Debat I ashpër mes Shqipes dhe Melisës në Trotuar“E Diell”, 09 Maj 2021

Komente

 • Ermir Kasa
  Ermir Kasa7 ditë më parë

  Melia eshte shum e bukur ckemi jam kleo

 • Kei Kei
  Kei Kei11 ditë më parë

  Melisa ti ske pas opinjon te mire per publikun ,ndersa Shqipja ka ngritur zerin ,por opinjonin e ka shume te mire .Melisa je femer e poshter .Melisa po te perdor Andi moj budallaqe kaq se kupto ,po pastron parate e pista me ty dhe pastaj bye bye .

 • gacha club
  gacha club18 ditë më parë

  Melisa ❤️😘

 • rakip kurti
  rakip kurti21 ditë më parë

  J

 • Xlyrics
  Xlyrics22 ditë më parë

  🪓

 • Pamela Caka
  Pamela CakaMuaj më parë

  Ediella melisa ft andi🤗🤗😘🌹💋❤️

 • Grese Kastrati
  Grese KastratiMuaj më parë

  Aaa kjo Shqipja te gjitha i she.

 • Λουίζα Ρένια
  Λουίζα ΡένιαMuaj më parë

  Shqipja nuk ka turp pa nxjer nga goja ndiqeni se nuk eshikojmë dot

 • Aww BabyCreeper
  Aww BabyCreeperMuaj më parë

  Melises sikur i kan mbushur gojen me mut

 • Alba A
  Alba AMuaj më parë

  Ah po mire ta ben kjo Shqipja ty moj Melika hahaha asnje pergjigjje sja ktheve se ta mbyllte gojen ...dhe tjeret ia nderprejten fjalen Shqipes qdo here

 • Linking P.O.e Selimi
  Linking P.O.e Selimi2 muaj më parë

  Bravo shqipja

 • Linking P.O.e Selimi
  Linking P.O.e Selimi2 muaj më parë

  Andi kujton se e besojn si perpara bashk me ket dhin e eger andit nuk i intereson fama saqe vuri ne loj dhe te emen e vet turp

 • Rina Saliaj
  Rina Saliaj2 muaj më parë

  O zot melisa sdi te lidhi dy llafe

 • E.S
  E.S2 muaj më parë

  Njeri me te poshter ne shpirt e njeri me te lig,me te prishur,me te keq se Shipja ne jeten time nuk kam pare!?po sa knaqet me fatkeqsit e dikujt moj Kjo e mjer...dhe spo kuptoj Pse Pse Me vjen shume keq se si nje alamet Televizioni i jep hapsir kesaj vajze!!!... Anna te lumt per sjelljen qe ke ndaj njerzve qe tregon

 • Ta Soic
  Ta Soic2 muaj më parë

  He moj melis tu mek goja

 • Linda Gashi
  Linda Gashi2 muaj më parë

  sa e tregon inatin kjo shqipja😅😅😅

 • lorina muca
  lorina muca2 muaj më parë

  Sa poshte kane rene televizionet tona, turp i madh!

 • Fatjola Gurra
  Fatjola Gurra2 muaj më parë

  O SHQIPE A E SHET KTE TE FOLMEN TI MI NARE🤮🤮🤮

 • Ambra Allaraj
  Ambra Allaraj2 muaj më parë

  7deiwgriw dkwnskjdjbsibsj dai discos eoahůhehjwùe ns dk goad sjh aif akg ao hs jbsis🍓bdid fo

 • Good Name1
  Good Name12 muaj më parë

  Oooo shqipja veq kur flet koka me dhemb oo sa lop qe eshte

 • Djdjdjsj dhvsvshs
  Djdjdjsj dhvsvshs2 muaj më parë

  Shqipe budalla

 • Bensu Soral
  Bensu Soral2 muaj më parë

  Zot na ruj,

 • Bensu Soral
  Bensu Soral2 muaj më parë

  Kjo Shqipja te shkri lol 😂 😂 😂

 • bukurie zefi
  bukurie zefi2 muaj më parë

  Shqipja eshte me mostra e nje femre dashakeqe nje shpirtzeze qe nuk degjohet dot,me nje ze si sorre acaruese e papare .,ne nje film rolit e te keqit si ajo se ben njeri .,e neveritshme.,te jeni te bindur si njoh asnje nga ata qe jan aty thjesht me acaron ai njeri TROTUARI .,🤦‍♀️😡

 • ada Hoxha
  ada Hoxha2 muaj më parë

  hajdeni goca hahahahaha

 • Ari London
  Ari London2 muaj më parë

  Bukur mire deri ne momentin kur Manushi tha ku eshte Ana Lleshi ska kuptim emisioni pa te .... aty me detyruat te shtyp dislike 👎 😒

 • Ina Ino
  Ina Ino2 muaj më parë

  Shtresa me e ulet e shoqerise.

 • Nelas G75
  Nelas G752 muaj më parë

  O Shqipe shko vizitohu leri te jetojne shpirtzeze e ziliqare 🤮

 • Vera Ciku
  Vera Ciku2 muaj më parë

  Shqipja e poshter po Melissa dhe me e poshter

 • Hope Aiden
  Hope Aiden2 muaj më parë

  Team Shqipja❤️

 • Emanuela Sterkaj
  Emanuela Sterkaj2 muaj më parë

  Ooo zot si a kjo shqipja Mrekulli eshte prz femer shume e mir ❤️❤️❤️❤️❤️

 • isidor Dhrami
  isidor Dhrami2 muaj më parë

  O cift robqir.po na mësoni dhe rreth ekonomise o plehra.

 • Bardha Asllani
  Bardha Asllani2 muaj më parë

  Eshte perputhen dhe ky emisioni qe nxjerr te palarat e perpunen hahahah jo se populli si di po hec mo te kalojm oren duke pare thashetheme hahah

 • Milan Club
  Milan Club2 muaj më parë

  Mund te jeni te bukra sa te duash por po tu hap pjeshka si tub sobe nuk i duheni gjo kujt prandaj edhe kush ju fton ju ne television jan me vari lesht su ju zonjushe leshi

 • angel h96
  angel h962 muaj më parë

  A jan gje Melisa me Anen se kan te njejtin mbiemer? 😂

 • Tina Ymeraj
  Tina Ymeraj2 muaj më parë

  O Shqipe je misss Je yll Pzz qe kur kam filluar ta shikoj perputhen ndihesha sikur te njihja E dija qe ti qendron gjithmon tek e verteta! Ua nxjer te palarat te gjitheve! Heren e kaluar e kishte radhen Tea sot Melisa!Amann kjo melisa qe kur qesh duket njeriu mee fallcoo ne bote! Se di se perse ishte Melisa e preferuara e perputhen! Mbase ngaqe ngeli: Melisa Sindi Ana2 Ledjana Ato te tjerat ishin lere mos ta them edhe prandaj te zgjidhnin ty gjasme tii ishe e mir Te them te drejten edhe Ledjana me pelqen shumeeee me Mevlin por e preferura ime eshte vetem SHQIPJA! 👑❤ Bravoo luaneshe👑😌🐯Mos harro vazhdo nxir bomba, nxiru te palarat njerzve!😌👑❤🐯

 • Bon Bon
  Bon Bon2 muaj më parë

  Andi eshte viktima ma i madh ne Shqiperi. Krejt Vajzat po luajn me te!

 • lena gena
  lena gena2 muaj më parë

  Tean desh e masakruan kur ishte e ftuar,edhe ne tabele i kishin shkruar lloj lloj termi te flliqur Kurse kta dy i priten me Llokume 🤦🏻‍♀️

 • Vendeta Idrizi
  Vendeta Idrizi2 muaj më parë

  Kur flet Shqipja, kshu bertet (se nuk di me fol kjo) se u ngaterrova pa dashje, me ze koka. Femer me paedukate s'kam pare. Mire qe nuk degjon se e ka mendjen me fol veç vet, edhe nderpret te tjeret edhe bertet sikur ka ardh nga xhungla. S'e kuptoj si e marrin neper emisione.

 • Al Ko
  Al Ko2 muaj më parë

  Ju produksion jeni shume te ndyre!!!! Si Mund te beni sehir kur kjo Pisja e tall kete zot per dialektin qe ka. O ju jeni me plera se shqipja. Tju vij zor qe sthoni gje maskarenj del nje shurr aty dhe na tall menyren e te folurit. Deri tani e kam par me qef Sa doli kjo ma hapi barkun.

 • Aulona Mehmetaj
  Aulona Mehmetaj2 muaj më parë

  Sa mir ja bëri shqipes

 • Aron Tafa
  Aron Tafa2 muaj më parë

  b

 • Visit Albania
  Visit Albania2 muaj më parë

  🤣🤣

 • Ermina
  Ermina2 muaj më parë

  🔥

 • Atird Atird
  Atird Atird2 muaj më parë

  Bravo sergjina

 • Marlise Teale
  Marlise Teale2 muaj më parë

  Melisa eshte ninfómana dhe aq shume orgji ka bo sa as Andi si ka ra me dore aq shume 🤣🤣

 • Elona Selimi
  Elona Selimi2 muaj më parë

  Bravo melisa ja ke plas zemren shqipes yll je ty smund ta hudhi askush

 • niko k23
  niko k232 muaj më parë

  Kjo Shqipja u mbet vejushk e shkreta

 • Meriton Rexha
  Meriton Rexha2 muaj më parë

  U ba ki emisioni juv Stacioni i dyt i mashtruesve😒

 • Ismail Elezi
  Ismail Elezi2 muaj më parë

  Shqipja =Shqiponje

 • Amy Salla
  Amy Salla2 muaj më parë

  A ka Ma fallco sa melisa? Nuk din as Si argumentohet

 • osman Arapi
  osman Arapi2 muaj më parë

  BRAVO SHQIPE

 • No one
  No one2 muaj më parë

  Po pse nuk ju suleni dhe kta te dyve per ate qe ben. Kur doli tea mashtruese dhe tradhtare asnjeri se mbrojti nga kta dhe mori te gjith fajin. Kta kan ber te njejten gje dhe priten me duartrokitje. Tea i ka kaluar te gjitha veshtiresit vet dhe deri diku pa nevoje se fundja eshte zgjedhje e vetja, e kemi pare tashme sa fake eshte perputhen si emision dhe nuk meritonte aq shume urrejtje. Kurse kta qe kan ber ekzaktesisht te njejten gje nuk e kane mbrojtur dhe tani kur ju intereson ktyre se ju ra pak fama e shperndajne lajmin. Thjesht nuk e kuptoj pse nuk trajtohen njesoj. Dhe ajo sorra qe po shante tean kur shkoi aty tani po lepin melisen. The double standards smh.

 • Elidahh Gega
  Elidahh Gega2 muaj më parë

  sa te mir jan

 • gerti toska
  gerti toska2 muaj më parë

  Kjo shqipja shum budalle😡😡😡🤬🤬🤬

 • vjollca mehmeti
  vjollca mehmeti2 muaj më parë

  Ec bre baju oj shqipe se melisa o një dhe mos fol hiq ok

 • Mollas Mollas
  Mollas Mollas2 muaj më parë

  Cjan kto plera🤢

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi2 muaj më parë

  shyqyr qe ju kan dal do femra te pa eduakt edhe beni emisione tmerri i shqiptaris

 • Kosovari KOSOV
  Kosovari KOSOV2 muaj më parë

  Pse a ka bë këng kjo Melisa a kjo që shkarravitet per ni kaffe po Atdheun a nuk ta mushi mir

 • Real madrit Real madrit
  Real madrit Real madrit2 muaj më parë

  Shqipe o shqiponje 🤣

 • Anisa Marku
  Anisa Marku2 muaj më parë

  Shqipe je e madhe hahaha

 • Aidas Merz
  Aidas Merz2 muaj më parë

  Melisa 👍👍 ti Shqipe llap llap se vetem vrer ke nga xhelozia Melisa & Andi super OK.😍👍👍☀️🧿🙏🍀🍀

 • Deny day
  Deny day2 muaj më parë

  ne cdo bace duhet ndonje dordolec per sy, keshuqe dordolec shqipen e keni tamam si hydher per programin,

 • Eriona Tereziu
  Eriona Tereziu2 muaj më parë

  Melisa me femer mashtruese 🤮🤮🤮🤮

 • Alfons Bajraktari
  Alfons Bajraktari2 muaj më parë

  Shqipja duhej te ishte ne perputhen tja mbyllte gojen atyre baxhellave

 • Besjana Trakalaci
  Besjana Trakalaci2 muaj më parë

  Aman se na cat kokën o fation ku je o fation ku je u bet me keq se ata qe thon o enver ku je!

 • Besjana Trakalaci
  Besjana Trakalaci2 muaj më parë

  O njerz mos ofendoni se asnje prej jush nk e dini se cfar pozitash kan qen ata

 • Ada's Channel
  Ada's Channel2 muaj më parë

  Sa e urrej kete shqipen

 • Gezim Alliu
  Gezim Alliu2 muaj më parë

  Melisa je yllleee

 • Lani U
  Lani U2 muaj më parë

  Shqipe kur peyesish leje dhe te pergjigjet, se sen nuk morrem vesh.

 • Goca Shqipetare
  Goca Shqipetare2 muaj më parë

  Ana plaka 😏😏😏😏

 • Heini Müller
  Heini Müller2 muaj më parë

  Kjo Melisa sa prositut e flliqur eshte O zoteeeeee🤑

 • Gena Muca
  Gena Muca2 muaj më parë

  Njers shum fallco... Njers te urryer

 • Lena Prelaj
  Lena Prelaj2 muaj më parë

  Kapeni nga floket shqipe shtrigen e nxireni jashte kulceder 🤣😂🤡🤡

 • Lena Prelaj
  Lena Prelaj2 muaj më parë

  Melisa sei. bella e brava 🤩 ❤️🌹

 • Lena Prelaj
  Lena Prelaj2 muaj më parë

  Shqipe do mbetesh gjithmon Idiote 🤡🤣

 • D Sh
  D Sh2 muaj më parë

  Andi idiot, mashtrues

 • A T
  A T2 muaj më parë

  Hapu dhe. O Manush me vari leshy ql je bo. Nuk bëhet emision me plerat e Përputhen

 • Leonard Menkshi
  Leonard Menkshi2 muaj më parë

  Fatjoni duhet aty tia ndreqi melises

 • Alesio Hajdini
  Alesio Hajdini2 muaj më parë

  Kjo qe betohej duke qar se nuk kishte lidhje jasht 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Mafjozi NR1
  Mafjozi NR12 muaj më parë

  Gomarica vs Pela😂 Na mbyten budadhenjet per zoten O shipe na e shpife njeri pa lidhje pa rrespekt😢

 • eiden caka
  eiden caka2 muaj më parë

  Po zhdukeni ate shqipen qe aty si e lejoni te cenoje te tjeret ne kte menyre.kush eshte ajo ....na e shpifett hiqeni se kur del ajo nderrojm stacion

 • Ali Dara
  Ali Dara2 muaj më parë

  Mire ja boni shqipja

 • Eda Malaj
  Eda Malaj2 muaj më parë

  Shqipeee 👏👏👏👏👏

 • Panos Panos
  Panos Panos2 muaj më parë

  GABEL POWER DON'T MESS WITH MELISA

 • Mirela Kola
  Mirela Kola2 muaj më parë

  Sa skuth qe je mo Andi, ty nuk te intereson Instagrami pfff😀😀as ti vet nuk e beson ate qe thu 🤓

 • Andonila Latifllari
  Andonila Latifllari2 muaj më parë

  O produksion amundeni ta iqni ate felliqsiren shqipen se ne perputhen na cavi apo me mir mos shofim trotuar ok mbani shqipen pleren

 • Niku Mateo
  Niku Mateo2 muaj më parë

  Hik moj melisa sa fallco qe je nuk ke kujt pa ju hedh ne qaf e tani je me andi I ai sesht burr qe te mori ty qe shkon sa andej sa kendej dhe na flliqe mjirdeten se vajza mjirditor jan burrnesha jo si ti ledjan esht burrnesh dhe ma e mira vajz qe njoha to e shan nga zilia qe ke per te po ledjana ka zemren e madh dhe do arrije gjithqka ne jet jo si ti fallco

 • Plaurat Leka Deliu
  Plaurat Leka Deliu2 muaj më parë

  Se shqiptart e kan ne gjak qe keq te shohin

 • Plaurat Leka Deliu
  Plaurat Leka Deliu2 muaj më parë

  O melisa dhe andi larg syrit keq

 • Endi Zhukri
  Endi Zhukri2 muaj më parë

  AhhahahhahahagaggagahahahahhahahahahahahahahgagagahahahahHahgagahahagahahahahahahahhahaahha amon o zot kur bo si xheloz kot per i kercim n perputhen ca si boshin ksajt gabeles

 • Endi Zhukri
  Endi Zhukri2 muaj më parë

  Per ket estrad mund t rrisha gjith diten dhe gjith naten per t fol po i gjo du t them Top channel mbyll dy sy dhe dy vesh per ate emision t degjerum(se dhe vet e kuptojn qe esht llum komplet)qe nuk e di se ca boje duhet ti dali mo.. vetem e vetem se shofin qe kan nga 1 milion klikime cdo puntat hahahahahahaha o copa mishi po a e se kuptoni qe 90% e atyne ju shikojn vec me qesh(pranej i ka ra audienca portokallis) ,me kap ato inskenimet dhe super skenaret e olsa piranjes qe kujto se po mashtrro publikun a thu se publiku qe e shef esht nga 3-10 vjec KENI PER T NGEL N HISTORI PER KEQ SI ESTRADA ME E DEGJENERUME E SHEKULLIT.. JU RROFSHIN KLIKIMET.

 • Miranda Murati
  Miranda Murati2 muaj më parë

  Aman mo sa fallco je o Ando me gjith Melisen po kur qet aq te dashurum pse zdolet bashk po dile me tean iiiii fallco cift ngelet tu hor llokuma kot fare

 • Adelina Kameri
  Adelina Kameri2 muaj më parë

  Kemi faj ne qe ju jemi ndjekur

 • adnina Lee
  adnina Lee2 muaj më parë

  O shqiptarizmi ka deviju. Ky gomar i keq. Shikonte nusen si ja palonte Fationi dhe Atdheu. Nuk. I pengonte se i rriteshin followers. O tokë hapu të hij për se gjalli. Çfarë kemi çdo ditë në TV. Degjenerim Ana, Andi dhe Melisa degjenerim total

 • mar Sol
  mar Sol2 muaj më parë

  I hate that couple 🤢🤮

 • V Vivi
  V Vivi2 muaj më parë

  Me realja esht shqipja

 • D333
  D3332 muaj më parë

  Si rri andi tsh qe ka zon pill

 • V H
  V H2 muaj më parë

  Me nje fjale:”MASHTRUES” big time!!!

 • Mimoza sherifi
  Mimoza sherifi2 muaj më parë

  Sa femer e felliqur kjo melis dhe duballe🤑🤑🤑

Faqja Tjeter