Paralajmërimi/ Mot i keq në Shqipëri ditët në vijim, kujdes nga rrufetë dhe stuhitë - Vizion Plus

Komente

 • Miri Hoda
  Miri Hoda8 ditë më parë

  Rrufete jane te rrezikshme. Megjithmend. Ne. Thatesira

 • ida sagichnicht
  ida sagichnicht8 ditë më parë

  Po ik o trap se vec zoti e di se ca nodh e dini ju

 • titi ti
  titi ti9 ditë më parë

  Hajt ishalla bomba automike shipnis te pastrohet veni pre ketyre turqve te shipnis

 • D V
  D V9 ditë më parë

  Kur ben stuhi do behet nami jo ca vrejte e shira te dobeta

Faqja Tjeter