Ushtarët e parë amerikanë zbarkojnë në Shqipëri, një ditë pasi Ilir Meta kërcënoi me luftë

Komente

 • Amelia Mema
  Amelia Mema3 orë më parë

  Po vjen era burg burg o ilir po ky shpeton vetem nese fiton lsi me pd nese fiton prape edi kto do ta hajne te gjithe

 • Bes Bau
  Bes Bau11 orë më parë

  Meta mundet Amerikes vetem tja ha at poshte.. Majmuni qe ka vjedhur Shqiperine sa ka mundur, sot i rrezikohet Pasuria dhe ka nis te cmendet. Burgu te pret oooo Meta Majmuni.. Dot ju pres KA.. Amerikanve ky Majmun Hajdut

 • Sara Kess
  Sara Kess17 orë më parë

  Rama hik e ke shejt shqiperine te grekun!!!!!!!

 • Edi Galago
  Edi GalagoDitë më parë

  Shqiperia mori fund qe kur moren pushtetin maloket e Tropojes e pastaj maloket e Skraparit.

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Ditë më parë

  Shume e sakte dhe e bukur,bravo!

 • Bashkim Neziri
  Bashkim NeziriDitë më parë

  Ky është rrotë ka.. ri.. Do ti bëje mire kur ti futet në by.. e. Sa do e shijojë.

 • Osumi Osumi
  Osumi OsumiDitë më parë

  Po ushtaret Amerikane sot jane miqte tone me te mire dhe kane mare leje nga KUVENDI..!?ME QE ERDHEN duam te na pastrojne nga barerat e keqija.!?👍👍❤❤🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Ditë më parë

  Po kur ???

 • gjoniii gjoniii
  gjoniii gjoniiiDitë më parë

  Ik ilir se ske ven n vendin tani ske punu per shqipri por per veten

 • Gjergj Elez Alia
  Gjergj Elez AliaDitë më parë

  Për të mos përsëritet skenari sikur në 1997 dhe në Mianamar tani , Trupat Amerikanë do ta ruajnë qetësinë .E gjithë Garnitura 30 vjeqare Politikuajsh duhet eliminuar nga detyrat .Le ta marrin Gjeneralët Qeverisjen ,derisa të Formohet një Parti Total e Re e Popullit.Edhe Rama ka Aferat si Ikonat 1400 sosh të shitura në Francë, Pasuri nga Thesari I Shtetit, pastaj Kontrabandat ,Vjedhje në Tendera etj.

 • Castriot1
  Castriot1Ditë më parë

  Po Pse nuk thoni edhe Per Edvin KryeKriminelin w Surrelit?

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter GjinajDitë më parë

  Oho ne pandtollona do e bejn tani nga frika bobo do merr meta nje shkop e do i mbyt fare

 • Flora Gusha
  Flora Gusha2 ditë më parë

  Bravo Bravo kjo strvitje ja vlen Nuk duam te kthejme me koken mbrapa Na dridhet mishi kemi qare dhe vuajtur shume.DUAM QE FEMIJET TAN TE RRITEN TE LUMTUR. POLITIKAN HIQNI DORRE NGA QELLIME TUAJA PERSONALE TE KQIJA JETA E POPULLIT MBI GJITHSHKA.

 • arjan frani
  arjan frani2 ditë më parë

  Mir se te vini usa.ishalla merrni me vete kta plehrat e politikaneve

 • hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbi2 ditë më parë

  Reforma edrejtesise Allahu e ndihmofte ushtine Amerikane nga keta mizerablit e vatani qe nuk na lane nje dite te qete i gjithe pushteti i Komunizmit te zhduketnga derine et tepielleve mos ja pafshim kurre komuniste te qelbur

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Ditë më parë

  Neve si komb,na kane prosvalur,qofte komunista,te persekutuar,si xhozefina dhe ballista,mjer popull mavriu,qe nuk pa nje dite te bardhe!

 • Bere KSMS
  Bere KSMS2 ditë më parë

  O medet njerzit te ikin more qa dot bahet per popullin e shkret perse nuk e kapin ket njeri po shpresoj jo luft ndoshta p russ se kta mujn e kap p veshi

 • Julie Lako
  Julie Lako2 ditë më parë

  🙏🙏❤️🇦🇱❤️🇺🇸🌟

 • Julie Lako
  Julie Lako2 ditë më parë

  ♥️🇦🇱♥️🇺🇸❤️💫🌈

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj2 ditë më parë

  I coni ndonje dron lilos per pershensetje 😂😂

 • Lek Toma
  Lek Toma2 ditë më parë

  Po sala Basha metà kryemadhi kan ra Dakord me Rusin e kam marre parà per kyt duan perbysjrn e zotit Edi Rama. Amerika nuk duhet tu lej Rruge kriminelve qe vollen pasurit e popullit shqypetare e shkatrua 300 fabrika uzinen e uzinen e armeve. Metà kryemadhi sala Basha Kane mbytur 1991-1997 mbi 20 Djem te ri. Metà sala kan vjedhur paret e piramidave Basha metà kryemadhi sala Kane vjedhur arin tashe hellin shurren perpjet. Nuk te Duket cudi se ksne ven ligjin ne ajtoportin e Ronasit se edhe paret i kane vjedhur sala Basha metà kryemadhi ne ajroport

 • Zhilbert Lika
  Zhilbert Lika2 ditë më parë

  O pamfleti ja ke fut kot

 • Ndue Kabali
  Ndue Kabali2 ditë më parë

  ABC... PERSONAL MENDIM JEPEJA ZOT DRAGOJIT. SHUME FLM PER MESAZHIN, PAMFLET NET. DEKLARIMI JUAJ NE DREJTESI TÈ SHQIPETAREVE. FLM. NDERIME. NGA NDUE GJIN KABALI KATUNAR NGA NAHIJA PROSEK.

 • Artur Murra
  Artur Murra2 ditë më parë

  Ehh more Like c'e more ne qafe veten nuk u ngope me floririn por tani mendondestabiliziminn c'dreqin po I ben vetes c'te bashkoi bashkoi me djallin Sale eh eo Meta mete per vete e po le presidencies more veten ne qafe pse u lidhe me kete antishqiptar ruaje veten se nuk e ka per gajle te te shese Sala per dy leke bej detyren si president qyterarja

 • You Like Cars
  You Like Cars2 ditë më parë

  Kush e rrun karin per Ilirin ata kan ardh per Rusin

 • Bujar Braka
  Bujar Braka2 ditë më parë

  Nuk do ket burr me qelbanik ne bot , dhe politikan me ndyrsir se ilir muta

 • Dashnor Duraku
  Dashnor Duraku2 ditë më parë

  Trupat Ushtarake Amerikes kane ardhur per tu pregaditur per te sulmuar Rusine dhe jo per te mbrojtur Shqiperine pore per te mbrojtur interesat e veta dhe te Eouropes Perendimore trupat Ushtarake te Amerikes nuke kane ardhur per Presidentin ilir Meta Lulzim Basha Sali Berisha por kane ardhur per te na hapur telashet Shqipetareve qe po hapin nje lufte ne Ballkan dhe do te marrin ne qafe Shqipetaret

 • FOR LIFE
  FOR LIFE3 ditë më parë

  Amiñ amin amin

 • Real Freedom
  Real Freedom3 ditë më parë

  Do ishte mire ta deklaronin ate vend shtet amerikan si me ate politike mori fund cdo gje

 • PSG Oficial
  PSG Oficial3 ditë më parë

  ALBIN KURTI VV. ✌️from 🇫🇷

 • Idriz Fier
  Idriz Fier3 ditë më parë

  Ta degjoje dhe ta shikoje presidenti dhe plaku mere se sa u vlene lekura.

 • flamur barameta
  flamur barameta3 ditë më parë

  Bla bla bla bla bla

 • Kole Frroku
  Kole Frroku3 ditë më parë

  Rrofte amerika. Po, tani ta marri veshte te gjithe grupi politikes shqiptare. A ka shprese per kta pisa, mendoji se jo. A ka shprese per popullin shqiptare se po bjen dielle mbas nji kohe shuuuuuume te gjate te mbuluar nga rete e errta te pisave, mendoji se po.

 • NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETES3 ditë më parë

  NE SKRAPAR KA SHUME ( BUSH) DHE BUSHI MAN SHUME KARKALECA" MOS E DETYRONI ILIRIN TE SJELLE KARKALECAT E PERMETIT NE TIRANE SE SJAU MAN ME DAL JASHT" SE I BASHKOHEN EDHE KARKALECAT E BUSHIT GJIDEDES E BAHET NAMI I ZI.👌

 • Rejdi Zeneli
  Rejdi Zeneli3 ditë më parë

  Verifikoni ndonje gje o budallenj se kjo eshte simulimi me i madh ne historine e natos pas 90’ dhe as qe nuk i bie ndermend kurrekujt per bejlurcinat e vogla e laramane ne fshatin tone te vogel. Ne i mbajme syte nga usa dhe be por harrojme qe vetem ne mund ta ngreme ne kembe dinjitetin tone si popull...

 • Rejdi Zeneli
  Rejdi Zeneli3 ditë më parë

  Jeni per te ardhur keq dmth sinqerisht, ju si media, like hanxhari, edi fisderri e te tjeret me radhe...

 • Social Girls
  Social Girls3 ditë më parë

  Kanal komunist edhe ne youtube. Sponsored by E drama & Spirokurva 😅 Keta qe komentojne jane call centre te zdromsit 😂 Beni qejf deri ne 25 Prill

 • Margjin Gjinaj
  Margjin Gjinaj3 ditë më parë

  Pamfleti shum pallavra ! Ushtria Amerikane esht ne gadishmeri , pasi jemi ne prag te luftes tret . Dhe nuk jan aty as per Rusin dhe as per stervitje . Esht ne rrezik njerzimi nga deep state dhe potentet . Po vaksinojn boten me arm biologjike , dhe injorantet e shkolluar dhe pa shkolluar jan viktimat .

 • Bujar Braka

  Bujar Braka

  2 ditë më parë

  Sa i mencur qe je o Zotri, shkenctar je ,ylli botes ,shiko punen tende dhe mos ju fut ktyre gjonave ,he bravo.

 • Tomi Xherri
  Tomi Xherri3 ditë më parë

  Po pse genjeni, ska ardhur as nje ushtar deri tani!!! Keni disa vite me lajme bombastike, qe ja fusni kot.

 • Miki Miki
  Miki Miki3 ditë më parë

  Po Russia e Amerika jan miqe 😁cfar dreqin thua

 • Βασιλειος Μεμη
  Βασιλειος Μεμη3 ditë më parë

  Asnje nga keta nuk do veje ne burg.Avtokratoria e tyre nuk bie as nga Amerikanet as nga Europianet por nga shqiptaret e kultures perendimore dhe jo we kultures otomaneislamiste.

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Ditë më parë

  Edhe une ate mendim kam,mjer populli i shkrete!

 • Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai3 ditë më parë

  PD dhe LSIS vetem ata njerz qe duan me te vjedhur vetem ata e votojn tj ska

 • Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai3 ditë më parë

  I erdhi tek b veza metes sdi nga tia mbaje i shkreti

 • xk2 Listed
  xk2 Listed3 ditë më parë

  Kjo stervitje eshte planifikuar nga Amerika, Trumpi u perdor per fondet 😉 dhe firmosjen e ckolonizimit te trojeve Shqiptare nga cakejt serbogreke. Putini, vucicat serbe, dhe greqia fallco do gjunjezohen njeherepergjithmone, pa harruar armiqte e brendshem qe kane zevendesuar haxhi qamilat antikombetare bashke me klysht e tyre 🇦🇱🇺🇸❤

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Ditë më parë

  Eshte nje shprehje e vjeter qe thot.Mos u mburr,moj Hanko,neser mbrema do ta shoh !

 • milto polo
  milto polo3 ditë më parë

  Tani do presim rrethin katror, te na thote Cakua ndonje gje, se nga ky tellali "pafleti" qe eshte bere si spartaku vec lexim gazete te rrilindjes degjon.

 • Engel Cjapi
  Engel Cjapi3 ditë më parë

  Shpresojm są me shpejt tju zhdukin ju plera hajdut I popullit

 • Debobroti Roy
  Debobroti Roy3 ditë më parë

  Best Datting Click 🔽 18cams.xyz 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1617734440

 • Kole LAMI
  Kole LAMI3 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Xh Kerolli
  Xh Kerolli3 ditë më parë

  O bubrrec

 • ILLYRIAN ALBANIAN
  ILLYRIAN ALBANIAN3 ditë më parë

  drejtesia vonon por nuk harron, shum keq po ju prishet plani putinisteve filo greko sllavi rusve ne rrot te sames litari sa po vjen dhe shtrengohet

 • bukaniku ab
  bukaniku ab3 ditë më parë

  Sido te jet dhe shpresojm te jen te verteta cfar degjojm,,, nji gje esht e sigurt,, si popull si vend si komb nuk mund te hecim me kembet tona, duam paterica,,

 • Pac , bytyc
  Pac , bytyc3 ditë më parë

  Po te ishte shtet shqiperia do kishte arsenalin e vet te fuqishem ushtarak dhe te quhej dominues ushtarak ne ballkan dhe mos te rrinte pas bythes se amerikaneve per blinda te dhier.

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Ditë më parë

  Para nentedhjetes shteti yne,kishte armatim sa per dhjet shtete,por keta faqe zinj,i vodhen,i shiten dhe te tjerat ua lan ne dore krimineleve dhe hajdutve,e nuk dihet sa do zgjas kjo tragjedi???

 • Kastriotyy6 Qosja
  Kastriotyy6 Qosja3 ditë më parë

  Po pse jane vonuar kaq shum keta amerikan........

 • Kapaj Sanije
  Kapaj Sanije3 ditë më parë

  ....ilir Meta do bej luft me Amerikanet dhe Amerikanet me Cak Norin kan ardhur ta vrasin me raketa .....😂😂😂 aman pse talleni me njerzit ....na thoni ndonje genjeshter tjeter.....😂😂👍

 • bukaniku ab

  bukaniku ab

  3 ditë më parë

  🤣🤣👍🏻Ciak Norris💪🏼VS ilir kokshtremti 🤪

 • E T
  E T3 ditë më parë

  Kunderpergjigje per Presidentin Putin , ngjarjet ne Ukraine ka ne vemendje SHBA . SHqiprine e kane te tyren . Kur tju doje qejfi do merren me METEN .

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Ditë më parë

  Shume bukur e ke then,jam plotsisht dakort me tya,Meta vetem zotin nuk korrupton dot!

 • Kiku Hajdari
  Kiku Hajdari3 ditë më parë

  Po pse e harxhoni kote gjithe ate nafte.

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Ditë më parë

  Se kane hallin e tyre,jo per neve

 • Illyrian Albanesi
  Illyrian Albanesi3 ditë më parë

  Shum mir kan ber qe kan ardh...tju tregojn ketyre hajdutve shqiptar qe nuk jan asgje...dhe net te tregojm qe shqiptaret jan me europ dhe jan europjan

 • Tony Campioni
  Tony Campioni3 ditë më parë

  Meta do ta pi te dredhur po beri 1hap gabim 😂😂😂

 • Skender Vorfaj
  Skender Vorfaj3 ditë më parë

  Perseri përralla nuk kan ardhe për tu kapur më meten metes do ti japin doren dhe rrahun shpatullen nuk u plas atyre për neve aq sa mendojm ne Amerika vjen per interesat e veta jo tonat Mo's shifni enderra më sy hapur.

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Ditë më parë

  Shume e sakte bravo!

 • Refat Fier
  Refat Fier3 ditë më parë

  Mbase do zoti ti vej ne vende drejtesia ketij vendi

 • Festimi Shehaj
  Festimi Shehaj3 ditë më parë

  Ë

 • edua Shqiperin
  edua Shqiperin3 ditë më parë

  Bene shume mire qe erdhen se derrat duane plumbe si kryesore Ilire florini Sali Milloshevici Munika droga Lulushe hajduti dhe Edi qe premtoje Sistemin e dretsis dhe qe 8 vjet nuke fuksionone akoma jane dhe shum e shume derra per tu fute plumbin por per para pese kryminele pastaj klishte

 • Alfred Kura
  Alfred Kura3 ditë më parë

  PAMFLET , zèri i tè vèrtetès.

 • Rexhep Oshafi
  Rexhep Oshafi3 ditë më parë

  Jeni te mirepriturj . Heronje jeni shpetimtare te poullit . Shqipetare dhe te . Gallkanit perendimore . Suksese dhe pacit fat. Poshte hajdutet tradhetaret. Ne burg

 • Pullumb Bani
  Pullumb Bani3 ditë më parë

  IKE O PLAKU MERE IKE .PAS TY MEZI PO PRET BERISHA E RAMA ,MOS MERZISNI DHE MONIKEN SHIKONI MBASE E NDIHMONI DHE LULIN ,I JEPNI NJE DORE.KELYSHAT QE E VODHEN POPULLIN E VET.

 • LLapjani
  LLapjani4 ditë më parë

  o vorr pa amerik ski both as nje vend europe ta luftosh komunist amerika ti trajnoj ushtaret rrnoft Amerika

 • Aleksander Suçi
  Aleksander Suçi4 ditë më parë

  Ju të Pamfletit late nam Krenoheni per pushtimin modern të Shqipëris

 • Aleksander Suçi
  Aleksander Suçi4 ditë më parë

  Sistemi Perendimore eshte shume I korruptuar

 • Aleksander Suçi
  Aleksander Suçi4 ditë më parë

  SHQIPERI ETNIKE

 • Skerdi Dobi
  Skerdi Dobi4 ditë më parë

  Dhe gjith keto arme te shkatrimit ne mas, vetem per te rezuar ilir meten ! Pse mashtroni popullin o pamflet kari. Raketa patriot, aviacioni rende, luftanije, ca thoni o mashtrusa!

 • Mentor Begaj
  Mentor Begaj4 ditë më parë

  Pamflet e ke seriozisht keto qe po thua..????. Apo, si gjithmone genjeshtra me nga nje cike bisht .. 🖕🖕🖕

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri4 ditë më parë

  Per te arrestuar ilir meten🤔😂😂😂

 • Berti Bertinew
  Berti Bertinew4 ditë më parë

  Po kur se na rrenuan fare

 • Sony 1234
  Sony 12344 ditë më parë

  I rust zoti Ushtrin Amerikane.Juri Kim.Gjone Bajden.Dhe popullin Amerikan Qe kujdeset per drejtesin mbar global.

 • Erjon Tomori
  Erjon Tomori4 ditë më parë

  Do Zoti qendrojne njehere e pergjithmon ne Shqiperi ,qe te zhduken komunistet njehere e mire

 • Arash S.
  Arash S.4 ditë më parë

  O legen amerikanet jan miq tonè por ata nuk duhet te vrasin shqiptare por armiqte e Shqiperisè perndryshe nuk do ti quanim miq..... je......

 • Edmond Keci
  Edmond Keci4 ditë më parë

  Bravo amerika

 • zona presheva
  zona presheva4 ditë më parë

  Apv presheva

 • Mira Sheku
  Mira Sheku4 ditë më parë

  A sa bukur e ke thene se Meten e kemi si gjethe vjeshte haha

 • ll ll
  ll ll4 ditë më parë

  Shpresojme te mos jete nje foto

 • bufi bufi
  bufi bufi4 ditë më parë

  amon o zot ..kur do bohet shqipnia zonj e rond....

 • Batjar Kamberaj
  Batjar Kamberaj4 ditë më parë

  Po ja mbajti kokpalarit te skraparit le ta dredh bythen se ata nuk kan ardhur kot . Ta shohim kete zvaranik sa trim do jet mbas 25 prillit.

 • Kroni9
  Kroni94 ditë më parë

  Pamfleti net dfore e zgjatur serbo-ruse! SHBA shpetuesja dhe mbrojtesja e Kombit shqiptar!

 • Spiro
  Spiro4 ditë më parë

  O zoti I madhe ,ku eshte ajo dite,ti beje Amerika, ti zhdukin felliqesirat e politikes,,kur do vije ajo ore,ajo dite!kur nuk jemi ne te zotet,mire do beje Amerika!eshte nje llume,qe veshtire te pastrohet mafia politikes!veshtire!👍

 • Agron Krasniqi
  Agron Krasniqi4 ditë më parë

  Ilir muti oooo ilir hajduti do festoj at dite kur te shoh ne burge e do kenaqem

 • Bujar Braka

  Bujar Braka

  2 ditë më parë

  Bravo gone te lumt

 • Spartak Pupa
  Spartak Pupa4 ditë më parë

  FORZA Nato

 • Hskks Maho
  Hskks Maho4 ditë më parë

  Zdravtvuj Putin dosvidanja ha ha ha

 • Spartak Pupa
  Spartak Pupa4 ditë më parë

  Forza America

 • Nikolin Dakaj
  Nikolin Dakaj4 ditë më parë

  ILIRE Meta nuke ka breke mythe jo mej shppalle lufte Amerikse, aj lue me fshatrte te shkrete ne shqiperi, po tashe I erthi funi......

 • Krenar Kopani
  Krenar Kopani4 ditë më parë

  Ca jeni ju qe mengjes drek dark thuani budalliqe kush ti shkruan ty kto karlliqe mashtrime meruni me ramen ai ka 8 vjet qe e shkerdhen kete vend

 • Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri4 ditë më parë

  POSHT KRIMINELET DHE ARMIQET. E POPULLIT SHQIPTARE.

 • arti minga
  arti minga4 ditë më parë

  A do ti vije fundi ketyre minjve

 • Mallakstra 1
  Mallakstra 14 ditë më parë

  Muk kini se ku ta luani -BYTHËN-,o vampirat e kombit ILIRIAN !Një nga një e që të tërë do të futeni në atë -VËRË-!!!!!

 • Kldi klodi
  Kldi klodi4 ditë më parë

  Ithni nje bombe atomike ne Shqipri se KY ilire Meta Mendon se eshte Kar derri I Shqipris motren ty the monikes mbase na shpeton America pranaj Shqipria nuk exen perpara

 • Seri Jace
  Seri Jace4 ditë më parë

  Ky ësht fillimi, por nuk e dim a do realizohet ëndra e shum pritur e Popullit ..

 • Ymer Musteqja
  Ymer Musteqja4 ditë më parë

  PO MIRE MORE PO NEVE NA PUSHTOKA AMERIKA NE KOHE DEMOKRACIE.PO PSE KAQE SHUME USHTARE ALIKOTERE RAKETA ANIJE LUFTARAKE TANKE PER TE ARRESTUAR DY PERSONA ILIR METEN SALI BERISHEN.PSE SI ARRESTON SHTETI JONE KTO AJEMI SHTETE NE????????!!!!!!!!!!.

 • Haqo Doli

  Haqo Doli

  Ditë më parë

  Jemi shtet,me mutra ne krye!

 • Andy Mujollari
  Andy Mujollari4 ditë më parë

  Clidhje ka sterevitja e natos me LSI ose Ilir meter? Mos ja fusni kot .

 • Sami Hajdari
  Sami Hajdari4 ditë më parë

  Ju te shqipris duni te peni ndryshim ne politike si ne Kosove politikant e vjeter ti largoni ..

 • N. R.
  N. R.4 ditë më parë

  Kur hija jote te genjen, dhe te duket vetja shume me i madh sec je ne te vertete.

 • Detyre E posaçme
  Detyre E posaçme4 ditë më parë

  Te parin vrisni ilir meten sali berishen monika kryemadhin

 • Detyre E posaçme

  Detyre E posaçme

  2 ditë më parë

  Po, pa tjeter dhe ramen, ata jane shume derra dhe me doli nga mendja, edhe gramoz rućin qe ka qene minister i brendshem vitet para 90’s, kur jane vrare shume djem te rinj ne kufi,

 • Ruzhdi Kamberi

  Ruzhdi Kamberi

  3 ditë më parë

  Edi Ramën e ke harruar hajdutin ma të rrezikshëm të Kombit Shqiptar

 • Mentor Begaj

  Mentor Begaj

  4 ditë më parë

  Po, Ramen. Apo eshte me pak i koruptuar .

 • Isa Meleqi
  Isa Meleqi4 ditë më parë

  Trupat Amerikane nuk kan ardhur Ilir Meten por per sterv itjen ushtarake .Po ata te PS mos kan me pak te korruptuar .e gjitha klasa politike eshte e korruptuar dhe mos i ndani me emra

 • Bob Kapay
  Bob Kapay4 ditë më parë

  Ilir dhe Sali rini urte mose e kruni me Ameriken se po mbushet kupa

 • Rake R
  Rake R4 ditë më parë

  Do zoti na len a nje armatim , ku ti marin tani mbas ,le ti len ne shqiperi

Faqja Tjeter