MELINDA FT. NORA & GJIKO - AY CARAMBA

Komente

 • Ena Fejzullahu
  Ena Fejzullahu6 orë më parë

  Brovo melinda zemër shumë e fort je për rep

 • Eris Azemi
  Eris Azemi8 orë më parë

  Pershendetje! Un po xhelozoj per te pasmet e Melindes, deshta mi testu edhe mi kafshu!

 • Ela Jahaj 🤍
  Ela Jahaj 🤍9 orë më parë

  Kur të rritem dua të bëhem si melinda

 • Bogdan Olteanu
  Bogdan OlteanuDitë më parë

  Mada max reloaded.....big up from Romania!

 • Bishat
  BishatDitë më parë

  E adhuroj kete kenge

 • Izwan Wan
  Izwan WanDitë më parë

  😂 patak...

 • ♡Jxst_Sara♡
  ♡Jxst_Sara♡Ditë më parë

  YAY MELINDAAAAAA💖

 • ♡Jxst_Sara♡

  ♡Jxst_Sara♡

  22 orë më parë

  @serry ciok YEAAAAA💖

 • serry ciok

  serry ciok

  23 orë më parë

  🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥

 • Alisa Lezi
  Alisa LeziDitë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖

 • bigboss bigboss
  bigboss bigbossDitë më parë

  Pordhe akell e ftoft SA te dushe emitime ,pordhe t,kalpta dyjat .

 • Alban Ukshini
  Alban UkshiniDitë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ervin Meta
  Ervin MetaDitë më parë

  Gjiko AY Caramba

 • Anisa Sheshi
  Anisa SheshiDitë më parë

  kurv

 • Anisa Sheshi
  Anisa SheshiDitë më parë

  kurv

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuyDitë më parë

  Amei essa música kakaakkakaakkakaka

 • You Tube
  You Tube2 ditë më parë

  2:02

 • Moha Med
  Moha Med2 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Bajram Plaku
  Bajram Plaku2 ditë më parë

  🤩🤩🤩😻😻❤

 • _BadBoy-
  _BadBoy-2 ditë më parë

  Lyrical🤑 Une jom mamba ....... Heki t'a Mensita Se vjen Melinda Spicky si chikita Rrin me bandita Sexy kjo cipa Rrin me Mangupa Ju njeki Huta Une njeki funda Rrigi-dan-dan (x2) Kush o tu rrejt qe i kam Selikon Kush po xhelozon (x2) Le t'ma teston Le t'ma kafshon

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Ditë më parë

  Lola lola

 • Naim Bajraktari
  Naim Bajraktari2 ditë më parë

  😚😚😚

 • aswer huio
  aswer huio2 ditë më parë

  🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥

 • Tini Tres
  Tini Tres2 ditë më parë

  I love son is so cool 😍🤩😘😉😂😚😁😄😊🤗🤩😍😍

 • Kozi 🤍
  Kozi 🤍2 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Gledia Gurra
  Gledia Gurra2 ditë më parë

  😘😘😘😘😘

 • Mohamedsalah Kadri
  Mohamedsalah Kadri2 ditë më parë

  Yjtu9

 • aswer huio

  aswer huio

  2 ditë më parë

  und jam mamba

 • FF MB SHTETI
  FF MB SHTETI2 ditë më parë

  2 Vajzat me te bukura

 • Nexhat Iseni
  Nexhat Iseni2 ditë më parë

  Melinda ma e, I R A🥇🏆

 • Fatjola Pero
  Fatjola Pero2 ditë më parë

  ❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜❤🧡💛💚💙💜Melinda dhe nora jeni shume te bukura

 • Vanesa Delaj
  Vanesa Delaj3 ditë më parë

  Bravoo,best hit if 2021

 • marinela vasa
  marinela vasa3 ditë më parë

  Gjiko me 2 grat e tij 🤣🤣🤣

 • ardit cjapi
  ardit cjapi3 ditë më parë

  Nderro diskun e freksionit gjiko se po te le😂😂

 • Alberto -
  Alberto -3 ditë më parë

  Mad Max auf wish bestellt 🤣🤣🤣

 • Regina Dedej Rexhina
  Regina Dedej Rexhina3 ditë më parë

  Lola lola

 • Elprado Aabiel
  Elprado Aabiel3 ditë më parë

  :-() :-0

 • Ajsi Xhemali
  Ajsi Xhemali3 ditë më parë

  ngjani shume

 • Feim Kabashi
  Feim Kabashi3 ditë më parë

  und jam mamba

 • Noa Deda
  Noa Deda3 ditë më parë

  Noraaaa loveee❤❤❤

 • Kemal Ibraimi
  Kemal Ibraimi3 ditë më parë

  Veq kush ja ka inati valla ma e mira nbot prej femrave shqiptare

 • Iran Views
  Iran Views3 ditë më parë

  Amei essa música kakaakkakaakkakaka

 • Dashamir Lala
  Dashamir Lala4 ditë më parë

  23-07-2021🔥🔥🔥🔝🔝🔝

 • Faslli Brakaj
  Faslli Brakaj4 ditë më parë

  😇😇😇😇😇

 • Eriselda Leco
  Eriselda Leco4 ditë më parë

  From New York🗽

 • Mario Beta
  Mario Beta4 ditë më parë

  summer hits are the best🌺🇦🇱🌺🌺🇦🇱

 • Dj Ardi 2021
  Dj Ardi 20214 ditë më parë

  O caramba breh 😂🔥

 • B S
  B S4 ditë më parë

  Voll das Zirkus lied🤨

 • Enes Enes
  Enes Enes4 ditë më parë

  Love from Madagaskar! Hjg bona ;)

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoi4 ditë më parë

  🔥ay caramba🔥

 • Fatjona Elle
  Fatjona Elle4 ditë më parë

  Hiq Spom pelqen 🤦🏽‍♀️🤮🤮

 • Mohammed Hani
  Mohammed Hani4 ditë më parë

  Nora is damn on🔥

 • xhani Mbrakulli
  xhani Mbrakulli4 ditë më parë

  Gjiko e prishi

 • Baray•SenÇalKapımı

  Baray•SenÇalKapımı

  Ditë më parë

  Po e vertet

 • Era Struga
  Era Struga4 ditë më parë

  E ka mytttttttttttt😍😍😍😍😍😍😍...muzikaaaaaaa fantastikeeeee😋😋😋😋😋 ay caramba😍

 • Jusuf Vojvoda
  Jusuf Vojvoda4 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • Shkumbin Jashari
  Shkumbin Jashari4 ditë më parë

  Shume po ja prishka gjiko kerka su pershtat

 • Bbb Aa
  Bbb Aa4 ditë më parë

  😂😂

 • Besnik Podvorica
  Besnik Podvorica4 ditë më parë

  Melinda❤Nora❤Gjiko❤❤❤❤

 • Besa Peci
  Besa Peci4 ditë më parë

  Mejlind shum e mire loqk

 • Mani Hasan
  Mani Hasan4 ditë më parë

  💥💥💥💥💥💥🇦🇱👏 mos thuj se je rracist futi like ktu

 • Anita _s
  Anita _s4 ditë më parë

  Kenga me e deshtuar e veres

 • LuckyLitti
  LuckyLitti4 ditë më parë

  Mad Max rip off

 • Damian Kuka
  Damian Kuka4 ditë më parë

  Po ate kafshen ne fillim per ca e futet

 • Ptao Tom
  Ptao Tom5 ditë më parë

  🔥MEXICO AND NICARAGUA ALL DAY EVERYDAY🔥

 • Valmir Sadiku
  Valmir Sadiku5 ditë më parë

  🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Ün_SaL Ya-ya
  Ün_SaL Ya-ya5 ditë më parë

  Bu kadının şarkıları maňyak güzel hareketli 😍😍😍

 • Zoe
  Zoe5 ditë më parë

  e bukur 😍😩

 • himawra uzumaki
  himawra uzumaki5 ditë më parë

  Dhe ne ndrekoh duke kerkuar tekstin dhe nje kohesisht duke lexuar dhe duke degjuar kengen✌✌🌸🌸

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  5 ditë më parë

  🔥

 • Vjollca Koni
  Vjollca Koni5 ditë më parë

  Melida dhe Nora dhe Gjiko e ka këng te bukur une e gjo te gjithë e gjo makini ne shkëll dhe ne shtëpi

 • Zcent tigabue
  Zcent tigabue5 ditë më parë

  great song

 • Dylan America
  Dylan America5 ditë më parë

  Per 7 dit mernin perdit na 1 milion Mbas shtat ditesh tani nuk marin dot as 100mij ne dit Lol fare sa duket qe i blejn klikimet

 • Enis Vebiu
  Enis Vebiu6 ditë më parë

  Wtf gjiko berllog tekstin ,🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Fatjona Elle

  Fatjona Elle

  4 ditë më parë

  Mej perkthy tekstet shqiptare naj gjuh tjeter ja nisin tuj kesh 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

 • Nita Nita
  Nita Nita6 ditë më parë

  Nora po knon si me kan tu flejt , nuk po pershtatet me Melinden , Gjiko e ka flliq kangen ,Melinda superrr

 • Enea Doci

  Enea Doci

  3 ditë më parë

  Nora nuk osh rrepere oj cuc ca po flet. Nora po knon ne rrymen e saj melinda ne saj ca po krahasoni kshtu

 • Luli Luli
  Luli Luli6 ditë më parë

  Sukesee 🥰🤩

 • Luli Luli
  Luli Luli6 ditë më parë

  Ay Caramba ❤

 • Ali Bajaj
  Ali Bajaj6 ditë më parë

  alboth.info/tools/rrNratqbhmuGm6I/video David Guetta - Hey Mama (Official Video) ft Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack Per te kopjuar jane Nona

 • Domi92
  Domi926 ditë më parë

  Po mduket si xhirimet e filmit mad max:fury road 😂😂 version kenge

 • Beautiful Life

  Beautiful Life

  6 ditë më parë

  Fiks pz ahaha qe kur e kam pa ate kam mendu!

 • Korca City
  Korca City6 ditë më parë

  Shum kenge e bukur ay caramba

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  6 ditë më parë

  Diss Taynes 😂😂 Bravo👏 Melinda eshte artiste e vertet❤❤

 • Albin Bin Pajaziti
  Albin Bin Pajaziti6 ditë më parë

  I hate to say it but this song is inspired whatever from MAD MAX FURIOSA MOVIE

 • agonblj
  agonblj6 ditë më parë

  🔥

 • agonblj

  agonblj

  6 ditë më parë

  🔥

 • agonblj

  agonblj

  6 ditë më parë

  🔥

 • agonblj

  agonblj

  6 ditë më parë

  🔥

 • agonblj

  agonblj

  6 ditë më parë

  🔥

 • Isuföolkg9 g gngnfg Shala
  Isuföolkg9 g gngnfg Shala7 ditë më parë

  ❤🤌✌

 • Alesia Tare
  Alesia Tare7 ditë më parë

  Shume e bukur kenga super❤

 • Njomza_Berisha
  Njomza_Berisha7 ditë më parë

  Bukur shum valla teper te mir jeni ♥️

 • Agron Shala
  Agron Shala7 ditë më parë

  Nora istrefi qfar katastrofe me at veshje,ishte vertet delja e zeze dhe shum pa Stil,por prap nje vullkan si gjiko melinda mbuluan disi vulgaritetin pa Stil te nores, kenga si Paket komplete eshte interessante megjith tingllimin ne muzike indiane dhe shume gershetime te lindjes, pra pak shqiptare

 • Shpresa Behluli
  Shpresa Behluli7 ditë më parë

  Kang shum e bukur 😊

 • Beni007

  Beni007

  7 ditë më parë

  kang e bukur vertet

 • Viral Playlists
  Viral Playlists7 ditë më parë

  This clip is amazing 🤩

 • Veton Junuzi
  Veton Junuzi7 ditë më parë

  Very nice song

 • Njomza_Berisha

  Njomza_Berisha

  7 ditë më parë

  NICE

 • Arian Behluli

  Arian Behluli

  7 ditë më parë

  Just amazing 😁

 • Freskildon Ahmati
  Freskildon Ahmati7 ditë më parë

  This song is beautiful 🤩🤩🤩🤯

 • Eda Doll
  Eda Doll7 ditë më parë

  👍

 • niko niko
  niko niko7 ditë më parë

  Se qa jan tu than ska kush se i merr vesht kënge pa lidhje

 • Lonac Lonac
  Lonac Lonac7 ditë më parë

  ♥♥

 • Beni007

  Beni007

  7 ditë më parë

  🤩🤩

 • Kristina Boci
  Kristina Boci7 ditë më parë

  Diss Taynes 😂😂 Bravo👏 Melinda eshte artiste e vertet❤❤

 • Joshua Talent Scout
  Joshua Talent Scout7 ditë më parë

  Impressive! I love your song. The style, the beat and the sound is amazing. You are indeed so talented and I am inviting you to do live on sessions. It will be the best platform for you to showcase your gifted talent . See you there.

 • Fidan Obrazhda

  Fidan Obrazhda

  3 ditë më parë

  2wàà1qqq1 qui aàß1

 • sami Rrahmani
  sami Rrahmani7 ditë më parë

  sa mir

 • Arian Behluli

  Arian Behluli

  7 ditë më parë

  E përkryer

 • albialba demaj
  albialba demaj7 ditë më parë

  Bravo melinda vazhdo apet me muzika❤😘💖💝

 • Omer
  Omer7 ditë më parë

  Kush po xhelozon ×2 let ma kafshon let ma teston

 • Kosovare Sejdijaj
  Kosovare Sejdijaj7 ditë më parë

  Se üüäjäqqöüä

 • Ersi Llapushi
  Ersi Llapushi7 ditë më parë

  Shume e bukur

 • Veton Junuzi

  Veton Junuzi

  7 ditë më parë

  Kjo kang asht hit

 • Logos
  Logos7 ditë më parë

  Oh Nora shume sweet 😍😍😍

 • Arian Behluli

  Arian Behluli

  7 ditë më parë

  Llokum është Nora

 • Shpresa Behluli

  Shpresa Behluli

  7 ditë më parë

  😍

 • Spikeyfish
  Spikeyfish8 ditë më parë

  A po ku kcen Delfini 😂😂😂

 • TAYNA & NOIZY❤

  TAYNA & NOIZY❤

  7 ditë më parë

  I bere like apo dislike?

 • Arilea A
  Arilea A8 ditë më parë

  Ready for the burning man 🤪🤪 perfekt jeni 👌👌

 • maroje kralj
  maroje kralj8 ditë më parë

  Love Albanian music ❤ from 🇭🇷👍

 • Arian Behluli

  Arian Behluli

  7 ditë më parë

  Super song

 • Shpresa Behluli

  Shpresa Behluli

  7 ditë më parë

  Nice

 • Elidon Jaku

  Elidon Jaku

  7 ditë më parë

  Croazia the best

 • Nobady

  Nobady

  7 ditë më parë

  Disssssssslikeeee

 • agnesa pacolli
  agnesa pacolli8 ditë më parë

  Ju dua shum melinda.gjiko.noraistrefi ju dua

Faqja Tjeter