Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

Komente

 • ROVENA CELA
  ROVENA CELA4 ditë më parë

  Shumë bukur super

 • Rigels Kaloshi
  Rigels Kaloshi4 ditë më parë

  Sh bukur 👏👏👏👍👍

 • NASRO CHIBI Algérien
  NASRO CHIBI Algérien4 ditë më parë

  ❤♥😍♥❤

 • Cela Erdion
  Cela Erdion4 ditë më parë

  Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

 • lani Lani
  lani Lani4 ditë më parë

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Aleks Rushiti
  Aleks Rushiti4 ditë më parë

  Anxhela, yes wonderful Anxela!

 • Nik Riki
  Nik Riki4 ditë më parë

  Super

 • Besnik Topi
  Besnik Topi4 ditë më parë

  Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

 • halime smajli
  halime smajli5 ditë më parë

  💙💖👍

 • Aferdita bezhani salaj
  Aferdita bezhani salaj5 ditë më parë

  C.fare jahti ?super

 • Rina Rexha
  Rina Rexha5 ditë më parë

  Hallall te qoft ja ke qellu

 • Kozi Bregu
  Kozi Bregu5 ditë më parë

  Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Nadia Ruka
  Nadia Ruka5 ditë më parë

  Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

 • TheKristinemarku
  TheKristinemarku5 ditë më parë

  The top song 💪💪💪❤❤

 • Luk Kola
  Luk Kola5 ditë më parë

  🥂💥👌❤❤

 • Albana Aliaj
  Albana Aliaj5 ditë më parë

  Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

 • Fatos Pepa
  Fatos Pepa5 ditë më parë

  Shum e bukur

 • Rita Dhrami
  Rita Dhrami5 ditë më parë

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 • Xhesika Sharka
  Xhesika Sharka5 ditë më parë

  Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

 • five stars
  five stars5 ditë më parë

  Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

 • Rixhi Caka
  Rixhi Caka5 ditë më parë

  Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

 • Ana 2222
  Ana 22225 ditë më parë

  Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

 • Emilian Cala
  Emilian Cala5 ditë më parë

  Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

 • madonnazone
  madonnazone5 ditë më parë

  ☺️

 • Donika Kodra
  Donika Kodra5 ditë më parë

  Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

 • VV
  VV5 ditë më parë

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Jimin Mochi
  Jimin Mochi5 ditë më parë

  Shum e bukur kenga ju lumt

 • Lumturi Qosja
  Lumturi Qosja5 ditë më parë

  Bravò

 • Ely Ba
  Ely Ba5 ditë më parë

  nc song

 • eduarta gega
  eduarta gega6 ditë më parë

  Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha6 ditë më parë

  Jeni me te miret

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha6 ditë më parë

  Bravo siete yje

 • Enkelejda Hysi
  Enkelejda Hysi6 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • FF TOSHKEZI
  FF TOSHKEZI6 ditë më parë

  10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️ Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

 • Emanuel Zotaj
  Emanuel Zotaj6 ditë më parë

  Luaj dhe rreziko

 • Çukur
  Çukur6 ditë më parë

  (Teksi i Këngës⬇️) Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Maje, maje veten se m'kalle e vdiqa, pasha ty zemer hajde, dale kadale mos u knaq me sy. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Dale, dale frymen ma nale dashni, o dashni zemra me ty, m'ka ra n'halle ti m'ke bo magji. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle

 • Gigliola Antonucci
  Gigliola Antonucci6 ditë më parë

  Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani6 ditë më parë

  Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Suada Berdufi
  Suada Berdufi6 ditë më parë

  🔥

 • Vera Muho
  Vera Muho6 ditë më parë

  E bukur faleminderit fantastike

 • Florinda Amelia
  Florinda Amelia6 ditë më parë

  Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

 • Voka 1966
  Voka 19666 ditë më parë

  Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

 • Diana Kulli
  Diana Kulli6 ditë më parë

  Dy yje 🌟🌟🌟🌟

 • FARSHER TV
  FARSHER TV6 ditë më parë

  NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

 • Beqo Leka
  Beqo Leka6 ditë më parë

  Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

 • Amdi Destani
  Amdi Destani6 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ela SINANI
  Ela SINANI6 ditë më parë

  Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

 • Shyqyri Dekavelli
  Shyqyri Dekavelli6 ditë më parë

  Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

 • Lorinda Rrahmani
  Lorinda Rrahmani6 ditë më parë

  💍💍💍💍

 • ana alba
  ana alba6 ditë më parë

  kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏

 • Bali Ajet
  Bali Ajet6 ditë më parë

  Super 2021🔥🔥

 • Irma Banaj
  Irma Banaj6 ditë më parë

  bravo ju lumte goja ju kendofte zemra se me kenaqet

 • sabina doka
  sabina doka6 ditë më parë

  I love this 🥰

 • Princesha___
  Princesha___6 ditë më parë

  zemer po dua te rrezikoj sonde😋🙄💎❣🎼🎼🎼🎼😉🤞

 • Albanianwarrior23
  Albanianwarrior236 ditë më parë

  Albania keeps getting better every year... and its so beautiful....

 • Lina Hoxha

  Lina Hoxha

  4 ditë më parë

  😍

 • ani ani
  ani ani6 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 • Rozalita
  Rozalita6 ditë më parë

  20,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

 • Adil Shpata
  Adil Shpata6 ditë më parë

  Bravo .Jeni te mrekullueshem..

 • Mandy's_Music
  Mandy's_Music6 ditë më parë

  Wooo!you^re on fire!!💥💥 Have you heard of Sessions? I think you will kill it there!

 • Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi6 ditë më parë

  🇦🇱🙏❤️Ju lumteeee ⭐️Shumeeeee Shumeeee e bukuroooo 🍁Ylli muzikes 🌸Anxhela Peristeri 🔥Superr 🍁Sinann Hoxhaa❤️

 • Lulzim Popshini

  Lulzim Popshini

  5 ditë më parë

  👏🤵👌

 • Γιουστιν Τοτσι
  Γιουστιν Τοτσι6 ditë më parë

  Shum bukur me sukses

 • lupo Manaro
  lupo Manaro6 ditë më parë

  Suksese mreti suksese elle biondes bravo ragazzi

 • onuri Xhylani
  onuri Xhylani6 ditë më parë

  Suksese

 • Rudina Ndrecka
  Rudina Ndrecka6 ditë më parë

  Cfarè zèri te bukur qè ka Sinan Hoxha 🔝

 • Lyuben Dino Tsvet
  Lyuben Dino Tsvet6 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Negi Ushe
  Negi Ushe6 ditë më parë

  Super keng

 • El Za
  El Za6 ditë më parë

  Missed u so much Sinan the best bring joy in our life

 • Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani6 ditë më parë

  Cute 🥰

 • Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi6 ditë më parë

  Ju urojme shume Suksese edhe ju kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi6 ditë më parë

  Ooo Tironci im te kendofte ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏🙏🙏dhe Anxhela 🌟🌏

 • Matilda Mema
  Matilda Mema6 ditë më parë

  Bravo suksese lart e me lart ishalla

 • Uğurcan Anik
  Uğurcan Anik6 ditë më parë

  Love from Turkey!🇹🇷❤ Queen of Eurovison❤❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • Marsel Cela

  Marsel Cela

  6 ditë më parë

  From Albania 🇦🇱🇦🇱🤩

 • Jurida Xherri
  Jurida Xherri6 ditë më parë

  Shume e bukur bravo qe te dy

 • Fatjon Dervishi
  Fatjon Dervishi6 ditë më parë

  Suksese te dy jeni mrekullushem 💋💋 🤙👏 ju pershendes nga elbasan👋

 • Andi Bllana
  Andi Bllana6 ditë më parë

  Po ku je mor sinan se ke pas hum fare kto koh

 • Riza Barruku
  Riza Barruku6 ditë më parë

  ❤❤

 • Linda Kurtaj
  Linda Kurtaj7 ditë më parë

  Shum bukur kenga 😍👍😍👍👸🏻🤴🏻👋🏼🥰🥳🥳🥳

 • Festim Kurti
  Festim Kurti7 ditë më parë

  Oti je legjenda e muzikes sinan hoxha

 • Sara Hajrullahi
  Sara Hajrullahi7 ditë më parë

  Wow super hit 😁

 • Vasilika Muzhaqi
  Vasilika Muzhaqi7 ditë më parë

  super kenge bravooooooo💋💋

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα7 ditë më parë

  Suksese !! Hit !Super kenga Bravoooooo !!Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri !!🙏🙏❤️❤️

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani7 ditë më parë

  Anxhela 🌟 Suksese

 • elena xhika
  elena xhika7 ditë më parë

  Suksese

 • Real Shqipe
  Real Shqipe7 ditë më parë

  Super 👌

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn7 ditë më parë

  Thanks god a new song with Sinanin.

 • Ionut Nechita
  Ionut Nechita7 ditë më parë

  :)

 • Juljan Rama
  Juljan Rama7 ditë më parë

  👏👏

 • Ela Celiku
  Ela Celiku7 ditë më parë

  🌷

 • Lisus Albania
  Lisus Albania7 ditë më parë

  Stili jot i ri me pelqen shum edhe kenget ke te mrekullushem 🤩🤩😍 Te lumt

 • Ndricim Koromani
  Ndricim Koromani7 ditë më parë

  👏👏👏

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj7 ditë më parë

  Suksese e gjitha te mirat 🙏🏻🍀

 • pamela Hyra
  pamela Hyra7 ditë më parë

  Super keng bravo te dy😍😍😍

 • Emilian Cala

  Emilian Cala

  5 ditë më parë

  Dy Yje⭐❤🌟💖👑

 • Giipsy Sheejj
  Giipsy Sheejj7 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Nik Nik Deda
  Nik Nik Deda7 ditë më parë

  Super hit 💣💣🔥🔥

 • Anhel Milaqi
  Anhel Milaqi7 ditë më parë

  Bashkpunim perfekt shum bukur kenga.

 • Vic Haslli
  Vic Haslli7 ditë më parë

  Jua honksha zemrat

 • Eduart Gjergji
  Eduart Gjergji7 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • olti kolnekou
  olti kolnekou7 ditë më parë

  Super 👏👏

 • ariu shqiptar
  ariu shqiptar7 ditë më parë

  Anxhela juve jeni si Diell te pervolon fare😍

 • Vani Matoshi
  Vani Matoshi7 ditë më parë

  Cool song 👍

Faqja Tjeter