Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
Music by: Alban Ramosaj \u0026 Bruno
Lyrics by: Fifi \u0026 Alban Ramosaj
Produced by: Bruno

Komente

 • AlbanRamosaj
  AlbanRamosajMuaj më parë

  To the foreigners in the audience, I've translated the lyrics for y'all, all you need to do is click the "CC" button on the video screen! Thank you to every single one of you for showing love to this very personal story of mine, lots of love for you! Ps: don't forget to leave a like and subscribe in case you enjoyed this and want more content like this! #TheseKnivesOfMine #ThikatEMia 🔪 💔 Faleminderit!

 • Ester Abazaj

  Ester Abazaj

  Ditë më parë

  Y Y6yyuui

 • sweet December

  sweet December

  Ditë më parë

  Shumë kënge e bukur ,urime dhe përshendetje nga Carrabregu ,Deçan .

 • Saka Kleandri

  Saka Kleandri

  Ditë më parë

  òò⁹

 • ronaldo 9 brazil

  ronaldo 9 brazil

  2 ditë më parë

  0p00000000⁰qaa

 • Gezim Hazizaj

  Gezim Hazizaj

  4 ditë më parë

  O te trash

 • OP SUPREM@@%π
  OP SUPREM@@%π13 orë më parë

  Strofa I Ti me hile dashninë nëmun ma ke dhon’, E me hile sytë e mi ti i ke pa Pa fije krenarie n’gjunj t’kam ra Moj e marrë, ç’a ke pa?! Refreni: Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Strofa II Moj e marrë, kush pat’ faj në kët’ dashni, Rrejta un a m’rrejte ti, Që të dy vdiqëm n’vetmi Moj e marrë, e u shuam si qiri Ç’të du trupin më, a e di? Po prapë s’du t’shof me njeri Refreni: Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Bridge Kur dilje nga vetja për ne (2X) Djallin, djallin, djallin-djallin, n’shishe e mban, aman mos e fal, mos e fal më thonë. Refreni Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Pa hile, t’kam dasht pa hile. t’kam dasht pa hile, moj e marrë!

 • Arben Martaneshi
  Arben Martaneshi13 orë më parë

  Shum bukur😘😘

 • Viktor Dumani
  Viktor Dumani21 orë më parë

  😍😍😍😍😍😍

 • stacy del rose
  stacy del roseDitë më parë

  PO MIR KTO THIKAT E MIJAAAAAAAAAAAAA

 • Defrime Uku
  Defrime UkuDitë më parë

  Super kjo kenga ♥♥♥♥♥😍✌✌👍

 • Nora Gjoni
  Nora GjoniDitë më parë

  ❤❤

 • Nora Gjoni
  Nora GjoniDitë më parë

  ❤❤

 • Adelina Lici
  Adelina LiciDitë më parë

  Kënga më e mirë në Shqipëri suksese

 • Valbona Muça
  Valbona Muça2 ditë më parë

  🙏🙏🙏💥❤

 • Valbona Muça
  Valbona Muça2 ditë më parë

  Bravo e meritojnë fitorën

 • ᴅʀɪɴɪ ғɴ シ༄
  ᴅʀɪɴɪ ғɴ シ༄2 ditë më parë

  ʟɪᴋᴇ ᴀɪ ǫᴇ ᴇ ᴅᴇɢᴊᴏɴ ᴛᴀɴɪ ❤

 • Loci Elezi
  Loci Elezi2 ditë më parë

  O alban kto thikat kenges nuk jan te tuat ok.

 • blerina caco
  blerina caco2 ditë më parë

  Hi

 • Xheni Gjata
  Xheni Gjata2 ditë më parë

  Super keng

 • Ilaria Habilaj
  Ilaria Habilaj3 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️💋❤️💋💋💋💋❤️❤️

 • Sami Dermishaj
  Sami Dermishaj4 ditë më parë

  I knew you gonna win! Well done Alban

 • Donika Asllan
  Donika Asllan4 ditë më parë

  Bravo kenga più bella kenga magika

 • Romy Veccia
  Romy Veccia5 ditë më parë

  Wunderschön ❤️

 • aledja koci
  aledja koci5 ditë më parë

  Alban Ramosaj Ti me hile dashninë mu ma ke dhon', E me hile sytë e mi ti i ke pa Pa fije krenarie n'gjunj t'kam ra Moj e marrë, ç'a ke ba?! Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Moj e marrë, kush pat' faj në kët' dashni, Rrejta unë a m'rrejte ti, Që të dy vdiqëm n'vetmi Moj e marrë, e u shuam si qiri Ç'të du trupin më, a e di? Po prapë s'du t'shof me njeri Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Kur dilje nga vetja për ne Kur dilje nga vetja për ne Djallin, djallin, djallin-djallin, n'shishe e mban, Aman mos e fal, mos e fal më thonë. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Pa hile, t'kam dasht pa hile. T'kam dasht pa hile, moj e marrë!

 • Maria Mouli
  Maria Mouli5 ditë më parë

  💖💖💖💖💖

 • Daniela Ela
  Daniela Ela5 ditë më parë

  Super p

 • Perrie Faskaj
  Perrie Faskaj5 ditë më parë

  Fantastike

 • Klebeta Klebea
  Klebeta Klebea5 ditë më parë

  💋💋💋💋💋💋💋❤️🦋

 • Klebeta Klebea
  Klebeta Klebea5 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🎂

 • Gentjan Sela
  Gentjan Sela5 ditë më parë

  Hallall qumshti i nenes🥺🥺❤❤

 • Adrian Hoxha
  Adrian Hoxha5 ditë më parë

  Super

 • bruna diko
  bruna diko6 ditë më parë

  Bravo Alban djale me norma me ze fantastik shum bukur ja vlejti

 • Anxhela Bacelli
  Anxhela Bacelli6 ditë më parë

  Super kengg

 • Majlinda Bajramaj
  Majlinda Bajramaj6 ditë më parë

  👌👍Të lumtë Alban!

 • Xhesilda Kallashi
  Xhesilda Kallashi6 ditë më parë

  Une nuk lodhem kurr duke e degjuar ket kenge te mbrekullueshme🤍

 • Inesa Sadiku
  Inesa Sadiku7 ditë më parë

  E meritoi vendin bravoo per Kengen shum prekse je shum i mir

 • Bashkim Dinarica
  Bashkim Dinarica7 ditë më parë

  👏👏💯

 • Olta Bixheku
  Olta Bixheku7 ditë më parë

  Vështirë se pëlqej ndonjë këngë kur e degjoj për herë të parë por kjo është super, dhe interpretimi fantastik. Nuk lodhem ta dëgjojë gjithandej

 • Brunilda Zace
  Brunilda Zace7 ditë më parë

  ERSI

 • Brunilda Zace
  Brunilda Zace7 ditë më parë

  E

 • Brunilda Zace
  Brunilda Zace7 ditë më parë

  ,,,,

 • Bea bea
  Bea bea7 ditë më parë

  Cfar zeri😍😍

 • Ana Tahiri
  Ana Tahiri7 ditë më parë

  Kemi nevoje per muzik te tille

 • Θωμάς Χριστοδούλου
  Θωμάς Χριστοδούλου7 ditë më parë

  Thank you for your music! You make me travel in my mind with your voice, the lyrics, the music! Thank you! 🙏

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱7 ditë më parë

  Refreni eshte po te kishte nota te tjera do ishte super...mendimi im ky

 • F_Z 2021
  F_Z 20217 ditë më parë

  Bravooo sh keng e bukur suksese e meritonte qe te fitonte Alban Ramosaj me kte keng

 • Lumturie Cubaku
  Lumturie Cubaku7 ditë më parë

  Supre💋💋💋💋💋❤❤❤

 • emiona ibershimi
  emiona ibershimi8 ditë më parë

  Po mir kto thikat e mia ..... 🎵🎵🎵🎵🎵🎵

 • Ardian Fuqi
  Ardian Fuqi8 ditë më parë

  E meritove me te vertete fitoren e kenges magjike!

 • Igli Baci
  Igli Baci8 ditë më parë

  😱😱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Era Bitri
  Era Bitri8 ditë më parë

  Bravo e meritove fitoren

 • Maria Mouli
  Maria Mouli8 ditë më parë

  Fadastike bravo 👍👍👍👍

 • leandro._.28
  leandro._.288 ditë më parë

  Spash nj koment negativ Hallall top 1 💝

 • Oltiona Kurushi
  Oltiona Kurushi8 ditë më parë

  E kam dëgjuar mbi 10 herë sot. Just perfect!

 • Rabije Ulaj
  Rabije Ulaj8 ditë më parë

  Kjo kenge te jep shume emocione, sidomos ata qe kane mbetur te zhgenjyer!!!

 • Super Danc and Song. {K&A}
  Super Danc and Song. {K&A}8 ditë më parë

  Ti me hile dashnine nenmun ma ke dhon.. E me hile syt e mi ti i ke pa.. Pa fije krenarie n'gjunj t'kam ra.. Moj e marr ca ke pa?! Po mir.. Kto thikat e mia.. Ty te vrisnin..un shum mire e dija.. E mu m'pelqente tshihja.. Kur dilje nga vetja per ne (2) here Moj e marre,kush pat'faj ne ket' dashni.. Rrejta un..a m'rrejte ti.. Qe te dy vdiqem n'vetmi.. Moj e marrë, e u shuam si qiri.. Ç’të du trupin më, a e di? Po prapë s’du t’shof me njeri.. Po mirë... Këto thikat e mia.. Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija.. E mu’ m’pëlqente të shihja,.. Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Kur dilje nga vetja për ne (2X) Djallin, djallin, djallin-djallin, n’shishe e mban.. aman mos e fal, mos e fal më thonë... Këto thikat e mia.. Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija.. E mu’ m’pëlqente të shihja,.. Kur dilje nga vetja për ne... Pa hile, t’kam dasht pa hile. t’kam dasht pa hile, moj e marr... KY ESHTE EDHE TEKSTI I KENGES!!

 • Marjana Buzani
  Marjana Buzani8 ditë më parë

  kto thikat e mijaa ah

 • Florjan Miraka
  Florjan Miraka8 ditë më parë

  Super tekst, interpretim qe le pa fjale..suksese ne Eurovizion!

 • xhoarma Axh
  xhoarma Axh9 ditë më parë

  Me ne fund njeher fitoi publiku 😍😍

 • Blerina Merka
  Blerina Merka9 ditë më parë

  Eshte super

 • ana jordhanas
  ana jordhanas9 ditë më parë

  super e merituar fitorja

 • Egi Eskiu
  Egi Eskiu9 ditë më parë

  Fantastic song. Can't unlisten it 🔥😀🌟🌠👨‍🎤💫🔯🌌

 • Elton Daily
  Elton Daily9 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.

 • Geg Toska

  Geg Toska

  9 ditë më parë

  E dina

 • P W
  P W9 ditë më parë

  Samurai 3 ?

 • Pllum Myftari
  Pllum Myftari9 ditë më parë

  😇

 • Servis Tosku
  Servis Tosku10 ditë më parë

  Te vdes un per ty.eoara qe je e kendon yll edyta qe i the namit ooo ma e fitova.u rric akoma si drita birii im

 • Beautiful Life

  Beautiful Life

  7 ditë më parë

  Kendim skandaloz live!

 • meti met
  meti met10 ditë më parë

  Kur nuk me ze gjumi ty tdegjoj 💙🙈 love this song,your interpretion.Je dhe super actor te "LLT " te kam pas plq qe atere 🤗

 • Elgi Bega
  Elgi Bega10 ditë më parë

  E MERITON

 • Stelina Mema
  Stelina Mema10 ditë më parë

  O zot ca teksti dhe cfare zeri ke ti 🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️❤️❣️❤️❤️❤️

 • Nertila Kallashi
  Nertila Kallashi10 ditë më parë

  O yll e meritoje fitoren💖💖💖💖

 • Majku Marsi
  Majku Marsi10 ditë më parë

  Ylllll me I miri

 • Elo na
  Elo na10 ditë më parë

  Bravo ☺️

 • besnike subashi
  besnike subashi10 ditë më parë

  Harroji thikat sepse ka vajza me te mira

 • Arianisa Shtjefni
  Arianisa Shtjefni10 ditë më parë

  Waaaa sa energjiiiiii e ndjenja dhe compozimi riteme bellissimo pa fjal complimenti sei fantastico vai così sei forte. La tua forza potrebbe uscire anche fuori non solo Kosovo e Albania di Più ✨✨ 🎉

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech10 ditë më parë

  alboth.info/tools/gZurd-BqaH-Bgsg/video

 • Film Cinema
  Film Cinema10 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Ermalda Goroveci
  Ermalda Goroveci10 ditë më parë

  Super kenge. Realizofsh edhe kenge te tjera si kjo.

 • Kleart Sinaj
  Kleart Sinaj10 ditë më parë

  Kenge shume e bukur e meritonte fitoren

 • Mira Koci
  Mira Koci10 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤

 • Sulioti
  Sulioti11 ditë më parë

  Super keng .....perle ........

 • Latini 95
  Latini 9511 ditë më parë

  🔪❤️⚔️❤️🔪

 • Rakela Kucuku
  Rakela Kucuku11 ditë më parë

  Bravooooooo e meritoje ate cemim kenga eshte shume shume shume shume e bukur

 • Silvi Juve
  Silvi Juve11 ditë më parë

  Vk

 • XXX Leopard
  XXX Leopard11 ditë më parë

  Rrespekte per Ertin qe tha Rrespekte per kacavidad e Abazit

 • E R T I

  E R T I

  11 ditë më parë

  Rrespekte G

 • Anna
  Anna11 ditë më parë

  💔🔪

 • E R T I
  E R T I11 ditë më parë

  Rrespekte per kacavidat e bakes

 • Vesa Gega
  Vesa Gega11 ditë më parë

  Kjo kenge duhet te behet hit vere2021

 • Angjelo Daja
  Angjelo Daja11 ditë më parë

  👏👏👏

 • Luar Saraçi
  Luar Saraçi11 ditë më parë

  Sa super

 • valtet mecaj
  valtet mecaj11 ditë më parë

  💔💔💔

 • Emrah Saliu
  Emrah Saliu11 ditë më parë

  Rekord 3 jave asnje dislike 😎👏

 • Sara Del Quercio
  Sara Del Quercio11 ditë më parë

  Uuh la mamma di

 • fatjola pashollari
  fatjola pashollari11 ditë më parë

  👏

 • Sorroain LAi
  Sorroain LAi11 ditë më parë

  Tre a kater here ne dite e degjoj kte kenge kaq te bukur ....

 • Zarko Rama
  Zarko Rama11 ditë më parë

  Per kengen Magjike bejne super kenge, per Eurovision bejn kenge palidhe? Pse? Kemi kaq keng ter forta dhe aty shkojm me keng palidhje

 • Flora flora

  Flora flora

  7 ditë më parë

  @Random Name hahaha 👌

 • Random Name

  Random Name

  8 ditë më parë

  Ngaqe kto i kan notat muzikore te kopjuara dhe ne eurovizion do perjashtoheshin direkt.

 • Anna Uchiha
  Anna Uchiha11 ditë më parë

  Kenge spektakolare dhe super ze!!❤️

 • Osjanegro 1
  Osjanegro 111 ditë më parë

  2:18 sa super

 • Vita Kastrati
  Vita Kastrati11 ditë më parë

  Is the best

 • Vita Kastrati
  Vita Kastrati11 ditë më parë

  I love this song

 • Celeste Sinaj
  Celeste Sinaj11 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Leo Mussly
  Leo Mussly11 ditë më parë

  Amazing 👑👏👏👏

 • Andi Karolli
  Andi Karolli11 ditë më parë

  Alban Ramosaj for Eurovision 🇦🇱🔥

 • zhani elezi
  zhani elezi11 ditë më parë

  Super👍👍

 • Bakushe Mema
  Bakushe Mema11 ditë më parë

  0

Faqja Tjeter