Shkumbin ismaili - SHKO (Official Music Video)

Muzikë

INSTAGRAM shkumbinismaili1
FACEBOOK shkumbinismailiofficial
Listen : backl.ink/146034079
Web : shkumbinismaili.com/
Music: Shkumbin Ismaili
Lyrics : Alketa Dervishaj
Studio : Online Music Records
Mastering : Simon Duggal
Video : Visual Production - Directed by : Dario J.
2021 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili
SHKO
Ti mendove se çdo gjë
blihet me para
në jetën time erdhe ti
shkel e shko bëre gjithçka
Krejt çfar kisha unë ti dhash
çfar kërkon më shumë
asnjëherë ti s'më ke dashtë
kot besoja unë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Askujt nuk i besova
më shumë në këtë jetë
u mundova të jem me ty
gjithmonë unë i sinqertë
asnjëherë nuk e mendova
jetën unë pa ty
vehten time e harrova
për një dashuri
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë

Komente

 • Meni Koci
  Meni Koci2 orë më parë

  Shko ne rrugen tende

 • Olta Toupa
  Olta Toupa14 orë më parë

  👏👏👏👏

 • Klodjan Muka
  Klodjan Muka15 orë më parë

  Shum fjal te bukura sukses👍👍

 • KEINE NAME
  KEINE NAME17 orë më parë

  Ich liebe dich L....❤ du bist meine Liebe ❤ kommt niemals in Frage das ich dich verlassen werde ❤L❤F

 • Salihe Hysenbelliu
  Salihe Hysenbelliu18 orë më parë

  Sei unico super bravo 👏👏👏👏

 • Juana Gerduqi
  Juana GerduqiDitë më parë

  Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔

 • Emily An

  Emily An

  10 orë më parë

  Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐

 • samuel lolol
  samuel lololDitë më parë

  Ska mbrëmje që nuk e ndëgjoj Shkumbimin.Është i vetmi këngëtar mund tê them në trevat Shqiptare që ka muzikë dhe këngë të kulluar bukur dhe Shqip.Flm që n dhuron momente të bukura duke të ndëgjuar!

 • Emily An

  Emily An

  10 orë më parë

  munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .

 • Kesara Shametaj
  Kesara ShametajDitë më parë

  Fjalet Jan te pakta je super

 • violeta dedvukaj
  violeta dedvukajDitë më parë

  🎶👏❤️

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Ditë më parë

  Je kengetari me i mire.

 • Jeton Gashi
  Jeton GashiDitë më parë

  Rrofsh o hallall kengetar

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Ditë më parë

  me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

 • Nusret Elezi
  Nusret EleziDitë më parë

  Tash per tash je nr.1.Te lumte.Vec perpara.Suksese.Nje duet me ponin te lutem sic e pate

 • Anjeza Muca
  Anjeza MucaDitë më parë

  I vetmi këngëtar origjinal shqiptar

 • Rinora Metaj
  Rinora MetajDitë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿👑👑👑👑

 • Γεωργία Τόντι
  Γεωργία ΤόντιDitë më parë

  Super super 👏👏👏

 • chin lee
  chin lee2 ditë më parë

  Pse me duket sikur e kam degju ket keng 1000 her me par !! Elita 5 ne 95 ...

 • minij hooi
  minij hooi2 ditë më parë

  O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍

 • Vera Alikaj
  Vera Alikaj2 ditë më parë

  Ti je me i miri ste shan dot kush bravo 👍👍👍👍🧿🧿🧿 ke ze te mrekullueshem kenga eshte super👏👏👏

 • Engjull Lo.
  Engjull Lo.2 ditë më parë

  Shko në rrugën tënde me ler në fatin Tim🙃

 • Aleko Krongo
  Aleko Krongo2 ditë më parë

  Perfect ❤️

 • minij hooi

  minij hooi

  2 ditë më parë

  Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻

 • Bruno Alliaj
  Bruno Alliaj2 ditë më parë

  Miku ime respekte je raliteti i gjithe atyre njerzve qe nuk guxojen te thon dot ate qe esht e vertet se dashuria as shitet edhe as blihet esht e vetmja gje ne bote qe as kush nuk munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .

 • Hasanpapaj Albana

  Hasanpapaj Albana

  Ditë më parë

  E vertet

 • Resi Hysa
  Resi Hysa2 ditë më parë

  Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐

 • niduoe stre
  niduoe stre2 ditë më parë

  me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

 • Liri Baku
  Liri Baku2 ditë më parë

  Një këngë që përfaqëson shum persona fatkeqësisht , kush mendon se lumturin mund ta kerkosh në xhepat e ka shpirtin e varfër, dashuroni personin e shpirtin e tij e do jeni me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏

 • Ardian Ceku
  Ardian Ceku2 ditë më parë

  Je kengetari me i mire.

 • robe darius
  robe darius2 ditë më parë

  I mrekullushem nje kenge super

 • niduoe stre

  niduoe stre

  2 ditë më parë

  Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏

 • Silva Ivanaj
  Silva Ivanaj2 ditë më parë

  Ska keng me te bukur persa i perket dashuris ...🙏🙏🙏😭😭

 • Brisi Koci

  Brisi Koci

  2 ditë më parë

  Yygggy

 • ihave thedream
  ihave thedream3 ditë më parë

  Sot po dole ne shoping me te ''dashuren'' mer buk me vete .!

 • Kristina
  Kristina3 ditë më parë

  Hajt të gjith cunat dedikim ishave 😅

 • Siba saini
  Siba saini3 ditë më parë

  😍👌🤗

 • Familja Doci
  Familja Doci3 ditë më parë

  Ky esht nje kengetar qe po te degjosh tere diten nuk te merzit zeri i tij esht i pelqyer nga te gjitha moshat kti bravo bravo kurr mos u shterofte zeri i tij 👌👍

 • Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana3 ditë më parë

  O zot e ke ket ze fenomenal👌👌🇦🇱🇦🇱👏👏💔💔

 • Anduel Syla
  Anduel Syla3 ditë më parë

  Ti je mbreti I muzikes per mua... Te bekofte zoti,,, ti e di fjalen e dashuris..!☑ Ne gjithe jeten time skam njohur kengetar si ti,edhe nuk do njoh kurr...!!👑🙏

 • I love Milan

  I love Milan

  Ditë më parë

  @Emily An përshëndetje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 08.04.2021. 19:12h 🤗😊

 • Emily An

  Emily An

  3 ditë më parë

  Je ma i'miri kengetar

 • lena nuculaj
  lena nuculaj3 ditë më parë

  Ah ty te lumt Se ja ni artist e i vechant ti du shum kanget tua zoti te bekoft 🙏

 • Emily An

  Emily An

  3 ditë më parë

  loved the new video?

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj3 ditë më parë

  Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻

 • din h
  din h3 ditë më parë

  Sot gjithe cka po blihet me para edhe dashuria po jetojm ne nje kohe ku po nuk pate lek je njeri ma i pavler ma i pa dashur .. Cfare kohe ka ardh 😔😔

 • Ελενη Ασημακόπουλου
  Ελενη Ασημακόπουλου3 ditë më parë

  SHUME E bukur ...

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora3 ditë më parë

  O shkëmb vetëm me qajt po i bën njërzit bëj ndonjë ndryshim

 • Hajrije Biçaku
  Hajrije Biçaku4 ditë më parë

  Talent ☺️✌🏻👏🏻

 • Julie Ivezaj
  Julie Ivezaj4 ditë më parë

  😍😍😍🌟🌟

 • Landi Shkullaku
  Landi Shkullaku4 ditë më parë

  Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏

 • model star71
  model star714 ditë më parë

  KUSH MENDON WOW SHKUMBIMIN ISMAILI NO 1 ALBANIAN SINGER 👍👍👍

 • I love Milan

  I love Milan

  3 ditë më parë

  Un 👍👍❤❤

 • page perso
  page perso4 ditë më parë

  Vous êtes une vraie découverte pour moi. J’adore votre musique. Merci

 • Joanna
  Joanna4 ditë më parë

  Shko ne rrugen tende me ler ne fatin tim asnjeher dashurin😊👌🏻👌🏻🔥🔥

 • Adriana Ganellari
  Adriana Ganellari5 ditë më parë

  Shipëria ka dy këngëtarë më të mirë tek zhaneri muzikor I baladave dhe ata janë Alban Skënderaj & Shkumbin Ismaili ❤❤👏👏

 • endri biba
  endri biba5 ditë më parë

  Bravo te qoft ty je ma i mir zoti qoft me ty gjithemon

 • Hajrije Manxhuka
  Hajrije Manxhuka5 ditë më parë

  Shum bukur si gjithmone kenget tuaja me plot kuptim ju lumte 👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Fabjan Gega
  Fabjan Gega5 ditë më parë

  Je ma i'miri kengetar

 • Joanna

  Joanna

  4 ditë më parë

  Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Emily An
  Emily An5 ditë më parë

  Mund ta blesh ti gjith boten asnjeher DASHURIN 😭😭

 • I love Milan

  I love Milan

  5 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ përshëndetje 05.04.2021. Gëzuar 🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻 12:08h

 • Edison Hadri
  Edison Hadri5 ditë më parë

  Shume e bukur bravo Shkumbin Ismaili

 • Besa KK
  Besa KK5 ditë më parë

  sukses i rradhës i padiskutueshëm, nuk e di ndonjë këngë jo të mirë të Shkumbinit.

 • vliduu zeeb
  vliduu zeeb5 ditë më parë

  Skam fjal per ket kengetar..me Te gjithat Te mirat me kang qe Nuk Te bezdiset kurr bravo..je kengetari me I mir ne diaspor dhe ku folet shqip

 • Originalrezept! Bonabona
  Originalrezept! Bonabona5 ditë më parë

  👏👏👏

 • Emily An

  Emily An

  5 ditë më parë

  O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌

 • Erald Hamataj
  Erald Hamataj5 ditë më parë

  Mos e lini te kendoj me kete😅te na leri rehat te harrojm pse na i kujton

 • Lila Sula
  Lila Sula5 ditë më parë

  Edhe një këngë që të le pa fjalë😍 Çfardo komplimenti është pak. Je gjigand

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  5 ditë më parë

  Me i miri!!!

 • Valdete Shaqiri
  Valdete Shaqiri5 ditë më parë

  🌟🌟👏👏

 • Fuat Lazi
  Fuat Lazi5 ditë më parë

  Dashuria as nuk mundet të blihet, as nuk mundet të shitet. 🙂🙂🙂🙂🙂

 • Pajki Pajki
  Pajki Pajki5 ditë më parë

  💔

 • Suada Krasniqi
  Suada Krasniqi5 ditë më parë

  Urime per videoklipin shkumbim! Sa me kuptim plot nje kenge e kapshme per trurin dhe e ndejshme per zemren suksese....

 • Rezon Idrizi
  Rezon Idrizi5 ditë më parë

  🖒🖒🖒🖒

 • sony sony
  sony sony5 ditë më parë

  💫👑👑👑

 • carla natividad del mar benites
  carla natividad del mar benites5 ditë më parë

  Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ndricim Lizi
  Ndricim Lizi6 ditë më parë

  Je unik sa me shum e degjoj aq me shum me pelqen je i vetmi kengetar qe e degjoj pa più merzitje te gjitha kenget e tua

 • smile foryou
  smile foryou6 ditë më parë

  Like qofse mendoni se Shkumbin ismajli dhe Elita 5 jan legjenda dhe kan zerin dhe kenget e njojtit stil

 • Albana Doraci
  Albana Doraci6 ditë më parë

  Shkumbini qe te ndiqet ska nevoj per videoklipe me makina luksi me vajza te zhveshura Mjafton zeri i tij dhe tekstet e bukura dhe behet hit

 • Lela Lela
  Lela Lela6 ditë më parë

  O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌

 • ilir lezaj
  ilir lezaj6 ditë më parë

  Ah more shkumbin na kenaqe me keto kenge

 • Fatjon Rrapi
  Fatjon Rrapi6 ditë më parë

  Eshte nje kenge me shum kuptim per ato qe kuptojene

 • Mirela Gapaj
  Mirela Gapaj6 ditë më parë

  Me i miri!!!

 • merita salihi
  merita salihi6 ditë më parë

  O Zot 2021 😭😭😭😭😭😭💔

 • I love Milan

  I love Milan

  3 ditë më parë

  2221😀😀😀😆😆😆😄😃😂🤣🤣😂😂

 • Levi Munishi Shehu
  Levi Munishi Shehu6 ditë më parë

  Mund ta blesh gjith boten asnjeher dashurin😌😌

 • Irma Hekali
  Irma Hekali6 ditë më parë

  I pazevendesueshen ne cdo keng tenden ndjej veten brenda, suksese i madh👏👏

 • Mondi Correj
  Mondi Correj6 ditë më parë

  Kjo keng eshte relaks

 • Kosova Ferizaj
  Kosova Ferizaj6 ditë më parë

  Te Lumet te Deshiroj Shendet edhe shum Sukses

 • giannis suci
  giannis suci6 ditë më parë

  Dashuria nuk blihet por fitojet ......!

 • giannis suci

  giannis suci

  6 ditë më parë

  Shum bukur

 • Luce Kalariu
  Luce Kalariu6 ditë më parë

  Shko ne rruget tende me ler ne fatin tim mund te blesh ti gjith boten asnjeher dashurin, shum te verteta te gjitha kto fjal te lumt goja

 • P.sekiraqi5 P.sekiraqi5
  P.sekiraqi5 P.sekiraqi56 ditë më parë

  Bravo super kengetar je veq vazhdo

 • Sokol Jaku
  Sokol Jaku6 ditë më parë

  Per mua je kangetari numer 1 ne globin toksor

 • Mendi Mislimi
  Mendi Mislimi6 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍✅✅✅✅✅✅✅GRANDE

 • Basri Hasani
  Basri Hasani6 ditë më parë

  Nje kengetar me sharm,shik dhe i pazevendesushem,bravo

 • Shefki Hysa
  Shefki Hysa6 ditë më parë

  Je gjigand shkumbin

 • #Gentel# Menn#
  #Gentel# Menn#6 ditë më parë

  respect per ty vllaa me kenge tuaa un knaqem 👍😊

 • Leon Vocrri
  Leon Vocrri6 ditë më parë

  Bravo super kenge plot dashuri ,super talent,gjithmon kenget tua te japin emocione.Suksese!

 • I love Milan

  I love Milan

  3 ditë më parë

  Përshëndetje 06.04.2021 18:46h 🤗😊

 • Spark Culture
  Spark Culture7 ditë më parë

  Wow great voice

 • Altin Shyti
  Altin Shyti7 ditë më parë

  Mund t'a blesh gjithë botën, asnjëherë dashurinë. Vargjet më me kuptim. Sigurisht, e gjithë kênga është perlë

 • Altin Shyti
  Altin Shyti7 ditë më parë

  Shkumbini i ka "blere" kto dislike sa per te qene i besueshem🤣

 • Ermelinda Sefa
  Ermelinda Sefa7 ditë më parë

  Kènga mè e bukur braavoo

 • hava duraku
  hava duraku7 ditë më parë

  👌👌👏👏

 • floraa Marku
  floraa Marku7 ditë më parë

  Fav😣

 • Aldo Senja
  Aldo Senja7 ditë më parë

  Ti do mbetesh gjitmon nje legjend me keto muzik kaq te bukra 👏👏👏

 • Sunaj Halili
  Sunaj Halili7 ditë më parë

  VAKCINA KUNDRA VIRUSIT

 • Flora Salihasa
  Flora Salihasa7 ditë më parë

  Ahhh ⭐im shko boten mundesh me prish a dashurin qe kam per ty kur⭐

 • Jim Jimi
  Jim Jimi7 ditë më parë

  🙏👑👐🇦🇱✌️

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra7 ditë më parë

  Teper bukur te kendoft zemra o zot🙏

 • xh Miha
  xh Miha7 ditë më parë

  😍😍

 • Jeton Gashi
  Jeton Gashi7 ditë më parë

  Ma i miri je King te lumt

 • Aleks Muho
  Aleks Muho7 ditë më parë

  Shko ne rrugen tende me ler ne fatin tim ,te Kendofte zemra Shkumbin .

 • Ylli Draga
  Ylli Draga7 ditë më parë

  Shum bukur

 • Vlora Bankras
  Vlora Bankras7 ditë më parë

  Té gjitha kéngét e Shkumbin Ismajlit, tingéllojné njéjté, tema e njéjté, melodia e njejté. Nuk them se jané kéngé jo té mira, por, kur i dégjon e ke pérshtypjen sikur vetém njé kéngé té njéjten e ke dégjuar.

 • Bardha Koci
  Bardha Koci7 ditë më parë

  Ylli muzikes ☺️☺️☺️☺️❤

 • Dyshe Peqini
  Dyshe Peqini7 ditë më parë

  Je nje yll i vertetè kenget e tua me lehtesojn shpirtin.

Faqja Tjeter