Rikthehet Vali Corleone, e vërteta e arrestimit, makina e re dhe jeta plot luks!

Website: www.televizioni7.com
Facebook: televizioni7
Instagram: televizioni7

Komente

 • E di Eddi
  E di Eddi10 orë më parë

  What issssss it well my friends this is Mercedes Lamborghini panowagon with blinker fluids all the way around specially ordered from dubai the me lekure zhapiku prej down under Australia 🤣

 • LSPubgM1 LSPubgM1
  LSPubgM1 LSPubgM111 orë më parë

  Qikjo 06 666 kodi i dexhallit eshte allah runa

 • 0711 G4sh_1
  0711 G4sh_115 orë më parë

  Qysh ja fut 1001 ps nuk ka o karuc

 • Anxhela Aliu
  Anxhela Aliu17 orë më parë

  Mafia ka kriju covidin hajde pall hajde😂😂 ca lidhje ka se fillon emri virusit me "c" dhe emri i atyre mafjosve me "c" psh me "c" fillon dhe Croazia nese flasim ne gjuhen italisht e ca kjo mafja qe fillon me "c" ka kriju virusin qe fillon me ''c'' dhe e ka kriju ne croazia qe fillon me "c" 🤣🤣 tallim lesht me ty o budall Shko mso me fol se sdi akoma krokodilit i thu krrokodaill 😂😂😂

 • Chicago Rolls
  Chicago RollsDitë më parë

  🇦🇱 Haaahaaa 🇽🇰 Valentino Sei Grande 🇮🇹👍🌏✌

 • Juri Bojka
  Juri BojkaDitë më parë

  Mafia eshte ms-13 ose stret 18 ka shume tjera cosa nostra familja e vogel eshte ne krahasim me msssss

 • Juri Bojka
  Juri BojkaDitë më parë

  Na cliro nga ??Serbia... por ketu te humbin me seconda

 • Juri Bojka
  Juri BojkaDitë më parë

  Shume ka njerz te pasur ne bote por me zemer te madhe bamirsa sod te gjithe e kan jeten e vet hajde ne lugin presheves nese je i fort

 • Darlin
  DarlinDitë më parë

  Vjen me fol per makinen e re 😂😂 ku kena perfundu 🙈🙊🙉

 • Ergita Behra
  Ergita Behra2 ditë më parë

  Ky me vertet eshte i qmendur duhet me qu ne psikiatri

 • shy_wolf 01
  shy_wolf 012 ditë më parë

  Mos rrej shume se na lodhe

 • Φιλιππος Γκινος
  Φιλιππος Γκινος2 ditë më parë

  Ore sa vari karin….se ka daluar drogen ku?

 • Rogue Boy
  Rogue Boy2 ditë më parë

  Ka njerz me dhëmbje shpine dhe ka njerz që përdorin: 🍀🌀💨💭. S'ka me mend!!!!!

 • SOKOLOF
  SOKOLOF2 ditë më parë

  DUHET GJETUR AI QE JA SHET MALLIN KETIJ ME ROP SHPIE

 • Rihan Ziberi
  Rihan Ziberi2 ditë më parë

  Ncnc

 • Eri Eri
  Eri Eri2 ditë më parë

  Dmth uzin e kish per te vrar miza dhe kokainen e ka per macen hajde muhabet hajde

 • Maria Conte
  Maria Conte3 ditë më parë

  Bravissimo vali sei nr uno .lascia stare i altri che comentano male .perché anno invidia .che sei ricco .un abbraccio da Napoli .sei grande

 • Zima Nzr
  Zima Nzr3 ditë më parë

  skuzaaaa salute

 • MAKU
  MAKU3 ditë më parë

  Pasi pash kte video e lash mallin.

 • Apoca Lisse
  Apoca Lisse4 ditë më parë

  Ky eshte vertet kari lales.

 • MemePro HD
  MemePro HD4 ditë më parë

  ku e ble mallin ky more

 • Master
  Master4 ditë më parë

  Jashte Orbite. I mbytur me koka.

 • niddg viiut
  niddg viiut5 ditë më parë

  4:33 per kto jon trotineta😂❤

 • Afrim Mysliu
  Afrim Mysliu5 ditë më parë

  Lekur kokodrail

 • sokin jon
  sokin jon5 ditë më parë

  Kokaine per macen mafiozeee corleone 🤣🤣

 • Oliver Arkoceviq
  Oliver Arkoceviq5 ditë më parë

  50 mi euro per zinxhir e diamande plus garderopen 5 mi euro ne tota 75 mi euro 😜😜😜😜,50 +5 bajn 55 e jo 75😜😜😜😜

 • giovanni palalaj
  giovanni palalaj6 ditë më parë

  Ky ka ik per lesh..

 • niddg viiut

  niddg viiut

  5 ditë më parë

  jetojn at vend e marrin frym aty ku ti je 🙃 prap ks legan el culo qifit tan se jan msu qahty zoti rujt njerz emir ks e qiftit tan perfundoft ashty qysh ika hije nje psikopati 🥱 🇺🇸

 • Mafia 0007
  Mafia 00076 ditë më parë

  Kingi i elementeve 😂😂😂

 • Enton Mazhiqi
  Enton Mazhiqi6 ditë më parë

  50k+5k=75k hahahaha 😂

 • sokin jon

  sokin jon

  5 ditë më parë

  Ku e di nje miz mu sillke se di e nxora uzin jon kan nja tri shoqe u zverdhen pak edhe i thash skuza jeni ardh king hous holld

 • Almir Voca
  Almir Voca6 ditë më parë

  Pe bon vali sikur mekan airoplan

 • Loco
  Loco6 ditë më parë

  Ky brabus ika disa elemente skuza karriket ika lekur krokodajlli thank you skuza

 • Top Chanel
  Top Chanel6 ditë më parë

  Ani budall ani 1.1mil

 • Erton the best
  Erton the best6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂🤝

 • Erton the best
  Erton the best6 ditë më parë

  Pernime ti vali ma gerdit pasurin e kerret e te gjitha tmirat materiale. Spo du mej pas ,ma mir fukara qishtu po rri🤔😒

 • Leo Uk
  Leo Uk6 ditë më parë

  Te paq shpirti ramet, po lopa Qe te koke! E tani ankohen shqipet spo na lshojn vizat!

 • PUPG ALBANIA
  PUPG ALBANIA6 ditë më parë

  Ik o mashtrus😂😂😂

 • Gang Gang
  Gang Gang7 ditë më parë

  Ky është shumë inteligjent! Ky duhet te jete nje agjent inteligjent te nje shteti dhe vepron ne KS dhe Shqipëri. Ne këtu " intervista " ky i raporton inteligjencën e mbledhur me këto " budallallëqe " te ti . Me ketë veprim edhe i shmanget takimeve. Nga ku i merr paratë qoftë se eshte i " luajtur"?? Apo edhe diçka tjetër mund te jete

 • The Predator
  The Predator7 ditë më parë

  13:36 sdon me hi ma fellt se nuk din as vet sa qa po fol 😂😂

 • The Predator

  The Predator

  6 ditë më parë

  @bilishu aliss me fal qa lidhje ka ajo qe sa po the me ata qe thash un

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  6 ditë më parë

  Skuza, King Valentino Corleone ta blen krejt qeverin nese Don.

 • doire aintu
  doire aintu7 ditë më parë

  Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂

 • Buzzy Gaming
  Buzzy Gaming7 ditë më parë

  Lale , sa e hap thesin ky 😂😂

 • Jr RJ
  Jr RJ7 ditë më parë

  Veq u futa me lan koment qety Pash familen njerz tregoni qysh kan ftyr qeto tv ks me ftu emsion kesi njeri pa kur far shkolle dije ose plani ju dhjevsha mu emsione bahsk me ket psikopatin dy fjal italisht corleone meglio chiama colgione Shko myti dikun i pa vler pare politikanave ike keto neper tipa si ti qeshtu kan fshe pasurin e ks ata mjer ata njerz qe jetojn at vend e marrin frym aty ku ti je 🙃 prap ks legan el culo qifit tan se jan msu qahty zoti rujt njerz emir ks e qiftit tan perfundoft ashty qysh ika hije nje psikopati 🥱 🇺🇸

 • Xxxperson Xxxperson
  Xxxperson Xxxperson7 ditë më parë

  Veq ata droge e kom pas per macen time

 • doire aintu

  doire aintu

  7 ditë më parë

  Vali paska mesu me fol omggggg

 • Xxxperson Xxxperson
  Xxxperson Xxxperson7 ditë më parë

  Ku e di nje miz mu sillke se di e nxora uzin jon kan nja tri shoqe u zverdhen pak edhe i thash skuza jeni ardh king hous holld

 • Xxxperson Xxxperson
  Xxxperson Xxxperson7 ditë më parë

  Mbrenda esht lekir crocodile😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Xxxperson Xxxperson
  Xxxperson Xxxperson7 ditë më parë

  Lekur crocodile

 • Bledi Muca
  Bledi Muca7 ditë më parë

  300 mije euro e ke o frate jo 1 miljon

 • Bledi Muca
  Bledi Muca7 ditë më parë

  O Lali ke dhe një 0 para 6_ave

 • mmpj twod
  mmpj twod8 ditë më parë

  Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂

 • Endrit Gurra
  Endrit Gurra8 ditë më parë

  Nashta si njeri nuk eshte i keq por ne anen tjeter ky eshte per me tu dhimt si njeri gjynah. Keto kerre po vijn prej emirateve jan te bone ndeshje atje po i bijn po i ndreqin e po i shesin😂po gjithsesi kerr i fort

 • Artomela Gjoni
  Artomela Gjoni8 ditë më parë

  Krokodaill

 • bilinas mini
  bilinas mini8 ditë më parë

  E kem shtru asfalltin e ri, se i vjetri na shkojke ne nerva😂😂😂😂

 • mmpj twod

  mmpj twod

  8 ditë më parë

  Kjo makina kjo targa nga e kan derguar ufot 🇦🇱🇦🇱

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa9 ditë më parë

  E kem shtru asfalltin e ri, se i vjetri na shkojke ne nerva😂😂😂😂

 • Mirsad Kullashi
  Mirsad Kullashi9 ditë më parë

  Kur dola 8-7 qent u desht mi rahatu thank you huhuhu lot lot 😂 Danger ☢☣ Legjend ++++++

 • Kc Pro
  Kc Pro9 ditë më parë

  Legjend je Vali hahaha

 • Servet Baftjari
  Servet Baftjari9 ditë më parë

  Ky asht metëvërtet king. Po Lun koçe me krejt mediumet . Neve na duket budall por na krejt po e simpatizojm kur fol. Punët ika si Z O T R I. dhe ZOTIN eh respekton shum. Besimtar në ZOT 100%.

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  9 ditë më parë

  Ta honksha at sy

 • Hi Hey
  Hi Hey9 ditë më parë

  1.1mio?? Oooo karin ma hangsh une punoj vet te brabus bottrop e ky kerr kushton 380.000 hajd leja atu extra 450.000

 • nai egw eimai !!!
  nai egw eimai !!!9 ditë më parë

  Vali paska mesu me fol omggggg

 • cuore nerazzurro
  cuore nerazzurro9 ditë më parë

  An albanian pretending to be italian...

 • Ladina Johnson
  Ladina Johnson9 ditë më parë

  get him help....

 • Ladina Johnson
  Ladina Johnson9 ditë më parë

  CORONA GOT TRANSMITTED TO MILAN BECAUSE OF FASHION WEEK NOT BECOZ OF... WHATEVER IT IS THAT HE SAID LOL

 • Ladina Johnson

  Ladina Johnson

  9 ditë më parë

  GET HIM HELP

 • Mateo Mezini
  Mateo Mezini10 ditë më parë

  Vid vid vid 🕊🕊🕊🕊

 • Lent Legenda
  Lent Legenda10 ditë më parë

  ju e keshni veq ky babika e ka kerrin 1 miljon euro 😜

 • Kuksian Kuks
  Kuksian Kuks10 ditë më parë

  Ore okj asht budall po leket ka i mer ky qe blen ket dhe shpin e sene thera a di gjo kush leket ka i mer se sti fal kush

 • About Football
  About Football10 ditë më parë

  Kqyrja laminatin 5€ metri katror

 • Reis Crybsi
  Reis Crybsi10 ditë më parë

  Prralla

 • Toni Shehu
  Toni Shehu10 ditë më parë

  Kjo makina kjo targa nga e kan derguar ufot 🇦🇱🇦🇱

 • Arber Haliti
  Arber Haliti10 ditë më parë

  Baba osht corleone e kam idoll i madh je vlla

 • rreper shqiptar
  rreper shqiptar10 ditë më parë

  Falenderoj Allahun qe ment i kam nven

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos10 ditë më parë

  Po nuk keni turp qe jepni intervist me kte lugat oj Kosov ..kaq rehat jeni ? .mashalla ......👎👎👎

 • Blenffi YT
  Blenffi YT10 ditë më parë

  Ta honksha at sy

 • Amoo King
  Amoo King10 ditë më parë

  Eh lesh kari be Hahahahaha

 • Ildi Breezy
  Ildi Breezy11 ditë më parë

  “If you broke and clownin' a millionaire, the joke is on you” - J. Cole

 • Edge tiling

  Edge tiling

  10 ditë më parë

  Not with us.

 • alban
  alban11 ditë më parë

  Pse i japin hapsire ketyre pederav Kobres e Valit, qe i nukun vetllat e i qelin gjyksat me zingjir pfff

 • Dhimitri Nexha
  Dhimitri Nexha11 ditë më parë

  yea elementet e globit me te rrezikshme ne planet,salut for kingun krokodaill👑🌍🔥

 • aurora rakipi
  aurora rakipi11 ditë më parë

  Cmban kjo bote pupupu ,ky eshte komplet i semure psiqik

 • Supreme Style
  Supreme Style11 ditë më parë

  Accesories tha i kom rreth 50 mij tha garderob tha normal ka shpija ntrenerka rreth 5000€ total tha 75mij hec e mos ja qi ropt me kup si thi

 • Kevin Mevin
  Kevin Mevin11 ditë më parë

  Astakfirulah Allahu na falj gjynahet dhe na udhzon se punt keq ikena valah 🥺

 • Ferdi ferdi
  Ferdi ferdi11 ditë më parë

  Qytet tjeter I kines japane🤔🤔 A ty kina......

 • Ferdi ferdi
  Ferdi ferdi11 ditë më parë

  Shum I varfen je permrena o bish

 • Naser Maksuti
  Naser Maksuti11 ditë më parë

  Me rendsi paske trefaz edhe monofaz. I pash shtekerat😁😁

 • Hhh Nnn
  Hhh Nnn11 ditë më parë

  What you do for living ?

 • Gent Iliri
  Gent Iliri11 ditë më parë

  king vali 👑

 • tyuhf sdftvhu
  tyuhf sdftvhu11 ditë më parë

  At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.

 • Albin Thaqi
  Albin Thaqi11 ditë më parë

  pasha familen legend o

 • Jona Aliu
  Jona Aliu11 ditë më parë

  666 numrat ma te rrezikshem ne glob 😂😂

 • Esmeralda Sykja
  Esmeralda Sykja11 ditë më parë

  Si u bo i pasun ky .... ka i vin patet ..

 • Dionis Kurti
  Dionis Kurti11 ditë më parë

  ore lejeni ket kokloqen se ky ska qene, seshte e sdo te jete mire po ajo perla qe prezanton ne fillim si e ka emrin?

 • Veron Stafai

  Veron Stafai

  9 ditë më parë

  Festa qoqaj

 • gioyu comi
  gioyu comi11 ditë më parë

  Cka um qudit ky njeri kur merre pare, E gjujta me uzi mizen😂

 • Kuksian Kuks

  Kuksian Kuks

  10 ditë më parë

  Ore paret pra ka i mer kjo me cudit meken budalla ske pare

 • Driton Memeti
  Driton Memeti12 ditë më parë

  Kingdom old house 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🐄🐃🐂🐂

 • ALEKSANDER 7
  ALEKSANDER 712 ditë më parë

  Hahahahha ky mduket se tall rakun me mediat se ska mundsi per zotin. komedi e gjalll 😂😂😂😂.

 • Lara Laurel flower
  Lara Laurel flower12 ditë më parë

  Ky bën kshu apo esht vet ? Kjo esht pytja ...

 • Steffi A
  Steffi A12 ditë më parë

  😂😂😂😂 lopa qe koke

 • gioyu comi

  gioyu comi

  11 ditë më parë

  Ky eshte viq se emri I fillon me v

 • Ela Bardha
  Ela Bardha12 ditë më parë

  Ta paska lshu botoci i buzve ket her ma dobet i paske hyhyhy

 • SnEaX Niki
  SnEaX Niki12 ditë më parë

  Gjinja buk spo kan me hanger a ky felmat me guma 35 mi evro

 • The Infinite Tryhard
  The Infinite Tryhard12 ditë më parë

  Per ari dimond 50,000 dhe trenerkat dhe patikat tej ne 5,000 total 75

 • Fixxie Hartmann
  Fixxie Hartmann12 ditë më parë

  Nr 666.. numri i bishes. Shejtanit. A ka pun me ty val? Po kembet e baphometit per bothe tpaskan dal 🤣

 • stefany winston
  stefany winston12 ditë më parë

  T7 ta pshursha kete program palidhje

 • Lksk Jssjue
  Lksk Jssjue12 ditë më parë

  Ky qeka nona 😂😂i cmen adrenalin hahahaahhaahhahah hip hip hip

 • gaming shqip
  gaming shqip12 ditë më parë

  Kejt korrlleoni po u lidhke

 • Mario Alla
  Mario Alla12 ditë më parë

  Ky është sheytan e informon iblisi ket

Faqja Tjeter