SKERDI - BESPREME (prod. Ultra Beats)

Muzikë

🎵 Melody Line by: 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜
🎵 Produced by: 𝗨𝗟𝗧𝗥𝗔 𝗕𝗘𝗔𝗧𝗦
🎥 Video by: 𝗘𝗠𝗔𝗡𝗨𝗘𝗟
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
✔️ www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 - 𝗕𝗘𝗦𝗣𝗥𝗘𝗠𝗘 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗨𝗹𝘁𝗿𝗮 𝗕𝗲𝗮𝘁𝘀)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeSKERDI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/SkerdiBespreme
____________________________
🎤 Connect with 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜 :
Instagram ► skerdiago
🎥 Connect with 𝗘𝗠𝗔𝗡𝗨𝗘𝗟 :
Instagram ► manu_photographer1
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KqfKKb
► spoti.fi/3cEcoPW
____________________________

℗ & © SKERDI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Skerdi #Bespreme #Folé

Komente

 • SKERDI
  SKERDI11 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗞𝗘𝗥𝗗𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeSKERDI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/SkerdiBespreme

 • Artandelilaj ProDuCer DJ Artandelilaj ProDucer DJ

  Artandelilaj ProDuCer DJ Artandelilaj ProDucer DJ

  4 ditë më parë

  @kendall du

 • Afërdita Tafallari

  Afërdita Tafallari

  6 ditë më parë

  You are a 🌟

 • skerdi dinoshi

  skerdi dinoshi

  7 ditë më parë

  🤡

 • Mira Jahollari

  Mira Jahollari

  11 ditë më parë

  Je super o, Skerdi, na kujton shum gjera te jetes 😥😥😥

 • lule lulee

  lule lulee

  11 ditë më parë

  🔝🔝🔝🥳🔊🔊🔊

 • Armando Muka
  Armando Muka5 ditë më parë

  Bravo 👏 👏👏

 • Panajot Zylalaj
  Panajot Zylalaj6 ditë më parë

  Super

 • Nelion Top
  Nelion Top6 ditë më parë

  Shumë e bukur

 • Afërdita Tafallari
  Afërdita Tafallari6 ditë më parë

  Bravoo👏🥇

 • Irene Orologgio
  Irene Orologgio6 ditë më parë

  Bukur shum

 • Xheni Bali
  Xheni Bali6 ditë më parë

  Ca zeri ke suksese 😭😭😭

 • VideoShqip
  VideoShqip7 ditë më parë

  🤡

 • skerdi dinoshi
  skerdi dinoshi7 ditë më parë

  😶 🥺

 • Shahriyaz Kiya
  Shahriyaz Kiya8 ditë më parë

  Very very beautiful song 🎵🎵🎵🎵🎵

 • Rreranet
  Rreranet8 ditë më parë

  Skerdi ka nje ze te vecant nga kengtaret e tjere

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen8 ditë më parë

  Jam kurioze....A mund te dashuroj vertet nje djale gangester?

 • CISCO POLO
  CISCO POLO8 ditë më parë

  👑 SKERDI 👑 🇦🇱🇦🇱🦅🇦🇱🇦🇱

 • Brandon UK
  Brandon UK8 ditë më parë

  ❤✌

 • Zen Meditation
  Zen Meditation9 ditë më parë

  🎶🙏❤

 • Ronaldinho Barcelona chanel
  Ronaldinho Barcelona chanel9 ditë më parë

  Shum keng e bukur!❤

 • ᥇ꪶꪖᥴkρꪖꪀtꫝꫀr l̥ͦꨄl̥ͦ
  ᥇ꪶꪖᥴkρꪖꪀtꫝꫀr l̥ͦꨄl̥ͦ9 ditë më parë

  Kush ishim ne🥺 Kur ti ku kajt ke ardh 😢 Mu kon t'dy bashke e tash ku je 💔

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja9 ditë më parë

  Vetem laviret hikin edhe nuk vin mo nje femer qe te do nuk largohet kurre nga personi qe do femrat e sotme e kan menjen vec per aventura le nji mer nji ashu do i shkoj jeta se gabimet paguhen shtrenjt nuk esht e drejt te lendohesh nje Person qe te do me gjith shpirt njerzit e poshter largohen te gjesh nje njeri te mir nuk esht Pak ka nje muj qe jam nda nihem keq por Jeta vaxhdon prap kush lendon zoti e lendoft perjet femra fut shejtonin ne shishe

 • skerdi dinoshi

  skerdi dinoshi

  8 ditë më parë

  Njerezit ndonjehere duan justifikime per tu larguar .

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja9 ditë më parë

  Konga do jet hit i veres te uroj tgjith te mirat e ksaj bote rrespekte vlla suksese jam bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy kush lendon zoti e vraft kushdo qoft mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn pa motiv

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja9 ditë më parë

  E ke qa kte kongen rrespekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy shumica e femrave Jan tralltare bespreme buk shkelse ka zot kush lendon do lendohet nje dit o zot mos e bofshin piken e hajrit femrat qe lendojn zoti i denoft nje dit

 • Jona Patra

  Jona Patra

  7 ditë më parë

  Ke shum te drejt po jan te dy palet si mashkilli dhe femra

 • KEJSI
  KEJSI9 ditë më parë

  Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2 Syt pikojn ty t'kërkojn boll jena sha Tjerët kallzojn e thojn me tjetrën dal hala Ti se ki problem i harron kujtimet Kush ishim ne Kur ti tu kajt ke ardh Me kon të dy bashk e tash ku je Kur t'shihmi na,kur t'shihmi na Kur t'shihmi na,ku je Si s'të erdh gjynah,si s'të erdh gjynah Si s'të erdh gjynah,çfarë dashnie ti le x2 Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2 Ti bespreme bosh ma le dhomën(bosh ma le dhomën) Ti bespreme ma theve ëndrrën(ma theve ëndrrën) Ti ike,kurr s'erdhe me m'pa Zemrën ti ma theve Un prita dhe nji her me t'pa Po ti m'dole bespreme x2

 • Albanian patriot
  Albanian patriot9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • Albanian patriot
  Albanian patriot9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Albanian patriot
  Albanian patriot9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Silvana Kola
  Silvana Kola9 ditë më parë

  Kengetar I’m i preferuar 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Bryan Sin
  Bryan Sin10 ditë më parë

  Nice track Shqipe 🇦🇱🇺🇲

 • Miri Alliu
  Miri Alliu10 ditë më parë

  Si gjithmone super kenge ❤

 • Fation Gjergji Dj
  Fation Gjergji Dj10 ditë më parë

  Super kng👌👍

 • tap topi
  tap topi10 ditë më parë

  BESPREME 👌👌

 • Vlora LONDON
  Vlora LONDON10 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🥰

 • Nje zemer E Lenduar
  Nje zemer E Lenduar10 ditë më parë

  Skerdi je i pa pare

 • 22 -11
  22 -1110 ditë më parë

  E ke mbyt fare 👌👏

 • ThizIzNery
  ThizIzNery10 ditë më parë

  ca o more bespreme hahaha apo don me than bes preme

 • ༄𖣘Rovena𖣘༄

  ༄𖣘Rovena𖣘༄

  8 ditë më parë

  Kur të prejn në besë ndryshe "Bespreme" 🙂

 • Fabi Fabiani
  Fabi Fabiani10 ditë më parë

  Besttt songgggg

 • Ledri Vula
  Ledri Vula10 ditë më parë

  Brravo Brravo

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci10 ditë më parë

  Like 😍

 • Rezo Rezo
  Rezo Rezo10 ditë më parë

  😢😢😢😢❤❤❤

 • FF ARBRI
  FF ARBRI10 ditë më parë

  😔

 • Jurgen Teta
  Jurgen Teta10 ditë më parë

  🙏💔

 • Dea Hoxhaj
  Dea Hoxhaj10 ditë më parë

  TEKSTI: ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti m’dole bespreme [x2] syt pikojn ty t’kerkojn boll jena sha tjert kallzojn e thojn me tjetren dal hala ti se ki problem i harron kujtimet kush ishim ne kur ti ku kajt ke ardh mu kon t’dy bashk e tash ku je kur t shihmi na, kur t shihmi na kur t shihmi na, ku je si st erdh gjynah, si st erdh gjynah si st erdh gjynah cfar dashnie ti le [x2] ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti m’dole bespreme [x2] ti bespreme bosh ma le dhomen (bosh ma le dhomen) ti bespreme ma theve endrren (ma theve endrren) ti ike, kurr s’erdhe mem pa zemren ti ma theve un prita dhe nj her me t’pa po ti dole bespreme [x2] 😟💔

 • ALISHABANI03

  ALISHABANI03

  9 ditë më parë

  Love e dashura dea 🥰💜💜💜

 • Rina Bakiu
  Rina Bakiu10 ditë më parë

  Un prita dhe 1 here me t'pa🥺😥

 • So ll

  So ll

  10 ditë më parë

  😑

 • Vigan Krasniqi
  Vigan Krasniqi10 ditë më parë

  Gjithmon ne nivel 🌟👌🏼

 • Anna Dollani
  Anna Dollani10 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥

 • Mario M
  Mario M10 ditë më parë

  🖤

 • ༄𖣘Rovena𖣘༄
  ༄𖣘Rovena𖣘༄10 ditë më parë

  Zemrën ti ma theve 💔 Unë prita dhe një herë me t'pa 🥺

 • Miri Baho
  Miri Baho10 ditë më parë

  Sa like shkon per kete keng🍫🌎👉

 • Marsilda Mari
  Marsilda Mari10 ditë më parë

  Offff me te pase then per kete keng se kishe bo💔😢🖤

 • Arzen Hoxha
  Arzen Hoxha10 ditë më parë

  je ylllllllll

 • Angjelo Derstila
  Angjelo Derstila11 ditë më parë

  The best!!

 • As Jh
  As Jh11 ditë më parë

  Superrrr myuziqqqq 💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💖💖💖💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏

 • Beatsworld
  Beatsworld11 ditë më parë

  mad summer vibes... why is there snow in the video? 🖤😅

 • Merisa_cekrezi
  Merisa_cekrezi11 ditë më parë

  bravo skerdo !je super kengtar

 • Llambro Rufiani
  Llambro Rufiani11 ditë më parë

  Bravo skerdi na mungonin shum kto keng

 • lule lulee
  lule lulee11 ditë më parë

  Daie

 • Miranda Simoni
  Miranda Simoni11 ditë më parë

  Bespremi ska nder...pra me pak fjale lind pa nder...Morali zero ( 0 ) per bespremet 👌👌👌🤷‍♀️🤷‍♀️

 • Sindi Xhelilaj
  Sindi Xhelilaj11 ditë më parë

  😍😍

 • Tayna Queen
  Tayna Queen11 ditë më parë

  Super hit ❤👑

 • Diar Diari
  Diar Diari11 ditë më parë

  Sukese Skerdi Kjo kenge dote jet hit i veres🔥🔥👌👏

 • Mira Jahollari
  Mira Jahollari11 ditë më parë

  Po pse kshu o skerdi 😥😥😥😥😥na i kujton gjerat

 • Mira Jahollari

  Mira Jahollari

  10 ditë më parë

  @lule lulee 😊😊😊😊😊😊😊

 • lule lulee

  lule lulee

  10 ditë më parë

  @Mira Jahollari mos na pyt thuaj

 • Mira Jahollari

  Mira Jahollari

  11 ditë më parë

  @lule lulee ashtu eshte na kujton gjerat 🤣🤣🤣🤣🤣

 • lule lulee

  lule lulee

  11 ditë më parë

  🤣🤣

 • Orest Rama
  Orest Rama11 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Blini Lleshi
  Blini Lleshi11 ditë më parë

  Besoj se do jet super❤

 • justin official
  justin official11 ditë më parë

  Se di a ka edhe te tjerë si unë qe i bejn like pa e ngjuar music akoma ❤

 • justin official

  justin official

  10 ditë më parë

  @Alda Xhika sigurisht qe po ajo dihet qe ka ❤😘

 • Alda Xhika

  Alda Xhika

  11 ditë më parë

  Afu ka ze shum te bukur prandaj bejm like

 • justin official

  justin official

  11 ditë më parë

  @sInDi TuRkU asgje xml ❤

 • sInDi TuRkU

  sInDi TuRkU

  11 ditë më parë

  @justin official flm 🥰

 • justin official

  justin official

  11 ditë më parë

  @sInDi TuRkU bravo sindi ❤

 • Babaa Stars Albania
  Babaa Stars Albania11 ditë më parë

  Mendoj se ka per te qen super 😍

 • Alda Xhika
  Alda Xhika11 ditë më parë

  Ja te shofim se ke e ze shum te bukur 😊🤗🤗

 • Covera Shqip
  Covera Shqip11 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • ema elena
  ema elena11 ditë më parë

  THE BEST SINGER 🖤

 • Llambro Rufiani
  Llambro Rufiani11 ditë më parë

  Do jet super hit

 • FF S.T
  FF S.T11 ditë më parë

  skerdi bespreme

 • FF S.T
  FF S.T11 ditë më parë

  muzik

 • FF S.T
  FF S.T11 ditë më parë

  ta shof

 • FF S.T
  FF S.T11 ditë më parë

  mezi po pres

Faqja Tjeter