Rati ft. Anila Mimani - Kam me tprit (Official Video) | Prod. MB Music

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Muma \u0026 Mbmusic
Video: ND Film Pro
Make Up: Rozana Cepele
Special thanks: Royal Palace Besjon

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Rati on:
►Instagram: ratioriginal

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Muma on:
►Instagram: mumaofficial

Follow ND Film Pro on:
►Instagram: ndfilmpro

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4vyLOh...
iTunes: music.apple.com/us/album/kam-...

Komente

 • Une Ajo
  Une Ajo14 ditë më parë

  Me ne fund nje keng e duhur per ta degjuar me familjen ...se ngelem Duke degjuar perpara nese thon ndonje budallik se po' se degjove te vjen shapka pas koke pa' kuptu 😜😜

 • Brunilda Nuhu

  Brunilda Nuhu

  13 orë më parë

  Qqq

 • Tamara Peci

  Tamara Peci

  Ditë më parë

  0182u8wjhrwwhqk2ow92hfwh

 • Blerina Vrapi

  Blerina Vrapi

  3 ditë më parë

  😅😂😂😂😂🙈🙈 e syt xixa aaaaaaah fishekzjarreee 🤣🤣🤣🤣

 • Une Ajo

  Une Ajo

  7 ditë më parë

  @Lida Lida Ata te Perputhen si kuptova ndonjeher un ....vajten per njohje apo per tu ber kengetar 🤔😜😂 po Mesa po shoh paskan shkuar per tu ber kengetar ....vitin tjeter do vej edhe un te Perputhen te behem kengetare u pa' puna ..😜😜😜😜

 • Lida Lida

  Lida Lida

  7 ditë më parë

  @Une Ajo mbase se beson ne momentin qe degjova kengen kisha te te njejtin mendim si juve per zotin dhe kur e lexova thash uaaa..po shyqyr degjuam nje keng te hajrit na kish mar malli ti shohim kengetaret e vertet na mbyten kengetaret e perputheve.

 • Ajshe celina Hoxha
  Ajshe celina Hoxha20 orë më parë

  Shum bukur keng respekt nga Rumani🇦🇱🇷🇴

 • Bct Mlr
  Bct MlrDitë më parë

  Saluti da Verona Bravoooo 🥰😍😘

 • Lorenc Dervishi
  Lorenc DervishiDitë më parë

  🔥🔥🔥🔥Super kenge

 • eva plasa
  eva plasaDitë më parë

  Sa e bukur na kthehu sh vite pas 💚🦋Suksese !!!

 • Elona Qejvanaj
  Elona Qejvanaj2 ditë më parë

  Super keng ,,si te gjitha anila❤️❤️❤️❤️rati

 • Rexhina Salla
  Rexhina Salla2 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟🌟😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖🌟🌟🌟🌟

 • Александр Кузьмин
  Александр Кузьмин2 ditë më parë

  Доброго дня.

 • vittoria marku
  vittoria marku3 ditë më parë

  Like subito zemra ju knofte ❤❤

 • Ale Alesja
  Ale Alesja3 ditë më parë

  nje muzik shummmm e bukur👏👏👏🤩💞

 • Anduena Duqeja
  Anduena Duqeja4 ditë më parë

  Bravoo anila....rati super star si gjithe mon me zerin e bukur ti pik ballkanas urime rati pergjithe monnnn

 • Albano Baleno
  Albano Baleno4 ditë më parë

  Shume e bukur

 • Merrushe Perteshi
  Merrushe Perteshi4 ditë më parë

  ❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🔥🔥🔥🔥

 • bleona sula
  bleona sula4 ditë më parë

  A e din kush ku ndodhet ky lokali?

 • Marsela Hoxha
  Marsela Hoxha4 ditë më parë

  Duet shum super.. Keng fantastic. 👏👏👏👏👏👏👏🥰🥰🥰

 • Vjollca Tafa
  Vjollca Tafa4 ditë më parë

  Bravo super kenge super kengetare te dy jemi rrit me kenget juaja🤗🤗🤩🤩🤗🤗🤗

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi5 ditë më parë

  ju lumt 👌👌👌👌👌

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi5 ditë më parë

  qfar zani

 • Maltina Bela
  Maltina Bela5 ditë më parë

  💖💖💖💖

 • Gazagrando Lika
  Gazagrando Lika5 ditë më parë

  Ska ma tven ma tbkr se malsia madhe shkoder pranaj jau ka zbukuru video klipim edhe ju ka ba dhe ju si tlam ai ven …

 • aurel Shani
  aurel Shani5 ditë më parë

  Vemd shum i bukur ku esht ber ky vidjoklip ?

 • Mimoza Martini
  Mimoza Martini5 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍🤍🤍

 • Bianca Boca
  Bianca Boca6 ditë më parë

  Love from Romania 🇹🇩

 • Englantina Toska
  Englantina Toska6 ditë më parë

  Aaaaa sa bukur 😍😍😍.Ska si te jete ndryshe kur kendojne dy 🌟🌟 dhe dy 🤍🤍👏👏👏Ju lumte goja e ju kendofte ♥️🥰

 • Avdije Puka
  Avdije Puka6 ditë më parë

  Shum bukur bravo anila diva shqiptare sa si ty mezi te pritem suksese

 • benny aliaj
  benny aliaj6 ditë më parë

  Ju lumte goja

 • ROYAL PALACE BESJONI
  ROYAL PALACE BESJONI6 ditë më parë

  YJE JENI . NJE BASHKPUNIM I MREKULLUESHEM . KENAQESI ME JU DEGJU . KJO KENGE TE JEP QETESI SHPIRTERORE . BRAVO GJIGANDI I KENGES SHQIPTARE RATI .

 • eioshen boboi
  eioshen boboi6 ditë më parë

  Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊

 • Marjol Shahu
  Marjol Shahu6 ditë më parë

  Shyqyr nje kenge persembari i kuptohen fjalet ju lumte

 • John Mayr
  John Mayr6 ditë më parë

  Gjithe kjo pamje e bukur, me nje KLIP 2K!! Sa Kot!

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  6 ditë më parë

  Bravo shum embel 👍🏻

 • oiuet souiu
  oiuet souiu7 ditë më parë

  Shume e bukur kenga bravi 🌟🌟❤❤

 • TheKristinemarku
  TheKristinemarku7 ditë më parë

  Superrrrrrrrrr wow 💪💪💪❤❤❤❤

 • matilda Lila
  matilda Lila7 ditë më parë

  👌👌👌🔥🔥🔥

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  7 ditë më parë

  Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje

 • Pashke Vathaj
  Pashke Vathaj8 ditë më parë

  Shum bukur 😂🤣

 • Trendafil I kuq
  Trendafil I kuq8 ditë më parë

  Ku ndodhet kjo ndertesa ?

 • ROYAL PALACE BESJONI

  ROYAL PALACE BESJONI

  4 ditë më parë

  NE KOPLIK MALESI E MADHE

 • leti repere
  leti repere8 ditë më parë

  zjarrrr na knoqet me ket kong 💙

 • Geraldina25 25w
  Geraldina25 25w8 ditë më parë

  O ratiiii osa kong e bukur suksese o lal

 • David Delaj
  David Delaj8 ditë më parë

  Kjo kange Edhe nje teke raki 👌🏻 Nice 😊

 • sehhi vooty
  sehhi vooty8 ditë më parë

  Amazing video man

 • Ruzhdi Gjana
  Ruzhdi Gjana8 ditë më parë

  Kenge fantastike!!gjithmone bashkepunim I frutshem Rati&Anila SPEKTAKULARE 👏👏👏

 • Elona Dine
  Elona Dine8 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  8 ditë më parë

  👍👍 bravo

 • Paris
  Paris8 ditë më parë

  Super 🥰

 • Fatbardha Mema
  Fatbardha Mema9 ditë më parë

  Dy zera te mrekullueshem fantastik na kenaqet kenge shum e bukur ❤️❤️

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  8 ditë më parë

  Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋

 • Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha9 ditë më parë

  Ju lumte

 • Sofiana Kushi
  Sofiana Kushi9 ditë më parë

  Bravo shum embel 👍🏻

 • foopyu nooui
  foopyu nooui9 ditë më parë

  Zeri i mrekullueshem Anila je perle 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy9 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • foopyu nooui

  foopyu nooui

  9 ditë më parë

  Lumt

 • Negi Ushe
  Negi Ushe9 ditë më parë

  Bravo na sollet nje dicka te bukur pershendetje

 • Stella stellina
  Stella stellina10 ditë më parë

  Ju a falt zoti jeten te dyve o yjet ✨✨❤️❤️💎💎💐💐💋💋

 • Efi Krtl
  Efi Krtl10 ditë më parë

  Sa bukur kjo kenga 🥰🥰 Ku esht ky vend kaq i mrekullueshem ♥️

 • Laureta Rexha

  Laureta Rexha

  9 ditë më parë

  Rruges Shkoder - Koplik .

 • Samanta Berisa
  Samanta Berisa10 ditë më parë

  👏👏💃

 • john gotti
  john gotti10 ditë më parë

  kombinim fantastik, zeri brilant, muzika fantastike, teksti me popullor nuk behet me, bravo

 • Eldri Kalesha
  Eldri Kalesha10 ditë më parë

  🤗😘👍

 • Eldri Kalesha
  Eldri Kalesha10 ditë më parë

  👍👍 bravo

 • Solo Comps
  Solo Comps10 ditë më parë

  Ropt a osht besjoni ky 😂🔥🔥🔥🔥

 • Mirela So
  Mirela So10 ditë më parë

  Anila asht talent 👏👏👏

 • Aida Salla
  Aida Salla10 ditë më parë

  Super keng 👌😍

 • Lorenc Ruko
  Lorenc Ruko10 ditë më parë

  Fantastike 👌👌👌

 • Matilda Cela
  Matilda Cela10 ditë më parë

 • Amanda Topi
  Amanda Topi10 ditë më parë

  ❤💣💣

 • Erion Ngjeliu
  Erion Ngjeliu10 ditë më parë

  ka lezet kto Jane konge jo kto qe bojne tani pa lidhje fare

 • Flora Gjoka
  Flora Gjoka10 ditë më parë

  Lumt

 • Flora Gjoka
  Flora Gjoka10 ditë më parë

  Bravo ju limtu

 • Bolia Fops
  Bolia Fops11 ditë më parë

  New Besjoni Koplik Malesi e madhe.bravoooo

 • Anita Cela
  Anita Cela11 ditë më parë

  Jeni te mrekullushem, super 👏👏

 • Xheraldo Velaj
  Xheraldo Velaj11 ditë më parë

  Super si gjithmon jeni artista sukseseeeee 👏👏👏

 • Sel sofia Murrizi

  Sel sofia Murrizi

  8 ditë më parë

  @Xheraldo Velaj asgjë i dashur thjesht ashtu e vura per momentin

 • Xheraldo Velaj

  Xheraldo Velaj

  8 ditë më parë

  @Sel sofia Murrizi ca ka per te qeshur ?

 • Sel sofia Murrizi

  Sel sofia Murrizi

  8 ditë më parë

  😂

 • SHQIPERI ETNIKE
  SHQIPERI ETNIKE11 ditë më parë

  👏🇦🇱👏🇦🇱👏🇦🇱

 • yaliso gioouy
  yaliso gioouy11 ditë më parë

  Na kenaqet me ket melodi dhe super text,ju lumte zjarrrrrrrrrrrrrr!!

 • Tiana Loca
  Tiana Loca11 ditë më parë

  Bravo🎉🎉🎉👍🏻

 • Almeda Tolgahan Efehan
  Almeda Tolgahan Efehan11 ditë më parë

  KAM ME T'PRIT Teksti👇 Anila: Eh sa ditë më thuj sa ditë.. Unë ty kam me t'prit Rati: Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr vajzën më të mirë Anila: E sa të du po duket ashiqare...po ashiqare E unë me kaq nuk kam për t'a lon e...nuk kam për t'a lon e Rati: E bojna hare...e bojna hare Një mahall kena me djeg E bojna hare...e bojna hare Kam me t'pas unë ty për jetë REFRENI / Anila Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr djalin më të mirë REFRENI / Rati: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me të prit Krejt shoqninë kam me të thirr Po marr vajzën më të mirë Anila: Sytë e t'u kur i pashë unë e dija...unë e dija Zemra ime nuk është më e imja...s'është më e imja Rati: E bojna hare...e bojna hare Një mahall kena me djeg E bojna hare....e bojna hare Kam me t'pas unë ty për jetë REFRENI / Anila: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr po marr djalin më të mirë REFRENI / Rati: Eh sa ditë më thuj sa ditë Une ty kam me t'prit Krejt shoqninë kam me t'thirr Po marr vajzën më të mirë

 • yaliso gioouy

  yaliso gioouy

  11 ditë më parë

  😍

 • Anita
  Anita11 ditë më parë

  Zera te embel

 • Bruno Bru
  Bruno Bru11 ditë më parë

  Kengetare njishe

 • Bujaras Kodër Bujaras
  Bujaras Kodër Bujaras11 ditë më parë

  💚👑👑

 • D V
  D V11 ditë më parë

  Kapo lavoro complimenti

 • Paola Bellantonio
  Paola Bellantonio11 ditë më parë

  Bravissimi mi portate coraggio

 • Skifteri London
  Skifteri London11 ditë më parë

  Keta jan artist suksese

 • Njomza A
  Njomza A11 ditë më parë

  Shum bukur 🥰

 • Nevila Vogli
  Nevila Vogli11 ditë më parë

  Sensuale

 • Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza12 ditë më parë

  Zeri melodioz na kanaqi shpirtin!

 • Agjenci Udhetimi
  Agjenci Udhetimi12 ditë më parë

  O ju lumt goja te dyve, o zot na knaqet me kengen ca zerash qe kane bilbila jane e qajne kengen , edhe duam prp duet nga ju

 • Marsida Llapi
  Marsida Llapi12 ditë më parë

  Anila cfare zani te bukur e te ambel te qeteson shpirti 👏👏 just beautiful amazing

 • Aida Corka
  Aida Corka12 ditë më parë

  E kam mare djalin me te mire Ai me do shum

 • Alketa Pajaj
  Alketa Pajaj12 ditë më parë

  😍

 • Greta Myrtollari

  Greta Myrtollari

  9 ditë më parë

  Super Anila

 • Braund Cakmashi
  Braund Cakmashi12 ditë më parë

  Sa bukur Hiti ketij viti dy zera te embel dhe relaks veshi..Ju lumte goja..❤💙

 • Megi Vuciterni
  Megi Vuciterni12 ditë më parë

  🧡🧡🧡🌹🌹🌹🌹🌹

 • Dyshi
  Dyshi12 ditë më parë

  Sa keng e bukur plot jete dhe embelsi...super fare 👌👌💥💥💣💣💣💣

 • Violeta ruka
  Violeta ruka12 ditë më parë

  Je e embel si bakllava ju lumte goja❤💥

 • Artan Plaku
  Artan Plaku12 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏

 • Mateo Hallajbej
  Mateo Hallajbej13 ditë më parë

  Ikuhaaaaa

 • Ervis Tartori
  Ervis Tartori13 ditë më parë

  Shum e bukur sidomos anila mimani me zerin e embelm

 • Vana Balla
  Vana Balla13 ditë më parë

  Super na knaqet zemren o gjiganda te kenges

 • The real Elsa
  The real Elsa13 ditë më parë

  Anila Mimani 😍 zeri yt relax Te ishte bashkepunim me Altin Sulkun do dilte super por gjithesesi Congrats 🎉🥰

 • Justi Ina
  Justi Ina13 ditë më parë

  Sa e bukur kenga Dhe vidio 👏👏👏👏👏

 • Loreta Lori
  Loreta Lori13 ditë më parë

  Beautiful song anila dhe rati the best 🤗🤗🤗

 • klodian zenelaku
  klodian zenelaku13 ditë më parë

  🏆

 • claudio kondi
  claudio kondi13 ditë më parë

  Braviiiiiiii shum bukur te 2 me pelqen shummmm

 • ArianaLili Sharli
  ArianaLili Sharli13 ditë më parë

  Ju lumte goja

 • Kefsere Ajeti
  Kefsere Ajeti13 ditë më parë

  Ju lumt👌

 • Eduart Arapi
  Eduart Arapi13 ditë më parë

  Bravo 👏👏😍

Faqja Tjeter