Artjola Toska - Shif e shkruj (Officia Video)

Komente

 • Natasha Merja
  Natasha Merja4 orë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon ❤

 • Mimoza Papadopoulou
  Mimoza Papadopoulou7 orë më parë

  Un maroj per ty ktu ne gjermani 31 vite por ty gjithmon te degjoj u knoqa prap Pak pushim tani se punojm shum ne knej por kur te degjoj shplodhem dhe kom modh per venin tim jam kavajse pure 24 Karat haha me knoqe o artiola ❤✌

 • Elguido Ceka

  Elguido Ceka

  3 orë më parë

  Aewwewdlpdsayspdypwwswwwswwllwelflwlwdeewelrweejelwlkllwrw

 • Ilir Laci Official
  Ilir Laci Official22 orë më parë

  Dhe une uroj qe te mos ndryshosh asgje , te kemi shembull te miresise e persosmeri te artit, une te konsideroj pasuri kanore …

 • Vjollca Rushani
  Vjollca RushaniDitë më parë

  Sukses Artiola

 • n avdyli
  n avdyliDitë më parë

  Zemra t'knofte

 • Tirane Tr
  Tirane TrDitë më parë

  je sishpirt

 • Andi Tako
  Andi Tako2 ditë më parë

  Suksese Artiola Toska këngëtarja më e mirë e Shqipërisë së mesme 😊

 • petro petro
  petro petro2 ditë më parë

  Po po e mirë jenipo në dasëm të krypni kokën ju bone njëher falas se bo thevape

 • Eduart Shkalla
  Eduart Shkalla2 ditë më parë

  Suksese Artiola

 • Orges Troplini
  Orges Troplini2 ditë më parë

  Xhevahiri i Shqipnis se mesme

 • arben nikolla
  arben nikolla2 ditë më parë

  si artiola sban ma nana .veq lulet jan te shkodres.

 • Gjylije Shehu
  Gjylije Shehu3 ditë më parë

  Kenga shum e mir e pershendes nga KOSOVA

 • Vullnet ALLUSHI
  Vullnet ALLUSHI3 ditë më parë

  Je magjike

 • Nicky Tirana
  Nicky Tirana3 ditë më parë

  Me te kenaq shpirtin...💝

 • Marilda Agolli
  Marilda Agolli3 ditë më parë

  Jam korcare por kenget è tua me pelqejne shume je brava

 • Elton Taku
  Elton Taku3 ditë më parë

  Amon se na e ke zbukuru jeten ne emigrim te knoft zemra gjithmon

 • Anna Cela
  Anna Cela3 ditë më parë

  Si shpirt duk Tironcia e vertet 🥰🌟🌟

 • Ismet Halili
  Ismet Halili4 ditë më parë

  Tinguj sllave🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️😡

 • Aurora Begu
  Aurora Begu4 ditë më parë

  Te knoft zemra se na knoqe❤

 • Vera Muho
  Vera Muho4 ditë më parë

  Na kenaqe me konget Tironse Te lumte goja ke zevendesu. Fitnete Rexhen

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku5 ditë më parë

  Mashalla je shume e mire si njeri dhe si kengetare

 • Heseneli Mehdiyev
  Heseneli Mehdiyev5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇿🙏🕊️💋

 • Erion Ngjeliu
  Erion Ngjeliu5 ditë më parë

  ikona e muzikes popullore cna knaqe shpirtin artiola, nuk e harroj live ne Bologna, rrespekte

 • Bujar Kodra
  Bujar Kodra6 ditë më parë

  Super Artjola! Na kenaqe!

 • Zamo 14
  Zamo 146 ditë më parë

  Ylli i shqiperise se mesme ❤❤

 • Jaguar Jaguar
  Jaguar Jaguar6 ditë më parë

  Ze te bukur vete e bukur, jete te gjate ju deshiroi

 • Artur Toska
  Artur Toska6 ditë më parë

  Athu ka naj kang te keqe qe kendon Artjola Toska Un Them Jo Moj ARTJOLA TOSKA YLLI I MUZIKES POPULLORE TINUMRI NJE EDO MBETESH NJE SUPER KANGETA ME E MIR E GJITHA KOHRAVE TE PERSHENDES PERZEMERSISHT O YLLI I MUZIKES ⭐🌹❤👋

 • Anila Peposhi
  Anila Peposhi6 ditë më parë

  👏👏👏👏👏❤💎

 • yasio bolo
  yasio bolo6 ditë më parë

  Embelsira e Tirones te lumt goja ❤🌹

 • Enver Sulejmani
  Enver Sulejmani6 ditë më parë

  👑⭐💖

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi6 ditë më parë

  Ooo Tironcia ime ze bilbil 🌟🌏❤❤❤❤❤❤🦋🦋🦋🦋😘😘🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi6 ditë më parë

  Ooo 🌟🌏 Artiola gjith lezet ❤❤❤❤❤❤❤

 • Zyh Raja
  Zyh Raja6 ditë më parë

  Kenge shum e bukur te lumt goja artjola

 • yasio bolo

  yasio bolo

  6 ditë më parë

  O Artjola ta shtoft zoti jeten ke nje ze te mregullueshem 👍🏻🙏🤗

 • Halit Bali
  Halit Bali6 ditë më parë

  Ka lezet me e nigju,jo si disa qe te vje turp me i nigju. Respect pa fund Artiste

 • KLEVIS BOSSI
  KLEVIS BOSSI7 ditë më parë

  Superrrrrrrrrrrrrrr

 • Shoku Shoku
  Shoku Shoku7 ditë më parë

  Si këngëtare nuk ke shoqe por tekstet mendoj duhet të ti shkruajë një profesionist!

 • Difa Azemi
  Difa Azemi7 ditë më parë

  Je epapar

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos7 ditë më parë

  O artjola te arikan komet ke pedalet qeke zgjat demede ..sa per muziken po njisoj me ate kongen nuk vij me larg se ne vore .njisoj . .

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi7 ditë më parë

  ARTIOLA BIO PA BISTURI E SILIKON PO.ESHTE PAK MENDJEMADHE ME E RHJESHT SE KE LEZET

 • Terramare
  Terramare7 ditë më parë

  omelcina tirones

 • Bleona Baci
  Bleona Baci7 ditë më parë

  Je shume e mire te perqafoj Artiola ❤️🥰

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore7 ditë më parë

  Bravo artjola urime per kengen

 • Dean Hasa
  Dean Hasa7 ditë më parë

  Ylli muzikes Shqiptare 🔝🇦🇱🔝

 • Adelina Cani
  Adelina Cani7 ditë më parë

  O Artjola ta shtoft zoti jeten ke nje ze te mregullueshem 👍🏻🙏🤗

 • Eli Al
  Eli Al7 ditë më parë

  Kenge ne dialekt vec per tironca mi goce

 • Sanije Haxhija
  Sanije Haxhija7 ditë më parë

  Artiola si gjithmon njish fare....brava...mos ndrysho kurr....❤❤❤na knaqe fare❤❤❤

 • wuoi zuiu

  wuoi zuiu

  7 ditë më parë

  Bravo!

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn7 ditë më parë

  Shume kenge e bukur, dhe veshja, Vjollca Te shkon shume, je me e mira kengetare👌🏻

 • paola varfi
  paola varfi7 ditë më parë

  Bravoo 🥰🥰🥰🥰ne biciklet me taka un do kisha thy qafen😅😅😅

 • Erion Xhameta

  Erion Xhameta

  2 ditë më parë

  💥💥💫💫👍👍

 • Luli Demnushaj
  Luli Demnushaj8 ditë më parë

  Shum bukur te lumt goja

 • Linda Kaci
  Linda Kaci8 ditë më parë

  Bravo BRAVO BRAVO VALLA TI JE NJESH .YLLI I TE GJITHA KOHEVE .SUPER .

 • Aida Kacorri
  Aida Kacorri8 ditë më parë

  Si shpirt je moj Tironce, sa te shkoka ngjyra lejla. 🌺🌼🌻🌷🌹

 • Eros Cara
  Eros Cara8 ditë më parë

  Tamom për mu, sidomos kur ke edhe ditlindjen, të ngjon veshi nji kongë të tillë 🥰🎵❤

 • qopoy dnon
  qopoy dnon8 ditë më parë

  Te kendofte zemra 💓na kenaqe si gjithmone!!!

 • Nok Jaku

  Nok Jaku

  7 ditë më parë

  Marshalla i paske dritat 24 karateshe

 • Ana Llapushi
  Ana Llapushi8 ditë më parë

  Luku i bukur po kënga 🤦‍♀️bajat 😒

 • or ro
  or ro8 ditë më parë

  Ku jon Tironsit....sssss....

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani8 ditë më parë

  E omla Goc Tirone te kendoft Shpirti 🌟❤🌟

 • Zyrafete Mingaj
  Zyrafete Mingaj8 ditë më parë

  Artjola e pa perseritshme nuk je vetem ylli i Tirones po i gjith Shqiperis ,edhe ti mos ndrysho kurr se ne keshtu te duam me shum.Suksese pa fund o artistja jon e madhe..

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  8 ditë më parë

  Yll atjola je

 • Donika Kodra
  Donika Kodra8 ditë më parë

  Sa e embel je moj Artiola

 • Valbona Mehilli
  Valbona Mehilli8 ditë më parë

  Bravo!

 • Flora Xhabrahimi
  Flora Xhabrahimi8 ditë më parë

  Kno mi Artiola noj kong te vjeter cjan kto klipe me adoloshenta tu u puth , mos u bo me keq se kengetaret e tjere se nuk te ka hije ty me ate klip

 • dr New
  dr New8 ditë më parë

  Bicikletes i jepke tym i her ene me i dor biles 😂😂😂 yll bote t kena 🌟

 • Bastri Lala
  Bastri Lala8 ditë më parë

  O zot cfar zeri ti na fal jete me ate ze artiola 👌👌👌

 • The Best
  The Best8 ditë më parë

  Hallall na knoqe me kte kong 🥰

 • Marsida Mjeshtri

  Marsida Mjeshtri

  7 ditë më parë

  Super keng

 • Jmmy Hasibra
  Jmmy Hasibra9 ditë më parë

  O yll bote trujt imolli zot jarbi eke qenis si gjith mon 💙💙💙👌

 • Florent Berisha
  Florent Berisha9 ditë më parë

  👍👍👌👌😍😍♥️♥️💕💕💥💥🌟🌟🌼😘😍🕺🕺💃💃💋💋🔥🔥

 • Shaban Pojana
  Shaban Pojana9 ditë më parë

  Embelsira e Tirones te lumt goja ❤🌹

 • Andrea Hoxha
  Andrea Hoxha9 ditë më parë

  Me e mira 😍😍😍

 • Desi Daja
  Desi Daja9 ditë më parë

  Shume bukur ❤❤❤

 • Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi9 ditë më parë

  Konga e bukur amo Muzika Bullgare e paska prish Edhe kongen 👎

 • ednajd xhepa
  ednajd xhepa9 ditë më parë

  Yll atjola je

 • FINEM SOLO GRUPI K.P.T 👑👑
  FINEM SOLO GRUPI K.P.T 👑👑9 ditë më parë

  CA KENGE KARI TE QIFSHA ROPT O ARTJOLA

 • Festim Aliraj
  Festim Aliraj9 ditë më parë

  Vari karet keng tirane ptuuuuuuu

 • Fate Curri
  Fate Curri9 ditë më parë

  Je e mrekullueshme

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui9 ditë më parë

  Suksese o bilbili Tirones ❤🌟💥

 • Mario Italia
  Mario Italia9 ditë më parë

  Shum bukur si gjithmone ,,,te rujte zoti

 • Dallendyshe Dagistani
  Dallendyshe Dagistani9 ditë më parë

  Je shum e mir Artiola ke zërin brilant të këndoftë zemra gjithmon ishalla të run zoti me tan që ke amin♥️❤️🌷❤️

 • Nagjie Kiqiki
  Nagjie Kiqiki9 ditë më parë

  Suksese Artiola 🔥🔥🔥🔥⭐

 • Elguido Ceka

  Elguido Ceka

  Orë më parë

  Alaqlwaaaaaaaaaa

 • Elguido Ceka

  Elguido Ceka

  Orë më parë

  Wwao

 • Lac Ser
  Lac Ser9 ditë më parë

  Me këngët eshqipris se mesme skeqfar tu thuash dhe me këngëtarët qe ikëndojn talent te lindur je një yll ne kryeqytet me Dhon kolegët rpunes hë mo si je shif e shkruaj

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  9 ditë më parë

  Belisimo tlumt goja

 • Ari London
  Ari London9 ditë më parë

  Kjo eshte njeriu me idiot ....Zonin e ka dhurat nga Zoti pordhat i ka dhurat nga kto qe ta rrisin menjen me komente pozitive.... se ti nje pordh ben kta vuuuu sa bukur hahaha konga pa pik lidhje nuk te hyn fare ne vesh ah medet

 • Vera Muho
  Vera Muho9 ditë më parë

  Sa bukur mashalla Tironsja

 • Hirije Arifi
  Hirije Arifi9 ditë më parë

  👏👏👏👏❤❤❤

 • Fatmira Kavo
  Fatmira Kavo9 ditë më parë

  The best song ever 🌟🌟🎆💯🌺💥😘

 • Katrina Gjoni
  Katrina Gjoni9 ditë më parë

  ️️Bravo, je kengetare e kompletuar dhe cdo kenge e jotja eshte hit!👑🔥❤️

 • Kot03 Fut
  Kot03 Fut9 ditë më parë

  Kong kryeveper 👏👏

 • Iliriana Alikaj
  Iliriana Alikaj9 ditë më parë

  Yllll i Tiranes

 • Mirushe Hoxha
  Mirushe Hoxha9 ditë më parë

  Je ma e mira bravo ❤❤

 • Ilir Hoti
  Ilir Hoti10 ditë më parë

  Ju lumt goja e ju kendoft zemra gjithmon Mbretresha e kënges shqipe Artiola Toska.. 👑🎼🎤👏👏

 • Albanian girl
  Albanian girl10 ditë më parë

  E madhe si gjthm!! 💃💃

 • Niku Madhi
  Niku Madhi10 ditë më parë

  Te knoft zemra patriote

 • Fiqerete Turku
  Fiqerete Turku10 ditë më parë

  Belisimo tlumt goja

 • F,L F,l
  F,L F,l10 ditë më parë

  Bravo kenga Artiola je nona e muzikës 🦋🦋🦋🦋🦋🦋💚🤍💗❤️❤️❤️

 • Sonila Shkoza
  Sonila Shkoza10 ditë më parë

  Te lumte goja Artiola Tirones 😘😘

 • Arta Tika
  Arta Tika10 ditë më parë

  Te lumt goja 🙏💥🌹🌹

 • Nida Loska
  Nida Loska10 ditë më parë

  Shum bukur kendon 😘

 • Artiola Toska
  Artiola Toska10 ditë më parë

  Sa te mire jeni...🙈..🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 ku mos besh kenge per ju... Ju falenderoj pa fund nga zemra❤🤗

 • Elguido Ceka

  Elguido Ceka

  4 orë më parë

  SSsswssssrßsssr

 • n avdyli

  n avdyli

  22 orë më parë

  Shume e mire kenga, por edhe ti je shume e bukure edhe po bene kenge kaq te mira. Te lumte e gjithmon kendofsh.

 • Milan Milano

  Milan Milano

  2 ditë më parë

  @Kozeta Torishta 1¹1po9990

 • Kimete Elezi

  Kimete Elezi

  3 ditë më parë

  @Marjana Shahu àà

 • Kimete Elezi

  Kimete Elezi

  3 ditë më parë

  @Marjana Shahu àaaaaaà

 • Agetina Ndoj
  Agetina Ndoj10 ditë më parë

  Bravo super kenge 💝

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj10 ditë më parë

  Suksese 🙏🏻🍀

 • Klajdi Seidolli
  Klajdi Seidolli10 ditë më parë

  Te lumte goja artiola na kenaqe

 • Lirie Duka
  Lirie Duka10 ditë më parë

  Bravo. Artjola 😚😚

Faqja Tjeter