Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗞𝗹𝗲𝗮 𝗛𝘂𝘁𝗮 - 𝗗𝗶𝗸𝗲 𝗦𝗶 𝗧𝗶 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

____________________________

🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔, 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡


✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗞𝗟𝗘𝗔 𝗛𝗨𝗧𝗔 :
Instagram ► kleahuta

🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_pr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ \u0026 © ELGIT DODA \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • Elgit Doda
  Elgit Doda7 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/KleaHutaDikeSiTi

 • Paulo Henrique

  Paulo Henrique

  3 ditë më parë

  💚🇧🇷🙌🏼🇦🇱

 • Sunny George Abhil

  Sunny George Abhil

  5 ditë më parë

  Love from Germany, India ...🎉🔥

 • Erti Myrtaj

  Erti Myrtaj

  6 ditë më parë

  Klea Bravo

 • Erti Myrtaj

  Erti Myrtaj

  6 ditë më parë

  Klea kam nje djale qe quhet erti

 • Name Name

  Name Name

  7 ditë më parë

  Kenge super

 • Margarita Thatcher
  Margarita Thatcher11 orë më parë

  Klea ise Thea

 • Orgesa Lita
  Orgesa Lita12 orë më parë

  Shikimi i sajj💕🤤🥺 suksese pafund dashuri🤍🥺😍👅

 • Laura sole
  Laura sole13 orë më parë

  Brava, je e mrekullushme ti dhe zeri i yt !!

 • Gerta Hasa
  Gerta Hasa13 orë më parë

  💓💓

 • Alden Jona
  Alden Jona14 orë më parë

  2 fjal ka gjithe kjo kenga...perserit 100 her na lodhi🤦‍♂️

 • Maria Titi
  Maria Titi18 orë më parë

  Kenge e bukur 😍😍

 • The Chamerian Girl 🇦🇱🇽🇰
  The Chamerian Girl 🇦🇱🇽🇰Ditë më parë

  Ë-në e hëngri lopa!

 • Amelia Brata
  Amelia BrataDitë më parë

  Me ne fund nje artiste nje kengetare pa silikon 👍😍

 • Toni T
  Toni TDitë më parë

  më mirë shko në brazzers ndoshta dini edhe merrni para ma shume se sa ketu sdini e munoni me marr para

 • pa emer
  pa emerDitë më parë

  A me duket mua apo eshte kolonja ne videoclip

 • Antigone Ramaj
  Antigone Ramaj2 ditë më parë

  E perkryer ne te gjitha aspektet⭐

 • Paola Bleta
  Paola Bleta2 ditë më parë

  Nje femer e bukur natural nje engjell elgit je me fat ju uroj vetem t mira e kesaj bote 🥰

 • icydomo
  icydomo2 ditë më parë

  Klea esht princesh o lali

 • Xh. Dardane
  Xh. Dardane2 ditë më parë

  Stili i veshjes dhe i Spotit shum i bukur i veqant. I shendosh, se na tranun me ato vetem desh menojn qe ja hypin vlerat vetes Me qen me Familje nuk je e lir me shiku muziken ne Yotub! shum shum bukur Komplimente

 • Xheni Beshello
  Xheni Beshello2 ditë më parë

  Bravo femer natyrale ashtu si te ka be mami je shembull per te gjitha femerat qe ngelen Duke bere operatione plastike turp 😡😡🙉🙉🙊🙊

 • Xheni Beshello
  Xheni Beshello2 ditë më parë

  Bravo klea zmr ❤👌si yll je dhe zerin e ke perfekt

 • Ela Dervishi
  Ela Dervishi2 ditë më parë

  Kenge artistike dhe è thelle!!! Me duket sikur ajo lufta e vazhdueshme midis nje manipuluesi dhe nje personi te ndjeshem I cili vazhdimisht kerkon forcen per tu shkeputur dhe ne momentin kur nuk ja del... Prap e fal!!! Me duhet te shtoj se Klea nuk eshte vetem fizikisht e bukur por edhe shpirt I thelle dhe I mrekullueshem, ke qef ta shohesh😍😍

 • bb4live inter
  bb4live inter2 ditë më parë

  Kang relaksuse..tlumt

 • Klodjana Gjiko
  Klodjana Gjiko2 ditë më parë

  Ti je yll I bukur shum Klea, complimenti per gjithcka, je super e talentuar dhe per mendimin tim je femra me e bukur jo ne Shqiperi por ne gjith boten 🌹🌹🌟😍😍❤️❤️🌹🌟🌟

 • Rama Bajram
  Rama Bajram2 ditë më parë

  Jam nga kosova nuk munden te ndalem se degjuari respekte te madhe per ty

 • romeo shkurti
  romeo shkurti2 ditë më parë

  qenka grisur pak dhimbja 😝😝😝

 • Elena Xotza
  Elena Xotza3 ditë më parë

  Super kengeeee❤️😘 urime

 • Keti V
  Keti V3 ditë më parë

  gladiator's scene vibes on the first part of this clip

 • Ina Ina
  Ina Ina3 ditë më parë

  E kuptoj qe esht sh kollaj t besh lek si kengetare por hiqni dore kur skeni talent se na i bete veshet gjak🤦🏼‍♀️

 • Paulo Henrique
  Paulo Henrique3 ditë më parë

  🙌🏼💚🇧🇷

 • Ginga Tringa
  Ginga Tringa3 ditë më parë

  Se kisha fare parasysh Klea Huten si kengtare e kisha degjuar si emer …Po shum artiste e forte yll …Qy sot nje Fans me shume 😍😍

 • Neldi Xhizdari
  Neldi Xhizdari3 ditë më parë

  Qetesi !

 • lili shyta
  lili shyta3 ditë më parë

  Na lodhen kengetaret e riparume me nderhyrje kirurgjike: jane bo gjithe njesoj. Kjo duket natyrale.

 • Xhevdet Berisha

  Xhevdet Berisha

  2 ditë më parë

  E keshtu kur ke mjeshtri e njejt 🙂

 • Alma Red Blooms
  Alma Red Blooms3 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Aries Gurl
  Aries Gurl3 ditë më parë

  E kuptoi dot kush perse flet kenga? Mos eshte dashuruar me nje burre te martuar sipas tekstit?

 • Meri Mataj
  Meri Mataj3 ditë më parë

  Un te kam djekur qe e vogel kishe ambicie shume AQ sa dukeshe Pak arrogante por martesa me njeriun e duhur te ka bere me te mire mbaresi te kesh

 • Y Y gamer
  Y Y gamer4 ditë më parë

  “My Father is not having any job" “I want to do something for my Father" “But ALboth is not giving me views" “Ya I am worse than others...🙏 😭😭😭😭😭🙏🙏......

 • Arjet Lita
  Arjet Lita4 ditë më parë

  Prite 5 vjet po ja paska vlejtur🥺🥺❤

 • Elena Zhopi
  Elena Zhopi4 ditë më parë

  🌷💟

 • Angel Angel
  Angel Angel4 ditë më parë

  Ti je Yll femer ! Te shkon cdo gje qe sjell🤍

 • eniola
  eniola4 ditë më parë

  👏👏👏nuk jam si ti ❤❤❤prap te fal

 • Pranvera Vera
  Pranvera Vera4 ditë më parë

  Bravoooooo je shume e talentuar dhe e more gjithashtu😍😍😍😍😍😍😍

 • lora sinaj
  lora sinaj4 ditë më parë

  Super video , Shyqyr qe dikush doli ndryshe dhe super keng bravooo 😍

 • MY LIFE
  MY LIFE4 ditë më parë

  bravo klea

 • sala yas
  sala yas4 ditë më parë

  o zot u ben te gjith kengetar ketu...

 • Enkeleida Xhengo
  Enkeleida Xhengo4 ditë më parë

  me kete ze te mrekullushem na mahnit klea eshte kengetarja ime e preferuar edhe une emirin klea e kam e ndek gjithemon kenge moj klea sa here qe vjen ne studjo je shume e bukur dhe ke ze te mrekullushem te perqafoj forete klea

 • A A
  A A4 ditë më parë

  Pokahondas

 • Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot5 ditë më parë

  Sa kukull eshte kjo Klea❤

 • Teuta Myftari
  Teuta Myftari5 ditë më parë

  Fantastiche, ylllll

 • M.H
  M.H5 ditë më parë

  Vajza më e bukur shqiptare! Yll yll yll!

 • danoTAROT ❤️‍🔥
  danoTAROT ❤️‍🔥5 ditë më parë

  ♥️♥️♥️

 • Amilia Caushaj
  Amilia Caushaj5 ditë më parë

  Nuk ngopesh se degjuari kete keng super muzik melodi cdo gj 🤩😍🥰😍🤩🥰😍

 • Shawki Boukef
  Shawki Boukef5 ditë më parë

  What a wonderful song.i love you Albania from Algeria 🇩🇿

 • Dimiter Michalari
  Dimiter Michalari5 ditë më parë

  Shum bukur respekte shum keng relaksuse

 • Houcine Beka
  Houcine Beka5 ditë më parë

  I loved the song even though I didn't understand it

 • Madi Shima
  Madi Shima5 ditë më parë

  Femer e bukur natyrale👏👏👏

 • majlinda pulaj
  majlinda pulaj5 ditë më parë

  Yll ,drite

 • Aurel & Enxhi
  Aurel & Enxhi5 ditë më parë

  Me ka fiksuar kjo melodia ❤❤

 • Erlind Hysa
  Erlind Hysa5 ditë më parë

  Super super kenge💋❤❤❤

 • Just albania
  Just albania5 ditë më parë

  Kënga super . Por ja ke dëmtuar tagjine atij që ka tokën aty . Shpresoj t'a kesh paguar 😁

 • Just albania

  Just albania

  Orë më parë

  @Marselina Karaj thjesht të pyeta

 • Marselina Karaj

  Marselina Karaj

  Orë më parë

  @Just albania eee ca te duket ky ty🤦🏻‍♀️😂

 • Just albania

  Just albania

  Ditë më parë

  @Marselina Karaj po ndonjë rrjet social ke

 • Just albania

  Just albania

  Ditë më parë

  @Marselina Karaj i bera

 • Marselina Karaj

  Marselina Karaj

  Ditë më parë

  @Just albania beje back😁

 • Niki
  Niki5 ditë më parë

  Yll Klea! ❤

 • nora qirici
  nora qirici5 ditë më parë

  Zeri nuk esht kushedi se cfare se rregullohet me playback e me teknologji por Klea esht goca e televizionit me bukuroshe dhe e talentuar qe e vogel ...dhe tani nje shembull I bukurise natyrale...Bravo Klea keshtu vazhdo mos u tundo nga plastika dhe silikoni se me e bukur se je nuk do behesh...suksese dhe per kengen

 • Jxjxjx Mslsos
  Jxjxjx Mslsos5 ditë më parë

  Klea je e bukur dhe kenga shum e bukur dhe me preku se nuk gjen kollaj forcen ta mbash larg njeriun qe ke dashur duhet pak koh .....urime te rrujt zoti .......❤❤❤❤👋👋👋👋🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Joyy Izm
  Joyy Izm5 ditë më parë

  👑💙

 • Sunny George Abhil
  Sunny George Abhil5 ditë më parë

  Love from Germany, India ...🎉🔥

 • Melisa Lleshi
  Melisa Lleshi6 ditë më parë

  Nje vajzë e bukure!!!!❤ Dhe shume e thjeshtë ❤

 • Choco Jumbo
  Choco Jumbo6 ditë më parë

  Sa e ëmbel që eshtë..klea je më e bukura mos ndrysho kurrë..❤❤

 • Edison Shehu
  Edison Shehu6 ditë më parë

  🍅🍅🍅

 • Amanda N
  Amanda N6 ditë më parë

  Nje nder mete bukurat femra shqiptare dashuri ti 🥰🍒🍒🍒🍒🍒

 • Mario Garbi
  Mario Garbi6 ditë më parë

  Të paktën kuptohen fjalët,jo si ca që nuk din ça këndojnë,respekte klea dhe sa më shum këngë,👌👌👌⭐⭐⭐⭐

 • Andri Krahysa
  Andri Krahysa6 ditë më parë

  ni leksion per ato qe vet keng nuk bejn po pasarela gucci e versace e makina me qera per kte ke nje respekt suksese

 • Jonida Mehmeti
  Jonida Mehmeti6 ditë më parë

  Klea po s kishe nje ide tenden po duhet ta vidhje me patjeter kengen ?

 • Ki Pi
  Ki Pi6 ditë më parë

  Cudownie ❤️😁😊😊

 • Alice Nike
  Alice Nike6 ditë më parë

  Bukuri femrore , tekst , muzike , ritem , pejsazh . Cdo me ?! Perfekt ; sa na iku mendja me ca pseudo kengetar 🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Frosina Troka
  Frosina Troka6 ditë më parë

  Ke nje ze fantastik nuk lodhesh kurr duke dgjuar kenget e tua💫💫

 • Ela Hysa
  Ela Hysa6 ditë më parë

  Sa e bukur super Super 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Afiz Berisha
  Afiz Berisha6 ditë më parë

  perfekt👌👌

 • warda sonia belmehboul
  warda sonia belmehboul6 ditë më parë

  🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕🇩🇿💕

 • ALBANA HAXHILLARI
  ALBANA HAXHILLARI6 ditë më parë

  Sa mahenitese KLEA HUTA 🧡

 • *Stella*
  *Stella*6 ditë më parë

  Ma thuaj tiiiiiiii___☆ nuk jam si tiiiiiiii........🎶🎶🎶🎶🎶😔...... ☝️🎶🎶🎶🎶🧿🧸🎴

 • dita afer
  dita afer6 ditë më parë

  bravo klea yll 🌺👑

 • Aurel & Enxhi
  Aurel & Enxhi6 ditë më parë

  Clipi i xhirruar ne Permet🌹???

 • Donika Sharka
  Donika Sharka6 ditë më parë

  Me thuj a do ta doje dhe ti dike si ti suksese

 • Anxhela Jonuzi
  Anxhela Jonuzi6 ditë më parë

  Super keng edhe Klea yll🙏🙏🙏❤

 • Marina Thanou
  Marina Thanou6 ditë më parë

  Wow 🤩 amazing song.Klea is very good singer and actress.I love ❤️ this song on 🔝

 • Fouad Mahbub
  Fouad Mahbub6 ditë më parë

  love from Bangladesh 🇧🇩❤️❤️

 • Bossy Bella
  Bossy Bella6 ditë më parë

  Femer e kompletuar nga te gjitha anet yll talent dhe mbi te gjitha familjare. Nje rol model positive per adoloshentet

 • ema elena
  ema elena7 ditë më parë

  BIG ARTIST🔝🥀

 • Mariam Ksh06
  Mariam Ksh067 ditë më parë

  Bravooo Klea🤩 nga🇲🇦 big respect 🇦🇱🇽🇰❤️

 • Gentian Karanxha
  Gentian Karanxha7 ditë më parë

  ✌🏻

 • Redi Shima
  Redi Shima7 ditë më parë

  Esht shum YLL origjinale pa asnje nderhyrje

 • klea OTR❤️
  klea OTR❤️7 ditë më parë

  Suksese o bukuri! Na kenaqe shpirtin! 🔥🔥❤️❤️❤️😍😍❣️❣️❣️💘

 • Xhuli Coku
  Xhuli Coku7 ditë më parë

  Bellissima canzone brava

 • Alma Zaimi
  Alma Zaimi7 ditë më parë

  Nje yll i bukur!

 • Fier Fier
  Fier Fier7 ditë më parë

  Bravo klea huta 👏👏❤😘

 • Name Name
  Name Name7 ditë më parë

  Super kenge

 • Eriselda Ymeraj
  Eriselda Ymeraj7 ditë më parë

  Kleaaaa Te kam ndjekur tek Kripmjalzat atje ke qen e preferuara ime Dhe tani Akoma me shume te pelqej ..Je shume e mire ❤❤❤❤

 • Raimonta Ntomprenia
  Raimonta Ntomprenia7 ditë më parë

  k🌺L🌺A Je nje yllll❤️

 • anxhela ergest
  anxhela ergest7 ditë më parë

  Super ❤️😘👑👑👑👑👑👑👑

 • Shawki Boukef
  Shawki Boukef7 ditë më parë

  Waw I love it from Algeria 🇩🇿❤️ big love to all Albaniab/Kosovo

 • Gjystina Baba
  Gjystina Baba7 ditë më parë

  Brava zemer

 • Kat_ LOVES puppies
  Kat_ LOVES puppies7 ditë më parë

  Thjeshtesia bukuria…God Bless Her …Kange sa e bukur aq dhe e amel ❤️

 • Teuta Tuta
  Teuta Tuta7 ditë më parë

  Amazing... Love it 🥰

 • Massi Zatout
  Massi Zatout7 ditë më parë

  Belle musique ☺️ From to algeria 🇩🇿

Faqja Tjeter