SHBA konfiskon pasuritë e Metës, Biden urdhëron shkatërrimin e kupolës mafioze politike të Tiranës

Komente

 • Leo Dionis
  Leo DionisDitë më parë

  Aman ti marin dhe ti varin atë meritoj ka pirë gjakun e popullit Shqiptar.

 • Sandri Prifti
  Sandri PriftiDitë më parë

  Po pse i mori SHBA ja

 • Uka Avdul
  Uka Avdul2 ditë më parë

  Jane peralla kure ti shikojme ne burge hatehere dota besojme qe amerika do te na beje nje. Mbrekulli??????

 • Edo Zemra
  Edo Zemra2 ditë më parë

  Sale Ekeni Qelbe ,era stervin ka shku deri ne SHBA,Z,Bajden paska hi me kembe te mbar,Hajtma na qofte per hajer Motra Hajrie ,Sales Metes poju del per hundesh qakan ba epaskan LAN pa be Shqiprin nga jugu ne Veri,Prush per toke,Toka ju kalbet more Maskarej Kriminel,Sekeni besu se per ju poju vjen dita mae Zeze si askush do beheni Shembul per taan Jeten ,Naishin 2 Kriminel ,Qakerkun e gjeten nga kush?nga Presidenti i ShBA Gjoj Bajden,ubafsh 💯 e sate doje💕jote e Sinqert kshtu duhet te Jen dhe Drejtus te koruptum te Shqipris Hallakatun ,pun Hajdut kriminel maskarej mbush Shqipria ,Ju lutemi SHBA,na pastroni Shqiprin te mar frym populli fukara Shqiptar prej ,30 vjet naduken ,300 vjet luft me Skamin Vrasje,Droge,👏👏👏

 • Jakov Sollomoni
  Jakov Sollomoni4 ditë më parë

  Kush po embron akoma kete plehun e poshter .Ai duhet varur pas traktorit me cdo fshat e qyetet per tu bere shembull ne Shqiperi

 • Nana Halilaj
  Nana Halilaj4 ditë më parë

  9MOS NSH PE SH.B.A EDHE NKOSOV

 • Ermin Azo
  Ermin Azo5 ditë më parë

  Drejtesia shqiptare thote gazetarja.po ku ka drejtesi ne shqiperi.ata duhen djegur te gjalle te gjithe.jane me kupola e koruptuar qe ka pare historia.ne shqiptaret nuk kemi per tu bere kurre kurre qytetare moderne spese jemi race e djallezuar

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj6 ditë më parë

  Sa te vobekt qe jan njeres te betuar per te keqen e shqiptarve qe nga arsimi mediat politika shkenca historia arkiologia zoti past meshir per ju me gjith kto mekate kunder shqiptarve rraces me te shquar ne bot ❤️🦅❤️

 • leone leone
  leone leone6 ditë më parë

  Roft Amerika🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲

 • Mary Petsou
  Mary Petsou6 ditë më parë

  Bravo Joe Biden, Zot I drejtesise se botes,,, Aleati I dashur I Shqiperise, zoti ta shperblefte per ndihmen e çmuar qe I jep shqiperise se vuajtur nga femite e vet vagabonde tradhetarë te PA edukuar me kulturen e dashurise per familjen per Atdheun,, pasuria esht e popullit Shqipetar, boll mjerim dhe mergim.,,, 🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️🇺🇲🇺🇲🇺🇲

 • turatura Hoxha
  turatura Hoxha6 ditë më parë

  Varni ne litar qenin sali dhe Ilirit qe te dy Jan hJdutur

 • Eliza Garbagnati
  Eliza Garbagnati6 ditë më parë

  BRAVO ZOTI BAJDEN JE HERO

 • VANGJEL NACI
  VANGJEL NACI6 ditë më parë

  Na ka mare komunizmi gjifh ate tok dhe nuk na eshte kfhyer kte hajdut kane zaptuar te gjifha tokat e shqiperis

 • VANGJEL NACI
  VANGJEL NACI6 ditë më parë

  Do burgosur mos te kete lidhje me jashte se keta maskarenjte kane kfhetra te gjata

 • NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES6 ditë më parë

  BAJDEN NUK QEVERIS SHQIPERINE, POR GJITHE BOTEN. NUK KA NEVOJ TE LUFTOJ KETA QELBESIRA SE SHANE ENVERIN" DHE U BANE BOSA NE KORRIZ TE POPULLIT.NJERI - TJETRIN DO TE HANE.. HE I HANGERT MORTJA SI NUK I FRYNI ZOTI.. KA U BAN BOSA KETA CUBA SE AS GOMAR NE LAGJE NUK KISHIN ME BAJ DRU , NE KOHEN E ENVERIT. TANI KAN MAKINA TE BLINDUARA. 🐗🐱🐖🐷👤🗣DUHET TE HAPET SPAQI EDHE NJEHERE. 👌

 • Reti Riku
  Reti Riku6 ditë më parë

  Po enver hoxha skishte shpi andej apo vetëm aty në tiran ku kurohej jasht shtetit apo në tiranë ku dhe sa pasuri miljardere kishte enver hoxha .për 60vite shtet.të marr me baltë pa energji pa asgjë .sa dhe u i fshehu ai si jetoi ai si investoi ai si bëri shkolla pa asnjë lek fëmijëve dhe vaksinimi .si mori e vodhi popullin ai dhe bëri ushtri .a ishte ai më i pasuri i gjith miljarderëve?rspk.

 • Anonim Ben.
  Anonim Ben.7 ditë më parë

  A sa mir. jam i gzuar shum nga luxemburgu ju pershendes o moter shkerdhyma politikan shq.

 • Bali Bajra
  Bali Bajra7 ditë më parë

  Uh nanen juve duhet varur. Vjedhin popullin e kur u djeg bytha prap popullin e sjell in ne rrug, sapo fitojn merre me interes a te Tyre. Kriminel a ne menyr legal ne mes te evropes

 • Avdulla Ramadani
  Avdulla Ramadani7 ditë më parë

  Pse prap votuat te njejtin per treten her kemi meja pa sherrin

 • Avdulla Ramadani
  Avdulla Ramadani7 ditë më parë

  Te husjt sna ruajn vendin

 • Paskal Danga
  Paskal Danga7 ditë më parë

  I koruptuari ,konfiskon pasurine e te koruptuarit ne shqiperi ,keto jane pordhe me rigon ,po a ka plak matuf me te koruptuar se Biden ,qe kur mori qeverine ky bota ka mare tatepjeten ,ky eshte fatkeqesia e njerezimit

 • Leonard Hoxhaj
  Leonard Hoxhaj7 ditë më parë

  Bravo bravo 👏

 • Esat Nebiu
  Esat Nebiu7 ditë më parë

  Tja sekuestroi edhe drejtesise se koruptuar

 • guess 77
  guess 777 ditë më parë

  Fshatari i sprakarit

 • JJ69
  JJ697 ditë më parë

  Shkatroini ienat e keqia se na e piven gjakun.

 • Miranda Picari
  Miranda Picari7 ditë më parë

  Do zoti esht e vertet, po jo vetem tek keto te medhenjt, por edhe tek kryetaret e komunave

 • Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani7 ditë më parë

  Shkaterrojeni kte monster.. te qofshim fale zoti president Bajden!!

 • Mirvjena Tufa
  Mirvjena Tufa7 ditë më parë

  Po nuk ju sekuestruan pasurite edhe Rames, Veliaj dhe bandes se tyre nuk do te kete drejtesi per kete popull. Sikur te ishte vetem Meta e Berisha do ishte shume e lehte por si I behet me kelyshet e Sorosit???

 • Mark Hajati
  Mark Hajati7 ditë më parë

  Konfiskoni pasurit gjithe te korruptuarve.Keto konfiskime to sherbejne popullit te varfer ne rritjen e pages dhe pensionet. Nese nuk behen mbrenda kohes 4 vjecare.Na rrofte drejtesia.

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸7 ditë më parë

  I erdhi fundi hajdutve. E shtrin shum hapin. Na flliqet.

 • G
  G7 ditë më parë

  Nuk ka meshire per keta vemje , kane 30 vjet qe vjedhin shkaterrojne Shqiperine dhe Shqiptaret , kane kriminalizuar cdo hallke ne insitucionet ne Shqiperi.

 • G
  G7 ditë më parë

  Shume bukur, rama meta berisha basha ruci nano majko , jane shume plera si keta ne Shqiperi, rama eshte kryehajduti kryenastradini ,

 • Nada Bts
  Nada Bts7 ditë më parë

  Sa gjynah... po ata i kane bere parate me djerse ..

 • Col Binaku
  Col Binaku7 ditë më parë

  Jashtëzakonisht shumë mirë.Por mos e harroni edhe Edi ramën me ministrat e tij.Drejtësia është drejtësi i përfshinë të gjithë e jo me krahmajtje.Kjo drejtësi vjen prej Zotit.Llojet e tjera të drejtësive skanë lidhje me Zotin,atëherë kuptohet..

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj7 ditë më parë

  RROFTE AMERIKA RROFTE AMERIKA.FALEMINDERIT MOJ AMERIK.SE JANE BERE MILIONER...RROFT AMERIKA..

 • SAIMON KECI
  SAIMON KECI7 ditë më parë

  🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Diana Katundi
  Diana Katundi7 ditë më parë

  Respekte per SH.B.A.ne qe i ngriten pupthi keta urrithe te paprekshem.Bravo Pamfleti ,qe kini qene media me prestigjoze ne vend , per dhenien e lajmeve bombe per politikanet.Ka patur disa komentues qe nuk kane patur besim ne lajmet tuaja , por erdhi dita ç'do lajm i juaji u be fakt.Urrime.🙋‍♀️🇺🇸

 • Gjergji Sulenji
  Gjergji Sulenji7 ditë më parë

  Uroj qe te gjitha keto qe thuhen te jene te verteta ??? Do isha krenar per vendin tim qe me ne fund ,vete apo me ndihmen e ShBA ariten te bejne te mundur, se edhe ketu ekziston drejtesia .Me mire vone se kurre thot populli.!!

 • Tatjanka Cuko
  Tatjanka Cuko7 ditë më parë

  Long live America. Long live Joe Biden a great excellent leader in the world, that help us from beast leaders of Albania and work for duties of our secules terrible enemies of neighboors that made genocides to people of Albania and want to steal more others our lands and history. God is staying at His home America.

 • Europa BE
  Europa BE7 ditë më parë

  Pse kanë pasuri këta 🤔🤔

 • Gezim Ziti
  Gezim Ziti7 ditë më parë

  Po na beni flete te fluturojme, sepse ne Shqiptaret fluturojme me nje fije bari ne prapanice.

 • Meri Buona
  Meri Buona7 ditë më parë

  Nuk ka lojëra me SH.B.A. Kush mendon se lot me SH.B.A.në Ta dine se lot me Zjarrin E Zjarri e di m të gjith se te djeg. Prandaj Kupola Mafiose Shtetërore Shqiptare do sh'prabashkohet ne therime copeza elementi i pa vlere..ZOTI ne qiell e AMERICA ne tokë..Americanet merren vesht me Alienet e Ufo..Jo nuk po zgjedhun nje problem Laskareçash Politicane Shqiptare dikur brek grisur sot me nje mal me para...Ku i moren...Si më çfare...Ne punetore ne vendet e BE.së. ..Bejme çdo vite 730 Deklarojme te ardhurat vjetore. Keto Ladrone Zoteri 420 kujtuan se do e kalojne Adriatikun ne çizme pa u lagur..Çdo gje me kohen do shkoj ne vendin e vet...Edhe Fioriti i Krrabes, Edhe Armatimi i shitur ne vendet Arabe..Edhe deti i shitur te Greku etj etj. Eshte haku e djersa e te gjithë Shqiptareve. Nuk ju ka lene babai asnjerit Shqiperine prone tuajen. Asnjeri nuk jeni Pronare te tokes se ARBERIT. Jemi te gjithë bashke Ju atje dhe ne Emigrantet qe nga ju u dergjem me vite e vite jashte vendlindjes tonë Nenes Shqiperi.

 • Artur Murra
  Artur Murra7 ditë më parë

  Pse kaq vonë ju të interesuar për në,po për Salinë kur përse Edi Ramën që po kontribuoni si i eliminohet njerëzit e punës që duan vendin ndersaSalën e lartë 31vjet të bëj çorbë e vendit megjithatë flm ,of Amerika!qytetarja

 • Qqqq 1234
  Qqqq 12348 ditë më parë

  TE GJITHE JANE TRADHETARET E POPULLIT SHQIPTAR DHE TE GJITHVE TE KTHEHET PASURIA TE POPULLI QE JA KAN VJEDHE ME KORROPSJON TE VAREN ME NE SHESH JA KEN PIRE GJAKUN QYTETARVE ME FORCE 🇦🇱🙏🙏TA SHOHIM NJE DITE E TA BESOHET TE GJITHE BURGU I PRETE TE GJITHE ME RRADHE QEN BIR QENASH 🙏🙏🇦🇱♥️♥️BRAVO AMERIKA ♥️♥️🙏🙏👍👍

 • Ardit Alili
  Ardit Alili8 ditë më parë

  Po kur mo same shpejt

 • NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES8 ditë më parë

  TE TILLE KRIMINELA ISHIN DHE ATA QE GOZHDUAN KRISHTIN.. 75 VJETE JEMI TE GOZHDUAR SI KRISHTI" SKA POPULL SI KA VUAJT MA SHUME SE NE .. KEMI PUNTOR TE MEDHENJE " KEMI TRIMA TE MEDHENJE " KEMINELA TE VETVETES " DHE HAJDUTA TE PAPARE " QE ZAME VENDIN E PARE... ISHALLA ESHTE FILLIMI PER MIRE , DHE FUNDI PER KEQ. 🌻🤝👌BASHKIM ME NJERI TJETRIN PER TE ECUR PERPARA " LUFTA NDAJ NJERI TJETRIT VEQ VAJT NUK SJELL TJETER. 🇦🇱👌

 • Bexhi Merdari
  Bexhi Merdari8 ditë më parë

  Sa i konfiskoj ??

 • Emanuele Gaiani
  Emanuele Gaiani8 ditë më parë

  O BiDon ti mir e ke ber, por ku do shkojne ato pasuri, para apo prona te paluajtshme mbas ketij vendimi....popullit jooo !?!??!?!!?👀👀👀

 • Hetem Idershaj
  Hetem Idershaj8 ditë më parë

  🇺🇸🇦🇱

 • Rova Di
  Rova Di8 ditë më parë

  O Amerikë rrofsh sa malet,themi ne shqiptarët,e të paçim gjithmonë afër !

 • arjan frani
  arjan frani8 ditë më parë

  I shifni komentet e popullit maskarenj hajduter.askush nuk ju do.ne jemi popull legen se ju meritoni tju marr zvarr populli dhe tju vras ne mes te tiranes palaco moss pafshi hajr.po me gjith ato qe bet si nuk e ndihmuat asnje familje te varfer ose ndnje femi te semur.

 • arjan frani
  arjan frani8 ditë më parë

  Lovyou USA

 • Eddi Memishaj
  Eddi Memishaj8 ditë më parë

  FALMINDERIT ZOT IMADH ERDH DITA ME NE FUND ME DHIMJE SOT QUHET DITA E PAR E DEMOKRACIS NE SHQIPERI,,

 • Arben Kulli
  Arben Kulli8 ditë më parë

  AAAAMEEEEN ☝️🙏🙏🙏🙏❤ALELUJAAAA. ZOTI ASHT I MADH VONON PO NUK HARRON MA MIR VONÈ SE KURR

 • Fetah Tahiri
  Fetah Tahiri8 ditë më parë

  Samo jos da dodam da ako vas zamjeni Cedomir Jovanovic tada ce bit mir ne samo sa Pristinom nego i cjelim balkanom...ako ne dao Bog da neko ubije Cedomira kao sto su ubili Dzindzica...i Albin Kurti trebao bi da sene sastane sa Vucicem dok Vucic ne prizna dozivotni zatvor Mladica...to je to...

 • RESPECT FOR ALBANIA
  RESPECT FOR ALBANIA8 ditë më parë

  Politikanët shqiptarë janë si puna e maces, që kur e fërkon nga kurrizi, fillon e ngre bishtin. Me ngritjen e bishtit Fillon çështja e gishtit...

 • Ingrit Korreshi
  Ingrit Korreshi8 ditë më parë

  Iku plaku mere me mullar e tosum bac. 😂😂😂

 • Europa BE

  Europa BE

  7 ditë më parë

  Fiks si në film 🤦‍♂️

 • Raimonda Lima
  Raimonda Lima8 ditë më parë

  Shum zhurme por asgjë.Nuk kemi shpetim ne shqipetaret.

 • Nana Halilaj
  Nana Halilaj8 ditë më parë

  OSHUM TJERVE EDHE NKOSO KESHTU ME BA 😁😊✌

 • Europa BE

  Europa BE

  7 ditë më parë

  🤔🤔

 • Marko Laci
  Marko Laci8 ditë më parë

  God bless American

 • Marko Laci
  Marko Laci8 ditë më parë

  Bravo amerika.. Denoj kriminelet se na kan pire gjakun

 • Marko Laci
  Marko Laci8 ditë më parë

  Bravo amerika.. Denoj kriminelet se na kan pire gjakun

 • Artur Aliu
  Artur Aliu8 ditë më parë

  Shkelqim Haklaj.. Sot u cua.. Dhe votoi sot me ty dhe PA mua.

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli8 ditë më parë

  KUSH GABON DUHET OAGU EKATHAN KRISHTI AJO QEASHT E QEZARIT TE SHKOJ

 • Ramiz Basha
  Ramiz Basha8 ditë më parë

  Respect per Ameriken

 • paul paul
  paul paul8 ditë më parë

  Kur u be ky e Mona te na vjedhin e imponohen , dy cunguj nga 1'50 cm secili popooolokkkkoooo

 • Afrim Gegaj
  Afrim Gegaj8 ditë më parë

  Nuk Ken then zoti ne qiell e amerika ne tok bravo amerika

 • Skrapi Mali
  Skrapi Mali8 ditë më parë

  Pastë këmbën e mbarë marrtë dhe të tjerët nga pas jqr se na nxinë jetën plehrat

 • Ciao Ciao
  Ciao Ciao8 ditë më parë

  Ne burg ne burg hajdutet

 • Myseret Myftaraj
  Myseret Myftaraj8 ditë më parë

  Bravo amerika se drejtsia e shqiperis do plumbin e kan ber pasurin e tyre shqiperin keta horra keta bark pa ngopur

 • Stiljan Meshini
  Stiljan Meshini8 ditë më parë

  FATKEQESI E MADHE PER KETE VENDE ...JO QE DEMOKRAZI NUK KA.!!!!! POR KURRE NUK DO EGZISTOI NE LLOGJIKEN E KETIJ MENTALITETI DHE KESAJ KULTURE QE PO MBARS KY VENDE SI NE KETE AKTUALE DHE NE TE ARTHMEN ! KEQARDHIE PER CILIN DO QE KUJTON SE KETA QEVERITAR PO LUFTOIN PER TE PERKRAHUR REFORMAT E DEMOKRACISE..KETA KANE QENE KOKA E KRIMIT DHE PENGESA E VENDIT...DMTH..KREMINELET E BASHKUAR PER SUNDIM..TE PARET ATA QE MASHTRUAN NEN EMRIN E ASHTU-QUAJTUR DEMO-TRAFIKANTET DEMO -KOMUNISTET DEMO-INJORANTET..! DEMOKRACIN SE KANE HARRIT AKOMA ATO SHTETE QE KANE 800 VJET QYTETERIM E PERPARSI MODERNE..NE PRESIM DEMO-ENDRREN NGA HAJDUT XHEPASH ME APO PA 8 VJEÇARE...!DHE JA KUSH QENE DEMOKRATET SE FUNDI...!

 • Astrti Shehu
  Astrti Shehu8 ditë më parë

  Qe be kohen e Turqis e deri Tani hypin ne pushtet pasurohen i ven litarin ne gryke popullit. Vrasin cdo njeri dhe Kure nuk zbresin nga pushteti ardhi dita te japin logari per cfar kan vjedhur

 • Nazmie Neziri
  Nazmie Neziri8 ditë më parë

  Ju bej thirrje shpejt shpejt, shperdane ate pasuri, beni thirrje njerzve te juaj, njerzit e juaj prap kan njerzit e vet, e shperdani at pasuri prrallore, qysh te mundeni me letra pa letra, se pz, kta nuk bajn shaka, se ketu ne prendim,ske shanse per te privatizue qoft ,dhe nje dhom e guzhin, pa dhen llogori, sa lek ke ,ku i more kto lek qe don me privatizue ,dhe kur te vesh ne bank per kredit ti don 100 letra, dhe te lypin llogori, ku punon, sa lek merr, dhe nq ke mundesi me patur nje pjes lek, duhesh te nxjerresh, te gjitha te dhenat,ku i ke marr, prandaj bani cmos e zhdukeni, jepuni rrug, thirrni ilake mas ilake, e jepjauni sa ta shpetoni koken, ateher behet dicka e i merrni prap, se populli ka durue 45 vite e cka jan 30 vite??sasht shaka kjo pun, te gjith politikanet nje soj jeni ,sashte njeri ma i mir se shoqi!Zoti e baft mir vetem per POPULLIN SHQIPTAR!

 • Arsen Muska
  Arsen Muska8 ditë më parë

  Amin🙏

 • nano
  nano8 ditë më parë

  Kjo gazetarja po ja fut kot me duket

 • Battles Games
  Battles Games8 ditë më parë

  Bravo Amerika ver dor ne shqiperi se na mori lumi

 • Cimi Lapraka
  Cimi Lapraka8 ditë më parë

  Μάρω Jon Biden 👏👏👏 πρέπει να τοβ ευχαριστηθείτε όλοι η Αλβανία

 • Cimi Lapraka

  Cimi Lapraka

  8 ditë më parë

  Μπράβο

 • Ardian Koci
  Ardian Koci8 ditë më parë

  Ajo që thoni është e pa besueshme, në qoftë se është e vërtet është me të vërtet lajm i mir.

 • Gjeki A.
  Gjeki A.8 ditë më parë

  JEMI KOMB ME FAT QE KEMI USAN

 • Gjeki A.
  Gjeki A.8 ditë më parë

  ZOTI I BEKOFT SHTETET E BASHKUAR DHE SHIPTARET

 • Gjeki A.
  Gjeki A.8 ditë më parë

  KET GJU EKUPPTOJN KTA TJETER SKUPTOJN

 • Baki Veseli
  Baki Veseli8 ditë më parë

  Hajde ishalla edhe ne Kosove .

 • Gjeki A.
  Gjeki A.8 ditë më parë

  PO VJEN DITA KREJT E DREJT META BERISHA PO DRIDHEN RAMA IKA MUSH PPANTOLLAT

 • Sotiri Gkika

  Sotiri Gkika

  3 ditë më parë

  Rama i organizon kto gjera ,ai beri takimin me sekretarin e shtetit Amerikan per vazhdimesine e tyre .

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce8 ditë më parë

  Dhe spaku nuk do ta benoj fare salin dhe meten ne qoft se metes ja ben loj keye rama te denohehet rama para keyyre qe rama se le spakun qe ti denoj

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce8 ditë më parë

  Me shum do shikoni gazetaret dhe analistet e deputetet e ministrat e gjukatesit e prekuroret e spakun si e ka hall spaku qe i denom 2 ose 3 vjet llallen qe ka ber gjen me te shemntuare ne bot

 • Deti D
  Deti D8 ditë më parë

  TE VJEN PER TE QESHUR SA GEZOHEN NJEREZIT ME LAJMET E RREME TE PAMFLET QENEFIT OOOOOO ZGJOHUNI MOS U MASHTRONI SKA PER TE NDODH GJE SE JANE BASHKE

 • Stelio Kuci
  Stelio Kuci8 ditë më parë

  Te politikanve qe pas 90 etes pa perjashtim se nuk esht vetem Meta e Sala esht Lali Eri Rama Ruci e shume e shume te tjer prokuror doganier drejtor Gjykats o sa te till kane Shqiperi ,po keta i kan vendosur pasurit ne emra te tjer kot gezojm

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce8 ditë më parë

  Bravo zAmerika na duket se do e ham koren e bukes rehat se na kan pir gjakun kreminelet e shqiperis e hajdutet jemi me ty Amerik te Rroj Amerika ne kryje presibenti Bajdi na ke me vete jemi pro Amerikes vetem meru pasurin hajdutve

 • aladin
  aladin8 ditë më parë

  ka vjedhur shume likja, sado qe ti sekuestrohet perseri ai nuk ngelet duarthate. Ka lingotat e floririt ai qe nuk i mbarojne kurre....

 • L. V
  L. V8 ditë më parë

  Thank you 🇺🇸🇺🇸

 • Dritan Miraka
  Dritan Miraka8 ditë më parë

  Bravo USA, vazhdo me radhe jepi gaz deri te keto plehrat poshte ne baze,ish drejtore,drejtore aktual,sekuestroi pronat te rrine me gjethe te bytha,mbylli ne Rec te Shkodres,burg perjete lapeceve.

 • Flamur Hamza
  Flamur Hamza8 ditë më parë

  Bravo Bravo Bravo Me ne funt doli llafi I popullit .e kane lene kete popull fukara

 • M T
  M T8 ditë më parë

  Me fal qe po e them Por popull koqe jemi I marim jeten njeri tjetrit per nje te share ,dhe kto qe kan 30 vjet qe talllin bythen me ne dhe na vrasin si bejm asigjo Trimat e karit jemi ,popull interesaxhi asigjo me teper skena byth me i bo asigjo Me duket na pelqen kur na e fusin Me pushtetarer jemi ham ham ham Kurse me njeri tjetrin bam bam bam i bejm nenat te qajn

 • M T

  M T

  2 ditë më parë

  @Aleks Tufa po ti cfar je grek?

 • Aleks Tufa

  Aleks Tufa

  2 ditë më parë

  Ke shum te drejt ashtu jan gatuar ai popull trap

 • Shkelqim Muca

  Shkelqim Muca

  2 ditë më parë

  Hallall Ta befte zoti, ke te drejte, i fusim plumbin Vllai Vllait per dy fjale kurse per keta qe na kan pier gjakun per 30 vjet i shkojme mbrapa dhe i duartrokasim i votojme 😱😱😱😱mjer ne si popull sa budallej qejemi

 • King Lion

  King Lion

  7 ditë më parë

  A d n trashegim nga anadolli arsyeja perse kurr nuk do te ecim para🤮🤮🤮

 • tungji tarras
  tungji tarras8 ditë më parë

  te terhiqen zvarre si gedafi

 • Jamba 95
  Jamba 958 ditë më parë

  FLM SHBA QE PO NA HIQENI DY ZARBEHANET ANTISHQIPTARET BERISHOVIC KARAXHIC DHE LIKEN PALO PRESIDENT.

 • M T
  M T8 ditë më parë

  Une nje gje se kuptoj une Mos vall jemi te komanduar nga amerika ne ose jemi gje shteti i 53 i amerikes dhe nuk e dim Se si mund ti fusi hundet e te bej cfar te doj ne shqiperi Dhe si shteti jon nuk ja kofiskon dot pasurin ketyre dhe vjen america ha kofiskon . Mos vall Edi Rama eshte kot si figur kryeministet Mos me keq kuptoni qe bejn mire tja marin mire bejn Po pak si egzagjerume duket qe nje shtet tjeter te bej cfar te doj ne vendin ton dhe ti komandoj keta te tanet qe kemi ne krye Me mire qe mos te lodhet dhe populli shqiptar leri te votojn a kan qef te behen shteti i 53 i amerikes Po ishalla nuk behemi si ne detroit 2500 dollar per te bler nje shtepi ka dhe 2000 mij dollar Per te bler nje shtepi 🤣🤣

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj8 ditë më parë

  LOVE RESPEK BIEU KRIMINELAVE SESHQIPERI SKA PASUR DREJTESI VETEM KORRUPSION NE BURK TU SIKUESTROHEN TERA PASURIT E KORRUPTUARA DHE GJAKUN E POPULLIT QE KAN PIR

 • bukaniku ab
  bukaniku ab8 ditë më parë

  Ah sikur te jet e vertet,,, nuk me besohet,,, o zot burg dhe konfiskim,,, dhe do shikoni sa me mir do jet,,, edhe se demet nuk riparohen me

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj8 ditë më parë

  Amin leri ashtu si erdhen me corape me vrim

 • ilirjan naçi
  ilirjan naçi8 ditë më parë

  Po gruaja e ketij korruptit nga eshte ,s'po shihet me. Apo po kërkon ndonjë shtet te mundshem ku mund te depozitojë milionat e vjedhura .

 • Sotiri Gkika

  Sotiri Gkika

  3 ditë më parë

  Ka dale te lyp ne fanar se i sekuestruan pasurine si brenda dhe jashte shtetit.Rames i ke ardh keq dhe i bleu nje pal cizme,po jo si ato te parlamentit.

 • Aleks Tufa

  Aleks Tufa

  8 ditë më parë

  Bucja do me gjet strofkull tani ku te fshihet

Faqja Tjeter