U Nda nga Inva. Pirro Baba për Herë te 2. ZBULOHET Bjondia Bukuroshe FOTO

Komente

 • Xhiljola Shala
  Xhiljola Shala2 ditë më parë

  Jeta vszhdon e gjithsecili vaz,hdon jetèn e vet !!! Megjithèse ndarja s"èshtè e kèndèshme asnjèhere e pèr asnjè!!!

 • Vjollca Tafaj
  Vjollca Tafaj18 ditë më parë

  Pirro Cako ...eshte djale i rritur nga nje familje intelektualesh dhe artista. ...urime per vajzen. E zgjedhur nga vet Pirro ..dhe te ken jete te lumtur

 • Zana Z
  Zana Z20 ditë më parë

  Te uroj shume lumturi Piro Cako ti e meriton cdo bukuri te kesaj bote Ndjek cdo muzike qe ben te pergezoj edhe per djalin tjeter cdo te mire ne familjen tende

 • Sali Rerza
  Sali Rerza20 ditë më parë

  Piro e merton te miren pasi jenje ylli muzikes shqiptare te keni jete te gjatelum shqipja qe ka artiste te tille

 • Gjelina Doci
  Gjelina Doci25 ditë më parë

  Tka pa zoti qe je nda nga ajo dhi.Ti je yll.

 • Viola Cukaj
  Viola Cukaj28 ditë më parë

  Urime me jet te gjat djali zoti e bekoft respekt

 • ela ela
  ela ela28 ditë më parë

  👌👌👌👌👰🤵🍼💕ME BEHET QEFI SH PER PIRO CAKON KOMPOZITOR KENGETAR SUPER KING GJITHE TE MIRAT ISHIN E PIROS E KAM URYER 🦍AJO TA TRADHETONTE GJITH ATE DJALE PFUJJJ MATERIALISTE LA YLLIN MORI GORRILLEN TENXHERJA KAPAKUN

 • Era Radhima
  Era Radhima29 ditë më parë

  Piro e paska me bjondet.

 • Nina Zyka
  Nina ZykaMuaj më parë

  ti rroje djali me jete te gjate.Pirro nje kengetar dhe kompozitor shume i mire.kenget e tij jane 100per 100 shqipetare.urime nga zemra

 • Mimoza Kuka
  Mimoza KukaMuaj më parë

  Sa llafazane Piro u zhgenjye nga Inva apo nga vetja?..... po ik moj tii

 • Landa P
  Landa PMuaj më parë

  po cfar i pelqeve ketij plakut moj debile

 • Albenia Smile
  Albenia SmileMuaj më parë

  Faqja jone e parë na është mbyllur dhe qe jeni sërish sëbashku ju lutem na ndiqni sërish nese deshironi te informacioni i fundit nga bota e famës

 • Roza Roza
  Roza RozaMuaj më parë

  Pirua 👍

 • Luiza Hasa
  Luiza HasaMuaj më parë

  Pirro Cako nje artist i kompletuar, djale i pashem dhe nga familje artistesh, pse jo te mos kete ne krah nje vajze te mire sic eshte vete, urime dhe jete te lumtur

 • Fiona Britton
  Fiona BrittonMuaj më parë

  Pika që nuk i bie kësaj Invës që la një djalë flori si Pirrua për një plakë të shëmtuar se ka dy para më tepër për mua Pirrua ka shpëtuar nga kjo zuska se këto Ruset e kanë në gjakë kurvëllëkun,kushedi sa herë do ta ketë tradhtuar Pirron deri sa nxorri kokën se kush është.

 • Xhuljeta Xhuli
  Xhuljeta XhuliMuaj më parë

  Urime. Piro. Je vertet djale i mire. Ishalla kete here je lidhur me njeriun e duhur. E meriton

 • Gus G
  Gus GMuaj më parë

  Inva e bija e nje palço servila komunist ajo si babai i saj pa dinjitet vetem matrialste nje cop shkerdhate e jo me teper

 • Veronika Harusi
  Veronika HarusiMuaj më parë

  Inva❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Luljeta Bejleri
  Luljeta BejleriMuaj më parë

  Sa njeri i mir është Pirro Cako është me zemër të madhe Me jetë të gjatë Amadeus 💝💝💝💝💝💝💝

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  Inva ra me posht ....pirro cako nje bravo te madhe

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim DrenasiMuaj më parë

  Jashtezakonishte ky qenka gjeni shume perparimtar qe u nda.Se femra eshte nimfe-shume po behen Nimfoman...shpirti i qdo femre eshte gjarper merr qdo te mire per vete e gjinise tjeter si ep flater.poeti

 • Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ
  Erald Haxhiraj Έρι ΧατζιράϊMuaj më parë

  E MERITON PIRO BJONDEN E BUKUR DHE ME NJË ZEMËR TË MADHE AMADEUS JETË TË GJATË

 • pranvera bica
  pranvera bicaMuaj më parë

  Urime dhe me kesmet djali!Pirro njeri i kompletuar,familje artistesh, artist dhe shume I edukuar !

 • Xrhstos Betas
  Xrhstos BetasMuaj më parë

  Më bëhet qefi për pirron njëri shumë i edukuar dhe një kompozitor shumë i mirë i muzikës shqiptare .Jete te gjate djalit

 • Bali Omuri

  Bali Omuri

  Muaj më parë

  Po iva nje kokerr kurve esht se te pirroja kurr nuk shkonte ne asnje lloj mnyre pirro esht flori

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Diana Mehmetaj
  Diana MehmetajMuaj më parë

  O sa mir me behet qefi shum se e meritonte eshte njeri shum i mire. I uroj shum lumturi ❤❤🙏🙏

 • Drita Celaj
  Drita CelajMuaj më parë

  Po pirro ishte ne nje lidhje me nje Shkodrane ku doli saranda tani

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  Muaj më parë

  Me nje shkodrane te gurit te zi fshat ka bashkpunuar edhe nje mik imi-poeti emrin e saj ajo vet e treti kurr ma s ju ka lajmrue me kete pseudonim Nimete Perivezi.

 • Flora Qitaj
  Flora QitajMuaj më parë

  Pirro ma mir von se kurr urime jete te lumtur

 • Diana Katundi
  Diana KatundiMuaj më parë

  Pirro , jete te lumtur , djali me jete te gjate.Çudia me e madhe me Invan ishte , te ndahet nga nje djale i kompletuar dhe te marre nje xhaxho.

 • Moza Kita
  Moza KitaMuaj më parë

  o sa me behet qejfi per Piron ....vec te mira pac Piro ti e meriton ...

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  Muaj më parë

  Moza kita sa qenke e sinqert ah si nuk kam pase Moza si ti nje fat te tille per jeten time do te ishte me shume se diell.poeti i pa fat.

 • Sofia Mullisi
  Sofia MullisiMuaj më parë

  Piro cako meriton shume komente eshte nje yll bote,i urojme ne jete lumturi

 • Fatmir Lame

  Fatmir Lame

  14 ditë më parë

  INVA MULA = LAVIRE KOSOVARE ( PREJARDHE NGA GJAKOVA )

 • Liza Doci
  Liza DociMuaj më parë

  Inva ka zgjedh lekët , ndërsa Pirro zgjodhi njeriun . Me jetë të gjatë djali i vogël Amadeus .

 • Era Jaha
  Era JahaMuaj më parë

  inva shume zemer.

 • lac ser
  lac serMuaj më parë

  Pirro djali hallall atfargoceqeke ne kra inva te rri me koqevarin plak tja laj breket e te moj leket qe kaplakushi piro yll djal

 • Haxhi Spahiu

  Haxhi Spahiu

  Muaj më parë

  Piro une personalisht nuk e prita mir ndarjen tuaj por me behet qejfi jeni kurorezuar me nje djale kurse te tjeret do te behen pishman

 • Bosi Bosi
  Bosi BosiMuaj më parë

  Piro.cako.sh urime inva te mbaj plakun

 • Hamide Dervishi

  Hamide Dervishi

  7 ditë më parë

  Maj plain se e ke mir si bubulesh piero esht yllll bravo te rroj djali

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  Muaj më parë

  Plaka mbane te riun I riu plaken nuk duhet ne jete me ja hudh partnerit flaken.Po femra gjithe ka etje te dominon vete ta freskon e tjetrin ta gjynezon.poeti.

 • Didi Rexha

  Didi Rexha

  Muaj më parë

  Ore bosi pse nuk ncjerr fytyren ,? Cdo njeri eshte i lumtur me zgjedhjen qe ben ,pirro shum i mire por plak per kancelaren ????

 • Ylvije Kapxhiu

  Ylvije Kapxhiu

  Muaj më parë

  Urime Pirros e meriton vertete ,kam shume respekt

 • Leon File
  Leon FileMuaj më parë

  Urime Piro e meriton 😘

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  Muaj më parë

  Faqja jone e parë na është mbyllur e qe te jemi sërish sëbashku ju lutëm na ndiqni sërish nese deshironi te informacionit e fundit nga bota e famës

 • Flora Gusha
  Flora GushaMuaj më parë

  Pirro respekt ju uroj fat dhe qofshi te lumtur.

 • Liliana Cardaku

  Liliana Cardaku

  Muaj më parë

  Me jete te gjate Jete te lumtur se je djale qe e meriton lumturine I lumtur qofshi perhere shendet e mbaresi

 • Flower M
  Flower MMuaj më parë

  Me behet qejfi

 • Erminda Lugavb
  Erminda LugavbMuaj më parë

  Me behet shume qejfi per Pirro Cakon e meriton nje fund te lumtur eshte si yll

 • Selim GASHI

  Selim GASHI

  Muaj më parë

  @Rrahim Drenasi Oooo Rrahim Dreqi, Ti ishe nena e lopes, te kam then, mos m'u pergjigj mua kurr!!

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  Muaj më parë

  @klinton bekaj jo kurr burri im vella si ka fajet po gjithmon femra.Se femren veq hija e ngot ate se kenaq vetem nje pa i provuar shume tjere.Te femra as ska bese as ndere.Imja genjente si une ska.po shpejt gjurmet e bardha ja kam pa.qdo lufte ne bote shkaku i femres u bere aq e ka djallezine qe me hije ta rrexon shteline ti ishe shume largpames qe e ke hjek gjarperin prej qafe mua pom mbane ne maje flake.Te lumte ty qe je nda yne zot me mjalte jete te paska pa...poeti

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  Muaj më parë

  @Rrahim Drenasi ×××):🖐po evertet zotri kshtu eshte komunikim kur nuk ka nfamile ateher vin kto pasoja ndarje rrahje vrasje e mandej thon gojat e liga jo gruja/burri ka fajet

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  Muaj më parë

  @Selim GASHI keto i takojne inva mules ajo eshte hijefemer e pa shpirt e pa zemer ti selim qenke kokelehte kurr asgje s po dijshe ne jete.Duhet perkrah te gjinise tuaj e jo gjarperijte e jetes qe ta bejne gjakun uje.Eh selim kisha pase deshire ju ta merrni nje drenicake me te mbajte zvarr ne maje flake.

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  Muaj më parë

  @klinton bekaj mosha s luan as s njeh pengesa ne dashuri po femra s eshte njeri plot djallezi.Kurr s ndryshon dej te hyne ne dhe te zi e pa ngopur ne dashuri.

Faqja Tjeter