GJESTI - HMM

Komente

 • Arjanit Sinani 14
  Arjanit Sinani 1418 minuta më parë

  Sa i zhdervjellt bre nejse kanga mir

 • Florii Toskaa
  Florii Toskaa9 orë më parë

  Ti me mu ti me mu uhuhu ki gabu ki gabu uhuh😹😹😹😹😹 humor na shkriu 🤣🤣🤣🤣

 • doire aintu
  doire aintu21 orë më parë

  O zot mezi e kam prit…kengetari im i momentit ❤️

 • hello
  hello22 orë më parë

  Po un pse e zbulova kaq von kete perl hahahah

 • Algina Matraku
  Algina MatrakuDitë më parë

  Ta heq merzin kur dgj kenget e gjesti😍

 • FF Kristi F
  FF Kristi FDitë më parë

  te hyri apo te doli

 • Dorina Cuka
  Dorina CukaDitë më parë

  Thenksha shapkat

 • dolita windo
  dolita windoDitë më parë

  O zot mezi e kam prit…kengetari im i momentit ❤️

 • b2s_goku b2s_goku
  b2s_goku b2s_goku2 ditë më parë

  Keng e bukur

 • Sara U alo alo
  Sara U alo alo2 ditë më parë

  Ti me mu huhuuhi

 • Hekuran Kabashaj
  Hekuran Kabashaj2 ditë më parë

  King je

 • Marsela
  Marsela3 ditë më parë

  Po ky me keq se anglezet eshte vesh shapkat me corape i ka vesh 😂😂😂

 • dolita windo

  dolita windo

  Ditë më parë

  👌👌👌👌

 • ALB ROGERT
  ALB ROGERT3 ditë më parë

  kush po ngjon kengen dhe pi lexon komentet hahah

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa3 ditë më parë

  Ky i ben kenget super , po ato qe se pelqejn nuk i pelqejn vetem per sitilin si ka se kenget ja degjojn 😉😉😉 #KeepGoingGjesti 🥰🤩

 • sokin jon

  sokin jon

  2 ditë më parë

  Po rri

 • Ismet Peja
  Ismet Peja3 ditë më parë

  Unë po e shkruaj komentin pas 3 javësh por Gjesti x Gjiko shkojnë shumm

 • Genta Kola
  Genta Kola3 ditë më parë

  E bukur

 • Alket Xhelo
  Alket Xhelo3 ditë më parë

  Ca thot ky rrota kengetarit spo e marr vesh muziken super vet kot smerret vesh ...

 • Bona Hoxha
  Bona Hoxha3 ditë më parë

  Ouuu egjetame ne fund kte keng. Fiksim.Ato qe shajn jane adhuruesit me te mire

 • kastriot Dodaj
  kastriot Dodaj3 ditë më parë

  Y🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇷🇴🇷🇴

 • vicente yañez
  vicente yañez4 ditë më parë

  Meo temita compare 🤑🤑

 • ylber dodaj
  ylber dodaj4 ditë më parë

  Shume e vogel 2 min po shume i mire tex... 🔥🔥🔥

 • abbsnn cose
  abbsnn cose4 ditë më parë

  Ky i ben kenget super , po ato qe se pelqejn nuk i pelqejn vetem per sitilin si ka se kenget ja degjojn 😉😉😉 #KeepGoingGjesti 🥰🤩

 • Mery Mery
  Mery Mery4 ditë më parë

  wow this song🤗🤩

 • Sabiha Ismail
  Sabiha Ismail4 ditë më parë

  👌👌👌👌

 • Krenare Avdiu
  Krenare Avdiu4 ditë më parë

  Gjesti fenomenal

 • Dajana Gjeta
  Dajana Gjeta5 ditë më parë

  Sa super esht ky 👏👏👏👏

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  4 ditë më parë

  Gjesti ft Gjiko 😏😱🤩🤩 s'mund te imagjinoj ca do kishte dal 😂

 • Hzhsbbx Bzbxbxbbd
  Hzhsbbx Bzbxbxbbd5 ditë më parë

  Po rri

 • Edmir Markaj
  Edmir Markaj5 ditë më parë

  1:20 min like nese u pelqen ai moment

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov5 ditë më parë

  Gjesti ft Gjiko 😏😱🤩🤩 s'mund te imagjinoj ca do kishte dal 😂

 • Sherif666_
  Sherif666_6 ditë më parë

  Super kenge por 2 min a ske pasur kohe me perseritur teksin ?

 • bilishu aliss
  bilishu aliss6 ditë më parë

  Kush e pelqen kercimin e gjestit😂😂😂❤❤

 • Anuar Maps TV
  Anuar Maps TV6 ditë më parë

  from @MECY

 • Arjana Hasani
  Arjana Hasani6 ditë më parë

  me falni per disa gabime ne te shkruar ne komenrin me poshte sepse nuk po me punonte tastiera👇😐😐

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  5 ditë më parë

  Bravo

 • Limbjana Pengu
  Limbjana Pengu7 ditë më parë

  My fav person💗😍💘

 • Xhorxhina Lico
  Xhorxhina Lico7 ditë më parë

  Tani e kuptoj pse e ka ven emrin gjesti ky se ben gjeste prej budalle 😂

 • Jasir Jasir
  Jasir Jasir7 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Limbjana Pengu
  Limbjana Pengu7 ditë më parë

  My fav song💘😍

 • mikoy huio
  mikoy huio7 ditë më parë

  Gjesti ft Gjiko 😏😱🤩🤩 s'mund te imagjinoj ca do kishte dal 😂

 • Ina Ina
  Ina Ina8 ditë më parë

  Unë eh dua gjestin

 • Artjol Memini
  Artjol Memini8 ditë më parë

  Me duket shum e shkurter kjo keng, do doja mos te kish fund 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Kida Dhurata
  Kida Dhurata8 ditë më parë

  Hahaha shum bukur me kenaqet shumë dhe me bet shumë per te qeshur hmmmm

 • Emine Arslanoska
  Emine Arslanoska8 ditë më parë

  Kenga e preferuar

 • mikoy huio

  mikoy huio

  7 ditë më parë

  The best song 😍🎶

 • FF_HAZIS.2008
  FF_HAZIS.20088 ditë më parë

  Ti me mu,Ti me mu ke gabu

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss8 ditë më parë

  Kush e pelqen kercimin e gjestit😂😂😂❤❤

 • Endri Leshi
  Endri Leshi8 ditë më parë

  Bravo

 • xhike braka
  xhike braka8 ditë më parë

  sejjqqhqqrdays

 • Fidan Vogliqi
  Fidan Vogliqi9 ditë më parë

  Kush e Shan Gjesti u lop dhe lop

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  8 ditë më parë

  Kush esht ky dhe pse po e ngjoj per her t pare

 • festim tuli
  festim tuli9 ditë më parë

  Puhhh t qifsha auto tune e nones qe krejt ylla u bonen

 • Ghost Rider
  Ghost Rider9 ditë më parë

  Shume Zerin e bukur e ki 🙂

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu9 ditë më parë

  I vetmi kengetar qe nuk flet fjale te pista

 • Yllka Abazi
  Yllka Abazi10 ditë më parë

  The best song 😍🎶

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  9 ditë më parë

  ja ke vjedh sakizat femnes tem, mos dil jasht

 • niko baci
  niko baci10 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤😘❤🤗😘😘🤗😘🤗😘😛😄🍕🌮🥡

 • mandalena mirukaj
  mandalena mirukaj10 ditë më parë

  Hahahhahh🤣

 • haneme gryka
  haneme gryka10 ditë më parë

  Bravo gjesti☺️👍

 • Janidenke Janidenke
  Janidenke Janidenke10 ditë më parë

  Opo bravoo te qofte ty ,, ti je kingu I gocave

 • Aldo Lena
  Aldo Lena10 ditë më parë

  Kush esht ky dhe pse po e ngjoj per her t pare

 • Besa Dauti
  Besa Dauti10 ditë më parë

 • ramo ramo
  ramo ramo10 ditë më parë

  Shumë bukur vazhdoni kështu ti me mu hmm kegabu hmm

 • ramo ramo

  ramo ramo

  8 ditë më parë

  To Md mu❤❤❤

 • Shqipee RKS
  Shqipee RKS11 ditë më parë

  Kopia e Majkit

 • Ismail Gashi
  Ismail Gashi11 ditë më parë

  🤩😍

 • Genti Kristo
  Genti Kristo11 ditë më parë

  Hmm

 • Ari Berisha
  Ari Berisha11 ditë më parë

  ja ke vjedh sakizat femnes tem, mos dil jasht

 • Ergi Xhelili
  Ergi Xhelili11 ditë më parë

  Mua te gjitha kenget e gjestit me pelqejn

 • Lavdrim Livoreka
  Lavdrim Livoreka12 ditë më parë

  Gjesti esht ma iforti por hejterat e shajn ❤️‍🔥❤️‍🔥

 • _xdevilboy
  _xdevilboy12 ditë më parë

  Hajde ti me mu mu mu😂😂😂veq mu

 • GamerYt1
  GamerYt112 ditë më parë

  follow pa i pa kenget

 • Erald Tasho
  Erald Tasho12 ditë më parë

  u shtua nje tjeter kengetar i preferuar i imi

 • Rikento Zyka
  Rikento Zyka12 ditë më parë

  Po

 • FLORDI
  FLORDI12 ditë më parë

  alboth.info/tools/gs2vo7-ti5N4n7o/video

 • Serxho 3663
  Serxho 366312 ditë më parë

  Ky qanka mu ngju mor shok, qa jan kto tjert, ma i forti je vec vazhdo

 • kidaofical
  kidaofical12 ditë më parë

  Bravo gjeati

 • Elsaed Burgaj
  Elsaed Burgaj13 ditë më parë

  Ska me pas si kjo verë najher ma😍😍😍🇦🇱

 • Viola Viola
  Viola Viola13 ditë më parë

  Gjesti shum funny kjo qika qaq serioze kishe 😋

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy13 ditë më parë

  𝓣𝓲 𝓶𝓮 𝓶𝓾....𝓽𝓲 𝓶𝓮 𝓶𝓾 𝓾𝓱 𝓾𝓱....𝓴𝓮 𝓰𝓪𝓫𝓾...𝓴𝓮 𝓰𝓪𝓫𝓾 𝓾𝓱 𝓾𝓱😏💔 𝓗𝓲𝓽 𝓱𝓲𝓽 𝓱𝓲𝓽𝓽𝓽😝😝❤❤❤❤

 • serry ciok

  serry ciok

  12 ditë më parë

  Zjarrrrrr🤪🤪🤪🤪🤪

 • Glenis Kolau
  Glenis Kolau13 ditë më parë

  Super kenge suksese me tej🙋

 • Arjana Hasani
  Arjana Hasani13 ditë më parë

  Nuk e kuptoj pse shajne nje njeri te talentuar si Gjesti!Nese ju shanin dhe juve si do te ndiheshit? Edhe ai eshte njeri,ndihet keq e shajne,por ama Gjesti i ke menjane fjalet e publikut dhe vazhdon te behe punen e tij! Bravo Gjesti!!!❤❤

 • Son of Albania

  Son of Albania

  6 ditë më parë

  Cfar hamom talentuni, nje kang kaq të bukur e domethanse me e shemtu me kit videoclip, veshje e vallzim palaqo 🤡

 • Eri Eri

  Eri Eri

  9 ditë më parë

  Super i ka te gjitha tekstet e kengeve

 • Joanna

  Joanna

  10 ditë më parë

  Shyqyr qe doli hitti🤭se u mekem🥵me ato kenget e perputhsave🤣🤣(mejk dhe buri work🤣)

 • Joanna

  Joanna

  10 ditë më parë

  🔛🔝 congratulations , amazing one , hope to see u on top for long time 🙌👏👏👏

 • Marijana Pavlovic
  Marijana Pavlovic13 ditë më parë

  Uvek ce me podsecati na Albaniju2021, more, Drač, plazu, pjesma predobra❤️❤️

 • Maliq Begu
  Maliq Begu13 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⭐⭐⭐⭐⭐🌥⭐

 • ELTONI
  ELTONI13 ditë më parë

  Ylll

 • Nitro-agar
  Nitro-agar13 ditë më parë

  Bravo ,gjesti je njish

 • L è M 100 100
  L è M 100 10013 ditë më parë

  ❤❤❤❤😍😍😍😍

 • Садык Зарикеев

  Садык Зарикеев

  3 orë më parë

  Кнтшь

 • Faton Kryeziu
  Faton Kryeziu13 ditë më parë

  shum mpelqe zani ikti

 • Berat Kucov
  Berat Kucov14 ditë më parë

  Kshu vazhdo se do i pa**osh tgjith ata qe e mbajn veten per artista 🤝💪

 • Jak Simoni
  Jak Simoni14 ditë më parë

  hajdeni sa like shkojne per gjestin❤❤

 • dava panxha
  dava panxha14 ditë më parë

  Zjarrrrrr🤪🤪🤪🤪🤪

 • Liza Bala
  Liza Bala14 ditë më parë

  Yll fare

 • bluezone gc4
  bluezone gc414 ditë më parë

  qup bree

 • Qendrim Spahiu
  Qendrim Spahiu14 ditë më parë

  Ashiqare tu i ble klikimet blej po mos i blej bash qeshtu o bablok

 • Albania 30
  Albania 3014 ditë më parë

  1:36 m lujti QIKJO pjes😌😂💕

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  11 ditë më parë

  Super🔥🔥🔥

 • Armendi Abazi
  Armendi Abazi14 ditë më parë

  Pp

 • Flutura Flutura
  Flutura Flutura14 ditë më parë

  Super

 • Flutura Flutura
  Flutura Flutura14 ditë më parë

  Gjesti te uroj sukese sa me te lartë 💙😗

 • Adres Ere
  Adres Ere14 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Rudina Kiptiu
  Rudina Kiptiu14 ditë më parë

  😆gjthm shapkat e bkr

 • Larissa Ribeiro
  Larissa Ribeiro14 ditë më parë

  Brazil

 • Albjon Maklekaj
  Albjon Maklekaj15 ditë më parë

  Ca karin a kjo kong

 • Valdete Xhoxhaj
  Valdete Xhoxhaj15 ditë më parë

  Shum e mir kanga bravo

 • Blerta Nuro
  Blerta Nuro15 ditë më parë

  Shum kot

 • Gerta❤
  Gerta❤15 ditë më parë

  Kush e pelqen kercimin e gjestit😂😂😂❤❤

 • Blerina Nezha

  Blerina Nezha

  11 ditë më parë

  Kercim i tij esht lottt🤣

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  11 ditë më parë

  shiqyr qe e nxorri kengen se me zi po e prisja ❤❤❤

 • ardit kokalla
  ardit kokalla15 ditë më parë

  Ka sa po shkojn klikimet o bir

Faqja Tjeter