Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Komente

 • Nicos Shala
  Nicos ShalaOrë më parë

  Perfect song 👌 🇲🇽🇲🇽🇲🇽

 • Lucian Alexandru
  Lucian Alexandru18 orë më parë

  So beautiful this song

 • Shpresa
  Shpresa21 orë më parë

  OMG this song is so underrated, it needs way more views, waiting to see them growing. Arilena is one of the most talented artists of Albania, you go girl!

 • mllop aeet
  mllop aeet21 orë më parë

  Kjo esht kenge internazionale ❤️🇦🇱 refreni osht t qisha amerikant ,super bashkpunim

 • flora kamberaj
  flora kamberajDitë më parë

  Amazing song. Both of you are superstars. Congratulations.

 • Visa
  VisaDitë më parë

  Nje keng e mrekullueshme e nje cilsie te rralle. Brravo Arilena dhe Noizy na kenaqet veshet dhe shpirtin.

 • labi d
  labi dDitë më parë

  Kjo e paska zerin e mire

 • Nardi Lame
  Nardi LameDitë më parë

  Super...një bravo të madhe

 • Filip Gajtani
  Filip Gajtani2 ditë më parë

  Super e bukur, dryshe nga tjerat. bravo×2!!

 • Cassie
  Cassie2 ditë më parë

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Maria Titi
  Maria Titi2 ditë më parë

  😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

 • bla blu
  bla blu2 ditë më parë

  Min 2:35 kur hy noizy Lart esht super. Ka marr leksione kantoje tamam 😂😂

 • 2 ditë më parë

  Noizy

 • Kozeta Xhani
  Kozeta Xhani2 ditë më parë

  Arilena....mbyll syte....nuk ke asnje dallim nga kengetaret me fame boterore..je nje perfeksion....mendoni dhe ju keshtu???

 • Elma. Sulejnani

  Elma. Sulejnani

  19 orë më parë

  Jo

 • Cassie

  Cassie

  2 ditë më parë

  Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

 • Giorgos
  Giorgos2 ditë më parë

  shum lodhse

 • Flori Flori
  Flori Flori2 ditë më parë

  Super

 • Orsolya Horák
  Orsolya Horák3 ditë më parë

  2:08- 😍🤩💃

 • Thoma Gjoshaj
  Thoma Gjoshaj3 ditë më parë

  🌅

 • MsJasmine68
  MsJasmine683 ditë më parë

  Perfect match💃🏼🕺🏻😍Music🇦🇱🇬🇧🔥Both sing amazing❤️More like this music🔥🔥🔥

 • Kejdisi 007
  Kejdisi 0073 ditë më parë

  Kush karin i bon dislike ksaj kenge?

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi3 ditë më parë

  Noizy

 • Bona Hoxha
  Bona Hoxha3 ditë më parë

  Uauuu,rastesisht e degjova,tn smbahem me,vetem replay. Fantastiiiiikeeee.

 • Byshra Kurti
  Byshra Kurti3 ditë më parë

  Vras mendjen , kta qe kan ber dislike cfare shiti degjojn valle ???! Se nga muzika duket qe skane er fare …. 🧐🧐

 • Andi Dervishi Music
  Andi Dervishi Music3 ditë më parë

  E kan myt 💥💥🔥🔥❤️

 • Thoma Gjoshaj
  Thoma Gjoshaj4 ditë më parë

  🌇🌇

 • Fatty Davidhi
  Fatty Davidhi4 ditë më parë

  Super🇦🇱

 • roland molla
  roland molla4 ditë më parë

  Nojzi mua me vjen per te qar sepse dua te te kem ne shtepin time💋💋💋

 • roland molla

  roland molla

  4 ditë më parë

  Me ke dalir ne enderr 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj4 ditë më parë

  Dhe kengen me Alban skenderaj eka arilena super

 • Dajana Gjeta
  Dajana Gjeta4 ditë më parë

  Keng ma kot ska me

 • mikoy huio
  mikoy huio4 ditë më parë

  Albanians are taking the scene serouisly🤩 That 80’ vibe❤️🙌

 • Hatixhe Kaloshi
  Hatixhe Kaloshi4 ditë më parë

  Uaaa cfar zeri te dy bashkpunimi me I bukur mishi kokrra

 • DeeJay D.I.P.
  DeeJay D.I.P.5 ditë më parë

  🔉🔉🥇🥇🥇🔥🔥🔥

 • Ornela Dana
  Ornela Dana5 ditë më parë

  😍 Super

 • Crafty Anja
  Crafty Anja5 ditë më parë

  Best song ever ☄️☄️☄️

 • mikoy huio

  mikoy huio

  4 ditë më parë

  Super kengetar

 • S D
  S D5 ditë më parë

  Supër këng 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🇦🇱🌴🏝

 • Korca Andi
  Korca Andi5 ditë më parë

  Amazing super star 💥💥🇦🇱🇦🇱bashkpunim I bukur Arilena noizy nje hit I vertet

 • S D
  S D5 ditë më parë

  😳😳😳😳🥰🥰🥰🥰🥳🥳🥳🥳🥳🙏🏻🏝🏝🏝🏝

 • Albo shortehh
  Albo shortehh5 ditë më parë

  Gjenerate e shkredhyer

 • Dej Javu
  Dej Javu5 ditë më parë

  Freaky nasty kush mendon ndryshe thjesht ja kan inatin ☄

 • PUMA
  PUMA5 ditë më parë

  WOW 👑

 • Ana Borici
  Ana Borici5 ditë më parë

  Une perulem para kesaj kenge, shume interpretim i bukur, gjithashtu dhe video,dhe noizy me pelqen,arilena meriton te jet ne skenat nderkombetare,po te kishte qen ne angli o amerik do ishte bere e famshme,dhe ky stili muzikes i shkon shume 👏🏻👏🏻

 • Etleva Rexha
  Etleva Rexha5 ditë më parë

  Jeni te mrekullushem ❤❤❤❤❤❤

 • Romi Troci
  Romi Troci5 ditë më parë

  Arilena ta shpif

 • alma dajcaj
  alma dajcaj6 ditë më parë

  Super 😍😍

 • komo4o 7ma1
  komo4o 7ma16 ditë më parë

  god you pretty

 • CRAZY》 yt
  CRAZY》 yt6 ditë më parë

  😂superkombinim kane bere

 • gatimet e Angjelines
  gatimet e Angjelines6 ditë më parë

  Super kengetar

 • shshs shshs
  shshs shshs6 ditë më parë

  Arinela eshte errrezikeshme zeri saje te terheqe si magnete .aseshte keshtu ?

 • Laura Mekshi

  Laura Mekshi

  6 ditë më parë

  Po po Arilena keto fjale i thote per Jeten time ( NOIZY-IN )

 • Nevi Koci
  Nevi Koci7 ditë më parë

  Super keng bravi👍

 • Medaura Fazlija
  Medaura Fazlija7 ditë më parë

  Zo me ta pushtu zemren, nuk e di pse nuk e qojn Arilenen në Eurovizion kur vendi i pare do i takonte Arilenes. Bravooo Arilena

 • fjo Sejdini

  fjo Sejdini

  3 ditë më parë

  E kan cu vjet rri pa merak!!

 • Enkeleda Mehmeti
  Enkeleda Mehmeti7 ditë më parë

  Noizy&Arilena 🌟🔥🔥🔥🔥

 • ♥️🤕😞
  ♥️🤕😞7 ditë më parë

  Super keng 😘♥️

 • Joanna
  Joanna7 ditë më parë

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Sacha Thönen
  Sacha Thönen7 ditë më parë

  💯🚽

 • Nadia Fezullau
  Nadia Fezullau8 ditë më parë

  Nje dive e vertet zeri juaj briland

 • Nadia Fezullau
  Nadia Fezullau8 ditë më parë

  Te dridhet mishi kur i degjon bravo😗😍

 • Valentin Lleshaj
  Valentin Lleshaj8 ditë më parë

  Kjo eshte Arilena dhe vetem Arilena super ⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Joanna

  Joanna

  7 ditë më parë

  かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ

 • Yll Dervishi
  Yll Dervishi8 ditë më parë

  Super hit. Arilena me ke qmendur me zerin tuaj brilant

 • hen ko

  hen ko

  6 ditë më parë

  Greetings from Greece❤️‍🔥

 • Strange Brawler
  Strange Brawler8 ditë më parë

  Sa e bukur kjo makina e studio xhimit

 • ND Bogdanovic
  ND Bogdanovic8 ditë më parë

  Arilena e ka zerin unique . Kenga shum e bukur🔥🔥

 • Emilio Cassini
  Emilio Cassini8 ditë më parë

  keng futja karin ska me kuptim as kenga as kurvat

 • Cheef Top
  Cheef Top8 ditë më parë

  Sikur te ishte Don Gjoni ne vend noizit super keng do ishte

 • Ermal Krasniqi 10 Krasniqi
  Ermal Krasniqi 10 Krasniqi8 ditë më parë

  👐

 • Benard Limaj
  Benard Limaj9 ditë më parë

  Futja kote meqe skishim ca nxirnim

 • 🎶𝙸𝚃'𝚂 𝙾𝙻𝙰🎶
  🎶𝙸𝚃'𝚂 𝙾𝙻𝙰🎶9 ditë më parë

  Nrml qe eshte keng e bkr se ka ven dore ylli ❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘💘💘

 • Enkel Veizaj
  Enkel Veizaj9 ditë më parë

  Bravo shum e bukur

 • Best Songs
  Best Songs9 ditë më parë

  New Song '' Blero ft. Albos - Telenovela '' 👉 alboth.info/tools/cdJ_ctCdo6Orrpk/video

 • Ali Pajaziti
  Ali Pajaziti9 ditë më parë

  Levizjet skenine on Top,teksti on Top,video on Top per ksi kong kem nevoj

 • Rudina Llojko
  Rudina Llojko9 ditë më parë

  Ndfuscujjvjvjvu iy cuiffhbyfifjvjjfe

 • Victoria Miller
  Victoria Miller9 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Fabio B

  Fabio B

  6 ditë më parë

  Wtf

 • illyrien Arberia
  illyrien Arberia9 ditë më parë

  Arilena Ara eshte kengetarja me potencialin me te madh dhe interesant ne Shqiperi.ka nje kontroll shume te mire te notave dhe te kjo kenge lundron ne nota te larta me ze kumbues,dhe per mendimin tim te kjo kenge ka pasur nevoje per nje shoqerues me ze te vecante dhe pak te ashper, te ngurte,qe zerit dhe notave te larta te Arilenes ti shtonte nje vazhdimesi lartesie ndryshe.Noizy nuk i ka dhene dot me te miren ksaj kenge per mendimin tim,me gjithe respektin.megjithate urime.

 • Enea Doci

  Enea Doci

  5 ditë më parë

  Noyzi shok ka rrymen e tij

 • Ana Engel
  Ana Engel9 ditë më parë

  Did you take the sound from singer DINO MERLIN?!?!?

 • Ridon Kola
  Ridon Kola9 ditë më parë

  I am a killer i will kill yall belive that

 • Ridon Kola
  Ridon Kola9 ditë më parë

  Ju pafsha ne zjarrrr edhe ato qe ju paguajn ju

 • 🇦🇱Albania
  🇦🇱Albania9 ditë më parë

  Arilena edhe 💯⚡💯⚡💯💗💗💗

 • aswer huio
  aswer huio9 ditë më parë

  Her voice is iconic and her beauty is pure !!

 • hen ko

  hen ko

  6 ditë më parë

  Nje dive e vertet zeri juaj briland

 • lili oco
  lili oco9 ditë më parë

  bravo Arilena .You' re a star .❤️❤️❤️❤️ .Hey Noizy super as always.

 • ItalianEagle🦅
  ItalianEagle🦅9 ditë më parë

  🇮🇹☀️🇦🇱

 • Lejla Lejla
  Lejla Lejla9 ditë më parë

  Shum keng e mir ndoshta 300 her deri tash e ndegjova ndodh edhe 400 her edhe prap nuk muj ta ndal s ndegjuari suksese jeni yje gjdo her shum shum suksese oj loqkat shqiptare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🏼👍🏼👍🏼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋💋💋

 • Lejla Lejla

  Lejla Lejla

  9 ditë më parë

  Pa lidhje te koke ti gjelozija t myti qysh po shihet plaq jarabi hhhh 👎🏻👎🏻👎🏻

 • aswer huio

  aswer huio

  9 ditë më parë

  Se di palidhje kenge

 • Gezim O
  Gezim O9 ditë më parë

  Big ap noyzi arilena

 • shshs shshs
  shshs shshs9 ditë më parë

  O Nojzy ta dishe ti qe fansja jote eshte brezi tret . Te lumte Edhe Arinela na jepe adrenaline...

 • Erisa Vila
  Erisa Vila10 ditë më parë

  Super kenge bravoooo 💥💥🇦🇱🇦🇱

 • Bora Ceci
  Bora Ceci10 ditë më parë

  Her voice is iconic and her beauty is pure !!

 • shshs shshs
  shshs shshs10 ditë më parë

  Arine +Noozy jeni super sja arrrine njeri jeni Tritole Kushe ja ka inati te plasin se jeni ne maje bravo Nooozy

 • Persida Ho
  Persida Ho10 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Asti Der große
  Asti Der große10 ditë më parë

  Ariela perfekt 🌷

 • Duda Noizyy
  Duda Noizyy10 ditë më parë

  Noizy

 • Asti Der große
  Asti Der große10 ditë më parë

  Noizyt sja mer dot njeri venin e pare 💪💪💪

 • Qëndrim Gashi
  Qëndrim Gashi10 ditë më parë

  zdi pse keta personat ne videoclip krejt po doken si kaastro zizo .......

 • Lule Hatija
  Lule Hatija10 ditë më parë

  Sa e mir arilenaaa🥰🥰

 • Artjola laho Artjola laho
  Artjola laho Artjola laho10 ditë më parë

  Noizy❤🔥👑 Arilena❤🔥👑

 • M. Morina
  M. Morina10 ditë më parë

  Se di palidhje kenge

 • Florida Haskaj
  Florida Haskaj10 ditë më parë

  High level song.Speechless

 • shshs shshs
  shshs shshs10 ditë më parë

  Kushe Mendon ndryshe juakane inatin se juarrrine

 • shshs shshs
  shshs shshs10 ditë më parë

  KENGA JUAJ HIT BOTERORE BRAVO ME KENGEN TENDE BEJME PUNE ME KENGEN TENTE NE GATIM ME KENGEN TUAJ NE GHUME SUPER. SUPER JU LUMTE O DIAMATE E VERTETE ...... KUSHE MENDON DRYYYYYSHE JUA KANE IIIIIIIIINATINNNNNNN OK

 • shshs shshs
  shshs shshs10 ditë më parë

  Arinele ty fansat te duannn beje kenge se je yylle lali edhe ne tbrezi tret je dive me plote energhi bravooo

 • shshs shshs
  shshs shshs10 ditë më parë

  NOOOJY FANSAT TY STE HEDHIN POSHT EDHE ARINELE JENI SUPER STAREEEEE TE MOMENTIT ... OK OK YLLLA

 • shshs shshs
  shshs shshs10 ditë më parë

  NOOZY DHE ARINELA JANE UNIKE PERFUNDIMISHT KETE TE DY RRREZIKOJNE TREGUN E KENGEVE JAVLEN KENKE ME MOTIVE BRAVO. O YLLAT E MUZIKES ... BIGABEEEEEEE....

 • Hil Mani
  Hil Mani10 ditë më parë

  Kg vk

 • ME LiAS
  ME LiAS10 ditë më parë

  Big Up from 🇩🇿🇩🇿 ALGERIA

Faqja Tjeter