Venera Lumani x Lind Islami - Mwah mwah 💋 (Official Video 2021)

Komente

 • Venera&Lind Official
  Venera&Lind OfficialMuaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLindMwahMwah

 • Edison Kacuqi

  Edison Kacuqi

  5 ditë më parë

  @itsAnidTV Anidarmy is qq. in ty

 • Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  15 ditë më parë

  @alessia 🧄🧿🙋‍♀️

 • Erjon Behari

  Erjon Behari

  16 ditë më parë

  A

 • Rozalita

  Rozalita

  16 ditë më parë

  10,7,2021 🙋‍♀️

 • alessia

  alessia

  16 ditë më parë

  @Borsh 🇦🇱 🙌💖

 • Besiana Qose
  Besiana Qose4 orë më parë

  Super ritem. Te ben te kercesh edhe shtrire nga krevati

 • Matilda Bali
  Matilda Bali6 orë më parë

  E il destino vero E..

 • Elida Kaiku
  Elida Kaiku8 orë më parë

  Super çift ,super zera ,super hit super kenge 👏👏👏👏👏👏💖💖💖💖

 • SonFire 89
  SonFire 89Ditë më parë

  Fantastike kenga komplimenta

 • Brunilda Cenolli
  Brunilda CenolliDitë më parë

  Bravo per kete kenge te bukur na kenaqet zemren dhe thjeshtesine tuaj

 • Lulja Ime
  Lulja ImeDitë më parë

  Jeni kombinimi me perfekt....keng e mrekullushme ashtu si i keni te tjerat ku ka shuuuuum dashuri....shuuum alegri veeeeeec per njoni tjetrin.bravoooooooo......me te till dashurie qe ju frymzon te beni keng kaq te bukra u plakshi per ju dhe cdo cift i dashuruar.. .dashuria kurr mos shterrofte.zoti ju bekofte ju ndihmofte dhe ju ruajt 💖🧿🙏💥💥😍💖🙋

 • Nardi Lame
  Nardi Lame2 ditë më parë

  Shumë e bukur....një bravo të madhe

 • Oriona Lumani
  Oriona Lumani2 ditë më parë

  Leo

 • Orian Berisha
  Orian Berisha2 ditë më parë

  Bravo te dyve, shum originals 🤩🤩

 • Marsela Alimucaj
  Marsela Alimucaj2 ditë më parë

  Hiti me i bukur per kte ver bravo jeni cifti me perfekt 👏👏👏♥️

 • Reni Llazi
  Reni Llazi3 ditë më parë

  super keng . ja vlen te pershendesesh shpirtin binjak me kete kong .🥰😍

 • Kristina Xhamaj
  Kristina Xhamaj3 ditë më parë

  bravo të dy si dy yje zoti ju bekoftë mbarësi në jetë

 • Elona Dine
  Elona Dine4 ditë më parë

  Super 👏👏

 • JOANA SKALA
  JOANA SKALA4 ditë më parë

  Clipi i vecant per shiptaret!!Super kenge,brqvo guys per thjestesine dhe antiracizmin qe percillni!!Besoj ja keni kaluar super backstage😜🧜‍♀️❤💋💋

 • prin& princess
  prin& princess5 ditë më parë

  Sa super sa thjesht pa racizem❤💙

 • Visar Shehu
  Visar Shehu5 ditë më parë

  Ju dhe Albani me Mirjamin jeni çifte shembull per shqiptarine.

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza6 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • Wolfgang Liedtke
  Wolfgang Liedtke6 ditë më parë

  👌👍👍👍👍👍👍🌸🌸💐💐🌷🌷🌹🌹

 • Luljeta Shkurti
  Luljeta Shkurti7 ditë më parë

  Sh e bukur kenga ..por dhe ju te dy si yje

 • DoNA Ajazi
  DoNA Ajazi7 ditë më parë

  Respekt qift shum imir jeni 👏👏👏🥰🥰🧿🙌💍

 • Oni's
  Oni's7 ditë më parë

  Ksaj kenges vetem qe skam mundesi por ja jepja 1 Miljard Wiew 🇦🇱🥰🥰🥲🥰🥲

 • Moza Cahani
  Moza Cahani8 ditë më parë

  Bravo

 • Dritan Hoxha
  Dritan Hoxha8 ditë më parë

  Bravi 👏🏻👏🏻

 • de se la n
  de se la n8 ditë më parë

  Te thjeshte,te embel ju pelqej shume,jeni si cokollate e ngrohte ne netet e dimrit ! 🌞🌹

 • Tana Tana
  Tana Tana8 ditë më parë

  Kjo kenge esh ma e mira

 • Ervin Gafurri
  Ervin Gafurri8 ditë më parë

  Sa klip mbreslenes ?! 😇😔👏👏👏

 • edy day
  edy day8 ditë më parë

  Kenge super

 • E- Blog
  E- Blog9 ditë më parë

  Awesome 👍👍👍

 • Enigert Gerti
  Enigert Gerti9 ditë më parë

  Nese do kish shum venera ne kte bot..lufta nk do ekzistonte..je dashuri 😘😘

 • Marsela Alimucaj
  Marsela Alimucaj9 ditë më parë

  👏👏♥️♥️

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi10 ditë më parë

  Bravo këngë 🎤🎵🎶👏

 • Edmond Ivani
  Edmond Ivani10 ditë më parë

  Video shumë e bukur, kënga gjithashtu, komplimenta të dyve.

 • Oli Mone
  Oli Mone10 ditë më parë

  Semplicemente...Perfeta...mi fate,sonjare...the best....💓

 • Marsida Yskollari
  Marsida Yskollari10 ditë më parë

  Kenga me e bukur e kesaj vere, bravo cifti 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Rexhina Baci
  Rexhina Baci10 ditë më parë

  Sa pozitivitet te jep kjo kenge, te kenaq

 • Nazmije Korbi
  Nazmije Korbi11 ditë më parë

  💋

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore11 ditë më parë

  Sa keng e bukur tamam si kenget para90 bravo te dyve

 • Fatime Dervishi
  Fatime Dervishi11 ditë më parë

  Jeni nder ciftet kengetar me origjinal e me te talentuar te momentit 😘😘

 • ornela prifti
  ornela prifti12 ditë më parë

  Hiti i veres thjeshtesia fiks artiste te medhenj n’a kenaqet zemren 💋

 • Adelina Kajo
  Adelina Kajo12 ditë më parë

  Sa simpatik e i embel ky cift.. 😍😍👏👏

 • Kriss_ T
  Kriss_ T12 ditë më parë

  Komplimente per kengen edhe per videoclipin bravo q po tregoni edhe nje an tjeter t kesaj bote pa lux po plot njerez t thjesht me nje buzeqeshje t madhe ❤️❤️❤️🌸🌸

 • Enton Zykaj
  Enton Zykaj12 ditë më parë

  Kenge fantastike

 • Efi Gjika
  Efi Gjika12 ditë më parë

  Wow super kenge dhe video 😍 urime te dyve jeni shume te mire ,komplimente producentit 🏆 , vetem hiqini ato cards suggested qe skan lidhje me Veneren dhe Lindin tek kjo kenge gjetet te reklamonit rap 😂

 • Gladi Arapi
  Gladi Arapi12 ditë më parë

  😍😍❤❤

 • Tatiana Shkembi
  Tatiana Shkembi13 ditë më parë

  Cfare kenge fantastik dhe nje cift perfekt hera e pare qe me pelqe nje kenge shqiptare e degjoj 5 here ne dite nje bravo te madhe jete e shendet te keni

 • Blerina Sherifaj
  Blerina Sherifaj13 ditë më parë

  shuuum e bukur😍

 • Valbone Valbone
  Valbone Valbone13 ditë më parë

  Venera nje ze magjik 👌

 • Alma Nure
  Alma Nure14 ditë më parë

  Underrated 😞Kjo eshte perle😍

 • 𓅓𝖊𝖑𝖊𝖒𝖊𝖓𝖙.𝕯
  𓅓𝖊𝖑𝖊𝖒𝖊𝖓𝖙.𝕯14 ditë më parë

  24/7 non stop ne bashk do rrim 😍🎶🎶🎶🎶🎶💘💘⚘

 • Fatbardha Mema
  Fatbardha Mema14 ditë më parë

  Sa thjeshtesi ne kete videoklip shum i bukur bravi 👏🏻

 • Matilda Daka
  Matilda Daka14 ditë më parë

  Super😍

 • Luiza Gjoka
  Luiza Gjoka14 ditë më parë

  Sa shume pozitivitet rrezatoni😚. Çift perfekt,kenge plot embelsi🌹

 • Eli Cela
  Eli Cela14 ditë më parë

  Bravo këngë shumë e bukur

 • Dajana Mehmetllari
  Dajana Mehmetllari14 ditë më parë

  Shume kenge e bukur

 • Ermal Vejsiu
  Ermal Vejsiu15 ditë më parë

  Më lejoni të prezantoj veten time: Unë jam shqiptare dhe disa ditë më parë verbalisht, unë u propozova nga një vajzë e mirë për ta ndihmuar atë të përhapte këtë mësim lutjeje. Padyshim që e provova së pari dhe pastaj, duke parë që funksionoi, provova dorën time për ta bërë atë. Unë nuk kuptoj asgjë për uebfaqen, por duke pasur parasysh moshën time bëj të paktën diçka të dobishme për ata që nuk e njohin dashurinë e Zotit! Të gjithë së bashku fëmijët e bashkuar, përfshirë këtu le të kthehemi te Ati i Përjetshëm !!! Të dashur vëllezër, në vend që të mendoni kot, duke përfshirë projekte të tjera të pavlera, ne zgjedhim gjithçka dhe për këtë arsye unë përfitoj nga rasti t'ju ofroj një bashkëpunim të ndërsjellë dhe kolektiv të kryer përmes lutjes. Më lejoni të shpjegoj menjëherë: në Facebook së bashku me disa nga ju, ne kemi formuar një grup lutjesh që kemi pagëzuar "Trinity Network", i cili përbëhet nga një bashkim i vëllazërisë universale bazuar në dashurinë e Zotit At. Çdo mbrëmje pas darke ose në çdo rast, para se të shkojmë të flemë, secili prej nesh kryen lutjet nga shtëpia e vet së bashku me pjesëmarrësit e tjerë, të shpërndarë në vende të ndryshme nëpër botë. Lutja bëhet duke u gjunjëzuar dhe me duar të bashkuara, duke filluar me një zë të moderuar me Atin tonë; Ave Maria; Lavdi Atit; (E rëndësishme ... le të mos i ndajmë duart tona, pasi që i Përjetshmi komunikon me shpirtin dhe ne humbasim kontaktin). Ndërsa fillojmë të lutemi, mund të shqetësohemi nga forca të jashtme, të tilla si mendime, gjëra të padobishme, digresione dhe më shumë. Përmes disa përsëritjeve të lutjeve, e tërë largohet, pasi edhe nëse do të donim të mendonim diçka, do të jetë e pamundur ta bëjmë këtë. Pastaj do të fillojmë me një përshëndetje drejtuar Zotit dhe me shprehjen "Përshëndetje At i Përjetshëm"; më poshtë, ka një llogari të problemeve ose problemeve që na shqetësojnë, me një kërkesë për ndihmë nga i Përjetshmi. Grupi ynë i lutjeve tërheq nga kisha tre lutjet kryesore, Ati ynë; Ave Maria; Lavdi Atit; (më e lehta dhe më e njohur për njerëzit) dhe i rrit ato me një bisedë të njohur me Zotin, në të cilën mund të flasësh për gjithçka me të Plotfuqishmin, duke filluar nga parëndësitë e përditshme deri te problemet serioze, me një fjalë një dialog i vërtetë në 360 gradë. Midis një anekdote dhe një tjetre dhe në fund të bisedës, është e nevojshme të përsërisim Atin tonë një herë; Ave Maria; Lavdi Atit. Për këtë arsye, duke u lutur së bashku, prania e Zotit është e njëkohshme në të gjitha zemrat dhe kjo lehtëson ndërhyrjen e Tij. Duke ndjerë dobinë, u vendos që të përsëritej lutja në mëngjes dhe / ose pasdite. Padyshim, nëse angazhimet e jetës së përditshme nuk ju lejojnë të luteni në mëngjes ose pasdite, mos u shqetësoni: mund ta zhvendosni atë në një kohë tjetër të ditës, i Përjetshmi e kupton dhe e di pse e bëni. Sidoqoftë, është thelbësore që namazi i mbrëmjes të bëhet pa vonesë. Unë ju garantoj përfitimin absolut të mësimdhënies së përdorur deri më tani dhe ju siguroj që dialogu me Supremin e çliron shpirtin nga papastërtitë dhe sjell paqe dhe mirëqenie. Bashkangjit përshëndetjet e mia më të sinqerta, në emrin tim dhe në emrin e vëllezërve të tjerë të grupit të lutjes, duke shpresuar të jenë gjithnjë e më të shumtë. Një përqafim Ermal Vejsiu! Këtë mësim lutjeje e kam marrë në një rrjet social nga një vajzë, e cila më këshilloi ta lexoja me kujdes, të mos e fshija, t'ia ofroja familjes dhe t'ua jepja miqve, sepse do të vlerësohet më mirë se çdo ushqim i mirë, pasi që është e dobishme për të përmirësuar shpirtin! ai e dërgoi atë për ta bërë të njohur Zotin Ju bashkëngjis lutjet tuaja! Shenja e kryqit, në emër të Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Ati ynë që je në parajsë, shenjtëruar qoftë emri yt, Eja mbretëria jote, Vullneti yt u bë, ashtu si në qiell, në tokë. Na jep sot bukën tonë të përditshme, na i fal borxhet ashtu siç i falim edhe borxhlinjtë tanë. Na ndihmo të mos biem në tundim, por na çliro nga e keqja. Amen Përshëndetje Maria plot hir, Zoti është me ty. Ju jeni të bekuar midis grave dhe i bekuar është fryti i barkut tuaj Jezus. Maria e Shenjtë, Nëna e Jezusit, lutuni për ne mëkatarët, tani dhe në orën e vdekjes sonë. Amen wwwpadrecelestecom Lavdi Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Siç ishte në fillim, tani dhe përgjithmonë dhe përgjithmonë. Amen

 • Irma Elezi
  Irma Elezi15 ditë më parë

  Super kenge😍 Jeni shume te mire , transmetoni vetem pozitivitet 👏

 • Enis Bajrami
  Enis Bajrami15 ditë më parë

  Thjesht.... Bravo!

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj15 ditë më parë

  O zot sa ze te embel kan qe te dy bravoooooooooooooooo

 • Fatbardha Dervishi
  Fatbardha Dervishi15 ditë më parë

  🌠🌠🌠⭐⭐

 • Gresilda Muke
  Gresilda Muke15 ditë më parë

  👏👏👏❤❤

 • Selim Alliu
  Selim Alliu15 ditë më parë

  Muzika me e buku ne bot

 • Vladimir Nazeraj
  Vladimir Nazeraj15 ditë më parë

  sa kenge e bukur te kenaq shpirtin bravo.Mimoza.

 • Vladimir Nazeraj
  Vladimir Nazeraj15 ditë më parë

  beaudiful

 • Drita Xhima
  Drita Xhima15 ditë më parë

  Sa here qe degjoj aq me shume me pelqen.🥰🥰🥰🥰 Nuk arrij ta kuptoj se ku e pane dhe e degjuan qe eshte TALLAVA. Apo kur nuk kane se cfar difekti ti gjejne fillojne dhe flasin kot😏😏😏😏😏

 • Elbasan Albania
  Elbasan Albania16 ditë më parë

  Talent dhe thjeshtesi ❤️

 • Ani Ani
  Ani Ani16 ditë më parë

  Kenga supeeer na kenaqet , jeni nje cift perfekt dhe shume te mire bravo 🥰🥰🥰

 • Emilio Mucaj
  Emilio Mucaj16 ditë më parë

  Me duket se rash ne dashuri me kete kenge

 • Rozalita
  Rozalita16 ditë më parë

  10,7,2021,🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🙋‍♀️

 • Zana Z
  Zana Z16 ditë më parë

  Jeni te shkelqyer kenga shume e bukur na kenaqet 💗💓💗💓💗💓

 • eriona toci
  eriona toci16 ditë më parë

  Suksese ,,jeni per mashallah te dy 🥰🥰

 • bin m
  bin m16 ditë më parë

  Albanian Camilo and Evaluna 😍

 • Bruna Aroni
  Bruna Aroni16 ditë më parë

  marc antony dhe jlo shqiptare

 • Bruna Aroni
  Bruna Aroni16 ditë më parë

  mund te kete kenge edhe me t klikuara por ky eshte klipi vitit. shume urime.

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj17 ditë më parë

  Dy yje ......

 • Dur 1
  Dur 117 ditë më parë

  🥰🥰💃💃💃

 • Manuel Talja
  Manuel Talja17 ditë më parë

  👍👍👏👏👏

 • anisa ahmetaj
  anisa ahmetaj17 ditë më parë

  Kur merzitetm e ndegjoj ket kenge me kenaq jeni shum te mir

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱17 ditë më parë

  Fantastikee🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Tiziana Adri
  Tiziana Adri17 ditë më parë

  😍🔥🔥

 • Elton Daily
  Elton Daily17 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë

 • Aferdita Jakupi
  Aferdita Jakupi17 ditë më parë

  Ma t’mirët ❤️❤️super këng👌🙌👏👏👏

 • Manushaqe Zyka
  Manushaqe Zyka18 ditë më parë

  Me te miret muah muah

 • Ana Ana
  Ana Ana18 ditë më parë

  Bravo jeni yje qe shkelqeni pafund 🌟🌟

 • Egla Agolli
  Egla Agolli18 ditë më parë

  Shum keng ebukur

 • bright side Kura
  bright side Kura18 ditë më parë

  Shum bukur

 • greta zace
  greta zace18 ditë më parë

  Me ne fund nje kengetare me tipare normale👌👌 dhe jo silikon👄👄

 • Mira Zavalani
  Mira Zavalani19 ditë më parë

  Shume kenge e bukur👏👏 ⭐⭐⭐ ne te gjitha elementet .Urime Venera&Lindi

 • Liridon666
  Liridon66619 ditë më parë

  Awesome clip.

 • Eduart Hasko
  Eduart Hasko19 ditë më parë

  Qetsi e shpirtit😍bravoooo!!😘

 • Ardita Duro
  Ardita Duro19 ditë më parë

  Jeni të mrekullueshëm! Muzika juaj ilaç për shpirtin. ❤❤

 • gloria
  gloria19 ditë më parë

  Sa super...

 • Hitaj Florida
  Hitaj Florida19 ditë më parë

  Bravoooo sa émocion e magji origjinale👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Kristina Muha
  Kristina Muha20 ditë më parë

  Tekst plotkuptim, video shume e bukur, bravo per mesazhet qe sillni gjithmon💘💘👏👏

 • iree iri
  iree iri20 ditë më parë

  1 keng kaq e bukur super,se kuptoj perse nuk ka shume klikime e visualizzazioni!?? Vetem un e kam dgj 1000her ❤

 • Blerina Abdii

  Blerina Abdii

  10 ditë më parë

  Është dashur të zhvishet Venera 😏prandja ska 🤷‍♀️

 • Kejsi Mihasi
  Kejsi Mihasi20 ditë më parë

  😍😍👏🏻👏🏻🍯🍯

 • Erinda Cenko
  Erinda Cenko20 ditë më parë

  Super kenge 👍👍👍

 • jola demiri
  jola demiri20 ditë më parë

  Super

 • Aida Sh
  Aida Sh20 ditë më parë

  Uuuuaaaa sa super,🌟🌟🌟🌟 ❤️❤️❤️❤️

 • Keti Cela
  Keti Cela20 ditë më parë

  Shum keng super bravooo

Faqja Tjeter