Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Komente

 • Emily An
  Emily An2 orë më parë

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

 • Nderim Hajdari
  Nderim Hajdari12 orë më parë

  Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

 • Kumrije Veliq
  Kumrije Veliq18 orë më parë

  Ju lumt goja po mir po knoni

 • bowen voowy
  bowen voowy20 orë më parë

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 • Izet Muhadri
  Izet Muhadri22 orë më parë

  Goja julumt ozot

 • Emily An

  Emily An

  2 orë më parë

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Fatmire Arifi
  Fatmire Arifi23 orë më parë

  Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

 • life is beautiful
  life is beautiful2 ditë më parë

  *ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

 • Entela Belulaj
  Entela Belulaj2 ditë më parë

  Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

 • Miraxh Miraxh

  Miraxh Miraxh

  22 orë më parë

  ❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy2 ditë më parë

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 • bowen voowy

  bowen voowy

  20 orë më parë

  life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

 • Hajriz Balinca
  Hajriz Balinca2 ditë më parë

  Gjitha ash tu

 • Александр Кузьмин
  Александр Кузьмин2 ditë më parë

  Доброго дня.

 • Hatixhe osmani
  Hatixhe osmani2 ditë më parë

  Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

 • Joanna
  Joanna3 ditë më parë

  Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  2 ditë më parë

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 • Entela Salko
  Entela Salko3 ditë më parë

  Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

 • mirimusaj mirimusaj
  mirimusaj mirimusaj3 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • abo nement
  abo nement3 ditë më parë

  c'est une farce...................hum................ratée

 • minij hooi
  minij hooi3 ditë më parë

  Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

 • Shkekqim Hysa
  Shkekqim Hysa3 ditë më parë

  Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

 • Lazim Konesha
  Lazim Konesha3 ditë më parë

  Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Januz Nishori
  Januz Nishori3 ditë më parë

  ju lumt

 • gold.agfansat
  gold.agfansat4 ditë më parë

  ❤️😍

 • minij hooi

  minij hooi

  3 ditë më parë

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 • bofooit gojo
  bofooit gojo4 ditë më parë

  O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

 • TheChosen
  TheChosen4 ditë më parë

  You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

 • Anna Stone
  Anna Stone4 ditë më parë

  Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

 • Klevis Shabi
  Klevis Shabi4 ditë më parë

  Jeni super ju knoft zemra

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  4 ditë më parë

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 • Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
  Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale4 ditë më parë

  Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

 • Ida Koleci
  Ida Koleci4 ditë më parë

  Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

 • Genti Gjoka
  Genti Gjoka4 ditë më parë

  Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

 • Fatime Shehu
  Fatime Shehu4 ditë më parë

  Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

 • Kumrije Veliq
  Kumrije Veliq4 ditë më parë

  Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

 • Lodi Hidri
  Lodi Hidri4 ditë më parë

  👑👑💖💖💎💎

 • Kristian Prendi
  Kristian Prendi4 ditë më parë

  Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

 • Leaa Rahovec
  Leaa Rahovec4 ditë më parë

  Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨

 • Ajshe Gashi-Cocaj
  Ajshe Gashi-Cocaj4 ditë më parë

  shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

 • Valbona salihu
  Valbona salihu5 ditë më parë

  O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

 • Ptao Tom
  Ptao Tom5 ditë më parë

  Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

 • Bujar Sinani
  Bujar Sinani5 ditë më parë

  PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

 • Atid Itarba
  Atid Itarba5 ditë më parë

  Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Drita ademaj
  Drita ademaj5 ditë më parë

  ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

 • Gerta Kaca
  Gerta Kaca5 ditë më parë

  Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  5 ditë më parë

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 • Nana SG
  Nana SG5 ditë më parë

  Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

 • Josely
  Josely5 ditë më parë

  Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

 • Felleze Lamce
  Felleze Lamce5 ditë më parë

  Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

 • Shashi Goud
  Shashi Goud5 ditë më parë

  alboth.info/tools/bNGwmM2Ei5t2psQ/video

 • Ndoc Brulaj
  Ndoc Brulaj5 ditë më parë

  Shume bukur

 • Selime Meco
  Selime Meco5 ditë më parë

  Super keng

 • Dorina Shala
  Dorina Shala5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Dorina Shala
  Dorina Shala5 ditë më parë

  Bukur shumm❤❤

 • eli
  eli5 ditë më parë

  Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

 • Shqipe Lami
  Shqipe Lami6 ditë më parë

  Api

 • Silvana Kume
  Silvana Kume6 ditë më parë

  N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

 • Lumturi Xhuti
  Lumturi Xhuti6 ditë më parë

  Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

 • Xy Pr
  Xy Pr6 ditë më parë

  Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

 • cqvio doli
  cqvio doli6 ditë më parë

  ❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

 • DugiJaguarLata
  DugiJaguarLata6 ditë më parë

  Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

 • Arjon Sokolaj
  Arjon Sokolaj6 ditë më parë

  Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

 • Besart Miftari
  Besart Miftari6 ditë më parë

  Qe hiti veror 🔥🔥🔥

 • Fiqirete Sade
  Fiqirete Sade6 ditë më parë

  💞

 • cqvio doli

  cqvio doli

  6 ditë më parë

  ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Blerta Hasaj
  Blerta Hasaj6 ditë më parë

  Bravo super keng ju knoft zemra

 • Fatjon Ndreca
  Fatjon Ndreca6 ditë më parë

  Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

 • Elif I.
  Elif I.6 ditë më parë

  Te lumt arian shum gëng e mir sukses te me 🤴🧡💚💕💜👏👍 tejtueshme

 • Hoxha Mimoza
  Hoxha Mimoza6 ditë më parë

  Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

 • senni bgon
  senni bgon6 ditë më parë

  O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

 • Duk Goraj
  Duk Goraj6 ditë më parë

  JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

 • Vincenzo Bajraktari
  Vincenzo Bajraktari6 ditë më parë

  🤍🤍

 • Rabie Ivziku
  Rabie Ivziku6 ditë më parë

  Kenge mrekulli👑🌟

 • Rifat Zaraj
  Rifat Zaraj6 ditë më parë

  Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚

 • senni bgon

  senni bgon

  6 ditë më parë

  Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 • Zekije Kabashi
  Zekije Kabashi6 ditë më parë

  Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88

 • Bukurije Kadriaj
  Bukurije Kadriaj6 ditë më parë

  Jetofshi e u gzofshi gjithmon me nipa e mbesa ishalla, Super keng me shum kuptim 👏👏👍👍

 • Hateme Shabani
  Hateme Shabani6 ditë më parë

  Ju lu..mt

 • Jeni Xhameta
  Jeni Xhameta7 ditë më parë

  Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Kamenica Qameri

  Kamenica Qameri

  5 ditë më parë

  shum e bukur kenga❤❤

 • T R
  T R7 ditë më parë

  U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi

 • Haxhere Syla
  Haxhere Syla7 ditë më parë

  Ju knoft zemra.

 • Faton Arifi
  Faton Arifi7 ditë më parë

  ♥️♥️

 • nijuo joing
  nijuo joing7 ditë më parë

  Ju knoft zemra💕

 • Naije Demaj
  Naije Demaj7 ditë më parë

  Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺

 • annag cocl
  annag cocl7 ditë më parë

  Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱

 • Kimete Balliu
  Kimete Balliu7 ditë më parë

  Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • nijuo joing

  nijuo joing

  7 ditë më parë

  Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 • Skender Curri
  Skender Curri7 ditë më parë

  Qetesi shpirti jeni

 • Dean Sefa
  Dean Sefa7 ditë më parë

  Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

 • Vlora
  Vlora7 ditë më parë

  💖🙏🇦🇱

 • annag cocl

  annag cocl

  7 ditë më parë

  zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 • Sabrije Zekaj
  Sabrije Zekaj7 ditë më parë

  Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏

 • Hasime Ahmeti
  Hasime Ahmeti7 ditë më parë

  shum ja ke qellu me ket keng urime

 • Jeton Selmani
  Jeton Selmani7 ditë më parë

  Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

 • Bukurie Ferati-Zeqiri
  Bukurie Ferati-Zeqiri7 ditë më parë

  Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️

 • almendu alpa
  almendu alpa7 ditë më parë

  Lum kush ka gjyshe dashuria me e madhe ne bot

 • almendu alpa
  almendu alpa7 ditë më parë

  Suksese shyhrete dhe gold ag🙏🙏

 • Joelr Guooltti
  Joelr Guooltti7 ditë më parë

  According to an official announcement from Qingdao University Hospital in Shandong Province on February 26, its Organ Transplant Center director Zang Yunjin suddenly died that morning at age 57. Numerous sources said Zang committed suicide by jumping off a building. “He jumped out from the 16th floor in Qingdao Hospital. It is not a secret,” wrote one netizen. “There could be an unspoken scandal behind it,” another one added. Zang is not the first organ transplant expert in China that has committed suicide in recent years. Li Baochun, organ transplant expert from the Second Military Medical University in Shanghai, jumped out from the 12th floor in May 2007 and died. Li Leishi, a kidney transplant pioneer from Nanjing General Hospital of the People's Liberation Army in Jiangsu Province, jumped out of his home on the 14th floor in 2010 and died. He was 84. Zhang Shilin, deputy director of the Urology Department at Shanghai Tumor Hospital, jumped out of his office on the 8th floor on March 24, 2014. He hit the hospital's oxygen tank and died. Since the crime of forced organ harvesting was exposed in 2006, a large number of hospitals have been reported to be involved in the atrocity. They include the facilities that Zang used to work.

 • Artur Hoxha
  Artur Hoxha7 ditë më parë

  Ju knoft ❤️Respeke 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Lule Zefi
  Lule Zefi7 ditë më parë

  Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

 • Orgito Meco
  Orgito Meco7 ditë më parë

  Super keng🙏🙏

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra7 ditë më parë

  Zemra me dhemb shum kurt ti sho pleqit ne pflegeheim shqiptar edhe nuk vin as me visitu edhe kurti vetish a ukan kush sot qith thon po ukan qika me femi ose rreja me femi met kop zemra Njerzi mos harroni se keni mu plak bota rrotullohet

 • Hava Gashi
  Hava Gashi7 ditë më parë

  Ooo Zoti ju rujt jeni te mrekullushem ni mesazh Shum Shum i mir i gjysheve jena gjyshet ma te lumtura me bot ska ma mir se gjyshe me kan Tash na pasni qit Edhe ne kang zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

 • Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa
  Brunildaqgdmyviughūĺm on lt268bjkfo Hasa8 ditë më parë

  Bravoooooo ju lumt goja ...suksese paci jeten e gjat

 • vliduu zeeb
  vliduu zeeb8 ditë më parë

  O se na e gzut zemren neve gjysheve ju lumte goja te dyve jeni nje duet i qellum vazhdoni kshu ju duam shume🇦🇱❤

 • Rezarta Meaj
  Rezarta Meaj8 ditë më parë

  Zoti te rujt jeni te mrekullushem

 • Kimete Sadiku
  Kimete Sadiku8 ditë më parë

  Ju lumet goja me kete kenge te mrekullueshme! Goldi insha Allah nena jote pret edhe shume e shume nipa e mbesa!

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra8 ditë më parë

  Das lied ist sehr wertvoll im leben kann mann nicht alles haben die wichtigsten fehlen lebenslang 🥺🥺😭😭😭😭

 • HIRO SHAFIK
  HIRO SHAFIK8 ditë më parë

  Ni

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  8 ditë më parë

  Warum sollte mich das interessieren?

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv8 ditë më parë

  Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

Faqja Tjeter