parë

  Skandal skandal skandal🤢🤢🤢🤢

 • Erjola Hoxha
  Erjola Hoxha6 ditë më parë

  O lumadhe te pakte thoj budi work jo burri work kur u bere edhe ti kengetare me plast veza n kok mua🤪🤪

 • Gr1VU02 Kosovo
  Gr1VU02 Kosovo6 ditë më parë

  Bravo ana je arsyja per te humbur internetin ne te gjitha shtepit nese degjohet vetem ne nje shtepi Rrezbegde o blag

 • Jeton Sejdiu
  Jeton Sejdiu6 ditë më parë

  Kara Kurva e Mem SHQIPRIS 😂😂😂

 • Ndriqimi Qimi
  Ndriqimi Qimi6 ditë më parë

  Ska pse te perdoret vaksina kundra covid19. Kjo kenga e Anes esht vaksina kunder covid19 🤣🤣🤣

 • Ambra Allaraj
  Ambra Allaraj6 ditë më parë

  4isvfaugvht wi rsi👄hsobdofbs0ht

 • Rooan RKS-AL
  Rooan RKS-AL6 ditë më parë

  Ne kosovo e kena Linda morinen, kurse ne shqiperi e keni ana lleshin, paramendoni nje bashkpunim kto dyja ap ap🚀😂😂

 • acarusja
  acarusja6 ditë më parë

  Ve bast qe e ka pas me ironi producenti kur tha Ke super ze Dhe kjo e mori seriozisht

 • acarusja
  acarusja6 ditë më parë

  Ehhh ca do vuajn veshet tona dhe me bashkpunimet dhe solot e anes tani

 • Leonidha Petritaj
  Leonidha Petritaj6 ditë më parë

  Cdo ememer mund ti vesh kesaj . Por kenge jo 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • No Name
  No Name6 ditë më parë

  Pasha allahen sdi kush kari ka pa mir diqka qetu

 • Bafti Matnjani
  Bafti Matnjani6 ditë më parë

  Shko be mituu me ket za si edi rama

 • An Ej
  An Ej6 ditë më parë

  Kur kujton dhe ti se munesh me kendu , un shkoj e hidhem n plera

 • Dajana Rapiti
  Dajana Rapiti7 ditë më parë

  si nuk mori nje koment pozitiv kjo lumadhja

 • SavetaPavlo
  SavetaPavlo7 ditë më parë

  perse o zottttt

 • francesko bejaj
  francesko bejaj7 ditë më parë

  A lidhemi bashk ana te dua me shum se melisa melisa esht mamqire

 • Sajmir Morina
  Sajmir Morina7 ditë më parë

  Sa bukur le se e bukur je vet

 • Adem Guce
  Adem Guce7 ditë më parë

  Dikur. Femrat qe shiteshin i conin me gomone per itali. Tash i cojn te perputhen. Pornografi.. Vk.

 • Farije Farije
  Farije Farije7 ditë më parë

  Albania; left the chat 😂--

Faqja Tjeter