LYRICAL SON X MC KRESHA - DILEM JASHT

Komente

 • PINT
  PINT11 ditë më parë

  Po don met qu n'deti Don me dal n'pllazha Aje ti n'vetii Dilem baj plaçkat Dilem jasht Ti po thu qe spo ma nin Ok dal me tjeter kon Lidhja jone si trampolin Posht e nalt o ka shkon Bitch bye Goodbye Nese t'du une tboj mretnesh zemer, bashk e ndajna na fronin Po ti sje elizabeth qato ma mire spo keqkuptohemi Une jom shum flyyy, po ti po don Pilot droni Ti s'don me kon partner, ti don me kon patroni Besom qe te kom fal, jo qe mke kerku falje Dhimten nuk ma ke nal ,qe ti ke ni keqardhje E du ni purple heart, meritoj medalje Se thjesht kom pshtu prej teje, pom doket si ringjallje Shpresat e ndjenjat ndaj teje kan ra Si fletat e lules pa uj qe jon tha Oj vese n'diell, ti shkrihesh mem pa Ska mo dashni kur n'bark flutra nuk ka Dhem e verteta... U kry mo me ty, kujtimet i treta Kapitull i mbyllun, liber pa germa fotot i djega...

 • Eduart Gjergji

  Eduart Gjergji

  6 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Armela Mikli

  Armela Mikli

  7 ditë më parë

  Pse kenga nuk shkarkohet ne formatin mp3 e plote por vetem disa sekonta?

 • Albion Tv

  Albion Tv

  10 ditë më parë

  A A o mir mir and a friend from me ty I the one I that was talking a friend lot about it and I was joking like I I’ll I’ll choke it again lol I just ran out of a friend that with

 • Albion Tv

  Albion Tv

  10 ditë më parë

  Okay

 • Albion Tv

  Albion Tv

  10 ditë më parë

  A A

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy22 orë më parë

  "They say time's undefeated, these two will be the first ones who can beat it"

 • Afet isen
  Afet isen23 orë më parë

  Kto qe dojn me i qu n'deti e paskan bo menjeher dislike

 • aswer huio
  aswer huioDitë më parë

  Mendja te kalon ne tjeter dimension kur degjon zonin e ktyre . Artista ne cdo aspekt , me plot kuptimin e fjales!

 • arsim Zejnullahu
  arsim ZejnullahuDitë më parë

  Hjjjhbbkj

 • aswer huio

  aswer huio

  Ditë më parë

  Fenomenal

 • arsim Zejnullahu
  arsim ZejnullahuDitë më parë

  Okkkklmlmlmkk

 • arsim Zejnullahu
  arsim ZejnullahuDitë më parë

  Ok

 • ana serani
  ana serani2 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • G B
  G B2 ditë më parë

  Kur ke probleme me jashtqitjen dilm jasht dilm jasht

 • el duderino
  el duderino2 ditë më parë

  Kresha dil jaaaasht dil jaaasht :D epic

 • Ema’ Sh
  Ema’ Sh2 ditë më parë

  Pint forever and ever pfft ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • bgodtwenty2
  bgodtwenty22 ditë më parë

  2 njerz t mdhaj, 2 njerz te pjekur. Rezulltati: masterpiece

 • PELLAZG ILIR
  PELLAZG ILIR3 ditë më parë

  Shiko çfar YLLI

 • rea re
  rea re4 ditë më parë

  🥂

 • Irrer Knaller
  Irrer Knaller4 ditë më parë

  was sell das YT? worim schlosch du mir sone wiiderliiichi musigschwuggedräck vor?? Mach dä dräck weg und zwar subito!!!

 • Irrer Knaller
  Irrer Knaller4 ditë më parë

  hundefiggermusig

 • Irrer Knaller
  Irrer Knaller4 ditë më parë

  gay

 • Estera Bizhga
  Estera Bizhga4 ditë më parë

  Fenomenal

 • Callme Ela
  Callme Ela4 ditë më parë

  Omgggg eshte wowww tekstiii e cdo gje

 • Mehas Haliti
  Mehas Haliti4 ditë më parë

  "...ti sdo me kon partner por don me kon padron..." bitch please,dilem jasht!

 • bowen voowy
  bowen voowy4 ditë më parë

  My fav part is "ti nuk don mu kon partner, po don mu kon patron" we see that alot from both sides

 • k k
  k k4 ditë më parë

  Djem jeni shum mequm per audjens ton se na kem qef pak me tallava me perzi

 • k k

  k k

  2 ditë më parë

  @bowen voowy edhe tan qysh met 🤔🤪

 • bowen voowy

  bowen voowy

  4 ditë më parë

  Lyricali:po don me tqu ndeti? Unë:vera po,pse jo😂😂

 • Florant Bunjaku
  Florant Bunjaku4 ditë më parë

  Lyrical son osht legend !!!

 • Erald Delibashi
  Erald Delibashi5 ditë më parë

  Mc kresha

 • Alketa Plaku
  Alketa Plaku5 ditë më parë

  Na kenaq me ate ze te embel !🌟🌟

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra5 ditë më parë

  Mc kresha baba😍🥰

 • Vani Vani
  Vani Vani5 ditë më parë

  Ska Kong qe se kam ne my favourite liste po 😊kto Jan magical rap machine ma te mirt ne planet nese bonuci dhe kielini Jan me dhan msim ne havart per mbrojtje kto Jan drejtorat e havardit ne rap

 • Duri Hoxha
  Duri Hoxha5 ditë më parë

  Dyshja Me E Mire 🤍😍

 • arber shkoder
  arber shkoder6 ditë më parë

  Ma i madhi Kresh

 • Mato 28
  Mato 286 ditë më parë

  -Fillon Mc kresha t kendoj 🔊max “dilem jasht t gjith

 • bofooit gojo
  bofooit gojo6 ditë më parë

  Respekt per krejt reperat e vjeter qe kur t’ju qohet e bojn hitin 😍

 • W W
  W W6 ditë më parë

  1:13 “Purple heart” inspired from BTS! btw nice song

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  6 ditë më parë

  sa kot jemi ne shqiptaret degjojm perputhem dhe stresa qe skan lidhje me kengen dhe nuk degjojme keta dy legjendat

 • Eranda Harizi
  Eranda Harizi6 ditë më parë

  Artiste me plot kuptimin e fjales 🙌 .... KRYEVEPER 🏆

 • Kron Dushaj
  Kron Dushaj6 ditë më parë

  Like:lyrical son Koment: ardian bujupi

 • I don't care I love it
  I don't care I love it6 ditë më parë

  Kryeveper.

 • NON STOP
  NON STOP6 ditë më parë

  Dil jasht se na acarove tani se tkam thon me shum se 3 her 😂😂😂😂😂😂

 • xhoana gjyshka
  xhoana gjyshka6 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥

 • serdy ximi
  serdy ximi6 ditë më parë

  Lyricali:po don me tqu ndeti? Unë:vera po,pse jo😂😂

 • Eduart Gjergji
  Eduart Gjergji6 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • serdy ximi

  serdy ximi

  6 ditë më parë

  This is fireee 🔥

 • Christy Oliver
  Christy Oliver7 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Alma M
  Alma M7 ditë më parë

  😍

 • 20 and growing
  20 and growing7 ditë më parë

  I don’t even understand what the music is about but this guy is doing his thing❤️❤️

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  4 ditë më parë

  Legjendat godasin me hitin e radhes

 • thisis¤gi
  thisis¤gi7 ditë më parë

  KINGS 👑 KOSOVA

 • Random Stuff heh
  Random Stuff heh7 ditë më parë

  I'm an easy person i see mc kresha, i click.

 • Zoki I
  Zoki I7 ditë më parë

  MC KRESHA,zeri yt ste len me vdek kush e din se qka asht muzika 🤴🏻je

 • Arlinda Smajli
  Arlinda Smajli7 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  7 ditë më parë

  Oooooooookk ooooooookk ❤

 • Simon Benamou
  Simon Benamou7 ditë më parë

  sa kot jemi ne shqiptaret degjojm perputhem dhe stresa qe skan lidhje me kengen dhe nuk degjojme keta dy legjendat

 • Afrim Gjata
  Afrim Gjata7 ditë më parë

  Nuk kam fjale per kete kenge uuuuuuaaaaaaauuuuuuu esht super

 • πTIM
  πTIM7 ditë më parë

  Artist te vertet.

 • Deadline
  Deadline7 ditë më parë

  A i dëgjoni ndonjëherë kenget mire para se me i postu 👎

 • Gjorgj Kushi
  Gjorgj Kushi7 ditë më parë

  Does these guys make a bad song ? Nah

 • Matilde Mara
  Matilde Mara7 ditë më parë

  Lyrical je ❤️❤️❤️💯💯💯

 • UrlocalAce
  UrlocalAce7 ditë më parë

  This is fireee 🔥

 • Anri Ani
  Anri Ani7 ditë më parë

  Super 😎

 • Majlinda Gegaj
  Majlinda Gegaj7 ditë më parë

  Uuuuuuwww super keng realitet shqiptar 😏

 • Mackenzie Long
  Mackenzie Long7 ditë më parë

  DATME: ok.me/ehOj -p-o-r-n--s-e-x----۞ CHOOSE YOUR DREAM GIRL !💖🖤❤️#今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたも ん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #今後は気をライブ配信の再編ありがとうです! #この日のライブ配信は、 #かならりやばかったですね! #1万人を超える人が見ていたもん( #笑) #やっぱり人参最高! #まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした #垃圾

 • Anxhela Mërzheku
  Anxhela Mërzheku8 ditë më parë

  ARTISTA 👏

 • frezi hidri
  frezi hidri8 ditë më parë

  Kryeveper

 • Njeshi Ktu
  Njeshi Ktu8 ditë më parë

  Legenda jan amo qetu mut e paskan bo po nashta nuk osht kurgjo 😂😂😂

 • senni bgon
  senni bgon8 ditë më parë

  Ky Spot Nuk Osht Per ALboth...Osht Per NETFLIX

 • FLORDI
  FLORDI8 ditë më parë

  alboth.info/tools/gs2vo7-ti5N4n7o/video

 • Gresa
  Gresa8 ditë më parë

  Oooooooookk ooooooookk ❤

 • Arlind Vishaj
  Arlind Vishaj8 ditë më parë

  Diqka ma shum Hollywood🙋

 • Bob Jashtoksori
  Bob Jashtoksori8 ditë më parë

  #LEGJENDA

 • yuitr loing
  yuitr loing8 ditë më parë

  Pintat sapo than : STOP AHENGU, erdhem ne. 💣 🔥 ✈️

 • Afrim Gjata
  Afrim Gjata8 ditë më parë

  Kryeveper nuk kam fjal

 • yuitr loing

  yuitr loing

  8 ditë më parë

  Damn po e dëgjoj 1000 dhe me shum dua këtë keng 👌🔥🔥🔥

 • 🌼Cindy 🌼
  🌼Cindy 🌼8 ditë më parë

  Wow! 🔥🔥

 • Alfred Hidri
  Alfred Hidri8 ditë më parë

  Ktá janè 10-shat e muzikes shqiptare! Cdo projekt esht on top 🙌🙌🙌

 • The Real Deal
  The Real Deal8 ditë më parë

  Kresha esht super artist

 • Bertina Shtembari
  Bertina Shtembari8 ditë më parë

  💕👑🇦🇱

 • AL Gaming
  AL Gaming8 ditë më parë

  Masterpiece 🌶🌶

 • Besa Gashi
  Besa Gashi8 ditë më parë

  Ska të dytë si ju 🌟🌟

 • Griselda Alliu
  Griselda Alliu8 ditë më parë

  Damn po e dëgjoj 1000 dhe me shum dua këtë keng 👌🔥🔥🔥

 • Uzi ENT
  Uzi ENT9 ditë më parë

  Duhet patjeter ni bashkpunim mes Unikkatil ft Lyrical Son? Ish kon litt 🔥🔥🔥❤️❤️❤️❤️

 • C Evans
  C Evans9 ditë më parë

  Reperat me te mir Kosova/Shqiptaria qe ka pas ndonjeher! 😢

 • Greta Qarri
  Greta Qarri9 ditë më parë

  👏

 • Lutfi Gashi
  Lutfi Gashi9 ditë më parë

  The best duo 👑👑

 • Lola Mmm
  Lola Mmm9 ditë më parë

  Kurr nuk zhgenjeni ju. Me te miret jeni 👌

 • DREn city
  DREn city9 ditë më parë

  Gjithe cka me kohe ka qen me nje kohe po tash ka ndryshu koha juve ka shku ju keni bo muzike tash vec muni me shiju jeten me femijet juve me kalu pjesen e jetes kshtu qe muzike bay bay .

 • valton hoti
  valton hoti9 ditë më parë

  O liyrucalson kno sa dush si knon emsi kresha ti bjen pej liste fill

 • Erinda Hamitajj
  Erinda Hamitajj9 ditë më parë

  Best duo ever 🙌 love the song❤️❤️❤️

 • Egli Channel
  Egli Channel9 ditë më parë

  Lyrical soon o bo bajat cdo muzik e njejta melodi vl e njejta ritem

 • Visar Bojku
  Visar Bojku9 ditë më parë

  💥💥💣💣🧨🧨

 • 𝗟𝗶𝗰𝗼 𝗞𝗮𝗹𝗲𝗺𝗶
  𝗟𝗶𝗰𝗼 𝗞𝗮𝗹𝗲𝗺𝗶9 ditë më parë

  Ska mo dashni kur n’bark flutra ska !!

 • Braniol Jano
  Braniol Jano9 ditë më parë

  🌶️🌶️👑👑 🔥🔥🙌

 • kuzhina juaj
  kuzhina juaj9 ditë më parë

  Super kengg

 • Leandro Hida
  Leandro Hida9 ditë më parë

  Dilni jashtë,ju bythqima qe mendoni se Boni muzik,kjo eshte muzikë ❤️

 • Valeria Kola
  Valeria Kola9 ditë më parë

  Zani mc kreshssss>>>>>>>😭

 • viamanager2 kv
  viamanager2 kv9 ditë më parë

  mbretaa

 • Kristian Baboci
  Kristian Baboci9 ditë më parë

  Perfundimisht, jeni legjenda!

 • Ana Aliaj
  Ana Aliaj9 ditë më parë

  💜

 • Berat Ademi
  Berat Ademi9 ditë më parë

  😇😍😙

 • Elvis Cela
  Elvis Cela9 ditë më parë

  Kur thotë lyrical dilëm jashtë nuk e ka fjalën veç prej shpisë por dhe prej menjes Thank me later 🤝

 • gesi gesi
  gesi gesi9 ditë më parë

  Si gjithmon super pa fjal... Artistat shqipar qe nuk e pranojn te vin tju bejn ndonje gojore 😉😉😉😉

 • Impressire
  Impressire9 ditë më parë

  si reper i mir o Lyricali amo kshtu shum ftyren antipatike e ka , amooooooooooo hiq be sun e baj diqysh shum bajat doket me kon !

 • Kristjana Nushi
  Kristjana Nushi9 ditë më parë

  Te con ne tjeter dimension 🥰

 • Eduart Qollaku
  Eduart Qollaku9 ditë më parë

  Version 2 of song Special

 • SKIN HEAD
  SKIN HEAD9 ditë më parë

  veq se haver tkam ta bana likee

 • Uka Uka
  Uka Uka9 ditë më parë

  Super kwng

 • MM Di
  MM Di9 ditë më parë

  Kenge palidhje dhe me fol nuk dini kosovare te qelbur me gjith gjuhe plllazha ik te trashe

Faqja Tjeter