Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

Komente

 • Teddy lunaa
  Teddy lunaa12 minuta më parë

  Old School albania 🇦🇱💙👌❤💕♥🇦🇱

 • jonny emy
  jonny emy49 minuta më parë

  Kush esht i 1989

 • Hana Hana
  Hana Hana6 orë më parë

  😙😙

 • Salma selo
  Salma selo6 orë më parë

  I lovet 😍😍😍 Morocco

 • Enca Queen ❤❤
  Enca Queen ❤❤8 orë më parë

  Kenga me e bukur ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • boris devic
  boris devic9 orë më parë

  Bravoooo from Serbija brutal

 • A K
  A K9 orë më parë

  Pse nuk e ka pa me heret une me siguri do kem qene ne ndonje planet tjeter😂

 • Erkida Ajsi
  Erkida Ajsi13 orë më parë

  O Po

 • Erti Rajli Selimi
  Erti Rajli Selimi18 orë më parë

  Jeni me te miret

 • Fatmire Mehmeti
  Fatmire Mehmeti22 orë më parë

  me ty Nina Nina Nina o ,hit i ksaj vere dhe veres tjetr qe vjen !se besoj qe do hartohet leht ! HIT 💥💫👌👍👏🙋🏼‍♀️🤷🏼‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

 • genti ceca
  genti ceca23 orë më parë

  Super kjo kenge ja vlen ta degjosh...🤩🤩🤩🤩🤩👍👍👏👏👌👌👍👍👍👍

 • mcure !
  mcure !23 orë më parë

  Bella 🥰....traduzione in italiano ho tedesco?? 🙏🙏

 • Pink & blue jelly vibes ❤
  Pink & blue jelly vibes ❤Ditë më parë

  Flori njesh👍🤩

 • Alket Hoxha
  Alket HoxhaDitë më parë

  Super bravo çunat 👏👏👏👏

 • Slena Haskoo
  Slena HaskooDitë më parë

  Onina si je

 • Ester Ina
  Ester InaDitë më parë

  Hiti I 2021.Te kendoje Flori nrm

 • Ledio Delvina
  Ledio DelvinaDitë më parë

  Super

 • Ana Kaloci
  Ana KalociDitë më parë

  Kush Eshte Nina?🧐🧐🧐

 • Arjeta Hajderasi
  Arjeta HajderasiDitë më parë

  Super

 • Natale Zaka
  Natale ZakaDitë më parë

  sa bukur ekeber kenkegen nina

 • A & R
  A & RDitë më parë

  No comments. The song speaks itself. Hit 2021. Hello from Toronto 🇨🇦.

 • Hasime Karaj

  Hasime Karaj

  12 orë më parë

  Mir xc

 • Elida Aliaj
  Elida AliajDitë më parë

  Bravo

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv2 ditë më parë

  nni'na < ndi(he)na?

 • Elisa Seneku
  Elisa Seneku2 ditë më parë

  Kenge arixhinjsh😂

 • Muazez Ceni
  Muazez Ceni2 ditë më parë

  Kenga me e bukur qe kam degjuar ksaj vere

 • marinela vasa
  marinela vasa3 ditë më parë

  Bruno: Me ty Nina Gocat: Kush esht Nina

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  2 ditë më parë

  Titi N'Durres Nina N'Tiron dhe kjo ver me kto dy kong mbaron.

 • Elona Lleshi
  Elona Lleshi3 ditë më parë

  kenga me e bukure qe kam degjeuar ndonjo here

 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  2 ditë më parë

  Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

 • lupo Manaro
  lupo Manaro3 ditë më parë

  Super

 • Nina Zyka
  Nina Zyka3 ditë më parë

  ju lumte goja per kengen e bukur.jeni te mrekullueshem.

 • Esad Pac

  Esad Pac

  10 orë më parë

  Jag 60 00998

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  2 ditë më parë

  Can someone translate pls. I fell in love with this

 • freskUS -
  freskUS -3 ditë më parë

  Super Bruno!

 • Shpetim Martini
  Shpetim Martini3 ditë më parë

  Kenga me pa pik kuptimi qe kam ndigjuar deri sot 🤔😎😒

 • Agim Hazizaj
  Agim Hazizaj3 ditë më parë

  sfd3

 • Shukri Trepca
  Shukri Trepca3 ditë më parë

  Kung

 • Magda Mparouta
  Magda Mparouta3 ditë më parë

  💖💖💖🥰🥰

 • Smithers Ibra
  Smithers Ibra3 ditë më parë

  Super 👌👌👍👍👏👏👏👏

 • Greta Myrteza
  Greta Myrteza3 ditë më parë

  Po jeni te tre bashke diet eshte hit

 • lori Janaqi
  lori Janaqi3 ditë më parë

  Hiti më i bukur i verës

 • Anjeza Dashi
  Anjeza Dashi3 ditë më parë

  👏👏

 • Taleb Mehmet
  Taleb Mehmet3 ditë më parë

  اغنية حلوة. From Tunisia🇹🇳🇹🇳🇹🇳🇹🇳

 • Old Coins
  Old Coins3 ditë më parë

  Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  2 ditë më parë

  Liked it without even listening to the song ✅ and wasn’t I right 💃

 • TIMCHO
  TIMCHO4 ditë më parë

  I go on holiday in Ksamil and this song was nonstop on the beaches 😍😍

 • Enca Queen ❤❤
  Enca Queen ❤❤4 ditë më parë

  Deksha 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘

 • xMiLY
  xMiLY4 ditë më parë

  nina nina nina nianoooooooooooooo

 • Arta Prendi
  Arta Prendi4 ditë më parë

  👑👑👑❤❤❤💫💫💫💥💥💥

 • Artush Djartush
  Artush Djartush4 ditë më parë

  Υπέροχο τραγούδι μπράβο.

 • Klema Dervishi
  Klema Dervishi4 ditë më parë

  Kjo kenga esht shum e bukur esht kenga ime prefura😊😊😊

 • mxslegend
  mxslegend4 ditë më parë

  🌊🌊🌈

 • alma osmani
  alma osmani4 ditë më parë

  Nina😅🥰🥰

 • Bobo flf
  Bobo flf4 ditë më parë

  Faleminderit që i keni kushtu kang shoqes time Nina 🤝👊

 • Lelo Pirja
  Lelo Pirja4 ditë më parë

  Me eshte ber fiksim kjo kenge

 • Mira Baruti
  Mira Baruti4 ditë më parë

  Flori Dashuri je ♥️♥️♥️♥️shpirt 💎💎💎💎

 • Valbona Demiri
  Valbona Demiri4 ditë më parë

  Edhe mua sa me pelqen,dedikuar cupes time Nina🥰❤😘

 • Electro music Electro music
  Electro music Electro music5 ditë më parë

  click on an English version maybe it might become an international hit

 • serdy ximi

  serdy ximi

  3 ditë më parë

  Can someone translate pls. I fell in love with this

 • Koshi Bora
  Koshi Bora5 ditë më parë

  Bravo te gjitheve💕💕💕

 • Kristina Kita
  Kristina Kita5 ditë më parë

  Bukur💞💞💞💞💞♥️♥️🌹

 • Lul Elezi
  Lul Elezi5 ditë më parë

  Nina, nina,nina,nina🤪🤪🤪🤪🤪🙉🙉🙉🙊🙈

 • Xhepa Miltion
  Xhepa Miltion5 ditë më parë

  Super keng 👏👏👏

 • ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES
  ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES5 ditë më parë

  nni'na < ndi(he)na?

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  Ditë më parë

  I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❤❤😍😍

 • artur fejza
  artur fejza5 ditë më parë

  E kam von ket kong ke makina sa bukur del sidomos kur je ne autostrad

 • Nertila Tringa
  Nertila Tringa5 ditë më parë

  Bruno 🤍💚❤💜

 • Rivelina Sula
  Rivelina Sula5 ditë më parë

  Très jolie chanson bravo

 • Μirada Lezaj
  Μirada Lezaj6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🥰🥰🥰🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻👍🏾👍🏾

 • Kristjan Peta
  Kristjan Peta6 ditë më parë

  kenga m vk e kesaj vere deri tani

 • Ndricim Maku
  Ndricim Maku6 ditë më parë

  sa inat ju kan mer jahu plasen ziliqaret, haaa bravo cuna

 • Nevila Buci
  Nevila Buci6 ditë më parë

  Kenga 2021 me e bukur e vitit

 • alma dajcaj
  alma dajcaj6 ditë më parë

  Super 😍😍

 • Anxhela Koco
  Anxhela Koco6 ditë më parë

  Kenge SUPER🤩🤩🤩

 • Mii.
  Mii.6 ditë më parë

  Im from Poland and I love it 🥰👌🇵🇱 Albania ❤️‍🔥

 • Juljan Jack

  Juljan Jack

  6 ditë më parë

  I love Poland Girl🇵🇱❤️🏖️

 • Dritan Hasani
  Dritan Hasani6 ditë më parë

  Trio fantastiko.Bravo cuna.

 • Xhevrije Klecjo
  Xhevrije Klecjo6 ditë më parë

  Wow so beautiful

 • kastriot Dodaj
  kastriot Dodaj6 ditë më parë

  Qija ropt kosov shqipni vetem millionie klikime

 • Eri Selda
  Eri Selda7 ditë më parë

  Shoom mir

 • Eri Selda
  Eri Selda7 ditë më parë

  Bravo

 • linda198117
  linda1981177 ditë më parë

  Hajde qazim sa ke hecur suksese

 • linda198117
  linda1981177 ditë më parë

  Bukur qazim

 • linda198117
  linda1981177 ditë më parë

  ???

 • Inglés Tutorias
  Inglés Tutorias7 ditë më parë

  Can someone translate pls. I fell in love with this

 • Eri Selda

  Eri Selda

  6 ditë më parë

  They live here

 • Eri Selda

  Eri Selda

  6 ditë më parë

  I seen this place I live in cardiff when my parents where little

 • Eri Selda

  Eri Selda

  6 ditë më parë

  I seen albina ye it is to

 • Marti

  Marti

  6 ditë më parë

  That’s albanian music bro i m from Albania two

 • Lavdosh Hilaj
  Lavdosh Hilaj7 ditë më parë

  Kenge shum e bukur 👏👏

 • Armand Bali
  Armand Bali7 ditë më parë

  Jeni te pa pare hallall cuna

 • Arber Torra
  Arber Torra7 ditë më parë

  Super!Bravo të gjithëve!😇😇😇

 • Xbxhd Hhxbdhxj
  Xbxhd Hhxbdhxj7 ditë më parë

  Rj ja

 • Julian Ziu
  Julian Ziu7 ditë më parë

  Me ty nina nina nina nina ooooo

 • Beta Mzhika
  Beta Mzhika7 ditë më parë

  Q

 • Masar Hoti
  Masar Hoti7 ditë më parë

  Kéng koti me te ardh me vjellé! po pér budallenjé qe nuk e kuptojn muzikene dhe artin eshté ne rregull..!

 • Anxhela Xhemollari
  Anxhela Xhemollari7 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Lulzim Avdiju
  Lulzim Avdiju7 ditë më parë

  Keng shum e bukur rrespekt te treve

 • Trip cosi
  Trip cosi7 ditë më parë

  super ☝️

 • mllop aeet
  mllop aeet7 ditë më parë

  I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❤❤😍😍

 • Albania

  Albania

  6 ditë më parë

  Ca po thu ti, jeni single, martohemi bashke per letrate Angleze 😂.

 • aswer huio

  aswer huio

  6 ditë më parë

  kot esh perputhen nina me pelqen shume edhe une e dhe ne shtepi zerin te lart

 • Fred Nikla
  Fred Nikla7 ditë më parë

  Nje kenge qe e ndegjoj 15-20 here ne dit,qe prej disa ditesh qe ndodhem ne Shqiperi sepse nuk e kisha pare qe ne fillim.

 • aswer huio

  aswer huio

  6 ditë më parë

  Pershendesim gjith gocat me emrin 'Aristina' shkurt "Nina"😍❤️🙈

 • Ermal Loci
  Ermal Loci8 ditë më parë

  Super kenge👌👌👌

 • Mariglena Asko
  Mariglena Asko8 ditë më parë

  U dashurova shummmm me ket keng ❤love you

 • AliTheBleak
  AliTheBleak8 ditë më parë

  Silenzio Bruno

 • Lili Cobaj
  Lili Cobaj8 ditë më parë

  😄😄😄😄

 • Smart Boy
  Smart Boy8 ditë më parë

  Best Song Deri Tashi 😄

 • Paolo Koci
  Paolo Koci8 ditë më parë

  Ju lute Flori, Bruno, Kl

 • Eva Eva❤❤
  Eva Eva❤❤8 ditë më parë

  👏👏👏❤❤❤

 • Arta Jahiri
  Arta Jahiri8 ditë më parë

  keng e bukur me prek en ❤️💋

 • Ardit Turtulli
  Ardit Turtulli8 ditë më parë

  😄

 • Erjon Malko
  Erjon Malko8 ditë më parë

  Bravo

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi8 ditë më parë

  Bravo këngë🎤👏🔥

Faqja Tjeter