Sa shume te reja nga Iliri & Gilberta ne 'Abc e pasdites'. Festa private ne Permet dhe jeta ne Itali

Komente

 • Resmie Iladisi
  Resmie Iladisi11 orë më parë

  Gilberto intelligente ter kohes giligicet dhe qesh .

 • Loreta MUÇAJ
  Loreta MUÇAJ20 orë më parë

  Te jane zene veshet me dyll o ilir qe ja duron kakarisjen

 • Shqipe Ramaj
  Shqipe RamajDitë më parë

  Cifti I mir

 • Xhina Memushaj
  Xhina Memushaj2 ditë më parë

  Iliri dhe Gilberta eshte nje cift i bukur dhe me kulture ju uroj te plakeni bashke

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Zemer poso poli sagapo dhe do sikoni isimban olo afto

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Zemer gjumi me ka pelqyer shume dhe fliA shume nuk edi po eshte emire kjo

 • Bes Bau
  Bes Bau2 ditë më parë

  Ma Femer te flliqur dhe pa fije bukurie si kjo Gilberta, rralle se mundesh me gjet.. A meret kjo Femer per Grua??? Ma mire kurre mos me u martua, se te marish nje Femer si Gilberta.. Iliri esht ok. Po me Gilberten ka gabuar shum!!!

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Zemr ime ti po fle tani do. Isha me eqete te shia te flie iqete dhe i lumtur kjo gje me gezon

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Se di a me kupton tani

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Si mund ta kuptoj qe sishte zoi pa dri ten es yve te mi

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Sikur jetoje nendonje vend tjeter sikur do dilje ne rruge te shinin syte emi

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Zemer si mund te jetoj nje njeri kur puet per te dashurin dhe motra ime me tha ka vdekur qe ate caste du te ishia me ty

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Saelumtur do isha te degjoj mekenge te lumtura te jesh shume shuume i lumtur

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Korona grama izoimu pag gjume dhe shume pune ponao

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Kardhiamu ne du zjarre jame endjej trupin tim te lerosur poli dhe do bej ndonje cmendi

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Nuk edi them vetes jam treli nuke edi zemer

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Gjushja idha gurit te keqen zoti uca idha drurit utha njeriu ishkrete iduroj te gjitha

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Gjushi im ithoshte nje shoku jeta eshte vper

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  A ma thuaj sa mund te duroj nje njeri

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Apo angjima qe eka nje njeri mu lipis poli bej ipomoni

 • Elinda Zikaj
  Elinda Zikaj2 ditë më parë

  Sa me mungon dashuria ime qe vjet ne pune isha si ne magji te mbullesh sute dhe per nje kohe te gjate te ndjesh lumturi

 • Lekë Dukagjini
  Lekë Dukagjini2 ditë më parë

  me ta shpif kjo Gilberta tu qesh me zor

 • Monika Hoxhaj
  Monika Hoxhaj2 ditë më parë

  Te dy yje 🙏🙏❤❤🤗🤗

 • marieta marieta
  marieta marieta3 ditë më parë

  Bobo akoma se ka lene kjo Gilberta kete te qeshuren kot me se koti .. sa debile..

 • Emine Sylaj
  Emine Sylaj3 ditë më parë

  Jeni shummm te mir te drejt po Gilberta shumm po qeshet ndalu pak mos e prish

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.3 ditë më parë

  Ramazzoti

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.3 ditë më parë

  Eros Eamazzoti asht super

 • Bruna N
  Bruna N3 ditë më parë

  Te mir Do Jen budalleni Po Te mos e vlersojne lidhjen qe Kane

 • Fabiana Sula
  Fabiana Sula3 ditë më parë

  Gilberta je shum e mir mos u vish me kaq te shkurtra

 • Hysnije Duriqi
  Hysnije Duriqi3 ditë më parë

  Sa te bukur jan dyt ⭐⭐🙏

 • Silva Mekshi
  Silva Mekshi3 ditë më parë

  Vetem ne shpr ndothe te quajn plak ne moshen 40 vjece🙉 ne europ ateher e fillojn jeten.

 • Elivera Pulti
  Elivera Pulti3 ditë më parë

  zoti ju bekoft

 • VALENTINA PRiFTI
  VALENTINA PRiFTI3 ditë më parë

  Aman o Gilberts po boll me këtë të kakarisur në çdo fjalë. Po nuk je 15 vjeç o grua. Në moshën tënde po martojnë femijet. Ngelë ki ki e ka ka ka Hahahahahaha. Qofshi të lumtur . Paci jete e shëndet. "Hahahahaha boll me Giberte"

 • Silva Mekshi

  Silva Mekshi

  3 ditë më parë

  Pse plak eshte 40 vjece, vetem ne shpr te quajn plak kur je 40 vjece🙉jeni mesuar ne shpr te martohen gocat 18 vjece, ne europ martohen 30 e lart. Jeni nje cifte shum simpatik💑

 • Delina Lukaj
  Delina Lukaj4 ditë më parë

  Keni kumbinu shkelgjyshem ne te folur edhe ne trup yll zoti ju rujt

 • Lea Lela
  Lea Lela4 ditë më parë

  Urime jeni te pelqyeshem

 • Ylvije Malaj
  Ylvije Malaj4 ditë më parë

  Mos e tepro me te qeshuren shuuuum e pavend Me e kontrolluar rriti vlerat vetes se nuk je ADOLESHENTE Cdo gje e tepruar te acaron ! Mos e nis gabim lidhjen se jo larg do behesh e pa duruar Konsideroi serjozisht keshillat

 • sabrina fortini
  sabrina fortini4 ditë më parë

  Nuk e di Po qe ne fillim ju kam pare si cift .Qofshit Te lumtur perhere .Gilberta eshte me fat qe ka ne krah nje permetar .

 • Banush Hashani
  Banush Hashani4 ditë më parë

  ALLAHU ju ruajt sa te mir jeni se bashku,ju pafshim keshtu gjithmon IshALLAH 🙏🙏🙏🙏

 • Inna Tachi
  Inna Tachi4 ditë më parë

  Nuk ke kembe per t'i nxjerre ashtu moj vajze, si trungje. Luaj moshen qe ke.

 • Krisanthi Kaisari

  Krisanthi Kaisari

  Ditë më parë

  @Inna Tachi po ka lidhia i ka te drejt te bukura, ka mendia ka trupi i ka te gjitha, mire eshte te mos mbajme ne goje se jane vajzat tona shqiptare, te krijoje jeten dhe te lumturohengjithmon u duam te miren se jane te gjitha vajzat tona te bukra e te mira.

 • Krisanthi Kaisari

  Krisanthi Kaisari

  4 ditë më parë

  Dashuria vajze e mire nuk ka moshe edhe ne pleqeri jo ne moshe qe jane ata te dy qe eshte koha ne e bukur e jetes, te pjekur dhe pa gabime kur nuk eshte vone, te rrojne dhe ta gezoje jeten sic po e gezojme.

 • Lindita Pjetri
  Lindita Pjetri4 ditë më parë

  Ilori kur llafos jeni i MREKULLUESHEM e ben Gilbertente te doje edge me Shume Respect per ju uroji gjithe te mirat

 • Lindita Pjetri
  Lindita Pjetri4 ditë më parë

  Sapo filloji programi ne Perputhen +40 me keni pelqyer si gjithmone jeni Mrekulli Njerez Suksese gjithmone me nje femije sa me shpejt ju Pergezoji

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai4 ditë më parë

  Nga gjithë emisjoni përputhje ky është çifti më i sinqert dhe pa mashtrime Bravo

 • Dita Rexhaj
  Dita Rexhaj4 ditë më parë

  Nje verejtje per Gilberten mos qesh palidhje edhe kur nuk asht per te qeshur sepse po del.shum.keq.Bonu ma serioze tjerat jeni shum.te mir te dyt .

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai4 ditë më parë

  Çifti më i mir bravo ju qoft

 • zare Kaci
  zare Kaci4 ditë më parë

  Shkoni shumë si cift ishalla me në bebi

 • Terezina Binaku
  Terezina Binaku4 ditë më parë

  Bravo

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj4 ditë më parë

  Gilberta te lutem mos qesh aq shum sepse dhe. Qeshja ka vendin dhe lezetin e vet

 • Zonja nga Tirana 123
  Zonja nga Tirana 1234 ditë më parë

  Gilberta i paska nzjerr shalet si vajz 15 vjece 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ntrip Shqip mix
  Ntrip Shqip mix5 ditë më parë

  Ose kshu floket ky plaku

 • Aida Pesa
  Aida Pesa5 ditë më parë

  Jeni super te dy 🤗🤗u plakshit bashke ishalla 🤲

 • Miranda Cerova
  Miranda Cerova5 ditë më parë

  Jeni me imire , njeri se tjetri , dy yje💥💥

 • My Love
  My Love5 ditë më parë

  Sa te mire dhe sa te thjesht 😍😍

 • S C
  S C5 ditë më parë

  Mbaroi duke u perkedhelur dhe me hijen e vete perkedhelet. Iliri djal i mire po i italianizuar dhe kur flet sikur flet italisht... kane nga 20e kusur vjet ne itali dhe flasin shqip perfekt

 • Casa De papel
  Casa De papel5 ditë më parë

  Sa njeri i mir iliri

 • Have Berisha
  Have Berisha5 ditë më parë

  Goblerta qesh veq sa meba zhurem Shum Falls

 • Raimonda Proko
  Raimonda Proko5 ditë më parë

  Jete te lumtur bashke

 • Fation.Kuqari Official
  Fation.Kuqari Official5 ditë më parë

  iliri pas 1 muaji do jet komplet tuallcc 😊Gilberta eshte nga ato gra qe nuk ngopet me. seks 😋

 • marita sadiku
  marita sadiku5 ditë më parë

  Ilir si permetare qe jam dhe qe njoh gjithe familjen tende te uroj lumturi te pafundme me Gilberten.Jeni cift shume simpatik.Besoj se ke gjetur gjysmen tende.Urime.

 • Marie Merkuri
  Marie Merkuri5 ditë më parë

  ⭐⭐⭐⭐🔥🔥🔥🔥🌷🌷🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍

 • Kei Kei
  Kei Kei5 ditë më parë

  Gilberta eshte me e sinqerte .

 • daniel kapaj
  daniel kapaj5 ditë më parë

  futun te burat kerkojn te qin edhe kurvat per burr shikoni cfar jete keta dalin ne tev jutube e behen me lek nga lajket futunj o shqipetar ne jutube nxirrni karin edhe lek ju jep interneti ja keta qe te mbaruar jan ne jet e del edhe ky per te ber emisjon qe un edhe ju shqipetar ta shikoni o te shkruani si mua ha hi hu khhhhhh

 • Roza Mersala
  Roza Mersala5 ditë më parë

  Si drita te rroni e te gezoni

 • Nikoleta Vidhi
  Nikoleta Vidhi5 ditë më parë

  Ju kam ndjekur gjithmone te lumtur jeni shum te mire

 • enisa lezo
  enisa lezo5 ditë më parë

  Sa te lezetshem si cift🙂

 • Nurten Se
  Nurten Se5 ditë më parë

  Vetem se Gilberta me kto mini fundat disi nuk e ka kohen per to ..Gilberta nuk je 16 .17 vjeqe por je 40+ shif Iliri sa bukur eshte veshur edhe ti te ishe veshur me nje fund pak me te gjate ose ose pantollona nje bluze besoj se do te dukeshe me zonje sepse jeni ne nje emision e jo ne plazhe

 • Nurten Se

  Nurten Se

  3 ditë më parë

  @rosa Imed Po Rosa nese Gilberta te ishte martuar ne moshen time edhe ajo do te ishte gjyshe sod 👌🤣🤣🤣por secili e ka stilin e vet te jeteses 👌sidoqofte te pershendes❤🤗

 • rosa Imed

  rosa Imed

  3 ditë më parë

  @Nurten Se Epo ajo seshte gjyshe moj zonje eshte ne moshen e saj ,,,sa gjykim i shkurter ,,ajo seshte e moshuar te besh krahasim me mbesat e niperit .

 • Nurten Se

  Nurten Se

  3 ditë më parë

  @rosa Imed ka moj Rosa ka lidhje mosha si ska .Do te vishem une me mini funda se bashku me mbesen time po sipas teje ska lidhje jo se mendja nuk plaket kurre

 • rosa Imed

  rosa Imed

  4 ditë më parë

  Njeriu vishet Edhe si ndihet ne shpirt ,,,paragjykime shqiptaresh ,, po' Ca lidhje ka mosha se ngelet tek ky faktor ,,njeriu do sillet do bej si ndihet ne shpirt

 • Vezire Dema

  Vezire Dema

  5 ditë më parë

  Mesazhi me real qe eshte shkruar,respekt per ju! Ajo prezanton veten me ate veshje! Bravo Iliri ka lezet me veshjen dhe prezencen e ti! Veshja eshte prezantimi I pare !

 • Nurten Se
  Nurten Se5 ditë më parë

  O Zot silur keni lindur per njeri tjetrin 👌💙❤

 • Diana Zelia
  Diana Zelia5 ditë më parë

  Bravoo ilir je shumm i zgjuar dhe i edukuar dhe gilberta e mir por me atë të qeshurën ma cpif ju uroj të jeni gjith jetën bashkë

 • PIRO PIRO
  PIRO PIRO5 ditë më parë

  Çift ideal.

 • Halime Gashi
  Halime Gashi6 ditë më parë

  met vertet jeni simpatik u befshit familhe e madhe me do femi ashtu si ju qe jeni te buzqeshur

 • Halime Gashi
  Halime Gashi6 ditë më parë

  shum tmir jeni te dyt pershtateni kalofshi ter jeten keshtu te buzqeshur e meritoni

 • Veriana Bushati
  Veriana Bushati6 ditë më parë

  Ju shkoft jeta veç me dashuri 🤲🤲🤲

 • Valentina Lala
  Valentina Lala6 ditë më parë

  Gilberta shum nje vajze e edukuar dhe ka marr djalin me te mir ne perputhen.

 • Valentina Lala
  Valentina Lala6 ditë më parë

  🥰🤩💗💗

 • Nexhi Shini
  Nexhi Shini6 ditë më parë

  Që në fillim kur ju pash kam thon se këta të dy ishin për njëri tjetëri bravo

 • Nexhi Shini
  Nexhi Shini6 ditë më parë

  E ëmbël ju shkoft jeta me humor të ëmël si çësht vet gilberta e qeshur e lumtur bravo jet dhe dashuri të pa shtershme

 • Deshira Ruka
  Deshira Ruka6 ditë më parë

  Ju lumtë ,,, vendim i duhur,,, shkoni shume,,,

 • lili demollari
  lili demollari6 ditë më parë

  Te dy shume solar

 • Blerina Ndoka
  Blerina Ndoka6 ditë më parë

  Marshalla sa te mire duken bashk Ishalla martoheni trashrgoheni bashk❤️❤️ Njerzit nga permeti jan shum njerz te mire Kam vjerren dhe mezi pres ta vizitoj si vend kur te vete shqiperi

 • Stefania Stefania
  Stefania Stefania6 ditë më parë

  Sa illogjikshem esht iliri po dhe gliberta esht emir shum ❤❤☀️☀️urime

 • Champions League
  Champions League6 ditë më parë

  GULBERTA JE PROFE ,MASHALLA PER VESHJEN TENDE.

 • Kristina Rudi

  Kristina Rudi

  3 ditë më parë

  Sidomos ne kete studjo shkelqen veshja e saj nje yll i bukur o zot sa e bukur me hiku menja

 • Mimoza Imami
  Mimoza Imami6 ditë më parë

  Jeni nje cift simpatik. Ju uroj me nje bebush se shpejti.

 • Elifara Havalja
  Elifara Havalja6 ditë më parë

  Sa te mire jan

 • mplerta xusai
  mplerta xusai6 ditë më parë

  Jeni cifti me perfekt

 • Diana Estrefi
  Diana Estrefi6 ditë më parë

  Nuk u lodh tu qesh kjo si e marre.copa mishit.aman o abc mosnaenxirrni me kete seeshte e shpifur

 • Eglantina Aga
  Eglantina Aga6 ditë më parë

  Gilberta je shume e mire po qesh si pa lidhje sikur me qen falco

 • Omi Omi
  Omi Omi6 ditë më parë

  Jashtzakonisht bukur Telashet jane bashkeudhetare te jetes por me Gilberten nuk ke per ti ndjere Ajo eshte shume pozitive ( le te kuptohet) Gilberta ka qene shansi dhe zgjedhja me e mire me beso Respekt per te dy👏👏👏 U plakshi bashke si thone shqiptaret❤️❤️

 • Katia Frashri
  Katia Frashri6 ditë më parë

  Jeni cifti me i mire dhe me i bukur,jeni cifti me simpatik.Qofshi gjithmon keshtu.Jeni cift model.Tani me nje trashegimtar💏❤👄💋💞💕💖💗

 • Viktore Hoxha
  Viktore Hoxha6 ditë më parë

  Jeni shum cift i bukur ishalla u plakshi bashk

 • Klara Sevo
  Klara Sevo6 ditë më parë

  Shkoni shume urime

 • Meri Dumani
  Meri Dumani6 ditë më parë

  Ju uroj lumturi .

 • Lola Guri
  Lola Guri6 ditë më parë

  Qofshi jet gjat e te lumtur gjith jeten tuaj paqi bekimin e zotit ❤️🌟

 • eleni agari
  eleni agari6 ditë më parë

  Jeni nje cift i mrekillushem te trashegoheni jet te lumtur

 • Davida Doci
  Davida Doci6 ditë më parë

  Qofshi te lumtur🌟🌟

 • nikoleta allkanjari
  nikoleta allkanjari6 ditë më parë

  Jete te lumtur!

 • Ana Rama
  Ana Rama6 ditë më parë

  Ju uroje jete te lumtur bashke

 • Kunrije Hasani
  Kunrije Hasani6 ditë më parë

  Keni shum te mir te dy❤️😘

 • Habib Dalipi
  Habib Dalipi6 ditë më parë

  Jeni shum te mir qofshi gjithmon te lumtur

 • lexo me kujdes
  lexo me kujdes6 ditë më parë

  Kush duron fiton mire u shkofte jeta gjithmone bashke

 • Flora Bekteshi
  Flora Bekteshi6 ditë më parë

  Gilberta dhe iliri ju uroj vec te mira ne jet 😘😘❤❤

 • Frange Kola
  Frange Kola6 ditë më parë

  Jetofshi 100 vite bashke jeni te dy yje 🌼🌸

Faqja Tjeter