SHISH zbuloi se hajduti i floririt të Krrabës, ka kontakt me bandën e “Agimit të Artë” në Greqi

Komente

 • Ergys Lubonja
  Ergys Lubonja4 ditë më parë

  Mmmmmmmmm

 • Liri Numani
  Liri Numani8 ditë më parë

  7

 • Fatmir Zylfo
  Fatmir Zylfo11 ditë më parë

  Osht.ne Te.miren.tuj.te.ktheni.pasurin.e.popullit.se.nuk.kemi.marre.asgje.deri.tani.qe.na.takon.ju.hajdutet.e.popullit.

 • dauti dauti
  dauti dauti11 ditë më parë

  Plera burg per jet

 • sylejman bytyqi
  sylejman bytyqi14 ditë më parë

  Të Poshtertit E Botes .

 • sylejman bytyqi
  sylejman bytyqi14 ditë më parë

  INDIANCI

 • Dardania Dardania
  Dardania Dardania18 ditë më parë

  Uh fara e ndyt u humbet po shum e tradhtaret i paska pas populli shqipetar , disa me grek e disa me shkie per interesa te armiqve e ne dam te popullit shqiptar , nji grusht popull e kaq shum tradhetar sa let shiten shqipetaret te armiqet e me vjedh populli e vet zoti i mallkoft te gjith tradhetaret e popullit shqipetar kah gjinden , ato lek te vjedhura i hargjofshin per barna ,ruej zot shqipet nga shqipt ,ruena zot nga armiqet e brendshem , se ata te jashmit i njohim , e ata jan sebet, greket , mqedonet etj . Duhet pasur kujdes naga sllavo serbo greket e brendshem .

 • Myseret Myftaraj
  Myseret Myftaraj19 ditë më parë

  Po arrestoeni o shtet pse e bini vrdall e verdall kaq veshtir esht

 • marjus vlorë
  marjus vlorë21 ditë më parë

  tradhëtar pa fe pa atdhe tu shuaft raca e fara. o hajdut ordiner i paturp e i pandershem. ku e gjetët nderin ju politikanë t ju jeni si Derra.ë të ndyr

 • Emine Duka
  Emine Duka23 ditë më parë

  Ne burg ne burg te shkojne zorraxhijt

 • Flamengo Campeon
  Flamengo Campeon23 ditë më parë

  Shpejt u kujtuat per arin meruni me ndo.nje fakir qe mbjell ndo nje rrenje per buk

 • lindita kryekurti
  lindita kryekurti25 ditë më parë

  Ky kriminel te denohet me burg e ti sekuestrohen pronat e paratex qe k8a shkololmuar femijet.

 • gzim atipi
  gzim atipi25 ditë më parë

  Fundi i procesit të tranzicionit! Shqipëria fillon të funksionojë si Shtet.

 • Rustem Xhemaili
  Rustem Xhemaili27 ditë më parë

  ilir meten me kontrollue mir ajka lidhje edhe me cetnik e serbis

 • Marenglen Hoxha
  Marenglen Hoxha28 ditë më parë

  O zot ça do degjojm me

 • Chriss Smith
  Chriss Smith29 ditë më parë

  Po aman pra futeni ne burg te biem rehat.

 • Deti D
  Deti D29 ditë më parë

  PAMFLETI VEGEL E RAMES E SAJMIR TAHIRIT

 • dauti dauti
  dauti dauti29 ditë më parë

  Varje ne shesh.

 • dauti dauti
  dauti dauti29 ditë më parë

  Turp cfar plehra na udheheqin.

 • Shpetime Zanaj
  Shpetime Zanaj29 ditë më parë

  Te lumte Fatbardha Avdej mire Eke thene nuk t'a mer kush po sja dhe vet ne jemi te zot t'a shesim Shqiperine jo t'a ndertojmë si gjith bot

 • Aislin Hoxha
  Aislin Hoxha29 ditë më parë

  ska mundesi ky eshte patriot 😂😂😂

 • andi reibon
  andi reibon29 ditë më parë

  Kur do futet ku copë muti në burg, duhet të futet në një qeli me sal Mut berishen, po kur.

 • Mbaresa Shabanaj
  Mbaresa ShabanajMuaj më parë

  Prandaj u flet dhe prapanica ketyre zagareve se paskan trimat me vete , qe i pagofshin o Zot

 • Valentina Bega
  Valentina BegaMuaj më parë

  Njeriu sundin Mbi njerun ne Dem te tij

 • Mani Hasan
  Mani HasanMuaj më parë

  Posht tradhtaret

 • Giancarlo Placidi
  Giancarlo PlacidiMuaj më parë

  Edhe drejtorat e Shish ne Burg klyshat...

 • Bosi Bosi
  Bosi BosiMuaj më parë

  BURG BURG BURG 🙏UA SHKATERROFT EKONOMIN KETYRE TE VUAJN FEMIJET E TURE SI FEMIJET TANE YSMEQAR NEPER BOTE 🙏I NDESHKOFT

 • Edmonda Zhupa
  Edmonda ZhupaMuaj më parë

  I mblodhët faktet më të rëndësishme e më të bujshme,...çfar prisni tani ? Apo dorëzohet vetë Likja me shokë ,se vetëm nuk ka punuar ai !

 • Shpetim Muci

  Shpetim Muci

  Muaj më parë

  Ej xhupa I Kane ditur me kohe informacinet po' KUSH do japi urdher per cdo politikanet we KANE vjedhur SEPSE Kane FRIKE qe ti arrestojne dhe KUSH do ti gjykojne. UNE them NUK do kete arestime cdo politikanet do ikin NGA SHQIPERIA. SIC iku presidenti i. Maqedonise. DHE ku vajti ne nje shtet te BE e perse NUK vene qe te arrestojne ne ate shtet. Keshtu do arratisen KUSH ka GABUAR che do bejne jeten e Tyre si ne parajse.

 • Fatbardha Avdej
  Fatbardha AvdejMuaj më parë

  Pershendetje Shqiperia eshte shitur nga shqiptaret se shiten shpejte

 • Behare Vila
  Behare VilaMuaj më parë

  Po si nuk doli nje Prokuror apo gjygjtar, ti tregoj vendin ketyre qe e ropen qe e vodhe e vran kete popoull i dogjen te tashmen dhe te ardhmen keti vendi,, dhe sa do presim

 • Nirvana Mithi
  Nirvana MithiMuaj më parë

  Sa shume paskan duruar e vazhdojne te durojne shqiptaret....pa dallim feje krahine e ideje qe nga veriu ne jug 🙈🙈🙈

 • Edmonda Zhupa

  Edmonda Zhupa

  Muaj më parë

  Këtu do te ish bërë një Revolucion😢😢😥 dhe jo të prisnim nga Ambasadat 😆🙈

 • Pavli Kosta
  Pavli KostaMuaj më parë

  Nga mali e kalonte mermerin me mushka !!?🤪

 • Nic The King
  Nic The KingMuaj më parë

  Kur ka kaq shum prova per kte kriminel kaq e veshtir qenka që prokuroria ta plasi ne burg kte hajdut ordiner ??

 • Taulant Bora
  Taulant BoraMuaj më parë

  ilir koke palari ka lidhje me prifterinjte grek terrorrista per te zhdukur shqiptaret ku do zhdukur nga faqeija dheute maloku i skraparit qe mbane vrases me pages

 • Moisi Guri
  Moisi GuriMuaj më parë

  Apapa floriri ca në Angli e ca në Greqi.

 • Delvina Delvina
  Delvina DelvinaMuaj më parë

  KY DHE SALA DUHET TE PUSHKATOHEN FAMILJARISHTE PA GJYQ

 • Rustem Xhemaili

  Rustem Xhemaili

  27 ditë më parë

  oti zoyi te bekoft

 • Jack Rabbit Productions
  Jack Rabbit ProductionsMuaj më parë

  mbas ketyre partive u ben qurrashet e fshatit si spece e mbushur nga te ngtenit nuk po e besojne dhe vet jane ne gjum apo zgjuar nga detyra qe kan ne ate qeveri

 • Jack Rabbit Productions
  Jack Rabbit ProductionsMuaj më parë

  me trima grek deri ne hale shkon ose ne burke me se e vertet ....

 • Zyhra Sadiku
  Zyhra SadikuMuaj më parë

  Kapeni dhe vareni nga gjuha dhe mjaft me kete maskara

 • kastriot muka
  kastriot mukaMuaj më parë

  cane oo Envere keta jane ti vareshe ne mese te sheshit ,e themi ne pse nuke behet SHqiperia plerat e kombite

 • Mirvjena Tufa
  Mirvjena TufaMuaj më parë

  Na u be mendja dhalle, ne 30 vjet vidh e vidh e s'ka te mbaruar. Po si nuk doli nje Burre e tu thote ndal ketyre vjedhjeve. Asnje prokuror, gjyqtare, shtetar, deputet nuk ka punuar deri me sot per kete vend e per kete popull? Si ka mundesi qe 30 vjet nuk kemi patur e nuk kemi shtet e drejtesi?? Si ka mundesi qe prej 30 vitesh po na xhvasin?? Po te mos ishte emigrimi 90% e popullit do te vdiste per buke. Kjo na qenka demokracia!!!!

 • Pashk Nokaj

  Pashk Nokaj

  16 ditë më parë

  Dale, dale se nuk është hapur akoma dosja e birosë politike, ç’farë kanë vjedhur dhe sa kanë vjedhur...... akoma herët.

 • Nirvana Mithi

  Nirvana Mithi

  Muaj më parë

  Demokraci ne Shqiperi do te thot :Qeveritaret me u pasuru ne kurriz te qytetareve, qe ju japin vote absolut e parendesishme majtas apo djathtas e mos te kete ligj e drejtesi qe t'i preki te pakten per keto 30 vjet .....

 • Anton Nikola

  Anton Nikola

  Muaj më parë

  Eshte e veshtir te dali njeri kundra ketyre se e vrasin,ky presidenti jone paska pasur lidhje dhe me shefat e agimit arte qe ishin 100%kundra shqiperis dhe shqipetareve,edhe emerin e kan vendosur flori

 • Elton Celaj
  Elton CelajMuaj më parë

  Lajme llapa llapa

 • Genti Laloti
  Genti LalotiMuaj më parë

  Çdo ditë e më shumë dëgjojmë se sa poshtë janë zhytur politikanët shqiptarë turp dhe faqe zezë,spaskan lënë gjë pa bërë vetëm e vetëm për tu pasuruar shumë e më shumë. Turp të kini o faqezinj o kriminel s'latë gjë pa bërë mbi kurizin e këtij populli gjynafqarë, juve duhet të zhdukeni nga faqja e dheut dhe shkofshi në djall o maskarenj o plera.

 • Βερα Μπεκιρι
  Βερα ΜπεκιριMuaj më parë

  KARAGJOZI I MUTIT BENE GREKERIT TE PASUR SE NUK. KANE " DHE SHQIPETARET VUAJNE EDHE PER PIKEN E UJIT ' AKOMA : PO MIRE ILIRI " PO PARLAMENTI SHQIPETARE C'FARE BENTE " ? PO TE GJITHE GOMERE ?

 • Ergys Lubonja

  Ergys Lubonja

  4 ditë më parë

  Y

 • B A
  B AMuaj më parë

  Kjo qe flet sikur ka spec djeges ne vrim te bythes. Qetsohu mi goc se kar ka sa te dush

 • Cimi Lapraka
  Cimi LaprakaMuaj më parë

  Greqia po i pastron ato shokët e likes, uroj ti vij radha Shqipërisë ti seleksionojë hajdutët, gjakpirësit e popullit. Një BRAVOOO të madhe ambasadores amerikane 👏👏👏

 • Halim Bregu
  Halim BreguMuaj më parë

  Eh more Like atje i paske Cuar parat Tek Ata Trimat e Agimit te Art Ty te ka ikur fare Tepeleku Ke Bler Trima Andej ng Greku

 • arjan frani
  arjan franiMuaj më parë

  Nuk ma merr mendja qe do e prek njeri.ju vetem flisni kot.ky po del ne pension

 • I LOVE ENGLISH

  I LOVE ENGLISH

  Muaj më parë

  Ky ka lindur në parlament dhe po del në pension

 • Xristina Dervish
  Xristina DervishMuaj më parë

  Mos e oacin diten e gjate keta gjakpirsat e Shqipris.

 • Ylli Maxhari
  Ylli MaxhariMuaj më parë

  Bravooooo ore shish bravoooook

 • Bled.S Oldschool
  Bled.S OldschoolMuaj më parë

  E mer like si nk gjete nj t hajrit nj mo nje t sakte.ska gjithe llum si vetja I ke gjet

Faqja Tjeter