Ronela Hajati - Aventura

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/Aventura
Listen and watch the latest song from Ronela Hajati.

Ronela Hajati - Aventura
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Beat by: Marko Polo
Arrangement: Tull Production

Komente

 • Wuri Yuwono
  Wuri YuwonoDitë më parë

  1M 🔓 2M 🔒 3M 🔒 4M 🔒 5M 🔒 💪💪

 • Fitim Kuci
  Fitim Kuci2 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Roksi
  Roksi2 ditë më parë

  She's so thicc

 • Gezim DAPI
  Gezim DAPI2 ditë më parë

  Shqiperia ne epoken e tallavese

 • Xeni Hasni
  Xeni Hasni2 ditë më parë

  Shum kenge e bukur qenka

 • Angel Angel
  Angel Angel3 ditë më parë

  Kjo duhet me kan shum ma nalt esht super unike ! Kjo e Dafina Divaaa😍🔥🔥🔥

 • Babaroga
  Babaroga3 ditë më parë

  Kosova ne kete stil muzike o kan 2007ten, a tash kjo del e qet ni kang vk edhe dhez me trup qetu o dallimi i krijimtaries kurse shqipnija ka pas gjith kange te mira,moti shum moti por jo sot!!

 • Ervini Hasani
  Ervini Hasani3 ditë më parë

  Sa shum keng e bukur

 • Ervini Hasani
  Ervini Hasani3 ditë më parë

  Shum kenge e bukur

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu3 ditë më parë

  O çfar sexy je o Nela

 • Ersa Borici
  Ersa Borici4 ditë më parë

  Ronela for Eurovision 2022🗒🗒🏆🏆🏆

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora4 ditë më parë

  Super flakë 🔥🔥

 • Klementino Rrexhepii
  Klementino Rrexhepii4 ditë më parë

  Keng kushtuar 13 vjeqreve kur bojn vidjo snapi tja qojn t dashurit HAHHHAAHAHAHAHAHAHAH

 • Bella Poarch
  Bella Poarch4 ditë më parë

  love you

 • spiro Thanasi
  spiro Thanasi4 ditë më parë

  kellire

 • spiro Thanasi
  spiro Thanasi4 ditë më parë

  baxhell

 • 🦋Kledisa _Lyric🦋
  🦋Kledisa _Lyric🦋4 ditë më parë

  2:08

 • CISCO POLO
  CISCO POLO5 ditë më parë

  I LOVE YOU... ❤❤🇦🇱🖤🖤

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili6 ditë më parë

  😍😍😍

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili6 ditë më parë

  🎶🎶🎶🎶🎶

 • anony mous
  anony mous6 ditë më parë

  diva🤩♥️

 • Flori Sinani
  Flori Sinani7 ditë më parë

  Kjo eshte e cmendur ne kuptimin e mir te fjales💙💙

 • Jtree Sams
  Jtree Sams7 ditë më parë

  divaaaaa

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱7 ditë më parë

  Sa pikante i ben kenget...namin gocat neper stori me refrenin🤔😄😄😄

 • The Best
  The Best8 ditë më parë

  Flak fare e cmendur ne llojin e saj 🥳♥️

 • White Angel
  White Angel8 ditë më parë

  Keng VK🤮

 • Esmeralda Hoxhaj
  Esmeralda Hoxhaj9 ditë më parë

  Ti meriton miliona views një nga kengetaret shqiptare me te mira ...

 • Phil Official
  Phil Official9 ditë më parë

  Finally I found this song!! She was teasing it by singing the refrain AGES ago on her facebook page and I thought it was an old song from her ... but I could never find it.

 • Nela Nelitsa
  Nela Nelitsa9 ditë më parë

  Bishaaaaaaa 🔥🔥🔥🔥

 • nik kastriot
  nik kastriot9 ditë më parë

  Katastrof femer

 • Der ALBANER Live SMILE
  Der ALBANER Live SMILE9 ditë më parë

  Oifo

 • Ana Karenina
  Ana Karenina10 ditë më parë

  Cdo gje eshte thjesht perfekt! Ka vetem nje difekt krijon varesi akute 😃

 • Korben Boombastik
  Korben Boombastik10 ditë më parë

  🎶🔥🎶

 • Flori Sinani
  Flori Sinani11 ditë më parë

  💙💙💙💙💙💙 i love youooo

 • alessio Trolese
  alessio Trolese11 ditë më parë

  You've smashed it Get in there luv ❤ Albanian Lassie the best 👌❤

 • Vini Telo
  Vini Telo12 ditë më parë

  Eccccccc.. atyyyyyyyyyy.. Ronela qr konges digjeeee boten te lumt po me vjen keq qe nuk bone pjes ne Euro vision do kishe terbu gjith boten 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ermina Gjini
  Ermina Gjini12 ditë më parë

  Suksese te metejshme! Mplq shume cmenduria jote ne kenge e videoklip. 👏👏👏

 • Rammo Ommar
  Rammo Ommar13 ditë më parë

  Kjo shurra qe lexonte libra 😞 Imagjino ca librash lexohen me kembet hapur 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • claudio mece
  claudio mece13 ditë më parë

  Extrem femer 🤣🤪🐼🐼🐼

 • Jetoj Per nje arsye
  Jetoj Per nje arsye13 ditë më parë

  Uiiiiii e kalli Ronela,uiiiii dhe Kiçja ne grup,ajde marshallah tani je kompletu,mor nje gje nuk di une,kush i dhjet kto tekstet e kengve moj aman?🤔 Oj bukuroshe hajt se po ta jap nje tekst nga te miat por jo me te rrafme me te kapme me te perplasme me te hapme,ta boj nji tekst pateriotik me te pru ne fill i cik,oh t lumt na ke neru

 • Tai Tai
  Tai Tai13 ditë më parë

  Ca bombe esht kjo

 • Lisandra Hazizi
  Lisandra Hazizi14 ditë më parë

  A KE NDONJE MENDJE SONTE HAHAHAHAHAHA

 • Just Me
  Just Me14 ditë më parë

  Kengatarja me palidhje ne muzike dhe stil e llogjike. Vetem sforcohet

 • Megi Kociu
  Megi Kociu14 ditë më parë

  100% e sigurt se je tu degju kengn duke lexu komentet 🔥

 • D'Juan Stanziola
  D'Juan Stanziola14 ditë më parë

  Potrancona esa jajajaja

 • FF Joel
  FF Joel14 ditë më parë

  a ke nai mendje sonte?🤤

 • Shqiptari i vuajtur
  Shqiptari i vuajtur14 ditë më parë

  boo sa esht rrit imoraliteti, shiko dhe komentet e baxhellave qe e mbeshtesin 🤦🏻‍♂️💩💨 multiturp

 • Angelin Guraj
  Angelin Guraj14 ditë më parë

  Gegnisht flas e por gjithsesi ma shpifin kur kendon kush me theks kshtu kur nuk e flet normalisht ashtu. Ma par dua me e nigju ne theksin e vet at tjetrin tu kendu por varja. Asht "trendi" gjasme e nderkohe me te nigju tu fol gegnisht ne jug thon uaa qenka malok. Çfar njerëz jemi ne kuku

 • Pamela Leka
  Pamela Leka14 ditë më parë

  1m in 1week

 • Mona Doci
  Mona Doci14 ditë më parë

  Divëëë..👏👏👑👑👑

 • Anjeza Rukaj
  Anjeza Rukaj15 ditë më parë

  Dmth te kete gjithe ate ze e potencial e ta çoje veten ne kete nivel tekstesh vetem Ronelen shikoj une!!! Degjon muziken thua wow, sa fillon teksti komplet ordiner!!! Ronela per Eurovizion thoni ju kur Alban Skenderaj i mjafton nje fushe e gjelberuar e nje kitare dhe behet hit i te gjitha koherave, Ronela me shoke e shoqe çfare nuk bejne neper klipe e çfare nuk shkruajne neper tekste e perseri as nuk krahasohen me kengetare si Albani... Qofshi ju qe jeni qe e inkurajoni per keto lloj tekstesh kur ajo mund te jete nje yll ne muzike te vertete sepse ka ze shume te bukur, jo ne keto paçavure!!!

 • rajan rajan

  rajan rajan

  12 ditë më parë

  🙏🏻

 • Esc Shadow!
  Esc Shadow!15 ditë më parë

  Eurovision is waiting for you Queen 😁

 • Leo France
  Leo France15 ditë më parë

  💥👌💥👌💥

 • Wuri Yuwono
  Wuri Yuwono15 ditë më parë

  1M. Woohoo...congrats...!!!

 • Ola Sula
  Ola Sula16 ditë më parë

  Ronela je yll fare keshtu vazhdo💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💫💫💫💫💫💥💥💥

 • Bledi Mustafarai
  Bledi Mustafarai16 ditë më parë

  Ik moj kukumjacke

 • Era Smus
  Era Smus16 ditë më parë

  Too curvy for my likings. Gorgeous face though...hehe

 • VALENTINA BUCI
  VALENTINA BUCI16 ditë më parë

  Mos vdeksh kurrrr 😋🤩💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💥

 • Ida Hysa
  Ida Hysa16 ditë më parë

  💥💥💥

 • Roberto
  Roberto17 ditë më parë

  O NO LIMIT KU JE O BURAZER😂😂

 • Dario Haka
  Dario Haka17 ditë më parë

  🔥🥵🔥

 • Dario Haka
  Dario Haka17 ditë më parë

  Albanian Barbie 😍💖💝

 • Dario Haka
  Dario Haka17 ditë më parë

  Artiste me plot kuptimin e fjales 😍👑❤

 • Dario Haka
  Dario Haka17 ditë më parë

  Hitmakerse je 😍🤪🔥

 • Dario Haka
  Dario Haka17 ditë më parë

  Me e mira je. 🔥

 • Arsi Muca
  Arsi Muca17 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido17 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Alx Shkodrani
  Alx Shkodrani17 ditë më parë

  Si mund ti lash veshet me ato thoj??

 • Game_ Day8
  Game_ Day817 ditë më parë

  ❤️‍🔥

 • The epiphany of rulers
  The epiphany of rulers17 ditë më parë

  Ronela per EUROVISION, te lutem zgjidheni cause she s bomb🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Drilon Vuthaj
  Drilon Vuthaj18 ditë më parë

  Ronela per ne eurovision!!! ;) Kush eshte me mua?? 👇

 • bubitibu bu

  bubitibu bu

  17 ditë më parë

  no

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili18 ditë më parë

  Kenge super 🤩🤩🤩🤩

 • ANNA ELVANA RIRA
  ANNA ELVANA RIRA19 ditë më parë

  E dua, sa e cmendur esht 😍😍 FLAKEEE

 • Ervis Meca
  Ervis Meca19 ditë më parë

  3 min kenga 30 min duke lexu komentet as se dgjova fare ca the jeni bo si te perputhen

 • Eva Dushaj
  Eva Dushaj19 ditë më parë

  😍😍😍💖💖💖💖

 • Deljona Zeneli
  Deljona Zeneli19 ditë më parë

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌

 • leonard metallari
  leonard metallari20 ditë më parë

  Karabuqe

 • sandri fuqi
  sandri fuqi20 ditë më parë

  💥💥💥💥

 • Aleks Palokaj
  Aleks Palokaj20 ditë më parë

  Kjo qe lexonte libra 🥵

 • Ana ANNA
  Ana ANNA20 ditë më parë

  E ke myt

 • beba_ote34
  beba_ote3420 ditë më parë

  Jo spo ma nin o plak😝

 • Marieta Beti
  Marieta Beti20 ditë më parë

  Super kenge flak👌

 • Charli Fandom
  Charli Fandom20 ditë më parë

  Super song 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Flora
  Flora20 ditë më parë

  E sapo dale nga psikiatria

 • Mirko Durres
  Mirko Durres21 ditë më parë

  Nuk e di dmth si ka munci q nuk klikohen kenget e roneles,kur i ngjon kudo,madje edhe neper zgara i vejn 😂 se di si vlersohen ca shurra e kjo jo dmth

 • Background video SK
  Background video SK21 ditë më parë

  🙋‍♂️👍

 • Xhuljan Hulio
  Xhuljan Hulio21 ditë më parë

  Turp tkesh🤣

 • NUK JE VETEM!
  NUK JE VETEM!21 ditë më parë

  Super je

 • Fabi Harshini
  Fabi Harshini21 ditë më parë

  Kjo eshte shtrig e embel 🤩🤩

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  21 ditë më parë

  alboth.info/tools/gKiJltKtpquMgMg/video

 • Elena
  Elena21 ditë më parë

  Hajde hajdeee ose kg eshte kjo🤯

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  21 ditë më parë

  alboth.info/tools/gKiJltKtpquMgMg/video

 • ESC 2020
  ESC 202021 ditë më parë

  Eurovision 2022??

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  21 ditë më parë

  alboth.info/tools/gKiJltKtpquMgMg/video

 • Inglimona Zyberi
  Inglimona Zyberi21 ditë më parë

  Wooowww si githmon😊

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  21 ditë më parë

  alboth.info/tools/gKiJltKtpquMgMg/video

 • beba_ote34
  beba_ote3421 ditë më parë

  Ronela 💜

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  21 ditë më parë

  alboth.info/tools/gKiJltKtpquMgMg/video

 • Lyricss Songss
  Lyricss Songss22 ditë më parë

  bukur Ronela😻😘😘😘😘

 • KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE022 ditë më parë

  Ronela she’s star ⭐️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  21 ditë më parë

  alboth.info/tools/gKiJltKtpquMgMg/video

 • MsTironce
  MsTironce22 ditë më parë

  Fiksim kenga 🥵 Ronela 🔝 💯

 • doire aintu
  doire aintu22 ditë më parë

  Ja hangsha zemren Roneless ♥️😘

 • JACK LONDON
  JACK LONDON22 ditë më parë

  Do te kap policia per mosperputhje teksi me melodin, 🙄🙄🙄 . Seriozisht ,,,,,me ter mend kjo esh keng I qr ca behet...

 • Aquila 0692041815
  Aquila 069204181522 ditë më parë

  Bravo o Tropojane

 • Zaim HOXHAJ
  Zaim HOXHAJ22 ditë më parë

  Hahaaaaaa 😜😂😂😂 A ke naj menie sonte ?🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😜😜😜 Çdo sonte,aty është mendja ska ku shkoj tjetër 😜😂😂👌

 • doire aintu

  doire aintu

  22 ditë më parë

  Je shum lart ronela

Faqja Tjeter