LEDRI VULA - DON MO

Stream or Download now "DON MO" 👉 avd.lnk.to/DonMoStores

Produced by BigBang (REDBOX Ent.)
Lyrics by Ledri Vula
Directed by Valon Aziri (CineGR8)

Ledri Vula on Instagram: LedriVula
Ledri Vula on Facebook: LedriOfficial
Ledri Vula on Twitter: ledrizlla

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 Ledri Vula. All Rights Reserved.

Komente

 • Bilal Roberto Carlos
  Bilal Roberto Carlos14 orë më parë

  Shum mir a sa per Morenen Taraku ka ardh me marr FAM se skaa FAM se weq me shpin po rrin DUBAI E spejarassin ma as SHEIKAT

 • Elsa Ndreu
  Elsa Ndreu15 orë më parë

  Askim Iam from turkye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • MATEO TV
  MATEO TV19 orë më parë

  Suksese!

 • Alketa Kanxha
  Alketa Kanxha22 orë më parë

  Shum shum kenge e bukur.kenga ime epreferuar.👍👍👍👍👍👍👍

 • Albanian Al
  Albanian AlDitë më parë

  Morena, e bukura e ksaj kenge se kenge.

 • aswer huio

  aswer huio

  3 orë më parë

  te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit P

 • FLORDI
  FLORDIDitë më parë

  alboth.info/tools/j9t_o62FoaZon5E/video

 • A B
  A B2 ditë më parë

  Je nje kengetar qe nuk shan ne kenge ben dis apo gjera jo te bukura per nje kenge thjesht te kenaq me zerin dhe musiken suksese

 • malssor bejtullahu
  malssor bejtullahu2 ditë më parë

  Don mo

 • malssor bejtullahu
  malssor bejtullahu2 ditë më parë

  Un jo

 • orkida Orkidabara
  orkida Orkidabara2 ditë më parë

  ledri vula:hiqi syzet se po dukesh si khalifa

 • Artjola Jola Jata 💞
  Artjola Jola Jata 💞3 ditë më parë

  💓💓💓💓

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh3 ditë më parë

  Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

 • Isuföolkg9 g gngnfg Shala
  Isuföolkg9 g gngnfg Shala3 ditë më parë

  Don moo hajde don mooo hajde 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤🇩🇪❤❤🇩🇪🥰🥰🥰🥰❤

 • Sofo Meta
  Sofo Meta3 ditë më parë

  Bravo

 • Raju arora
  Raju arora4 ditë më parë

  Love from India ❤️❤️🇮🇳🇮🇳

 • Ptao Tom
  Ptao Tom4 ditë më parë

  Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  3 ditë më parë

  🤫 👌

 • Aid Redzepi
  Aid Redzepi4 ditë më parë

  alboth.info/tools/q6aie5mppbN6kpE/video 🖍️🎼😉

 • Xhenifer Deda
  Xhenifer Deda4 ditë më parë

  w.ww. w

 • HypeHaistos
  HypeHaistos4 ditë më parë

  Who is this girl?

 • Geg Toska

  Geg Toska

  3 ditë më parë

  Morena Taraku

 • aledja koci
  aledja koci5 ditë më parë

  Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Hey chica mia, mia, mia, mia, mia Qiti qato syza se po dukesh si Khalifa Ma shume po rrin en shisha se po rrin te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une…

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  4 ditë më parë

  This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.

 • EnsaR EnsaR
  EnsaR EnsaR5 ditë më parë

  far piqke koka

 • Lori Kamo
  Lori Kamo5 ditë më parë

  👏

 • Rajna Rajna
  Rajna Rajna6 ditë më parë

  Edge mua

 • Erjon Ulqini
  Erjon Ulqini6 ditë më parë

  Kush shef ket koment Pac nji dashnore si kjo ne muzike

 • Qazim Berisha
  Qazim Berisha6 ditë më parë

  Je ka dukesh bukur Je ka dukesh bukur menjehere po don me puth Mem puth mu Sukese ledri Like kujt i pelqen kjo pjesa 🔥🔥👌

 • Geekeric
  Geekeric6 ditë më parë

  That girl is the best part of the video; Ledri is pretty good, too.

 • IBA Rey
  IBA Rey6 ditë më parë

  Morena 😍😍😍😍 o zot

 • Katerina Kamberi
  Katerina Kamberi7 ditë më parë

  Bravo ledri une te pershendes ne kosov

 • Julliet AJ
  Julliet AJ7 ditë më parë

  Why is the girl a mix of Loredana and Dhurata Dora.

 • Geg Toska

  Geg Toska

  3 ditë më parë

  Morena Taraku

 • Behar Berisha
  Behar Berisha7 ditë më parë

  🤫 👌

 • lorushja M❤L
  lorushja M❤L7 ditë më parë

  Kenga me e shpifur

 • FLORDI
  FLORDI7 ditë më parë

  alboth.info/tools/j9t_o62FoaZon5E/video

 • Aurela Gorezi
  Aurela Gorezi8 ditë më parë

  This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.

 • Click drauf
  Click drauf8 ditë më parë

  🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Val Mel
  Val Mel8 ditë më parë

  Po e ka dit qe u kan nxan deri tani . valla boll shtire per at nusen e tij , E degjon textin nuk ka qysh me kan ndryshe .Deshperim total per familjen 😏

 • Tirane Tr
  Tirane Tr8 ditë më parë

  Edhe un pz

 • mohammad rezai
  mohammad rezai8 ditë më parë

  Love from Afghanistan 🇦🇫 ❤️

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  5 ditë më parë

  Pa hë t shofim a i lexoni dhe ju komentet gjesra ndegjoni kengen

 • Besnik Hoxha
  Besnik Hoxha8 ditë më parë

  Ajajaj ronft operacioni plastike morena taraku kqur se po shkrihesh prej nxehtit se krejt plastike je

 • Mike Saraft
  Mike Saraft9 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Cassie
  Cassie10 ditë më parë

  Super hit do te jet besoni!

 • FLORDI
  FLORDI10 ditë më parë

  alboth.info/tools/j9t_o62FoaZon5E/video

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech10 ditë më parë

  alboth.info/tools/gZurd-BqaH-Bgsg/video

 • Klodi Shkoder
  Klodi Shkoder10 ditë më parë

  P

 • Cassie

  Cassie

  10 ditë më parë

  Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍

 • E 3
  E 310 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • ❤️ 2
  ❤️ 211 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Enxhi Muho
  Enxhi Muho11 ditë më parë

  a per dafinen e ka bere kengen se duket si ajo goca ne vidioklip

 • Ledjana Tabaku
  Ledjana Tabaku11 ditë më parë

  Super hittt😍

 • Icey 2k
  Icey 2k11 ditë më parë

  Ropt ai qe e lex edhe sbon like

 • Anxhela Sinani
  Anxhela Sinani11 ditë më parë

  Super kenge ua 🎶🎶

 • Kejvi Bahja
  Kejvi Bahja11 ditë më parë

  Per Dafinen ishte kjo kengaa??

 • Arjon Gjeleshi
  Arjon Gjeleshi12 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • Leutrim Kushaj
  Leutrim Kushaj12 ditë më parë

  BIG LIKE❤👍❤👍

 • Zukamika8546
  Zukamika854612 ditë më parë

  i was here when it was premiered so yeah! i'm clearly new to albanian music Noizy and Capital we're the 1st once i saw and now ledri vula! Albanian music are hits! No Cap!

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  8 ditë më parë

  This is Ledri... 🥵🔥🔥🤩

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu12 ditë më parë

  Chorus] Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja

 • Jona Shala
  Jona Shala12 ditë më parë

  Fav song ❤😍🌷

 • Easy Beauty Tips
  Easy Beauty Tips12 ditë më parë

  Njesoj si dafina kjo!

 • Bekim Keshi
  Bekim Keshi13 ditë më parë

  Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍

 • Karla Lucuţă Focus
  Karla Lucuţă Focus13 ditë më parë

  alboth.info/tools/gM2OkqqYnodjh8Q/video

 • platon raxha
  platon raxha13 ditë më parë

  Me pak Lafe Super hit🤯 🔥

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss13 ditë më parë

  Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D

 • Daniela Nure
  Daniela Nure13 ditë më parë

  👏💫🔥🎶🎼👏

 • Ai Cuni
  Ai Cuni14 ditë më parë

  "Ku po shihwmi vajzooo" vtm nga kjo pjes po e ngjoj

 • Orges Mazreku
  Orges Mazreku15 ditë më parë

  Mia Mia Mia ngjith qa to syza se po dokesh si khalifa hahha

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  13 ditë më parë

  Mia khalifa

 • bofooit gojo
  bofooit gojo15 ditë më parë

  ama pse nuk e bone videoclipin me Saren? 😂

 • Sofia Fine
  Sofia Fine15 ditë më parë

  Kong koti pff deshtim 👎🏻

 • Behar Berisha
  Behar Berisha15 ditë më parë

  🥱

 • Orgesa Lita
  Orgesa Lita15 ditë më parë

  Na kishin mungu prz Ledri...przz se ngelem tu ngju melisen anen e luljeten..Ky eshte dashuri mvte

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  15 ditë më parë

  him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else tak

 • Noel Leon
  Noel Leon15 ditë më parë

  Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D

 • Joze Joze
  Joze Joze16 ditë më parë

  👎👎👎

 • Lubjana Zani
  Lubjana Zani16 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Vjollca Lumaj
  Vjollca Lumaj16 ditë më parë

  Ne fillim me per ngja me dafinen

 • aronito corri
  aronito corri16 ditë më parë

  Ledri kush esht kjo vula 🥵🥵

 • Krejt dhe drejt
  Krejt dhe drejt16 ditë më parë

  Palidhje

 • Made in Laçi
  Made in Laçi17 ditë më parë

  Me i mirii boss je per 1 muj pale sa milion view merrr flak puthe poin ☄️🌈🌈❤️😂

 • Made in Laçi

  Made in Laçi

  17 ditë më parë

  Se yaaaaa in another song

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido17 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Mevlut Nurcelli
  Mevlut Nurcelli17 ditë më parë

  Mia khalifa

 • lina lina
  lina lina18 ditë më parë

 • Valmira Rudaj
  Valmira Rudaj18 ditë më parë

  Morena Frisur isch kacke

 • minij hooi
  minij hooi18 ditë më parë

  1:19🥵 Per kte pjes po e shohin gjith😏😂

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji18 ditë më parë

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji18 ditë më parë

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

 • minij hooi

  minij hooi

  18 ditë më parë

  edhe un menova dafina

 • albania
  albania18 ditë më parë

  alboth.info/tools/cauBhsWCpZt8kqo/video

 • Shkodra Gaming
  Shkodra Gaming18 ditë më parë

  Super bravo🤩

 • Shkodra Gaming

  Shkodra Gaming

  18 ditë më parë

  Like ju lutem🙏

 • Pranvera Kumrija
  Pranvera Kumrija18 ditë më parë

  😍😍

 • Nisa Ademi
  Nisa Ademi18 ditë më parë

  N'fillim kom mendu se eshte DAFINA ZEQIRI ne klip

 • Nafije Dushku
  Nafije Dushku18 ditë më parë

  Une mendova MOS o morena.ahahahaha

 • Besnik Fejzo
  Besnik Fejzo18 ditë më parë

  I love song

 • George Rivera
  George Rivera18 ditë më parë

  Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme

 • Erta Hoxha
  Erta Hoxha18 ditë më parë

  😍😍😍

 • Onur Tuna
  Onur Tuna18 ditë më parë

  mendja ime 24/7: un e ti ah ah ,un e ti uh uh 😂😂😂

 • stamatis nasis
  stamatis nasis19 ditë më parë

  Tani po shikojm me shume Dubain nga te gjithe vipat dhe jo vetm u ka be si tirana sikur dhe ne te ishim atje

 • Ilirjan Reci
  Ilirjan Reci19 ditë më parë

  Love for italy🇦🇱🇮🇹❤

 • Life By me
  Life By me19 ditë më parë

  I like albanian language and music what a nice discovery 🙌🏾

 • Kroni Smajli
  Kroni Smajli19 ditë më parë

  edhe un menova dafina

 • Funny Comments
  Funny Comments19 ditë më parë

  Pse jo bashkpunim ?

 • Funny Comments

  Funny Comments

  Ditë më parë

  @Rubin po ajo hiqet si kengetare

 • Rubin

  Rubin

  3 ditë më parë

  Ku kendon dot morena m

 • Albin Etemi
  Albin Etemi19 ditë më parë

  Like kush e kish dush Morenen 😂😂😂😂

 • DA CUTIE
  DA CUTIE19 ditë më parë

  uaa po ne paskemi qen te vdekur per pak muzike te mire,se na mbyten ato te perputhen...4.4M

 • A R
  A R19 ditë më parë

  0:33 😂😂😂😂😂😂😂

 • Cani Krasniqi
  Cani Krasniqi20 ditë më parë

  Sa pa lidhje ska text sod që tregon diqka veq blla blla blla

 • Joerd Hysa
  Joerd Hysa20 ditë më parë

  Ik se i ke qr autotunit

Faqja Tjeter