Motrat Mustafa - Malli i nanes

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© \u0026 ℗ Motrat Mustafa \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Komente

 • Etleva Brati
  Etleva Brati13 orë më parë

  Y

 • Resmije Sulati
  Resmije Sulati2 ditë më parë

  Keng shum te dhimshme ju lumt goja ju qe i trasmetoni ne kete brez yje jeni🌟🌟🙏🙏

 • Sadie Stublla
  Sadie Stublla2 ditë më parë

  Qysh osht e dhimshme kjo Kang qe 3 vjet Mo's me pa print me qa hallet e dertet me ta asht shum e veshtir e Lu's te madhina allah qe sa me shpejt ti takoj😶😶😶

 • Edona Kokollari
  Edona Kokollari4 ditë më parë

  Shum bukur ❤❤

 • Jetmir Bajri
  Jetmir Bajri5 ditë më parë

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🇦🇱

 • Smal Mulaj
  Smal Mulaj6 ditë më parë

  Zemra ju knoft gjith jeten

 • Nerxhivane Ahmeti
  Nerxhivane Ahmeti7 ditë më parë

  😭😭😭😭👌

 • Toni Santos
  Toni Santos9 ditë më parë

  O ju pa mend qe jeni, masi mergimi (gurbeti) juve kaq shume ju pikllon rrini ne vendlindjet juaja, dhe ndertoni pasurin dhe idaren prej atje. Kto ankesa ma ne hun me shkojne, veq kritika jipni. Pa qat gurbet ju tanat zeza kishit perjetue, po thoni flm se jeni jasht. Sa i per ket kta te dyja ekan mjell gjalle e shpirt populin, dhe ende spo derzohen.

 • Taze Pjetri
  Taze Pjetri12 ditë më parë

  🥺😢😭🙏🙏

 • Ismet Pllana
  Ismet Pllana13 ditë më parë

  Shume e vertet kenge e dhimshme ❤

 • Mustafa Mustafa
  Mustafa Mustafa15 ditë më parë

  😭😭😭 ah nana

 • Комилжон Тоиров
  Комилжон Тоиров17 ditë më parë

  Салом 💋💋👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Vjosa Alijaj
  Vjosa Alijaj17 ditë më parë

  sa dhimbje kam ne shpirt uh mor prinder shume po vujni per evlad e na per ju shum po merzitem un baben kam hup zemra pom plas nga merzija 😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Ajtene Isufaj
  Ajtene Isufaj18 ditë më parë

  Ohh saher qe ndegjoj kete keng syt i kam te mbushur me Lot sikur ta ndigjoja per her te pare Zoti Ju rujt e ishallah jeni me jete te gjate ,qe kendoni keng per nenat tona ❤❤

 • artan ismailaj
  artan ismailaj19 ditë më parë

  Oukendoft zemra gjith mon me ket keng per cdo dit edrgjojm

 • Anisa Ibraimi
  Anisa Ibraimi20 ditë më parë

  😭😭🥺

 • naste deli
  naste deli20 ditë më parë

  Bravo

 • Ensar Imeri
  Ensar Imeri20 ditë më parë

  Ju lumte goja😍

 • Kingi brzn
  Kingi brzn20 ditë më parë

  Prinderit jan te shejt lum aj qe ika gjall e ne qe nuk ikemi në ket dynja ishalla me xhenet ne dynjajen tjeter ju lumt motrat Mustafa

 • cea Alidemi
  cea Alidemi21 ditë më parë

  Pershendetje nga Shkupi . Kenge te mrekulluesume

 • Drita Ademaj
  Drita Ademaj21 ditë më parë

  Shum e qellume nona ime kur te lash e mo ste pava ishalla allahu te ka degu ne xhenet amin

 • Dj Driiton
  Dj Driiton21 ditë më parë

  Oh sa e bukur është kjo këngë kam lot🥺😢😪

 • Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari22 ditë më parë

  👏💖👏💖

 • Hirisha Muharemi
  Hirisha Muharemi24 ditë më parë

  Qka me than kenege

 • Hirisha Muharemi
  Hirisha Muharemi24 ditë më parë

  okay so i and

 • doliio volay
  doliio volay26 ditë më parë

  O zot pre me mujt 1 herr me kthy kohen bravoo vertet maki ba me qajt shum me mungojn🙏🙏🙏🙏

 • Saa Mii
  Saa Mii26 ditë më parë

  🥺🥺😢😢

 • Mile Sejdiu
  Mile Sejdiu26 ditë më parë

  😢😢

 • Arianit domi
  Arianit domi26 ditë më parë

  471 Serb I kan no dislike!! Ju knoft zemra perher Ishalla

 • doliio volay

  doliio volay

  26 ditë më parë

  Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

 • sokin jon
  sokin jon26 ditë më parë

  Qka me than kenege shume mire me plot vler, por dhe shum emocionuse, ju lumt juve motrave mustafa. Te pavdekshmet

 • niddg viiut
  niddg viiut27 ditë më parë

  Ju falt zoti jet e shendet bilbilat e kosoves se me keni prek ne zemer fjal per fjal ju knoft zemra

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov28 ditë më parë

  Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

 • Gresa Thaqi
  Gresa Thaqi29 ditë më parë

  👌👌

 • sokin jon

  sokin jon

  26 ditë më parë

  Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

 • aola wili
  aola wili29 ditë më parë

  Ishalla na bojin hallall kto nana e sidomos ne vjaza qe jemi vetem nje e mi lan eshte rand 🥲🥲

 • niddg viiut

  niddg viiut

  27 ditë më parë

  Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi29 ditë më parë

  Mani motrat mustafa bre, se jemi ne gurbet jemi po me digjet shpirti

 • Valbona Musolli
  Valbona MusolliMuaj më parë

  Shum kisha desht mem than njeher ne vit udha e mbar po se kam ate knaqesi😭 I kam than udha e mbar une asaj ne boten tjeter pa e pa hiq dhe pa qen afer saj😭

 • Lavdije Mazreku

  Lavdije Mazreku

  24 ditë më parë

  AH sa rend ish Mas me kan Afer Nënes ne momentet e fundit te jetes se saj💔😭

 • Bahrije Bytyqi

  Bahrije Bytyqi

  29 ditë më parë

  Me vjen shum keq per juve, Ngullime e inshalla zoti e shperbleft me xhenet

 • Ferd Krasniqi
  Ferd KrasniqiMuaj më parë

  😍❤👌

 • aola wili

  aola wili

  29 ditë më parë

  😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

 • Zilbeari Linda
  Zilbeari LindaMuaj më parë

  Ju lumt Moteave mustafa ..kjo keng me vret shumm qe 6 vjet pa mar er te nanes 😪😪

 • nicola nik
  nicola nikMuaj më parë

  Zemra ju kendoft sa Kang prekse per te gjith ne qe Jena mergimtar epo i deshrojm prindit tan 🥲🥲🥲

 • nicola nik

  nicola nik

  Muaj më parë

  @Charming nowhere to hide flm shum edhe un ju pershendes nga zemra te gjitha nanat dhe te gjith Mergimtaret ane bar botes na mungon vendlindja te gjithve 😢

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Muaj më parë

  O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

 • arben huqi
  arben huqiMuaj më parë

  Rrespekt

 • niduoe stre
  niduoe streMuaj më parë

  Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

 • minij hooi

  minij hooi

  Muaj më parë

  O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

 • Maria Dzezairi
  Maria DzezairiMuaj më parë

  😢😢😢😢😢🤲🤲🤲🤲

 • Emily An
  Emily AnMuaj më parë

  O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️

 • anna p
  anna pMuaj më parë

  Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

 • Redi_Company"Official"
  Redi_Company"Official"Muaj më parë

  Super ju lumte goja

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Muaj më parë

  shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

 • opzz xsin
  opzz xsinMuaj më parë

  Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

 • Gona Ahmeti
  Gona AhmetiMuaj më parë

  Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢

 • Emily An

  Emily An

  Muaj më parë

  😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

 • Shqipëria Tirana
  Shqipëria TiranaMuaj më parë

  Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

 • Esmire Buduri

  Esmire Buduri

  Muaj më parë

  Skkyyk

 • iljan ili
  iljan iliMuaj më parë

  Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

 • Mirimon Kurtaj
  Mirimon KurtajMuaj më parë

  Jfufm

 • Sheqere Gjata
  Sheqere GjataMuaj më parë

  A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

 • Mirsada Imeri
  Mirsada ImeriMuaj më parë

  😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Muaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • mahir emurli
  mahir emurliMuaj më parë

  😂😂😂

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Muaj më parë

  Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 • Blinor Mustafa
  Blinor MustafaMuaj më parë

  Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

 • Egzona Qenaj
  Egzona QenajMuaj më parë

  Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideMuaj më parë

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Muaj më parë

  Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

 • Donika Bibaj
  Donika BibajMuaj më parë

  Zemra ju kendoft

 • Rabishe Dragjoshi
  Rabishe DragjoshiMuaj më parë

  O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

 • Aferdita Lika
  Aferdita LikaMuaj më parë

  Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Muaj më parë

  Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 • bofooit gojo
  bofooit gojoMuaj më parë

  Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

 • Sh Pc
  Sh PcMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Muaj më parë

  ne Lule xhenetit 🙏🙏

 • tina nesa
  tina nesaMuaj më parë

  Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

 • Sevdije Cerkini
  Sevdije CerkiniMuaj më parë

  😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

 • edi
  ediMuaj më parë

  Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  Muaj më parë

  👌🏻

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra ShkodraMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭

 • hen ko
  hen koMuaj më parë

  Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

 • Arifaj Arben
  Arifaj ArbenMuaj më parë

  Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

 • Azi jusufi
  Azi jusufiMuaj më parë

  Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

 • hen ko

  hen ko

  Muaj më parë

  😥😥

 • Hirmize Qazimi Veljiji
  Hirmize Qazimi VeljijiMuaj më parë

  Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

 • erjon nelaj
  erjon nelajMuaj më parë

  Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

 • Merita Shala
  Merita ShalaMuaj më parë

  💗💗

 • Bihi Neli
  Bihi NeliMuaj më parë

  Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

 • Ptao Tom
  Ptao TomMuaj më parë

  Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhujiMuaj më parë

  Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

 • mitro vica
  mitro vicaMuaj më parë

  Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

 • Marek “M4B” Baszyński
  Marek “M4B” BaszyńskiMuaj më parë

  👌🏻

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Muaj më parë

  O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 • minij hooi
  minij hooiMuaj më parë

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Muaj më parë

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • bellaz bellaz
  bellaz bellazMuaj më parë

  Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

 • senni bgon
  senni bgonMuaj më parë

  Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

 • minij hooi

  minij hooi

  Muaj më parë

  Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 • Kadrolli Elias
  Kadrolli EliasMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

 • Mevlyde Kastrati
  Mevlyde KastratiMuaj më parë

  Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

 • Fatmir Tahiri
  Fatmir TahiriMuaj më parë

  😥😥

 • cqvio doli
  cqvio doliMuaj më parë

  O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

 • senni bgon

  senni bgon

  Muaj më parë

  Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 • Mirvete Hoxha
  Mirvete HoxhaMuaj më parë

  Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Afrim Nuhija
  Afrim NuhijaMuaj më parë

  😪😪😪🤤

 • Thee Girll
  Thee GirllMuaj më parë

  Oh mama jem! 😣

 • yuitr loing
  yuitr loingMuaj më parë

  Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

 • cqvio doli

  cqvio doli

  Muaj më parë

  Ah Nan,Nan

 • Elfet Namni
  Elfet NamniMuaj më parë

  A tka lodh pleqnia

 • Kaferi Kaferi
  Kaferi KaferiMuaj më parë

  Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

 • abc
  abcMuaj më parë

  O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

 • Bla Bla
  Bla BlaMuaj më parë

  Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

 • Ali Gashi
  Ali GashiMuaj më parë

  Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

 • DugiJaguarLata
  DugiJaguarLataMuaj më parë

  Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

 • Mehmet Selmanaj
  Mehmet SelmanajMuaj më parë

  ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

 • Mehmet Selmanaj

  Mehmet Selmanaj

  21 ditë më parë

  kang e bukur por per neve pak me vaj amo juve ju lumt goja e ky za i embel

 • Baftije Miftrari8
  Baftije Miftrari8Muaj më parë

  😘😇😘😘😘

 • Qefsere Alili
  Qefsere AliliMuaj më parë

  Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

 • Pendije Useini
  Pendije UseiniMuaj më parë

  Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

 • nijuo joing
  nijuo joingMuaj më parë

  Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

 • Nexhi Shini
  Nexhi ShiniMuaj më parë

  Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

 • lyricsmusik
  lyricsmusikMuaj më parë

  Ah Nan,Nan

Faqja Tjeter