Antonela shtrihet në takim, Princi rikthehet, Juli ngec keq… - Përputhen, 2 Prill 2021

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALboth Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyuiOrë më parë

  Ofendohet cdo femer kur degjojne zerin e Antoneles

 • Ola Mira
  Ola Mira17 orë më parë

  Antonela si shtrige bashk me saren e jasminen 😡😡

 • eioshen boboi
  eioshen boboi19 orë më parë

  Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

 • Helen
  HelenDitë më parë

  ky princi doli shume i shpifur

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Orë më parë

  Antonela 🐕🐕 hum hum

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuytDitë më parë

  🤣🤣🤣🤣 Antonela i thot Princit,ta kem nje femi si ti futem ne dhe,me mirë te kem si Princi nje femie,se sa nje si Antonela dhe Sarà

 • asioe kiou
  asioe kiou2 ditë më parë

  Antonela : kush je ti Princ Ariani: Princ shum po gabon......WTF. edhe Ariani hyni ne skenarin e Olses?!!!

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  19 orë më parë

  nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

 • Elvira Isufi
  Elvira Isufi2 ditë më parë

  Oooiiiiiii Ky takimi i ketyre talaneve me kujton ate kengen , Kur me vjen burri nga stani kur me vjen ....

 • Ndoc Metushaj
  Ndoc Metushaj2 ditë më parë

  Thuj mor trap uli kamt se....

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Ditë më parë

  Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

 • Fahim fazli
  Fahim fazli2 ditë më parë

  W

 • asioe kiou

  asioe kiou

  2 ditë më parë

  Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

 • dcoog anml
  dcoog anml3 ditë më parë

  Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

 • Bajrami Leonora
  Bajrami Leonora3 ditë më parë

  Qfar femre kjo antonela sdi si e lejojn kshtu me bertit

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi3 ditë më parë

  eshte turp nga kto femra ti nenqmoni djemt po skeni faj ke i gjetur femije

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi3 ditë më parë

  me kso femrash eshte turp te dalesh femra qka kan mbetur skan le gje pa ber tani vin aty japin mend ju mashkuj sheni mashkuj po pedera

 • dcoog anml

  dcoog anml

  3 ditë më parë

  Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

 • ceerw buty
  ceerw buty4 ditë më parë

  Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

 • no name
  no name4 ditë më parë

  Antonela femia yte do behet kshtu si ti e Nena jote qe po qeshin tan bota me juve t Jeni turpi i botes

 • Antigona Cirkolli
  Antigona Cirkolli4 ditë më parë

  Omg qfar femra shumtune.nuk e lojn ni mashkell me.fol.mu shpreh e kta veq bla bla bravo princ se i kerkove falje edhe pse ata ty tkan ofendu respekt

 • Flower Pink
  Flower Pink4 ditë më parë

  Qe momentin e par qe e kam par imangjinoj si mund të ishte ta njihja ne Perputhen at mashkull. Erinian je vertet tipi mashkullit qe dua ta kem ne krah.

 • ceerw buty

  ceerw buty

  4 ditë më parë

  O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

 • illyrian blood
  illyrian blood4 ditë më parë

  Kur bon edhe kjo Sara si vajze me parime Po edhe ky budall qe dja plas ne ftyr ato qe ja din gjithkush e njeh dmth vajzat Ofendojn pa kriter kurse meshkujt duhet me due ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

 • Dava May
  Dava May4 ditë më parë

  Antonela 🐕🐕 hum hum

 • Valentina Malaj
  Valentina Malaj4 ditë më parë

  Kur nolli tu pa ket program dhe nij se u hap dera futen fmija mren i nrroj shpejt kanal tv se per zoten me pa djemt e ri kyt. llum femnash atu pa pik karakter kam frig. se nuk nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

 • Esmerald Prendi
  Esmerald Prendi4 ditë më parë

  Po ik moj Sara se buce me patent je.. Kurse ti Antonella nuk ban kurr pjes e Shkodranes e mas i thuj kujt ma se na e digjenerove Shkodren 🤮🤮🤮🤮

 • Xhino Vlora
  Xhino Vlora4 ditë më parë

  Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

 • Albion Bajra
  Albion Bajra4 ditë më parë

  Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

 • Linda Ali
  Linda Ali4 ditë më parë

  Antonelen sduhet me thir me ne emer. Nga sot e tutje duhet me therit Mute 💩💩💩💩💩💩

 • Linda Ali
  Linda Ali4 ditë më parë

  Tamam prostitut Antonela, me at veshje ne pik nik, turp femer pa edukate. Sdi ky Riniani pse e ul veten me ket flliqsir🤮

 • Arba&Noer Vangjeli
  Arba&Noer Vangjeli4 ditë më parë

  E vetja gje qe dua mos e krahasoni kte Antonelen Saren dhe Jasminen me femrat shqiptare.

 • 『B4K』 LEADER
  『B4K』 LEADER4 ditë më parë

  Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

 • A. Cabana
  A. Cabana5 ditë më parë

  „Kaq thash une dhe e lem me kaq“ moderatore ma low skom pa hala 💀💀💀 plus shpesh e ngatrron rolin e opinionistes me t’moderatores 😶 thirreni Anen me prezantu serish pls 🤌🏼 P.s eliminoni reklamat „autentike“ humba pesh me acay one, cudi si i gjej tgjitha te perla shop I keni bo krejt kandidatet aktor💀💀💀💀 Veq Arjanin e kem real aty

 • Dark Fire
  Dark Fire5 ditë më parë

  27:45 jan knoq kameramanet tu pa breket e antoneles 🤣

 • Mimo Milano
  Mimo Milano5 ditë më parë

  O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

 • Mimo Milano
  Mimo Milano5 ditë më parë

  Antonela je personi me fake n perputhen dyfytyreshe e pa bes she dinke

 • Mimo Milano
  Mimo Milano5 ditë më parë

  Hiqja mikrofonin antoneles ms I jepni vemendje person fake .Dhe ms e ngrij zerin sje KTU diskotek apo Ku shkon tii

 • Anairda Xhebra
  Anairda Xhebra5 ditë më parë

  Oles vetem fshesa I mungon...🧹🧙

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa5 ditë më parë

  1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku5 ditë më parë

  Nese femrat shqiptare jane si kta 🤬😩un do marr ndonje kineze🤣

 • zyhrije shala
  zyhrije shala5 ditë më parë

  ka dal delja me kullot bari ne livadh

 • Ledi Sherbi
  Ledi Sherbi5 ditë më parë

  Me ne fund bën diferencimin!!! Ledianën e ulën me posht antoneles⤵️🪑 ku emisjon tashmë drejtohet nga Antonela dhe Mami vet🧻🧻🤮🤮 ata mundohen ta nxjerrin sa me mir. Arjani po humb pik👎

 • Eleni Hakarepi
  Eleni Hakarepi5 ditë më parë

  Po ketyre te 3-jave pse I cuksi ofendimi I princit dhe princi duhet te ri te degjoj ato qe e ofendoin turp produksioni qe i lejon ato te flasin ashtu ai sorrat

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  Rimani desh me puth por Antonela nuk u attore🤩

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  Brava Antonela je rregjina e perputhjes🤩❤️🇦🇱❤️🤩

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  Te vjen natyrshem nuk asht than

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  🤭🧐🤔🤔🤔🤔

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤣🤣

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  Bukur takimi Antonela asht regjine🤩❤️❤️👑👒

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  Antonella 🤩❤️👏👏

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  🤩❤️❤️👏🏅🏅🏅je kinge

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  Edhe ai tjeri si sidhet nuk interesin kujt basta paragjykime

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  Hera private nuk inerson kujt edhe ofendim

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri5 ditë më parë

  Bravo Antonella 👏👏👏🏅🏅🏅🏅🏅

 • Cunami Cunami
  Cunami Cunami5 ditë më parë

  Perjashtim nga lediana, kto te tjera duke perfshi dhe boren do betem se do rrija pa martu dhe sdo mirrja asnjeren.

 • voca Meri
  voca Meri5 ditë më parë

  Kjo Antonela tmerr 🤮

 • Butrint Fetoshi
  Butrint Fetoshi5 ditë më parë

  Arjan dhe Bora reflektoni pak se po mundohi ti mbroni me cdo kusht ato 3 laviret aty, apo olsa ju paguan per t’ma qare trapin neve.

 • John Tyler
  John Tyler5 ditë më parë

  Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite. Kush mendon si un te bej like

 • Xhaku
  Xhaku5 ditë më parë

  Kush e kapi Arian konomi qe thot.(katunaret e zones )

 • Klaudia Xhaho
  Klaudia Xhaho5 ditë më parë

  Kjo Antonela eshte zgaravine

 • John Tyler
  John Tyler5 ditë më parë

  O Bora na e shpife duke dhon mendime.Lexo reklamat dhe lej Arjanin te foli

 • anonymous 2020
  anonymous 20205 ditë më parë

  Bundrrat nga sara antonela jasmina kur zihen kot bejn kot sikur mbrojn njera tj se i preket interesi sepse fiks jan materialiste bushtra pranojeni se do ju duan me shum.po te tregoni fytyren tuaj te vertet lejini skenaret bushtra

 • Anjeza Kalaj
  Anjeza Kalaj5 ditë më parë

  Boboooo si sorrat ne kor bejn

 • Leo leo
  Leo leo5 ditë më parë

  Kurvat.E Perputhen

 • Betim Gashi
  Betim Gashi5 ditë më parë

  24:26 ?!!!

 • Mark Gjini
  Mark Gjini5 ditë më parë

  Si mund ti permendesh nje femre te kaluaren materjaliste kur ajo te thot zhikolo nje fjal tjeter asht me e pershtatshme k...

 • Ervin
  Ervin5 ditë më parë

  Kur u bën këto kuçkat të ngrenë zërin dhe të bëjn si të ofenduara, këto janë fundi i shoqërisë janë llumi 👎👎👎

 • Albanian lifestyle
  Albanian lifestyle5 ditë më parë

  Kur flet antonela per t drejtat e femres , dhe sara per materializmin . Dhe ky Riniani qe ecen sikur ka dhje n brek . Ndaloje ket mut globiiiiii.

 • Arieta Mehmedi
  Arieta Mehmedi5 ditë më parë

  Antonela dhe saraa ikni moj vajza ce na i qavet veshet .. Kur ofendoni ju so problem Kur ju ofendojn ka problem 🖕

 • Dava May
  Dava May5 ditë më parë

  Antonela 🤮🤮 Sara🤮🤮 Jasmine 🤮🤮 un kurre nuk do mendoja se ka femra kaqe te ulta ma mire Llafazane

 • Dava May
  Dava May5 ditë më parë

  O sa turp ashte ule si lope Rrace turp ti je nji femer koti mjer ai qe te merre ty Antonela 👈👎👎👎👎

 • Arjana Hysa
  Arjana Hysa5 ditë më parë

  O antonela o zhab

 • Gjergj Demaj
  Gjergj Demaj5 ditë më parë

  Mjere ai burre qe do martohet me keto lloje femrash.

 • Saida Gohan
  Saida Gohan5 ditë më parë

  Pushon Sara fillon Jasmina pushon Jasmina fillon Antonela ngelen tu e ven Princin me shpatulla mbas muri. Po bravo atij qe esht me.edukat e ka respekt per femrat

 • Mira bezera
  Mira bezera5 ditë më parë

  Riniani asht ⭐😊

 • Rukije Ljuma
  Rukije Ljuma5 ditë më parë

  A e pa zisha ,nena e antoneles qe kishte edukuar disa breza,takimin e vajzes saj qe gjasonte men 🐄 se kij imungonte edukata esht pikrisht vajza e saj pae edukat epa turp fare ,bani mir vajzes tande mlidhi plackat e dilnk jasht programit se lat nam.nan e bij.

 • Besa Serjani
  Besa Serjani5 ditë më parë

  Kjo Antonela la nam.Na e shpifi duke u fryre e duke rraf gjoksin qe si kjo ska.La nam,aq tru-shkulur eshte sa shkon ne fshat me fustan tek.maja e prapanices,madje nje moment iu duken dhe te mbathurat.S'kane piken e kultures keto laraskat,aq fryhen per te qene ne qender te vemendjes sa s'dine te bejne dallimin e veshjeve te pershtatshme per ambjente te ndryshme.Plus se ma mban dhe veten per super te zgjuar,po me cfare i duket vetja e zgjuar kesaj?kjo qe kur ka ardh vetem thote:mylle gojen se as mbylle se thote,odendon njerezit si ti doje qefi,sidomos dhe gocat aty,po kjo.me hiqet dhe si flamurtare per kauzen e femrave dhe ketej i.ka.ofenduar vete ato.keq fare.Ja keto di.Antonela.Kjo.eshte zgjuarsia?Se kemi degjuar kurre te japi nje argument inteligjent dhe te pjekur per tema te ndryshme,apo ta shofim se si artikulohet,po.keshtu shifet zgjuarsia dhe mencuria,jo duke.ngrof karrigen aty ne studio dhe mendjen per te rregulluar floket e per thene sa e bukur jam.Vetem.per tangerllik dhe pwr te ofenduar i del zeri Antoneles,dhe kete ajo e quan zgjuarsi.Po ku ka lodhje kjo.me inteligjencen e me diturine.Stukoheni mire e mire ju te grimit aty Antonelen dhe te gjitha ato laraskat aty dhe fryhen ato pastaj se jane perendeshat e bukurise.Po aman se na hapen barkun keto modele skandaloze qe promovoni.neper media.

 • Futja Kot
  Futja Kot5 ditë më parë

  Sa femer vk kjo antonela e qan rolin e viktimes

 • Xhemal Leka
  Xhemal Leka5 ditë më parë

  Bravo arjani

 • adnant pali
  adnant pali5 ditë më parë

  Kan zgjell livadin per takim taman sikur bagtia, se ashtu jan te dy!

 • Ridon Mehani
  Ridon Mehani5 ditë më parë

  Antonela njera nga Femrat me te poshtra ne perputhen

 • ARDI Live
  ARDI Live5 ditë më parë

  sa baxhella te gjitha

 • Afroditi Vrigioni
  Afroditi Vrigioni5 ditë më parë

  Antonela dhe Zara vajzat me te poshtrat duhet te largohen nga progami jan me injorate mjere ata cuna

 • Redi Sako
  Redi Sako5 ditë më parë

  Princi je flori vllai mos e rruj fabin hiç shok sinqerisht ato janë të rafinuara kshuqe mos ta ndjej hiç fabi për ato je flori çun po ta them si çun dhe un imagjino gocat

 • Redi Sako
  Redi Sako5 ditë më parë

  Antonela po ta them drejtën për tu kap kapesh kollaj ti për kte gjë "mbrojtjen e femrave" por sbon kshu Antonella se dim shum gjëra rreth teje dhe kemi prova fakte dhe spo ndjehemi por rri urte aty mos bo gjelin me gabimet e ndonjërit okkkk ul kokën aty dhe sillu mire mos bo viktimen boll me

 • orgito muhametaj
  orgito muhametaj5 ditë më parë

  Super femrat e perputhene🥰🥰😙😙😙

 • Marsjana Qokaj
  Marsjana Qokaj5 ditë më parë

  Kjo Antonela vec pellet. Po mir moj "Zoj" ti qe ben thirrje ne min e 12-te si feministe, harrove sa e ke ofendue ledjanen?! Sa rob i ndyr e i lig je. Mjer ai qe merret me ty, njer ANDI qe merret me Jasminen, e mjer te tjeret qe merren dhe me saren. Nje femer duhet t flas, repliko, por kulturen tregoje. Shife Ledjanen dhe Aristelen, deri tani nuk i kam degju nje here te pellasin si kjo tresha "A,J,S". 🤮 Vec per Followers e solli dhe mamin e vet Antonela. PERPUTHEN +40 e ban vet ajo pastaj. 😒😏🤮

 • marika bano
  marika bano6 ditë më parë

  Ndryshoni protagonistet aktoret ..Se keta te gjithe 😤😤 Jane bere te shpifur.

 • Nobody
  Nobody6 ditë më parë

  Sa e bajatshme kjo vajza re😑🙄

 • Filloreta Leta
  Filloreta Leta6 ditë më parë

  O zot ky Juli 😂

 • buggy freelove
  buggy freelove6 ditë më parë

  rop me fake se ata vksat qe kan hyr aty nuk ka ; olsa super skenar bravo; po kur na ofendojn femrat ne meshkujt pse sthemi a ke vlla ti moj . se ju beni viktimen rop fake tgjith ca jeni aty ;juli mos u shendrro dhe ti si ata aty kaq kisha 🇦🇱

 • Aleksander Zaka
  Aleksander Zaka6 ditë më parë

  W...? Hi I'll Etty

 • Xheni Vlogs
  Xheni Vlogs6 ditë më parë

  Na knaqe me ato mimika o juli😂

 • Mario Albania
  Mario Albania6 ditë më parë

  Nxirreni ket Antonela burrin jasht se nuk e durojm dot pz

 • Dion Poildi
  Dion Poildi6 ditë më parë

  Antonela nje femer shum koti karakter zero,nuk i kish nga nanes vet qe e kish nan shum te menqur dhe shum e kulturune

 • panda ytb2
  panda ytb26 ditë më parë

  Te lumt antonela hullja mutin kti princi nfytyr

 • f123 456
  f123 4566 ditë më parë

  Nncnc provokuese mjer ai qe te merr per grue me cilin do mashkull shtrihet gjyseme zhveshur e prish vetin sa e bukur qe je moj antoneela me.kto sjellje

 • Anna Anna
  Anna Anna6 ditë më parë

  Po bejne reklam qysh duhet te rrin shtrir dy te rinj,,pash zotin,,mua me shume me pelqeu,,qylymi,,Antonela ka ikur per lesh 😂😂😂🤮

 • Stela Hilliker
  Stela Hilliker6 ditë më parë

  Nuk me besohet qe ka femra te kesaij moshe me ket goje kaq te grisur dhe me kete zemer kaq te zeze o zot : po hiqni keto femra kaq te ndyra

 • Stela Hilliker
  Stela Hilliker6 ditë më parë

  Antonela u hiqka sikur eshte avokatja e te tjereve ca behet keshtu

 • Mjau Kooks
  Mjau Kooks6 ditë më parë

  Bora jo qe e ka trupin si peshk po edhe trunin.

 • Ervin Koci
  Ervin Koci6 ditë më parë

  Nga Busti e lart kapeni Rinianin Jo nga kembet 😂😂😂🤭

 • Ervin Koci
  Ervin Koci6 ditë më parë

  Po mi bora Po femrat kan Te drejt Te shajn meshkujt Jo .

 • Ervin Koci
  Ervin Koci6 ditë më parë

  Mo femra Te degjeneruara qe jeni ju ske ku I gjen . Te isha une aty ne studjo dhe Te me pergjigjeni mu ashtu Se ju a rregulloja une . Baxhella nga ato 2 mij lekshet .

 • artan marku
  artan marku6 ditë më parë

  lum burrat qe do tju marrin juve se jo vetem nenen po dhe baben do tja u beni

Faqja Tjeter