Profesori - Episodi 7 (i fundit) | NGOP.TV

Argëtim

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO5 orë më parë

  lottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 • Hip-Hop AV
  Hip-Hop AV19 orë më parë

  Transballkanik😂😂😂

 • irwinkachi
  irwinkachiDitë më parë

  si transballkanik🤣🤣🤣

 • kuishia
  kuishia2 ditë më parë

  Prsh nga kosova peja jam dek tu kesh me qit homor jeni numer 1🤣🤣🤣

 • Leo frost
  Leo frost2 ditë më parë

  Diten grek naten shqiptar .

 • anxhela love
  anxhela love2 ditë më parë

  😅😅😅

 • florian dauti
  florian dauti2 ditë më parë

  Backla te hengt e te shkurtoft😂😂

 • Eni Hysa
  Eni Hysa3 ditë më parë

  Kush e don emrin me pa kete filem

 • LENCI GO
  LENCI GO3 ditë më parë

  Xheni=EFI PIKOULA

 • Agim Qosja
  Agim Qosja3 ditë më parë

  I bej thirrje ngopit qe te episode me politikanet tane.

 • Mohan
  Mohan3 ditë më parë

  Ate e njoh un po’ ste njoh ty 😂😂

 • Gerti Demiri
  Gerti Demiri5 ditë më parë

  Sa keq qe eshepisodi i fundit ky sepse kto videot me profesorin ishin shm gallat😂😂

 • Neki Agalliu
  Neki Agalliu5 ditë më parë

  Super

 • albanian gaming
  albanian gaming5 ditë më parë

  Ciao selo do na mungosh🙁😂😂🤣🤣🤣

 • Delvina Elektronik
  Delvina Elektronik6 ditë më parë

  👰🤵sz

 • Fabio Mustafaj
  Fabio Mustafaj6 ditë më parë

  Bravo por dua fundin e nuse pashkes dhe macoku izi por e dubluar ne shqip

 • Ledjon Xhambazi
  Ledjon Xhambazi6 ditë më parë

  Fundi ?

 • Tile Laz
  Tile Laz6 ditë më parë

  😂😂Hahah sa kam qeshur “NA NXORE SYT ME ATO THITHKA “jeni njesha fare me keto serit e stathit e kini puthitur dyblimin vertet ,po fjalet ore si ja beni nga i gjeni ,vertet keni kaluar ne nivel dyblimi te hatashem shum te lart dhe vetem me zerin qe beni dhe fjalet qe shprehni jeni nje grup super dublanta te gjith stafit juaj ,na i shtoni jeten ,ju uroj te beni sa me shum te tilla dublime ,👏🏻👏🏻✨✨😂

 • Eminem Muzic
  Eminem Muzic6 ditë më parë

  osa filma grek ka jepin

 • PetalyyBoyy
  PetalyyBoyy6 ditë më parë

  Po titulli i filmit origjinal, grek qenka?

 • FF BLECK
  FF BLECK6 ditë më parë

  Jeni shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

 • Anna anna
  Anna anna6 ditë më parë

  Na kenaqet ishte super ky profesor selua🥰

 • Festim D18
  Festim D186 ditë më parë

  ore e niqi profesori si perfundim se na lat ne merak?pres pergjigje

 • Erlind Muqullari
  Erlind Muqullari6 ditë më parë

  Hj

 • BS D E M O N E ' S
  BS D E M O N E ' S6 ditë më parë

  10:20 haha me lot

 • Gerald Sulaj
  Gerald Sulaj6 ditë më parë

  Gallat

 • Gerald Sulaj
  Gerald Sulaj6 ditë më parë

  Aman vazhdoeni se eshte gallla

 • Urim Demirxhiu
  Urim Demirxhiu7 ditë më parë

  Njisha fare😂😂😂😂😂

 • Mateo Rrungo
  Mateo Rrungo7 ditë më parë

  Ngushellime per ZOTI maci

 • Adelina Emini
  Adelina Emini7 ditë më parë

  O profesor po ti luan me goca

 • Kristaq Nushi
  Kristaq Nushi7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY7 ditë më parë

  o cuna adotabeni profesori episodi plot

 • Luciano Hoxha
  Luciano Hoxha7 ditë më parë

  Ate e njoh por nuk te njoh ty 🤣👌

 • Bruil Konda
  Bruil Konda7 ditë më parë

  Aman ma thot njeri emrin e xhenit ne te vertet 😍😂

 • LENCI GO

  LENCI GO

  3 ditë më parë

  EFI PIKOULA

 • MAYKO

  MAYKO

  6 ditë më parë

  Ah sa e kemi kerkuar or mik.

 • Global Tasker
  Global Tasker7 ditë më parë

  Jeni njesha per zotin

 • Titan AL3X
  Titan AL3X7 ditë më parë

  Mau😔💔

 • lori lorino
  lori lorino7 ditë më parë

  Ju lutem nxirni episode te tjera jeni te mbrekullushem

 • Muli Ttafa
  Muli Ttafa7 ditë më parë

  Ka dal

 • Eltjon ł
  Eltjon ł7 ditë më parë

  o sa lot ky episod i fundit 😂😂😂😂😂😂

 • Serdi Pengili
  Serdi Pengili7 ditë më parë

  Love maçiii❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭

 • Legenda
  Legenda7 ditë më parë

  Njesha jeni🔥

 • Anastasia Roko
  Anastasia Roko7 ditë më parë

  🤣🤣😂

 • lori lorino
  lori lorino7 ditë më parë

  Hallall kshu vazhdoni 👏👏

 • Luis Gaming
  Luis Gaming7 ditë më parë

  Hahahahahahah sa kam qeshur ahahhahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

 • Plateo MeLLo
  Plateo MeLLo7 ditë më parë

  Dubloini filma e ketij aktorit sr jane shum te bukura

 • Marçela shehu
  Marçela shehu7 ditë më parë

  "Dooo...qaj dhe shumë kjo plaka se do e mbyllim"🤣🤣🤣🤣

 • Orges Morina
  Orges Morina8 ditë më parë

  qitni ma shum qisi seriale

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ8 ditë më parë

  Zorzopi i mutit😂😂

 • Alexander Kbc
  Alexander Kbc8 ditë më parë

  Qenka maskuar si transballkanik 😂😂

 • Rig Doko
  Rig Doko8 ditë më parë

  Transballkanik 😂😂😂😂😂😂

 • Toni Da
  Toni Da8 ditë më parë

  Bhoooo lajm i keq,seria fundit

 • MineSam Craft
  MineSam Craft8 ditë më parë

  jen me te miret bravo njisha jeni🤣🤣💪💪❤❤❤

 • Denis Stefani
  Denis Stefani8 ditë më parë

  Cuna jeni kapiona loddd desh theva brinjet 😂😂😂😂😂😂😂

 • Bajame Banaj
  Bajame Banaj8 ditë më parë

  O Roz gatos emri i filmit

 • Aldo Cocka
  Aldo Cocka8 ditë më parë

  Selo eshte episodi me i bukur qe km ndjekur 💯

 • Visi Tirona
  Visi Tirona8 ditë më parë

  Bravo cunat e ngopit jeni të papar

 • Ermal Kote
  Ermal Kote8 ditë më parë

  Jeni me te paparet super super selo ngop-man skam fjal jeni me te miret, bravo punoni sa me shum...

 • Leonard Shehaj
  Leonard Shehaj8 ditë më parë

  🤣😂keshtu vazhdoni

 • Genci Genci
  Genci Genci8 ditë më parë

  Si e ka emrin ky filmi

 • Endrjon Cela
  Endrjon Cela8 ditë më parë

  me Selon super pune keni bo hallall jau boft zoti dhe sa me shum lek

 • house game
  house game8 ditë më parë

  Po RDR 2 kur do vazhdoni prap?

 • VideoShqip
  VideoShqip8 ditë më parë

  Jeni me te miret 👑

 • denis hasa
  denis hasa8 ditë më parë

  Permbledhjen de e bani?

 • Komentatori Unik
  Komentatori Unik8 ditë më parë

  Jooo shpresoj te ket filma te tjer me Selon

 • illyrikum
  illyrikum8 ditë më parë

  😂😂

 • ERY KING GAMER
  ERY KING GAMER8 ditë më parë

  Ik se t shkerdheva rropt 😂😂😂😂😂😂😂

 • SUPREME _FF
  SUPREME _FF8 ditë më parë

  Ehh mor burr iku edhe MACI e tani po iken edhe PROFESORI😭😭😭😭😭gjithsesi jeni me te miret faleminderit qe jeni per te na bere te qeshur

 • FREE FIRE ALBANIA
  FREE FIRE ALBANIA8 ditë më parë

  Mos aman

 • Anime & Games
  Anime & Games8 ditë më parë

  Jeni 1 e humorit ne Shqiperi

 • Denis Mecaj
  Denis Mecaj8 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣👍👍👍

 • IGLIm
  IGLIm8 ditë më parë

  Te mban mend pak nga bythet🤣

 • Ana Ana
  Ana Ana8 ditë më parë

  😜😜😜😜

 • Ana Ana
  Ana Ana8 ditë më parë

  😂😂😂

 • Gerthart Muho
  Gerthart Muho8 ditë më parë

  Erdhi Selua haha . Selo dekte mema per tya. Kush je ti moj kuceder? Kuceder unee? hahhahhaahhahhahahahaahhahhaha

 • Ardenal Ferhati
  Ardenal Ferhati8 ditë më parë

  Jeni gjiganda

 • Social Girls
  Social Girls8 ditë më parë

  Shume flm per emocionet pozitive dhe buzeqeshjet qe na keni dhuruar! Ishallah suksese sa me te medha. Dhe sa me shume dublime dhe prodhime qe dhurojne humor

 • Blue3agl3 Gaming
  Blue3agl3 Gaming8 ditë më parë

  Hajt Qirje te mbar selos se erdhi ne vete. (Me falni per fjalorin)

 • Tony Lika
  Tony Lika8 ditë më parë

  I ka Los shum bukur kto pjeset aktoret ,dhe ngopi ma ber nji duplim te perkryer

 • Gucci
  Gucci8 ditë më parë

  Keni hy nsevap me nacut o nacu rrespekte

 • Al Ks Mercedes
  Al Ks Mercedes8 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Arlind Qokaj
  Arlind Qokaj8 ditë më parë

  Kush je ti o kuceder HAHAHAHAAHAHAHAJAHAHAAH

 • Elsi Sel
  Elsi Sel8 ditë më parë

  Beni prap please

 • PRO iveDevi
  PRO iveDevi8 ditë më parë

  Me gjith kto dublime ke qef me jua pa videot

 • elvis xhelo
  elvis xhelo8 ditë më parë

  vish sytjena ti se na nxorre syt me ato thithka na qive nënën

 • Klajdi Hatija
  Klajdi Hatija8 ditë më parë

  Bravo! Me te miret!

 • stefan gergi
  stefan gergi8 ditë më parë

  Hahahahaha

 • golem harp
  golem harp8 ditë më parë

  po pse e fundit o vlla😓

 • muzik 02 ALB
  muzik 02 ALB8 ditë më parë

  Hajde ma shpesh me ksi episoda se dekem me shok

 • andi goxhaj
  andi goxhaj8 ditë më parë

  Jeni unik ne llojin e humorit qe beni! Profesori dhe Murgu do mbeten dy super seriale! Shpresojme te kemi te tjera me selon 😂😂

 • Pirati UK
  Pirati UK8 ditë më parë

  Kam qesh me lot

 • Shqip TV
  Shqip TV8 ditë më parë

  Vet vazhdoni me ksi si kjo me profesorin

 • Arber Syla
  Arber Syla8 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂👏👏👏Jeni super me keto komedite e juaja bravo quna

 • Mil Rroshi
  Mil Rroshi8 ditë më parë

  Zoti lopic

 • LoLeander
  LoLeander8 ditë më parë

  Perle! Shume faleminderit per te qeshurat qe na dhuroni. 🤗

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco8 ditë më parë

  me vertet mbaroj?

 • Beso Kuta
  Beso Kuta8 ditë më parë

  Vana Barba..poli zeksi...

 • Nemesis
  Nemesis8 ditë më parë

  E paska me pllëmba si TV.

 • King of the World Game of The World
  King of the World Game of The World8 ditë më parë

  Qysh quhet filmi i vertet

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  8 ditë më parë

  Roz gatos

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  8 ditë më parë

  Macja roze Ροζ γατος

 • buggy freelove
  buggy freelove8 ditë më parë

  nklas na ngeli tgjith na qin belan kurse ndisko na qin dhe shoqet🤣🤣🤣

 • w.w.w alb
  w.w.w alb8 ditë më parë

  Haha vetem ketyre i bojm Like pa e shikuar materialin nuk te zhgenjen bravo djema👏👏👏