Zef Beka & Govi Reka - Shih e Shkruj ( Eurolindi & Etc ) 2021

Komente

 • Lirije Bushati
  Lirije Bushati3 orë më parë

  Oo ju kendofte zemrs Jeni te mrekullueshem 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Fabio Licursi
  Fabio Licursi11 orë më parë

  Qq

 • Besmir Ahmati
  Besmir AhmatiDitë më parë

  O zemra ju knoft gjithmon respekte per ju jeni me te mirt

 • Mirela So
  Mirela SoDitë më parë

  Govi asht nje dashni 😍😍😍😍😍😍😍

 • Bmf Bmf
  Bmf BmfDitë më parë

  Ke zalli 😂

 • Liljana Mrishaj
  Liljana Mrishaj2 ditë më parë

  Ju kendoft zemra se ma bukur ska e ma ralitet se asht kjo kg suksese bilbila

 • Jetonxxx Tovi
  Jetonxxx Tovi4 ditë më parë

  9

 • Jetonxxx Tovi

  Jetonxxx Tovi

  4 ditë më parë

  ¹

 • Jetonxxx Tovi

  Jetonxxx Tovi

  4 ditë më parë

  Yj⁰o

 • Marko Ndoj
  Marko Ndoj4 ditë më parë

  Zemra te kendoft zef bega

 • Xhovalin Xhanmorku
  Xhovalin Xhanmorku4 ditë më parë

  Zemra. U. Knoft Bilbilat E. Malisis U Pershndes Nga. Drnica. Perkosisht Londra

 • Kol Burgaj
  Kol Burgaj4 ditë më parë

  Shume bukur

 • Zef Gjoka
  Zef Gjoka5 ditë më parë

  U knofte Zemra shume Bukur

 • Rozi
  Rozi5 ditë më parë

  Ju kendoft zemra gjithmon 💚🎵💚 ☆.。.:*・゚

 • Ermira Memaj
  Ermira Memaj7 ditë më parë

  O zemer ju kendoft Govi Reka ❤ Je amelsina e kenges Shqiptare ⭐🔥

 • Zef Mhillaj
  Zef Mhillaj7 ditë më parë

  jeni te mrekullushem suksese

 • Mirite Kelmendi
  Mirite Kelmendi7 ditë më parë

  Teksti, orkestrimi dhe vokali i zanit super super, origjinal SHQIP, ju lumt 👍👍👍👍👍

 • Gjovalin Prendi
  Gjovalin Prendi7 ditë më parë

  Ju kendofte zemera gjithe jeten !

 • Violeta Bolmström
  Violeta Bolmström7 ditë më parë

  Lepa pesma ❤️

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα7 ditë më parë

  Ju kendofte zemra gjithmone Bravoo!! Respekte per ju bilbilat e Tropojes !!Govi !🙏🙏❤️❤️

 • F Suma
  F Suma8 ditë më parë

  A ka njerz qe ngojn kshu kangesh??

 • NOPIABAT
  NOPIABAT8 ditë më parë

  Si gjithnjë Pjetër Kola na suprizon me tekste të shkëlqyera dhe muzik identike Shqiptare. Këto kur orkestrohen nga i madhi Behar Neli dhe këndohen nga bylbylat veriut përundimi është FANTASTIK. Goja ju lumtë Zef Beka dhe Govi!

 • Fatime Abdyli
  Fatime Abdyli8 ditë më parë

  Shum Bukur Ju kendoft gjithmon zemra bilbilat e kombit❤️🌺👑👑☀️☀️⭐️⭐️🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

 • Frange Cuni
  Frange Cuni9 ditë më parë

  Ju kendofte zemra,dy zera mr timper e intonacion shume te veçante,por dhe zoteria qe i bie çiftelise mjeshter i madh,bravoooo..

 • Agostin Zymeri
  Agostin Zymeri9 ditë më parë

  E keni pikur kete keng ju kendofte zemra 20 her ne dite e nigjoj shum bukur respekte

 • Saimir Shahini
  Saimir Shahini9 ditë më parë

  Jeni te pa pare

 • Saimir Shahini
  Saimir Shahini9 ditë më parë

  Numer 1

 • Feti Mustafa
  Feti Mustafa9 ditë më parë

  Keng me shum domethanje ju lumt .Govi jeni kengetarja ime e preferuar

 • Govi Reka

  Govi Reka

  9 ditë më parë

  Ju pershendes nga zemra

 • Amarildo Muha
  Amarildo Muha9 ditë më parë

  Shum e bukur kenga urime

 • Marjana Markaj
  Marjana Markaj9 ditë më parë

  Te dyve ju knofte zemra gjithmone

 • Jahja Mjekiqi

  Jahja Mjekiqi

  5 ditë më parë

  Duet i mrekullueshëm.

 • Ilir Papa
  Ilir Papa9 ditë më parë

  Shume kange e bukur me tekst te perkryer e kenduar nga dy kengetare me ze te perkryer rrespekte per Zef Beken dhe Govi Reken

 • Govi Reka

  Govi Reka

  9 ditë më parë

  Faleminderit vlla

 • Gjevalin Gjoka
  Gjevalin Gjoka10 ditë më parë

  Zemra u knoft gjithmon.

 • Mira vata Mira
  Mira vata Mira10 ditë më parë

  Zemra ju knoft

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE10 ditë më parë

  Ju lumte goja ❤❤

 • Lindita Rrustemi
  Lindita Rrustemi10 ditë më parë

  E vertet asht vetem mu marr me fjal te kota kendofshi gjith mon rrespekt👏🏻👏🏻

 • Nebi Dauti
  Nebi Dauti10 ditë më parë

  O Ajo Zemer Ju Knoft O Dyet I Bukur I Malsis Gjakoves Kendofshi Gjithmon O i Nderuari Zef Beka E nderuara Znj Govi Reka

 • syart vitia
  syart vitia10 ditë më parë

  qe 15 her veq sonte e ndegjova

 • albina leka
  albina leka11 ditë më parë

  U knoft zemra gjithmon

 • Hile Lushaj
  Hile Lushaj11 ditë më parë

  Ju knoft Zemra Zef Bega 🌹🍷🍹👋🎻👍

 • albania albania
  albania albania11 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem ju knoft zemra sa me shum bashkpunime ju lutem ♥️😘

 • Filloreta Gecaj
  Filloreta Gecaj11 ditë më parë

  SI GJITHMON ZEFI DI TE GODAS KUR DO ESH PAUZ SE NA TRANOVE TMERRESISHT

 • Agustin Vucinaj
  Agustin Vucinaj11 ditë më parë

  😘😘👏👏⭐🌟🍻🥂🍻🥂🍻🥂🍻🥂

 • Rozalita
  Rozalita11 ditë më parë

  15,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

 • Lindita Kolaj
  Lindita Kolaj11 ditë më parë

  Zef te Kendoft Zemra

 • Hidaver Rashiti
  Hidaver Rashiti11 ditë më parë

  Bravo Ju Lumte kendofshi gjithmon bilbilat e tropojes respekt kenge e jashtezakonshme kombinim perfekt

 • Dila Gjergji

  Dila Gjergji

  7 ditë më parë

  1⁷p8⁸

 • Kleo Gjoni
  Kleo Gjoni12 ditë më parë

  Super keng ,kush ka tru I kuptn gjerat

 • Davida Margjini
  Davida Margjini12 ditë më parë

  Ju kendofte zemra jeni te shkelqyer sa e bukur kjo kange na knaqet mbi 5 here e kam degju vetem sot suksese gjithmon

 • Leonel Kacurri

  Leonel Kacurri

  12 ditë më parë

  Qu

 • Leonel Kacurri

  Leonel Kacurri

  12 ditë më parë

  As

 • Leonel Kacurri

  Leonel Kacurri

  12 ditë më parë

  Ära

 • Agim Duraku
  Agim Duraku12 ditë më parë

  👌👌👌👌👌👌

 • Luli Luli
  Luli Luli12 ditë më parë

  Ju kendofte zemra o zot

 • Gezime Badallaj
  Gezime Badallaj12 ditë më parë

  Sa bukur zemra ju kendoft 💫💫🇦🇱🇦🇱

 • Ervin Ndrecaj
  Ervin Ndrecaj12 ditë më parë

  lezha ka legjenda.💯💯💯

 • Niko Brozi
  Niko Brozi12 ditë më parë

  Julumt goja ylla jeni te dy ♥ 🇦🇱🇦🇱🎻🎻⚘⚘👏

 • ferist tropoja ferist tropoja
  ferist tropoja ferist tropoja12 ditë më parë

  Kenga me e pelqyer qe kam degjuar shum duet i bukr zemra ju kendoft te dyve e degjoj shum here ne dit me kenaq shum fjal reale respekt tropoja👏🙏🙏

 • Zxes Zete
  Zxes Zete12 ditë më parë

  Kenge me vlere dhe kuptim plote ,kurre se ndal dimri pranveren vetem hijes se tyre u qesin fjale.

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda Lajcaj13 ditë më parë

  Shum bukur super

 • Chelsea Fc
  Chelsea Fc13 ditë më parë

  Ta hangsha zëmren o Govi😍

 • marco
  marco13 ditë më parë

  Ju knofte zenra👏👏👏👏👏

 • Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri13 ditë më parë

  👍👍👌👌

 • Dona Toli
  Dona Toli13 ditë më parë

  Bilbila jeni shume bukur

 • The_eagle21 eagle
  The_eagle21 eagle13 ditë më parë

  Shum kënge e bukur ju përshendet Ilirida Tetova 🇦🇱

 • Seadi Seadi
  Seadi Seadi13 ditë më parë

  O Zef c ben kshu o vlla se more gjithe vemendje me keto kenge kaq te bukura. Respekte pa fund. Ti je kengetar i lindur.

 • Mark Gjoka
  Mark Gjoka13 ditë më parë

  O yjet e qiellit ne veri shum bukut rrespekt

 • Gjergji Dushi
  Gjergji Dushi13 ditë më parë

  Super keng respekte

 • Edison Muhametaj
  Edison Muhametaj13 ditë më parë

  Bravo shum e bukur

 • Mentor Pasha
  Mentor Pasha13 ditë më parë

  Bravo ju knofte zemra gjithmon

 • Xhafer Osmani
  Xhafer Osmani13 ditë më parë

  shkelqushem ju lumtë se na kënaqet zemrën rrofshi sa malet

 • Agustin Vucinaj
  Agustin Vucinaj13 ditë më parë

  Bravo ukjofte,,ju jeni yjet e kenges,,super super,,🌟⭐👏👏

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi13 ditë më parë

  Brravooo

 • nicola nik
  nicola nik13 ditë më parë

  Gjithmon kendoshi te dy o yje se kanga shum e bukur e vertet sot vec kan qefthash e themet 👑👑⭐️⭐️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • genti londer
  genti londer13 ditë më parë

  te lumt goja Govi reka

 • Drita Cuka
  Drita Cuka14 ditë më parë

  Ju kendofte zemra bilbilat e veriut 🙏🙏 kjo kenge do te jete hiti i 2021

 • Domeniko Necaj
  Domeniko Necaj14 ditë më parë

  Ju knoft zemra e u lumt goja se tama kang me vend e me shum kuptim👌👌

 • O K
  O K14 ditë më parë

  Perfekt duet bravo. Ju lutemi vazhdoni me ksi duetesh.

 • E askujt E askujt
  E askujt E askujt14 ditë më parë

  Besoji zemres ,e jo fjales,suksesee!

 • Semso Culjevic
  Semso Culjevic14 ditë më parë

  ALLAH VAS NAGRADIJO SELAM

 • Burbuqe Hoxha
  Burbuqe Hoxha14 ditë më parë

  Shume bukur..

 • Aleks Hoxha
  Aleks Hoxha14 ditë më parë

  Bravo yje jeni suksese

 • ermand xhekaliu
  ermand xhekaliu14 ditë më parë

  Nje muzikë qe ja vlen me degju keto fjale jan fjale reale duhete me i besu vetese jo njereze te lige

 • Shqipe Hasanaj
  Shqipe Hasanaj14 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤

 • myrteza kullai
  myrteza kullai14 ditë më parë

  Ju lumt goja që të dyve ju knoft zemra dhe shpirt gjithmon ishalla nostalgji dhe respekte për ju rrofshi e këndofsh këndofshi gjithmon

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije Jusufi14 ditë më parë

  Zemra ju kendoft gjithmon jen 🌟🌟I muzikes respect 🇺🇸

 • Azem Lugu
  Azem Lugu14 ditë më parë

  Ju lumt goja me ket ze te bukur naj knaqte zemrat ju pershendes nga zemra

 • Luiza Perpalaj
  Luiza Perpalaj14 ditë më parë

  Super jeni te dy ju knofte zemra gjithmon

 • Cela Hanife
  Cela Hanife14 ditë më parë

  Super zoti ju ndimofte Juve

 • gjyste cardaku
  gjyste cardaku14 ditë më parë

  I shadha po ik pandhemia e po vini ne greqi dhe po e kendoni. Zoti Zef rrespekte nga GJyste Cardaku.

 • gjyste cardaku
  gjyste cardaku14 ditë më parë

  O ju kenoft zemra.

 • Mirela Cupi
  Mirela Cupi14 ditë më parë

  🔥🔥⭐⭐

 • Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi14 ditë më parë

  Ju kendoft zemra gjithmon e Suksese edhe Respekt për ju ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • ALKUKES
  ALKUKES14 ditë më parë

  Edhe bash pa te kot per kot ste fol kush ku ka gje sesht pa gje,,,, kan dojni ngjo masanej munrsh me bo dhe nje sy qorr e nje vesh shurdh,

 • Vera Gojani
  Vera Gojani14 ditë më parë

  😘😘

 • Gjakovarja
  Gjakovarja14 ditë më parë

  Ju kendoft zemra nje super keng met knaq,muzika teksti zëri perfekt👌👌🙏⭐⭐🔥🔥🔥🔥👏👏👏

 • Skullk13
  Skullk1314 ditë më parë

  KU VEN DOR BEHAR NELI .SHENDRISIN KENGET MELODIT E TIJA JAN TE VEQANTA SUKSESE❤🌹

 • Dukate Nikolli
  Dukate Nikolli14 ditë më parë

  Kombinim perfekt zemra u knofte gjithmon bilbilat e tropojse

 • Lula Popaj
  Lula Popaj14 ditë më parë

  Bravo dueti bukur kang popullore qiftelia qefi gjithmon kjofte meju knqsi

 • Hazir Tahiri
  Hazir Tahiri14 ditë më parë

  O zemra ju knoft se me knaqt se qe 20 here hjek nuk e kam prej ndegjimit me pelqej shum se bash qashtu asht nuk ju besohet kekuj se pleqt kan than fjalt e hallkit e vrimat e gardhit nuk nalen ju pershendes suksese

 • Paul Mccartney
  Paul Mccartney14 ditë më parë

  Ma shume kange duhet te bani bashke , duet i shkelqyer 👏👏👏👏

 • Rami Ajeti
  Rami Ajeti14 ditë më parë

  O bravo bre o ylla jeni bre mashaallla

 • Viktor Manaj
  Viktor Manaj15 ditë më parë

  Zemra ju knoft se na knaqet me ket genge shum e sakt

 • André Cela
  André Cela15 ditë më parë

  Bravo bravo zef beka asje her nuk mund te ngaterojne kulke parte jetojme ne ate semplicità civili grazie a voi grande artisti qe u ndegjojme her pas here

 • Diell Preçetaj
  Diell Preçetaj15 ditë më parë

  ⭐⭐

 • Drane Lleshi
  Drane Lleshi15 ditë më parë

  Ooo zemra u knofte, jeni si dy telat çiftelise, gjithmone knofshi bashke

 • DCL...
  DCL...15 ditë më parë

  Qfare kange e mire ju kendofte zemra gjithmone!!!! Zef mbreti i kangave je ska si ty jo, artist i madh dhe zotni suksese....

Faqja Tjeter