Soirée, Nata e Bes Kallakut, surpriza nga Xhensila Myrtezaj, Ija, e motra & miqte | ABC News Albania

Argëtim

Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alboth.info
#abcnews#abcnewsalbania #Soirée

Komente

 • vlora vlora
  vlora vlora5 orë më parë

  Si debil bene ky besi amaaaaan

 • Arta Dashi
  Arta DashiDitë më parë

  Se di po besi m duket pak si i dehur

 • Aron Ninja- Boy
  Aron Ninja- Boy2 ditë më parë

  Besi me.befasove me poezine per Ajken. Do te sugjeroja dicka te vogel..te nderroje termin ekuinoks pranveror me solsticin veror sepse ka me shume kuptim. Je i mrekullueshem

 • William William
  William William2 ditë më parë

  Shkruan ne ALboth top channel dilni ju .🤔

 • Ana Cela
  Ana Cela3 ditë më parë

  Xhensila ❤Besi

 • Nazmi Beno
  Nazmi Beno3 ditë më parë

  Rrace e neveritshme

 • Nexhmije Ahmpppeti
  Nexhmije Ahmpppeti3 ditë më parë

  Xhensila shum bukuroshe 👑👑👑👑

 • noki noki
  noki noki3 ditë më parë

  Motren ne pith ay qe e ka Bere me qellim ti eqe zerin kur kendon ajo vajzes te emisionit

 • K L
  K L3 ditë më parë

  He talks to much

 • noki noki
  noki noki3 ditë më parë

  Ja keni equr zerin asaj vajze qe eshte aq e talentuar qe ekini pjesen emisionit turp meriton shume dhe eshte nje vajz e drejt dhe ta respektoni ti vajz nje dite do shikosh shume perpara

 • Al do
  Al do3 ditë më parë

  O bes mos fol kaq shum

 • noki noki
  noki noki3 ditë më parë

  Pjesen me te bukur ja keni equr zerin turp te kini

 • Sadete Baba
  Sadete Baba3 ditë më parë

  Zoti ju bejofte! Mgjth them qe Besi ka pasur sh sh fat qe eshte bere cift me Xhensilen

 • tomazin lumci
  tomazin lumci3 ditë më parë

  Qa i ke ba tbardhes o bish hahahahah obobo

 • Dielle Deda
  Dielle Deda4 ditë më parë

  Po te shkosh jashte perfundon te lashe piata e di mire ti mos ban patriotin, suksese

 • gloria
  gloria4 ditë më parë

  Bobo sa e shtirur kjo Xhensila 🤮🤮🤮

 • gloria
  gloria4 ditë më parë

  Pupu ca shembuj ka Shqiperia, emision per Bes Kallakun🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️,u be i famshem se lan parate e Likes, ben dasme qindra mijera euro dhe e ftojne neper emisione private...made in albania

 • Claudia Stephan
  Claudia Stephan4 ditë më parë

  Nje cop debile kjo Xhensila qe ka marr ket idjot dhe po ta takosh shume afer ka shume pordh te medhaja a thu se cfar burri ka kokrra katunarit e idjotit

 • Rose Zo
  Rose Zo4 ditë më parë

  Perse sfondi i studios i zi?🤔 Te gjithe duken te trembur aty. Na trembet edhe ne.

 • Diana Dafa
  Diana Dafa4 ditë më parë

  Jam knaqur pa fund

 • Majlinda Ziu
  Majlinda Ziu5 ditë më parë

  Shume bukur shkelqen çifti show bisit Shqipetare respekt per ju na kenaqet

 • Stop TheBullshit
  Stop TheBullshit5 ditë më parë

  U largua Besi nga fshati po jo fshati nga Besi. O cun eshte mire qe nuk harron nga ke ardhur po s'do me thene te flasesh ne televizor sikur je ne rruge. Televizioni ka ca korrniza.

 • Ioana Ioana
  Ioana Ioana5 ditë më parë

  Xhensila Besi 💖jeni nje cift i mrekullushem shkelqeni ju adhuroj 🌟🌟

 • Megi Capo
  Megi Capo5 ditë më parë

  Gjëja më e bukur aty ishin të gjitha por nje gje qe e zbukurovi emision ishte ylli baka me bes kallakun ❤

 • Mia Mhay Nava
  Mia Mhay Nava5 ditë më parë

  ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1617565278

 • Trim baba
  Trim baba5 ditë më parë

  Besi zoti u bekoft me familje

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza5 ditë më parë

  💥💫💥💥💥

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza5 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza5 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Agron Bujupi
  Agron Bujupi5 ditë më parë

  Beso i madhe je ,katnarë. T'pershendes nga München Germany.

 • Rudina Marku
  Rudina Marku5 ditë më parë

  Nuk e kuptoj pse ja hiqni audion kur kendoi xhensila?🤷‍♀️

 • Seit Cara

  Seit Cara

  5 ditë më parë

  Mos e hiqni audion more njerez!!

 • Hope New

  Hope New

  5 ditë më parë

  Hahh si ka pelqyer si ka kneduer dhe ka paguste ta eqine 😂😂

 • pipi corape grisura
  pipi corape grisura6 ditë më parë

  eeh cu kerrnaqem .lumturi te perjetshme pacit

 • Arian Xhaferri
  Arian Xhaferri6 ditë më parë

  👍👏

 • Niko Niko
  Niko Niko6 ditë më parë

  Zoti ju bekoft familjarisht.

 • Keta Hasa
  Keta Hasa6 ditë më parë

  Bravoooo

 • Vizion I qarte
  Vizion I qarte6 ditë më parë

  Thjesht nje mrekulli kudo ku eshte Besi!Na kenaqet

 • eticet Zyplie
  eticet Zyplie6 ditë më parë

  No xhaz

 • eticet Zyplie
  eticet Zyplie6 ditë më parë

  Ju lutemi hiqni ket muzik : dua te degjoj : cfar Thot Besit : plz no muzik

 • Liza Hila
  Liza Hila6 ditë më parë

  I papam bes bravo te qoft lum faminja qe te kan ty

 • Andrea 111
  Andrea 1116 ditë më parë

  Bravo 👏 emision i shkelqyer 🙌🏻 Na kenaqet 😇

 • Shpresa Loshi
  Shpresa Loshi6 ditë më parë

  Ky Juxhini,super.👏👏

 • A T
  A T6 ditë më parë

  Kjo jonida ta shpif

 • Mehmet Muhadri
  Mehmet Muhadri6 ditë më parë

  Po pse Muzika nuk Po nihet

 • Anila
  Anila6 ditë më parë

  Ju lutem mos e hiqni audion. Ska kuptim .Gjithcka e bukur.

 • Dorian Shaba

  Dorian Shaba

  Ditë më parë

  Hiqet gjithmon,esht e drejta autorit he youtube

 • Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka6 ditë më parë

  Njoh nje djale qe eshte talent ne muzik ..poor nuk ka mundesi ekonomike ..ne shqiperi nje deshire apo talent ..e degjova Besin .bravooo

 • Moza Kita
  Moza Kita6 ditë më parë

  shume i bukur ky program ...i papare Besi e gjithe te ftuarit ..ajo qe nuk kuptoj pse ja hiqni zerin kenges a humorit kot me kot kemi frike te ndjekim ne youtube me keto shkeputjet pa lidhje

 • Ferdinand Shqiptari
  Ferdinand Shqiptari6 ditë më parë

  Mos e le shqiperine se shume e kane lane dhe kane perfunua duke la pijata .Zoti te bekofte.

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza6 ditë më parë

  edhe katunare

 • ble erti
  ble erti6 ditë më parë

  nuk e njof kete djalin me syze tek tavolina por ,mir qe nderhyn por nderhyn pa lidhje fare futeni ne dhome i mbyllni deren mos te dali me se spo e duroj dot me

 • Alketa Dashaj

  Alketa Dashaj

  6 ditë më parë

  Djali me syze esht kantautor nga Kosova dhe esht bashkdrejtues i emisionit pavarsisht se kryesorja esht Jonida.

 • Meti Islami
  Meti Islami6 ditë më parë

  Definitivisht emisioni ma i bukur qe kam par ndojher me te knaq bravo

 • Zhuljeta Macolli

  Zhuljeta Macolli

  6 ditë më parë

  Ini nje cift i mbrekullushem perendija tu jape shendet e lumturi

 • Zhuljeta Macolli

  Zhuljeta Macolli

  6 ditë më parë

  Bese kallaku na kenaqe e kam ndjekur ne oren 2 te nates qe isha e semure edhe me kovit qe nga amerika ty befte dita 1000 familjarisht ne vecanti fijes

 • 19 98
  19 986 ditë më parë

  💪🏻Bukur🔥🇦🇱Soirèe😎

 • Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina6 ditë më parë

  O Gore eshte akoma periudhe koronavirusi, i vdiqet te moshuarit para kohe. U desh koronavirusi qe te kuptohej sa injorante qarkullojne verdalle. Por fajin se keni ju, e ka shteti qe sthote gje se eshte filani qe njeh filanin qe njeh filanin.

 • My Keno
  My Keno6 ditë më parë

  Na keni kenaqur bravo ju qofte besi bravo per thjeshtesine 👏👏👏👏

 • Varjana TASHO

  Varjana TASHO

  6 ditë më parë

  Q1

 • Katie
  Katie6 ditë më parë

  O Bes po ti cke mi non se na more frymen tu fol aq shpejt

 • Katie
  Katie6 ditë më parë

  Xhensila je a true ♈️. Bukuri e feminitet i gjalle!!

 • Bashkim Limanaqi
  Bashkim Limanaqi6 ditë më parë

  Rrespekte per bes kallakun

 • H H
  H H6 ditë më parë

  ÇFAR PAGUAN $$€€ KY POPULL ,AJDE ÇVETE , KUSH BE QEF, ME PARAN E TJETER KUJT . AJDE SHQIPRI ESAPI, ZHFRYTEZOJNE POPULLIN FUKARA.

 • Stev Mclain
  Stev Mclain6 ditë më parë

  Mos pi mall se le nam mezi po mer fryme.

 • Ersida Vlashi

  Ersida Vlashi

  3 ditë më parë

  Ore pothuajse te gjith personazhet publik e terheqin vizen...sidomos femrat thyejn record...i Kam me fakte

 • F L.F

  F L.F

  4 ditë më parë

  po thjesht pyta thot ..boj cudi me ju rob interesant ...a e pe intervisten ...mund t menosh per lloj lloj rrugaci qe pi drog edhe lloj kurve qe del n tv ..po kto dy ene me e menu sta lejo trruni se duken sa rob familjar jan ...vari trrapin me ju na lodhet trrapin ca robsh

 • Egla Pjetri

  Egla Pjetri

  4 ditë më parë

  @F L.F thjesht pyta asgje me shum skm asgje me askend

 • F L.F

  F L.F

  4 ditë më parë

  @Egla Pjetri lat nom se na vijn kto komente ...sa i ha ene ti inotet e robve boni gjith si mjeshtra droge phu na cat trrapin

 • Egla Pjetri

  Egla Pjetri

  4 ditë më parë

  @M.H srz uaaaa skandal Nk i dihet kurr pz

Faqja Tjeter