Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)

Music video for ''Nuk Me Doje'' performed by Anxhela Peristeri
@Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)

Music: Kledi Bahiti
Lyrics: Fifi
M.U.A: Sageri
Video by: Sebastian Production
Directed By: Ardit Cuni, Gramoz KotrociInstagram: anxhelaperister...

Komente

 • Elena Minaj
  Elena Minaj58 minuta më parë

  Super ze super kengetare bravo per kengen super e bukur suksese

 • Mat A
  Mat A14 orë më parë

  It's really like Persian! 🇦🇱🇦🇱🌹❤ very good😍😍😍

 • Crista
  CristaDitë më parë

  You didn't love me You don't care how much it hurts Where I am today, where I was yesterday, where I will be tomorrow Where you find strength to leave me Maybe you are afraid of feelings and wants to be alone Stop it, stop it, stop it cause you're destroying me Ah I got upset with you How much I got upset with you Aaa even you didn't love me, you didn't say it Ah I got upset with you How much I got upset with you Aaa even when you hurted me, you didn't understand it I drained on your waves Unfortunately I go back where I don't want to Tell me what should be done and not what I want It's bad for you, but good for me believe me Stop it, stop it, stop it cause you're destroying me Ah I got upset with you How much I got upset with you Aaa even you didn't love me, you didn't say it Ah I got upset with you How much I got upset with you Aaa even when you hurted me, you didn't understand it I can't bow down in front of you Be mad at me and if you want forget me Believe me, how many times... I got upset with you How much I got upset with you Aaa even you didn't love me, you didn't say it Ah I got upset with you How much I got upset with you Aaa even when you hurted me, you didn't understand it

 • Μαρια Κιου
  Μαρια ΚιουDitë më parë

  Thea!!!❤️

 • Ana Ana
  Ana AnaDitë më parë

  Kenga super,po ku ke kenge te shemtuara ti? Je super

 • κάπου εκεί
  κάπου εκεί2 ditë më parë

  Κουκλάρα κ φωνάρα. Θέα . 🔥🔥🔥

 • Zilije Amzi
  Zilije Amzi2 ditë më parë

  Gerald_Peng e ka nxjer para te Kenga Magjike dhe jan shum te ngjajshme nmelodi

 • TheDragon Boy
  TheDragon Boy4 ditë më parë

  Si gjithmone kenget e tua jane super💥💥💥💣💣💣💣💣

 • Shyhret 123
  Shyhret 1234 ditë më parë

  jeta vazhdon ❤👊💪😂😂🔥🔥👏👏

 • coddiwompler
  coddiwompler4 ditë më parë

  I memorized so many of your songs in the Eurovision season like E Cmendur, Pa Mua, Shpirti Ma Di and of course Karma. You now have a constant place in my playlist, thank you for participating in Eurovision otherwise I wouldn't know about these amazing songs. Sending lots of love from Turkey🌹

 • PB 28

  PB 28

  3 ditë më parë

  Agree! Most of her songs are great!

 • PB 28

  PB 28

  3 ditë më parë

  @John Economou It's E Cmendur's english version,both are great!

 • John Economou

  John Economou

  4 ditë më parë

  Listen to "Insanely in love" - Anxhela's english song !!!

 • Janina
  Janina5 ditë më parë

  Superr

 • Dritan Zaimi
  Dritan Zaimi5 ditë më parë

  Lovely!

 • Nama nama
  Nama nama5 ditë më parë

  Vallahi sa e ngjova e ka kuptu direkt qe tekstin e ka bo fifi per arsye se thote sa “jom” merzit me ty

 • robbi
  robbi5 ditë më parë

  Ku e ke kerbacin mastere e SM ? NOT ORIGINAL... SORRY

 • robbi
  robbi5 ditë më parë

  SM ????

 • Altɘr Ego. Poland 🎧
  Altɘr Ego. Poland 🎧6 ditë më parë

  she has such a beautiful voice 💙💙 I don't know what she's singing about, but I still like it so much 😊😊

 • Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə
  Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə6 ditë më parë

  Finxhil.

 • CISCO POLO
  CISCO POLO6 ditë më parë

  Ti ye KUKU 🤣😅🤣😅🤣 SHUM MIR 🎵 👊🏼🇦🇱

 • Muzike
  Muzike6 ditë më parë

  Beautiful song. This kind of songs suit much better Anxhelas fantastic voice. She gave Albania best performance at Euovison. What an artist, what a stageperformer. She deserved a stronger entry!

 • Rustam Najafzade
  Rustam Najafzade6 ditë më parë

  Huge love from Azerbaijan 🇦🇿💙 She has really angelic voice. Hope to visit beautiful Albania soon 🇦🇱🦅

 • *Stella*
  *Stella*6 ditë më parë

  Nuk me doje ...💎❣...ku isha dje 🙄 ku jam sot 😔💔

 • johan stefani
  johan stefani6 ditë më parë

  je mbrekulli anxhela në kngë enë bukuri

 • R Lena
  R Lena6 ditë më parë

  I still wake up listening Karma of Eurovision. Muzike Shqipe me fillu diten.

 • tzem Senka
  tzem Senka7 ditë më parë

  Είσαι φωνάρα ρε ιδολο η καλύτερη από όλους ❤️❤️😍

 • nick
  nick7 ditë më parë

  Masterpiece

 • Dina Deliu
  Dina Deliu7 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Fantastike ❤💜

 • kamciaa99
  kamciaa997 ditë më parë

  I'm so happy that I had a chance to discover Anxhela thanks to FiK and Eurovision. Such an amazing song, I love it! Kisses from Poland to all Albanian friends! ❤️🖤❤️

 • Dmusic
  Dmusic7 ditë më parë

  That's very similiar with Gerald- peng at Kenga Magjike2021

 • Gjovani Mashaj
  Gjovani Mashaj7 ditë më parë

  Fantastike bravo🇦🇱

 • Sife Sife
  Sife Sife7 ditë më parë

  Po isht e vërtet kjo 😭😭😭😭😭😭😭 se nuk më ka dashtë se po të donte do më mbante jo të më linte vetëm si jetime 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Elen Petrosyan
  Elen Petrosyan7 ditë më parë

  So beautiful. Love albanian music from Armenia 🇦🇲❤🇦🇱

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • by Piotrek
  by Piotrek7 ditë më parë

  Omg! Love it! Amazing woman! Greetings from Poland ❤️❤️🖤🖤🖤

 • j.tuci88
  j.tuci887 ditë më parë

 • fotini hyka
  fotini hyka7 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Sonila Kasaj
  Sonila Kasaj7 ditë më parë

  Super keng😪😪👏👏

 • Pollog
  Pollog7 ditë më parë

  Ç'është kjo modë alla-allkaida me ato mjekra të zeza si terroristë te shqiptarët?!!

 • Efi Gjika Lovers
  Efi Gjika Lovers7 ditë më parë

  Wow🤩

 • Klaudia Tatar
  Klaudia Tatar7 ditë më parë

  yo are miracle ❤️

 • Zef Leva
  Zef Leva7 ditë më parë

  Ma e mira je

 • Veronika Harusi
  Veronika Harusi7 ditë më parë

  Anxhela je unike❤❤❤❤❤❤❤

 • suga
  suga7 ditë më parë

  Lyrics Se ke problem sa me dhemb kur me the Ku jam sot ku isha dje ku jam neser Ku e gjen forcën e pastaj më len A Thu te tremb ndjenja e do të rrish vetëm Ndalu,n

 • Smerfetka Hania
  Smerfetka Hania7 ditë më parë

  I love this song ❤️ Greetings from Poland❤️

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • Viktori Micani
  Viktori Micani7 ditë më parë

  Super kenge Anxhela ❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥💥

 • Elson Brahimi
  Elson Brahimi7 ditë më parë

  ΑΣΤΕΡΙ ΙΣΕ🌟🌟

 • readsz
  readsz7 ditë më parë

  jam shqiptare ne itali gezoj kur e degjoj gjuhen time the paster dhe i kuptoj fjalet. kur degjoj ato keng kosovare ose geg me ngjan vetja sikur jam straniere ne vendim tim ahah

 • Bela. D

  Bela. D

  4 ditë më parë

  @readsz gegerishtja eshte dialekt i gjuhes shqiptare ashtu si dhe toskerishtja. Si do te ndiheshe sikur ata te veriut te shanin toskerishten tone? Dhe mmeqe ra fjala shqipen me te paster e ka Elbasani, jo jugu

 • Juni Kulu

  Juni Kulu

  7 ditë më parë

  Tamam ta shpifin. Ka lezet gjuha e paster

 • readsz

  readsz

  7 ditë më parë

  @Vilson Paluca ku shava un gjuhen shqipe geg? thjesht thash se gezoj kur degjoj gjuhen shqipe toske se e kuptoj qart dhe kam familjaritet personalisht. nuk kam turp ta them

 • Vilson Paluca

  Vilson Paluca

  7 ditë më parë

  Me mir esht të thuash kur fusin gjuh te huaja Anglisht etj…. Se sa të shash Gjuhen Shqipe . Gegrishtja tingëllon shum mir nuk e kuptoj pse e thua kët . Turp të kesh….

 • Robin Oswald99
  Robin Oswald998 ditë më parë

  I'm so glad she was in Eurovision this year - otherwise, I wouldn't probably know about this AMAZING artist and her beautiful music ❤️❤️

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela

 • KINGDOM OF ILLYRIA
  KINGDOM OF ILLYRIA8 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Azre '97
  Azre '978 ditë më parë

  Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Teksti/Lyrics) Se ke problem Sa më dhemb Kur më then Ku jam sot Ku isha dje Ku jam nesër Ku e gjen forcën e pas të m'len A thu të tremb ndjenja e do t'rrish vetëm Ndalu Ndalu Ndalu Se po m'shkatërron Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe pse nuk më doje Nuk ma thoje Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe kur më lëndoje Se kuptoje U fundosem keq mu në dallgët e tua E si per dreq dehem aty ku s'dua Më thuaj dreq qa duhet E jo qa dua Vështirë per ty Po më mirë besom për mua Ndalu Ndalu Ndalu Se po m'shkatërron Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe pse nuk më doje Nuk ma thoje Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe kur më lëndoje Se kuptoje Se para teje dot s'përulem unë Më mer edhe inat e nese do më harro Ti më beso E di sa hereee Unë jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Naa, edhe pse nuk më doje Nuk ma thoje Aah, jam mërzit me ty Sa jam mërzit me ty Edhe kur më lëndoje Se kuptoje

 • PB 28

  PB 28

  8 ditë më parë

  Thank you for this!

 • Erza Shala

  Erza Shala

  8 ditë më parë

  ♥♥♥

 • Elio Nardi
  Elio Nardi8 ditë më parë

  Si te mos e duash kte ze kte tekst kte melodi.. Sa keq qe publiku shqiptar nuk eshte i kultivuar i japin like klikime parazitve te perputhen dhe anashkalojne kengetearet e vertet qe vertet punojne fort.. Anxhela je perfekte ndihem me fal qe te njofa ne vitin e pare ne fakultet do jem gjithmone fansi jot

 • Argita Lashi
  Argita Lashi8 ditë më parë

  Nuk ndaloj se degjuari,e ajo qe me pelq esht shqipja paster,

 • dzeno rzv
  dzeno rzv8 ditë më parë

  Biggest treasure from Eurovision - discovering Anxhela ♥️

 • PB 28

  PB 28

  8 ditë më parë

  She is a big treasure indeed.❤

 • Den Isa
  Den Isa8 ditë më parë

  Fantastike..Suksese Anxhi ❤

 • Che Chef Kruz
  Che Chef Kruz8 ditë më parë

  hermoso tema, desde mexico envio mis mejores deceos y desde que conoci el tema me volvi un fanatico de su musica, este tema tiene esa escencia que trasmite

 • Che Chef Kruz

  Che Chef Kruz

  7 ditë më parë

  Your beautiful album

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela

 • Hans Bazelmans
  Hans Bazelmans8 ditë më parë

  Echt keigoed. Ik blijf een fan van Anxhela.

 • Anna M
  Anna M8 ditë më parë

  Queen🔥🔥🔴

 • Era Era
  Era Era8 ditë më parë

  Suksese Anxhela❤️ Sa like bëhen per zërin e bukur të Anxhelës🥰

 • R M
  R M8 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • Angela Selimi
  Angela Selimi8 ditë më parë

  Oh Fifi oh si nuk e ke kenduar kete tekst ti vet,do te shkonte shume

 • Megi Daja

  Megi Daja

  7 ditë më parë

  shum e vertete , un degjoj “ zerin “ e fifit ne koken time me kete tekst , pavarsisht se Anxhela eshte super talent .

 • Suzana Gorvokovic
  Suzana Gorvokovic8 ditë më parë

  ❤️

 • Lyuben Dino Tsvet
  Lyuben Dino Tsvet8 ditë më parë

  ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Ja Haa
  Ja Haa8 ditë më parë

  You Dit not love me &Ti nuk me doje Anxhela Peristeri diva 🇦🇱❤

 • icallmyselfgino
  icallmyselfgino8 ditë më parë

  Take this opportunity and fly higher Anxhela , cause you deserve it.

 • Ari Kasa
  Ari Kasa8 ditë më parë

  👌❤️

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo8 ditë më parë

  Super gjithmon bukur e vetme 💓💓💓💓💓💓

 • Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi8 ditë më parë

  🇦🇱🙏❤️Performancaa Shumeeee Shumeee e bukurrrr 💥Divaaaaa 🍁❤️Zemraaa imeee ❤️Anxhelaa Peristerii 🌸Superrrr Suoerrr ⭐️STARR💥🙏❤️🌏

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela

 • Alec Zika
  Alec Zika8 ditë më parë

  YOURE SO TALENTED WOW

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • Emiliano Haziri
  Emiliano Haziri8 ditë më parë

  Suksese perfect song❤🌟🌟🌟🔥🔥🔥👍👍👍👍👏👏

 • Mirela Lela
  Mirela Lela8 ditë më parë

  Très belle bisous ❤🇦🇱🇦🇱🖐🇫🇷

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • Rodjana Seferaj
  Rodjana Seferaj8 ditë më parë

  🔥

 • Drilon Vuthaj
  Drilon Vuthaj8 ditë më parë

  Me emocionon pa fund kjo kenge 🥺💘 Me ben per te qar 🥺😭

 • Irma Mazniku
  Irma Mazniku8 ditë më parë

  Dritherime 💖💜💗😍

 • WWE X BTS
  WWE X BTS8 ditë më parë

  Ofc, she is ameazing😍

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela

 • Anna Anna
  Anna Anna8 ditë më parë

  Kenga super!!! Klipi dhune fizike e psikologjike!

 • N.O
  N.O8 ditë më parë

  Na ke ber krenare ne eurovizion pavaresisht se ti nuk more cmimin per ne je e fituar te lumte ❤️

 • Mariela Skendo
  Mariela Skendo8 ditë më parë

  Thjesht e mbrekullueshme

 • Efi Gjika
  Efi Gjika8 ditë më parë

  Wow amazing 🥰😍 love you anxhela 😘😘😘💜

 • b499
  b4998 ditë më parë

  Hey so schön ❤️

 • sara sara
  sara sara8 ditë më parë

  Sa shum te huaj ke bere per vete ❤️

 • danoTAROT ❤️‍🔥
  danoTAROT ❤️‍🔥8 ditë më parë

  Pa fjale fiks me e mira kengetare shqiperise ♥️

 • Mr Bean Bean
  Mr Bean Bean8 ditë më parë

  This girl can sing and her voice is powerful woow 👏😍

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi8 ditë më parë

  ❤️💃❤️🥇🇦🇱👌

 • PB 28
  PB 288 ditë më parë

  Can someone give me the lyrics of the song? I want to sing it properly lol

 • Erza Shala

  Erza Shala

  Ditë më parë

  you can find it on below comments

 • Monika Sedlmeir
  Monika Sedlmeir8 ditë më parë

  ♥️

 • readsz
  readsz8 ditë më parë

  çpo ben moj? na kenaqe shum !

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela.

 • MBIZZ
  MBIZZ8 ditë më parë

  Kush mendon se Anxhela duhej ta fitonte Eurovisioni 2021

 • Orion Berisha

  Orion Berisha

  2 ditë më parë

  @Neritan Dritan ok si te thuash ti ja bejm

 • Neritan Dritan

  Neritan Dritan

  2 ditë më parë

  @Orion Berisha absolutisht jo! Nuk është në natyrën time!

 • Orion Berisha

  Orion Berisha

  2 ditë më parë

  @Neritan Dritan te pershendes edhe un dhe mos bo provokime

 • Neritan Dritan

  Neritan Dritan

  2 ditë më parë

  @Orion Berisha absolutisht respektoj çdo opinion! Ju përshëndes! 😉😉

 • Orion Berisha

  Orion Berisha

  2 ditë më parë

  @Neritan Dritan ti nuk e pelqen si kendon angjela nuk e pelqen ti ke shije ndryshe por per mua v.eresimi prej njeshit deri ne 10 eshte 7

 • readsz
  readsz8 ditë më parë

  ishalla ndonje big producer e degjon kte keng dhe punoni bashk se je bravo

 • readsz
  readsz8 ditë më parë

  i didn't skip the ads

 • readsz
  readsz8 ditë më parë

  wowow

 • Esc Greece
  Esc Greece8 ditë më parë

  Anxhela 😍

 • ChristosvamosOfficial
  ChristosvamosOfficial8 ditë më parë

  Strong ! Congratulations 👏👏👏👏❤️

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova8 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Meko Harley
  Meko Harley8 ditë më parë

  The Albanian Divaa 🔥

 • alkis fani
  alkis fani8 ditë më parë

  Ti je mrrekulli ke zgjedhur njeriun egabuar..ne video klip ..tmerr..ke shkatrruarr cdo gje...akoma spo arrin majen ..krim ..ky sikur ka ardh nga mali ..🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 • loredana ogici
  loredana ogici8 ditë më parë

  Super 👏👏

 • kwsthsgrr
  kwsthsgrr8 ditë më parë

  Eurovision 2021 nobody? Good luck from Greece ♥️

 • kristina
  kristina8 ditë më parë

  Ska si kengtaret e vjetra 😂

 • eri gjyli
  eri gjyli8 ditë më parë

  Suksese.!!

 • Efi Lamaj
  Efi Lamaj8 ditë më parë

  Anchela me zerin tend na kthen mbrapa ne vite shume .e meritoje fitoren eurovizion . .

 • Pregnancy&Motherhood
  Pregnancy&Motherhood8 ditë më parë

  Her voice is so good and this song is a great one

 • Sevda Ä

  Sevda Ä

  7 ditë më parë

  alboth.info/tools/g9xsh-BnYnxkf64/video do you mean ? the best album Anxhela

 • Beqo Leka
  Beqo Leka8 ditë më parë

  Bravo Anxhela 😍🇦🇱👏

 • Sihan Chen

  Sihan Chen

  8 ditë më parë

  yes

Faqja Tjeter