Top Arena / Performanca e jashtëzakonshme e Melisës në Top Arena

Komente

 • Marsel Cela
  Marsel Cela6 ditë më parë

  Kte her duam luljeten qe thot sta jap sma jep

 • jolanda dimo
  jolanda dimo12 ditë më parë

  melisa je yll bote

 • Marjana Ndreka
  Marjana Ndreka15 ditë më parë

  A moj rrushe yll je zoti ti plotsoft gjitha deshirat tua 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • αννα γιανκου
  αννα γιανκου20 ditë më parë

  Avash se na mbushet mendjen se eshte direkt live kjo Beni dicka qe te jete vertet origjinale malakizmene

 • Albjond Xheka
  Albjond Xheka23 ditë më parë

  Nuk ishte accapella?

 • Eglantina Toku
  Eglantina Toku25 ditë më parë

  Jo jo nuk munde ta besoje nje kege e mrekullushme bravo bravo ekam degjuare 10 here qe tani shume e bukure

 • Antonella Brunetta
  Antonella Brunetta27 ditë më parë

  Melissa ashte ylli i shqiperise sot per sot nuk ja kalon as kerkush tjeret Bravissima Melissa❤❤❤❤❤❤❤⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🇮🇹🌎🍎

 • Anila Dorozhani
  Anila Dorozhani28 ditë më parë

  Melisa:po bej ca levizje Kameramani:rri ne nje vend se sdua te vrapoj

 • Nu Pernreca
  Nu Pernreca28 ditë më parë

  Te lumt moj melisa 😃😃😃😃😃

 • Suzana Rica
  Suzana Rica29 ditë më parë

  O elisa sa bukur je vesh

 • Reis Mernica
  Reis Mernica29 ditë më parë

  O yll 💫💫 je o Melisaa shu bukur😘😘😘❤❤❤

 • bla blu
  bla bluMuaj më parë

  Perputhen arena

 • Bora Bora
  Bora BoraMuaj më parë

  Yll I bukur 👑👑👑👑😘😘😘❤️❤️❤️🌹🌹

 • Kelinda Sheti
  Kelinda ShetiMuaj më parë

  Melissa të du

 • Seda Qataj
  Seda QatajMuaj më parë

  Bravo

 • Donart Shabani
  Donart ShabaniMuaj më parë

  Ate qa ki vesh leje leje "katastrof"

 • Bukurije Xhameta
  Bukurije XhametaMuaj më parë

  18

 • Bukurije Xhameta
  Bukurije XhametaMuaj më parë

  ROSZAHANA

 • Edison Zyberaj
  Edison ZyberajMuaj më parë

  Top arenes t ja kishin vu top perputhen me mir

 • A K
  A KMuaj më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🇦🇱🙏🙏

 • Heini Müller
  Heini MüllerMuaj më parë

  8 Kur shikoj kete Melisen me duket sikur shof Linda Morinen se dhe ajo eshte kaqe e trashe si kjo

 • Ena Ena
  Ena EnaMuaj më parë

  🤦‍♀️

 • KLEA
  KLEAMuaj më parë

  Vl

 • Armir kolgjini
  Armir kolgjiniMuaj më parë

  Bukur

 • Armir kolgjini
  Armir kolgjiniMuaj më parë

  Bukur

 • Armir kolgjini

  Armir kolgjini

  Muaj më parë

  Bukur

 • Huawei Huawei
  Huawei HuaweiMuaj më parë

  Melisa je e veqant❤️❤️💋💋💕💕

 • Luli Osmani
  Luli OsmaniMuaj më parë

  Cfar veshje si adoleshente

 • Zef Daka
  Zef DakaMuaj më parë

  Futni me kendu "life,, nqs. doni me pa talentin e tyne edhe te shume kangetareve te sotem.Kangen e kendojne studiot e inxhizimit sot, e jo kangetaret . Jane shume te paket ata per me ju thane kangetare !

 • its____ stela
  its____ stelaMuaj më parë

  E jashtëzakonshme 😂😂😂 . Pse mos vallë është Ariana Grande kjo ? Kjo mirë që u fut te Përputhen që merr ca klikime , se ndryshe askush nuk do ia hidhte sytë 😌

 • zarathustratha
  zarathustrathaMuaj më parë

  🎶 🚽

 • Dita Cani
  Dita CaniMuaj më parë

  Cfarr llumi o zot uaaaa ne kemi kengetare yjeeeee

 • Kids Kitchen🍰
  Kids Kitchen🍰Muaj më parë

  Kenga jote eshte e persosur Jo si e anes si motorr I prish

 • Klod Karaj
  Klod KarajMuaj më parë

  Ku po shkon kjo booooot...puuuuuuu

 • Adela Lazaj
  Adela LazajMuaj më parë

  Turp per gazetaret e Web ne top channel qe per pak klikime me shume vendosin tituj pa lidhje performance e jashtezakonshme. Performanca te jashtezakonshme I kane divat Beyonce, Lady Gaga ect. Turp sa poshte ka rene Top channel edhe gazetaria aty. Nuk shikohet me asgje.

 • Suela Bela
  Suela BelaMuaj më parë

  Lan nam tu ftu njerëz spazature

 • Anisa Gashi
  Anisa GashiMuaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane tek kanali ynë.

 • deivoxz Favi
  deivoxz FaviMuaj më parë

  Si nuk mësove të vishesh pak më mirë o Melissa

 • Besnik Krasniqi
  Besnik KrasniqiMuaj më parë

  Antonela

 • Besnik Krasniqi
  Besnik KrasniqiMuaj më parë

  Eshte

 • Besnik Krasniqi
  Besnik KrasniqiMuaj më parë

  Dreq

 • Besnik Krasniqi
  Besnik KrasniqiMuaj më parë

  Dili

 • Besnik Krasniqi
  Besnik KrasniqiMuaj më parë

  Kush eshte

 • Elifara Havalja
  Elifara HavaljaMuaj më parë

  Cfar programesh tu promovu njerez pa bleva pa nivel pa shkoll vec dil zhveshur dhe e quajn veten vip 🤮🤮🤮🤦‍♀️

 • helen of troy
  helen of troyMuaj më parë

  Sa palidhje ato vajzat permbrapa melises🤢

 • Arb H
  Arb HMuaj më parë

  Melisa duhet te punosh shume ne look , sidomos ne veshje je katastrofe. Sidomos ketu ato.takat

 • Danjeta Keci
  Danjeta KeciMuaj më parë

  Ku ishte e jashtezakonshmja ketu?

 • Zeni Beshaj
  Zeni BeshajMuaj më parë

  Ndimon shum per kapsllekun e degjoni ju te bukes me qofte dhe te sanduicit se ndimon shum

 • Lata Vlore

  Lata Vlore

  Muaj më parë

  😂😂😂

 • Ela Myrteza
  Ela MyrtezaMuaj më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • ISI Bregu
  ISI BreguMuaj më parë

  Melisa super keng po ana 😖

 • Aferdita Shaqiri
  Aferdita ShaqiriMuaj më parë

  Se mos jena mangut me ndegju zerin e ksaj amannn 🤢

 • Do Anode
  Do AnodeMuaj më parë

  Me gjith kto klikime si bleve 1 pal kpuca mat mira moj shoqe 😂😂

 • Fatjona Zeqo

  Fatjona Zeqo

  24 ditë më parë

  Esht komplet pa pik stili

 • Piera Matteoni
  Piera MatteoniMuaj më parë

  Kjo Melisa , edhe kengen me motive gabelesh e ka bere. Cfare " TALENTI"

 • Aferdita Alija
  Aferdita AlijaMuaj më parë

  Keng shum e bukur shum

 • c c
  c cMuaj më parë

  E jashtezakonshme abababa 🤦🏻‍♀️💆🏻‍♀️

 • Brunilda Kopani
  Brunilda KopaniMuaj më parë

  Bukur por ne kete rast cfare lidhje kishin vajzat "modelet e ardhshme " te She's on Top 😏qe kercenin pa lidhje 😂😂😂😂🤔

 • kela lyrics

  kela lyrics

  Muaj më parë

  Po pra kot me kot

 • Merita Shehu
  Merita ShehuMuaj më parë

  Shkelqim i vertete xixa xixa. Apo kenga aq e bukur. Text fantastik, lum kujt i ka shku nder mend ta beje. Pika u rafte ketyre qe merren me keto lloj kengesh e “kengetaresh”.

 • Adela Lazaj

  Adela Lazaj

  Muaj më parë

  Skandal e shiko cfare titulli I vene, performance e jashtezakonshme. Tmerr sa poshte ka rene Top Channel

 • Hid Rexha
  Hid RexhaMuaj më parë

  Melisa ja paska detiku Ftionit kengen bravo melisa

 • Inn
  InnMuaj më parë

  Antonela eshte lezeti i programit 💗

 • Altin Kumaraku
  Altin KumarakuMuaj më parë

  ze magjik i pa par as e madhja vace zela se ka ate ze.........

 • Keviana Çomani
  Keviana ÇomaniMuaj më parë

  Performance e jashtezakonshme quhet kur eshte live

 • ꧁Ald' daa꧂
  ꧁Ald' daa꧂Muaj më parë

  Me mir melisa pz se sa Anushja mir qe e hoqi t pakten 😂

 • Flavio Musaj
  Flavio MusajMuaj më parë

  Lat nam vetem kto te perputhen keni pernat Hiqini se jan te lodhur njerzit nga kta

 • laurenc caca
  laurenc cacaMuaj më parë

  🤮🤮🤮

 • L Tafaj
  L TafajMuaj më parë

  Rrace kurvash .. Jeni me bordello se rumunet Shame

 • Donika Ndreca
  Donika NdrecaMuaj më parë

  Shkojn tu kupju njera tjetren e ka pas Leonora Jakupi kete qe ka vesh Antonela sot

 • 00. x.x.x.x
  00. x.x.x.xMuaj më parë

  Bravo Melisa , Shume mire ,te tjeret jan pa lidhje melisa ,mevlani,juli jan per tu pare ,jo se te tjeret nuk jan per tu pare por i ka hypur mendja sikur jan VIPA 😅 Pastaj mos flasim per llumin tjeter qe ngel se sija vlen te komentohet ,

 • Andi Ng
  Andi NgMuaj më parë

  Vk eshte shume pak

 • Samsung JS7
  Samsung JS7Muaj më parë

  Me shume se situaten kishte mare ne dore k.....

 • Sonila
  SonilaMuaj më parë

  Melisa sei Grande 👏🌟

 • Ervin Zotaj
  Ervin ZotajMuaj më parë

  Kto kopjon njera tjetren 😁💃😂

 • Bani Zeqaj
  Bani ZeqajMuaj më parë

  Shum bukur 😘

 • Adelajda Mema
  Adelajda MemaMuaj më parë

  Se kuptoj kur nuk ndihet mir me ate c'ka vesh ,pse e vesh ,ngeli duke par se mos.i del gjoksi !

 • Violeta Violeta
  Violeta VioletaMuaj më parë

  Melisa je me e mira por...larg Antoneles

 • Bruna Korra
  Bruna KorraMuaj më parë

  Melisa sa ylll❤😍

 • Kushtrim Morina
  Kushtrim MorinaMuaj më parë

  Kenga pa palidhje nuk kam pa as kercimin se ka kerkund 0

 • Mohan
  MohanMuaj më parë

  Emision rosash

 • B.b
  B.bMuaj më parë

  Këngëtarët e përputhjes kta. 😂😂 vetëm Sindin spo shikoj t bëj një këng

 • Farfuri Varfi

  Farfuri Varfi

  Muaj më parë

  @ediref Temsi ti mir bere q fole po un te ai program nuk jam fansja e as mevlanit as ledianës as kujt se t tan per fam kan hy ... dhe e dyta ... un sjam askushi pr me gjyku ... vec dhash mendimin tim si publik dhe nese ty dhe shum t tjerve nuk u plqen esht fare e leht mos t shkruni as mos beni like as i sen ... dhe e treta m duket se je ti fanse sindit jo un e mevlanit a ku me e dit un

 • ediref Temsi

  ediref Temsi

  Muaj më parë

  @Farfuri Varfi se pari kush je ti qe gjykon bukurin e nje tjeter ? Se dyti kush tha qe duhet te jesh e gjat te jesh e bukur dhe te kesh talent? Bukuria e nje personi nuk shifet gjithmon nga format trupore... pranj jemi mrapa ne shqiper c’çdo gjo mrapsht e shofim. Dhe se treti vetem se je fans i/e Mevlanit ska nevoj te shash te tjeret (se edhe ai nji mut esht). Dhe nje gje me shum kisha, mendoj qe po ajo mos te fliste per te mbrojtur veten e saj ajo do ishte shkel me kemb sepse asnji nuk e mbronte. Mendim Im.

 • Farfuri Varfi

  Farfuri Varfi

  Muaj më parë

  @Andi Xhialli Emri sindi m ka pëlqyer me par tej made po sa pash 1 takim t sindit me mevlanin q bente sikur ca na ishte 1 pa 5 mir e shkurtër dhe e shëmtuar po llapaqëne o zooot dhe familja e saj se di e do vr8 a jo se publik se besoj q do ket🤮🤮🤣🤣🤣🤣

 • Andi Xhialli

  Andi Xhialli

  Muaj më parë

  Sindi eshte me orkestren 🤣🤣🤣🤣

 • Farfuri Varfi

  Farfuri Varfi

  Muaj më parë

  @Hello Everyone sindi ka lën nam po ik Njeri m hakmarrës se ajo ska As 1 se don sindin 99% nuk e duan 1% e duan ose bajn sikur e dun po ik

 • Visa Vissa
  Visa VissaMuaj më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 • Erta Middle
  Erta MiddleMuaj më parë

  Kjo vishet keq

 • Daniela Ela
  Daniela ElaMuaj më parë

  Melisa bukur kjo kong

 • Daniela Ela
  Daniela ElaMuaj më parë

  Akoma se kam kuptuar per cfar keni dal tv ju???

 • Julia Dra
  Julia DraMuaj më parë

  Melisa me ka pelqyer eshte e thjeshte vazhdo keshtu se do ecesh suksese

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  Antonela PSE JE VESH KAQ KEQ SOT SIKUR JE FUT NE KONDOM DHE FLOKET KEQ RI MOJ VAJZ SIC JE ORIGJINAL RINNJI FUSTAN OSE NJI PANTALLONAT SI ISHE VESH TEK MEVLANI DHE RINJANI ISHE YLL OSE KACURELA OSE TE SHTRIME OSE KARDINAL FKYS BISHT TE SHKOJN JE YLL

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  MELISA E MIRE DHE KENGA E BUKUR

 • Inna In
  Inna InMuaj më parë

  E jashtëzakonshme 🤣 na habitet o zot o madh

 • Klodi Collaku
  Klodi CollakuMuaj më parë

  Melisa je njeri fallso gje e shpelar

 • Vlorë Albania
  Vlorë AlbaniaMuaj më parë

  O manush nje pal gërshër dy pal gërshër të dhjefsha emisionin që ke bër

 • SKENDERBEGAS ILIRIUS
  SKENDERBEGAS ILIRIUSMuaj më parë

  U ban ku...t e famshme . 🤣🤣🤣

 • Lejla Mansaku
  Lejla MansakuMuaj më parë

  Me kendu,,,,,,keto,me ja,fut vrapit,,,,,

 • Lejla Mansaku
  Lejla MansakuMuaj më parë

  Se mar vesh,,,,,c,fare,tel,jeni ju qe promovoni keto, qe jane,,,,,0,,,,, ka ,s, uper kengetare,,dhe rrine ne hije,,,,,turp,,,,,

 • albana zhezha
  albana zhezhaMuaj më parë

  Këngë e bukute bravo Melisa

 • esfe
  esfeMuaj më parë

  Prit e prit kur Po knon live u kry kenga!!!...😂😂😂

 • Dija Dija

  Dija Dija

  Muaj më parë

  Live emisioni po ama kanga kurr hiq

 • Sh Amer
  Sh AmerMuaj më parë

  Melisa zerin e bukur shum amo ato gocat si daba daba dikur kur isha e vogel.....😂😂

 • Albulena Uksmajli
  Albulena UksmajliMuaj më parë

  Shum e bukur je melis veq suksese

 • Some Edgy Junk
  Some Edgy JunkMuaj më parë

  Shum bukur Melisa

 • Ruel Bani
  Ruel BaniMuaj më parë

  jeni zemra❤❤ te dyje

 • irgen sherifi
  irgen sherifiMuaj më parë

  sja ma me knu live se e din qe do tallen njerzit

 • Suzana Kola
  Suzana KolaMuaj më parë

  URGJENTISHT BINI NJI ZJARRFIKSE NE TOP CHANNEL SE MELISA KA MARR FLAKE ME GJITHE BYTHE & KRYE AMAN BRE NA E SHPETONI TELEVIZIONI BAXHELLAVE BYTHHUTUME TE TIPIT ANA 1 MELISA ANTONELA TEA BINI EDHE SAREN JASMINEN OLEN ARISTELEN RROFTE SHOQATA PER'THITHEN...

 • Report Ig
  Report IgMuaj më parë

  Bavo Meli butul

Faqja Tjeter