Kenge Moj - Ervis Behari / Kolazh - Nata finale - Vizion Plus

Komente

 • Fatmira Mucaj
  Fatmira Mucaj3 ditë më parë

  Bravo 😍

 • fjalet qe sti thash kurre!
  fjalet qe sti thash kurre!4 ditë më parë

  😢😢😢😢😢...

 • Eliverta Tabaku
  Eliverta Tabaku6 ditë më parë

  Bravo o Bilbil i shqiperise , te kendofte shpirti ,qe e ke zerin bilbil dhe je i vetmi 🙏🙏

 • Sprija Sprija
  Sprija Sprija12 ditë më parë

  Fillimi I kenges esht per t Perre damaret

 • Leonard Aliaj
  Leonard Aliaj13 ditë më parë

  O i mir te kendofte zemra qe na heq stresin kur te degjojm

 • Elsa Dreka
  Elsa Dreka15 ditë më parë

  Ke nje ze te vecant je nje kengetar me shume talent 👏👏👏👏por si nuk te shkon ndonjeher ndermend te shfrytezosh edhe zgjuarsin dhe bukurin per nje artist filmi😊

 • Perparim Zere
  Perparim Zere15 ditë më parë

  super orkester bravo cuna

 • Eliverta Tabaku
  Eliverta Tabaku15 ditë më parë

  🙏🙏🙏

 • gizi sk
  gizi sk18 ditë më parë

  O ylle bote çfar zeri te bukur qe ke bravo 😇😇😇

 • Thanasis Mangas
  Thanasis Mangas19 ditë më parë

  Si eshte e mundur qe ka dhe mos pelqime per kete djale besoj se do jen voriopirota ose pipino

 • Enigert Gerti
  Enigert Gerti20 ditë më parë

  Ti mben te dgjoi popullore o vllai..je artist 😘

 • Enida Verca
  Enida Verca21 ditë më parë

  104 dislike, gjëja më e pakuptimtë! Behar e paç jetën ore djalë! ❤

 • Sprija Sprija
  Sprija Sprija23 ditë më parë

  Noten 10 ke allall ........na kenaqe

 • Adriatik Hoxha
  Adriatik Hoxha25 ditë më parë

  O Ervis je si lis me renje te thella e me dege te forta qe do te thote kenget qe kendon jane shqiptare te pastrami dhe zeri jot deperton ne shpirtin e cdo shqiptari si lilac per mallin qe kemi per Shqiperine kapemi pas melodise te zotit tend si ne deget e lisit te uroj shendet se suksesin e respektin e ke fituar me sjelljen she miresine tende

 • Tana Rrapa
  Tana Rrapa26 ditë më parë

  Bravooo O Yll i bukur

 • Liljana Zema
  Liljana ZemaMuaj më parë

  Ske cthua me per ty mor djale flori ! I kane thene te gjitha ,i meriron ! Zoti te dhente shendet !

 • Mondi Carcani
  Mondi CarcaniMuaj më parë

  Kur te dëgjoj ty Ervis me mbushet zemra me ngazëllim, rrespekte

 • elidaa
  elidaaMuaj më parë

  t kendoft zemra o Ervis behari

 • Annxhela Cuko
  Annxhela CukoMuaj më parë

  O floriii te lumte goja 👏👏👏

 • Valbona Shametaj
  Valbona ShametajMuaj më parë

  Po po pa dyshim kjo eshte thjeshtesia e ERVIS BEHARR brrrravvooo te qoft keshtu vazhdo se i gjith po pulli te do

 • Flora Matarangasi
  Flora MatarangasiMuaj më parë

  Ervis nje ylle bote ❤️❤️🍒💥💔💥

 • Ornela Xhemal
  Ornela XhemalMuaj më parë

  Je i mrelullushem Ervis na kenaq me kenget dhe zerin tend te mrelullueshem nje njesh bravo bravo te degjojme dhe ridegjojme njemijhere je i paperseritshem

 • Kristjano Beqaj
  Kristjano BeqajMuaj më parë

  Suksese

 • Lola Dashi
  Lola DashiMuaj më parë

  O Ervis o yyyyyylllllllllll qé na kénaq me kté zé té mrekullueshém 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Александр Кузьмин
  Александр КузьминMuaj më parë

  Доброго дня.

 • Ardita Dimo
  Ardita DimoMuaj më parë

  Suksese Albano urimee👏👏👏👏🤗🤗🤗

 • Hektor Haka
  Hektor HakaMuaj më parë

  Të këndoftë zëmra Ervis, Albano kapllanaj shumë bukur bravo, suksese të keni gjithmonë 🙂

 • mi nushe
  mi nusheMuaj më parë

  bravo je shume i mire zoti te bekoft se na kenaqe nuk ngopem me te degjuar

 • lije karruli
  lije karruliMuaj më parë

  Ylli kenges shqiptar 👌👌

 • arta shoria
  arta shoriaMuaj më parë

  Bravo

 • Iljaz Elezaj
  Iljaz ElezajMuaj më parë

  Elvis behari ze i mrekullueshem teksti shume i bukur dhe muzika qe e luajne djemte e orkestres jane mjeshtra te vertete ju uroje suksese te metejshme

 • Aldo Vlore
  Aldo VloreMuaj më parë

  Je I mbrekullushem Ervis lime shtepia qe te kane vjen keq per mamin tende qe eshte larguar nga kjo jete do doja te ishte gjalle te te shikonte si je bere kaq I mire te ruaj zoti jete te gjate resppekte nga ...... VaLORA

 • Aldo Vlore

  Aldo Vlore

  22 ditë më parë

  Suksese ne karieren e kenges Ervis .......pershendetje NGA vlora

 • natasha dyrka
  natasha dyrkaMuaj më parë

  Me nje zë te mbrekullushem

 • Arsi Maksuti
  Arsi MaksutiMuaj më parë

  Te lumte goja Ervis je talent

 • Klaudi Nuhaj
  Klaudi NuhajMuaj më parë

  Bravooo Ervis edhe Albano,Respekte pa fund

 • Eliona Lazemetaj
  Eliona LazemetajMuaj më parë

  Bravooo, nuk imagjinoni cfare emocioni tu degjosh e tu shikosh, jini super

 • laureta gjonbalaj
  laureta gjonbalajMuaj më parë

  Ka edhe injorante qe se pelqejne.....

 • sonja muca
  sonja mucaMuaj më parë

  O sa bukur o flori

 • Adeljan Mecaj
  Adeljan MecajMuaj më parë

  Klarinetisti flak fare

 • fabss
  fabssMuaj më parë

  Orkester me te mire se kjo nuk kisha degjuar bravo djema dhe suksese me lart🌟

 • Ornela Xhemal
  Ornela XhemalMuaj më parë

  Je i mrekullushem Ervis Behari me i miri na kenaq shpirtin me zerin dhe kenget tende bravooooooo

 • Shpresa Shabanaj.
  Shpresa Shabanaj.Muaj më parë

  🌟🌟🌟🌟💫💫💫👏👏👏👏

 • Valentina Zheku
  Valentina ZhekuMuaj më parë

  Na keni kenaqur me ket program te shkelqyer. Sheklqeni dhe ju bashke me programin. Sido qe jemi sh larg matane oqeanit jeni te proferuarit e jone. Evis Behari nje djale flori dhe nje kengetar i shkelqyer e kemi te proferuarin e jone. Drit ta befte zoti jeten.

 • Arta Cani
  Arta CaniMuaj më parë

  Çele lule kaq papritur e hodhe kurorë stë këputi dora ime po një tjetër dorë

 • Lindita Tringa
  Lindita TringaMuaj më parë

  Super.👌🌟🌟🌟.

 • Souzana Dervishaj
  Souzana DervishajMuaj më parë

  Ervis me pelqen thjeshtesia jote dhe qe po i ngjit shkallet nje nga nje. Te uroj suksese suksese suksese djalosh.

 • Ema ema
  Ema emaMuaj më parë

  Cdo kenge qe kendon Ervis e ke zerin brilant 😘😘❤

 • Denis Malaj
  Denis MalajMuaj më parë

  👏👏👏

 • Deni Balla
  Deni BallaMuaj më parë

  Te lume goja o bibili rrall

 • Gentiana Sollaku
  Gentiana SollakuMuaj më parë

  Shum bukur ju lumte na kenaqet bravo

 • Roberto Roberto
  Roberto RobertoMuaj më parë

  Te lumt goja je njish kenaqisi te degjosh

 • Fiona Britton
  Fiona BrittonMuaj më parë

  O Yll i Patosit na kënaqe 💋💋

 • Moza Hila
  Moza HilaMuaj më parë

  Hopa te kendofte shpirti o djale keshtu vazhdo njeri i thjeshte

 • Romilda Mehmetaj
  Romilda MehmetajMuaj më parë

  xcvgghhhr

 • Ermira Shehu
  Ermira ShehuMuaj më parë

  Ju kendoft zemra o yje na sheroni cdo semundje me keto keng jeni Artista te pa Cmuar♡

 • Vali Vali
  Vali ValiMuaj më parë

  Bravoooooooooooooooo teljaaaaaaaaaaaa

 • Albana Demaj
  Albana DemajMuaj më parë

  Vdiqa sa bukur kendon

 • fation tahiri

  fation tahiri

  Muaj më parë

  me shum se kur kemi nevoj per keto koncerte bravo vizion plus

 • Monda Sina
  Monda SinaMuaj më parë

  Shum bukur. 👌👌👌👏👏👏

 • Bella Ciao
  Bella CiaoMuaj më parë

  Profesionist dhe i paarritshem! Me keto dy fjale te pershkruaj si kengetar

 • Bella Ciao
  Bella CiaoMuaj më parë

  I paske qare keto kenget e tua

 • leonora barxhaj
  leonora barxhajMuaj më parë

  Kenge moi emissioni me i bukur shqipetar. Na keni kenaqur zemren 👏👏👏👏👏👏

 • Tana Gremi
  Tana GremiMuaj më parë

  Suksese shume bukur Ervis Behari 👏👏 Albano Kapllanaj bravo 👏👏👏💥

 • Mariglen Cepele
  Mariglen CepeleMuaj më parë

  Respekte per keta 2 artistat,Ervis & Albanon.

 • Teri Sako
  Teri SakoMuaj më parë

  Bravo Ervis 👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Kozeta RAYAN Mehmeti
  Kozeta RAYAN MehmetiMuaj më parë

  Nëse ka gjë më të bukur për mallin ton si emigrant jan këngët tuaja...mallëngjehem sa her i dëgjoj...😥...

 • Pranvera Petritaj
  Pranvera PetritajMuaj më parë

  Bravo bravissimo....

 • Qamile Bahari
  Qamile BahariMuaj më parë

  Visiii🥰🥰

 • Ben Kola
  Ben KolaMuaj më parë

  I mbrekullueshem!

 • majlinda hoxha
  majlinda hoxhaMuaj më parë

  Unik si gjithmon ! 🔥🔥

 • Dejv Dejv
  Dejv DejvMuaj më parë

  Bravo Albano Kapllanaj dhe Ervis Behari jeni super !e ndezet Kenge Moj.

 • Marije Gogo
  Marije GogoMuaj më parë

  Bravo te lumte goja Na kenaqe

 • Keta Hasani
  Keta HasaniMuaj më parë

  Bravo ervis ke ze te mrekullueshem Suksese te metejshme ⭐⭐⭐⭐

 • Kleanth Heqimaj
  Kleanth HeqimajMuaj më parë

  I mrekullueshmi Ervis Behari i shoqeruar nga nje talent si Albano Kapllanaj!!Bravo djema🤗🥰

 • Naeldo Dokaj
  Naeldo DokajMuaj më parë

  Bravo Visi si gjithmone me I miri. Suksese mbare We all love you 💞.

 • Liri Kane

  Liri Kane

  9 orë më parë

  Ervis behari

 • fiona heqimaj
  fiona heqimajMuaj më parë

  Kenget me te bukura!Kenaqesi ti degjosh!😍✨Albano Kapllanaj👏

 • Kleanthis Heqimaj
  Kleanthis HeqimajMuaj më parë

  Suksese klarinetisti Albano Kapllanaj dhe Ervis Behari!!Super✨🥳

 • Romina Zhivani
  Romina ZhivaniMuaj më parë

  Zeri yt eshte Perle 🙏😍❤️

 • Mjaftore Tase
  Mjaftore TaseMuaj më parë

  Bravo

 • Lavdie Tafani
  Lavdie TafaniMuaj më parë

  Të këndoftë zemra Ervis Behari

 • Almaro Sinaj
  Almaro SinajMuaj më parë

  Bravo bravo bravo suksese 👏👏👏 Super Albano Kapllanaj 🔥🔥👏👏

 • Diana Telegrafi
  Diana TelegrafiMuaj më parë

  🇦🇱🙏❤️Ylli i muzikess popullore 🍁Ervis Behari Te kenaqe shumee me zerin Shkelqen si margaritar 🔥

 • Valbona Mitrovica
  Valbona MitrovicaMuaj më parë

  Je me i miri ne shqieri o Ervis Behari 👍👏👏👏👏👏

 • Maria Diamanti
  Maria DiamantiMuaj më parë

  🌹🌹🌺🌺🌸🌸🌻🌻🌼🌼👍👍👍❤️❤️❤️🇦🇱

 • captain red07
  captain red07Muaj më parë

  Te dyja kenget e mija te preferuara (fain vet e ke)

 • cak cuk
  cak cukMuaj më parë

  Te lumte goja je. I mrekullushem vec rri vet vetja suksese zoti te. Rruajt

 • Vojo Alushaj
  Vojo AlushajMuaj më parë

  Finale gjith shkelqim

 • Devi Fier
  Devi FierMuaj më parë

  Shume bukur Alban bravo🙏

 • a sota sota
  a sota sotaMuaj më parë

  Bravo. Je kengtare i rralle. Ze i mrekullushem. Na kenaqe.

 • Donika Mema
  Donika MemaMuaj më parë

  Bravo Ervis Behari je me i miri

 • Petrit Kapaj
  Petrit KapajMuaj më parë

  Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍.

 • Agron Xhelali
  Agron XhelaliMuaj më parë

  NORGA : Është kënaqësi të dëgjosh këto këngë kaq të bukura të kënduar me shpirt.Të lumtë goja dhe zemra! 💥🌟👍🌹🌹

 • Mareme Mehmeaj

  Mareme Mehmeaj

  Muaj më parë

  Nuk gjen ne gjith boten si ke nget populloreShqipetare!!!

 • Fatime Tola
  Fatime TolaMuaj më parë

  A cfar djali gjith talent shum i mire na kenaqe

 • Sabrina Greku
  Sabrina GrekuMuaj më parë

  Bravo 👏👏👏

 • Milika Vila
  Milika VilaMuaj më parë

  Ti je pasuri kombetare more djal..zoti te ndricofte rrugen..

 • Tana Mancellari

  Tana Mancellari

  8 ditë më parë

  bravo orkestra e mrekulloshme ju degjoj shum her komlimenta e meritoni

 • Tana Mancellari

  Tana Mancellari

  8 ditë më parë

  bravo moredjal komplomenta .

 • Dean
  DeanMuaj më parë

  Alban super bravoooo🌟🌟

 • Michele Balla
  Michele BallaMuaj më parë

  Bravo

 • Ambra Kanani
  Ambra KananiMuaj më parë

  👏💫

 • Erion Dalani
  Erion DalaniMuaj më parë

  Suksese Ervis Behari dhe klarinetisti Albano Kapllanaj bravo cuna lart e me lart 👏

 • Neti Hani

  Neti Hani

  12 orë më parë

  Ë

 • Neti Hani

  Neti Hani

  12 orë më parë

  Çë më

 • Deje Koseni
  Deje KoseniMuaj më parë

  Shume kenge e bukur sic eshte edhe vete Ervisi

 • Prodhime BIO
  Prodhime BIOMuaj më parë

  Skam fjale per kete kengetar

Faqja Tjeter