NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Argëtim

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komente

 • kamela BTS pengu
  kamela BTS pengu3 orë më parë

  kam qene , jam dhe do te jem deri ne vdekje fansja jote noizy. Love you 😍😍😍

 • Adi Lamallari
  Adi Lamallari3 orë më parë

  Ky di me bo diss oooo zoot ky esht plere

 • Entri Gini
  Entri Gini10 orë më parë

  Me respecte vlla

 • Raimonda Biba
  Raimonda Biba13 orë më parë

  🔥🔥🔥🔥💪💪💪💪😘😘😘😘ti je top kengtaret me te mir ne bot

 • Po Joni
  Po Joni15 orë më parë

  Poiuz war ein sehr guter Film

 • Eljesa Lesa
  Eljesa Lesa15 orë më parë

  Respekt nga Dibra e Madhe❤

 • Hoxha Adem
  Hoxha Adem16 orë më parë

  Don xhoni edhe noizy Jan nishi

 • jocker Lonly
  jocker Lonly17 orë më parë

  Repera mo mos boni keng se e ka myt King ZINJO🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Reme Galushi
  Reme Galushi19 orë më parë

  😏😏😏😏😏😊😊😊😉😉😉😉😉😉

 • Xhik 1g
  Xhik 1g22 orë më parë

  alboth.info/tools/cpGmZrJ5jaiIZsw/video 🔥🔥

 • FABIOO EPOKA
  FABIOO EPOKA22 orë më parë

  Kush po e degjon tani like 👌🏻👑

 • Vina Vina
  Vina VinaDitë më parë

  Bravo nojzy

 • FF GAMING PLAYER
  FF GAMING PLAYERDitë më parë

  Po

 • OTR Noizy
  OTR NoizyDitë më parë

  🤑🤑🤴🤴🤴👨‍💻

 • Alban Istrefi
  Alban IstrefiDitë më parë

  🇦🇱🇦🇱💥💥💥

 • Maria Tzoka
  Maria TzokaDitë më parë

  👌👊

 • Maria Tzoka
  Maria TzokaDitë më parë

  Baravo noizy👊👊👌

 • Frosty Leon
  Frosty LeonDitë më parë

  O noizy ti je rreperi ma i mir nshqipri dibra modhe dhe mthuj i gjo e ke shok don xhonin

 • alma.gjeni Marke
  alma.gjeni MarkeDitë më parë

  mbreter🤴

 • alma.gjeni Marke
  alma.gjeni MarkeDitë më parë

  noyzi is one otr me zemer ju tregojm se jena m

 • Genti90 Genti90
  Genti90 Genti90Ditë më parë

  Super dit per dit ta degjosh nuk të mërzitet

 • Enedja Rama
  Enedja Rama2 ditë më parë

  Noizy edhe goca e Orit i ka qejf kenget e tua ..👌🤗

 • Oliver 2012 gamer
  Oliver 2012 gamer2 ditë më parë

  Whooooooooooo 🧨😭🔥🔥

 • Mr._.xhelozjaaaaaa
  Mr._.xhelozjaaaaaa2 ditë më parë

  King je.

 • Ermira Mehmeti
  Ermira Mehmeti2 ditë më parë

  PALIDHJE

 • Ardita gashi
  Ardita gashi2 ditë më parë

  Ti qifsha buzt e nanes

 • yuoop noke
  yuoop noke2 ditë më parë

  Jemi ritur me kenget e nojzit. Te rujt zoti ty dhe familjen tende

 • Don Sdon
  Don Sdon2 ditë më parë

  Make Some Noise for this Bullet Streight to the target big up Noizy

 • melisa perleka2010
  melisa perleka20102 ditë më parë

  👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 • Ersa Collaku
  Ersa Collaku2 ditë më parë

  Njonen ne bace Tjetren babagjyshi Tjatra i ra nga qelli O budall😂😂😂

 • Ersa Collaku

  Ersa Collaku

  2 ditë më parë

  Edhe un nuk po them qe sjam me otr

 • yuoop noke

  yuoop noke

  2 ditë më parë

  Jam me OTR

 • Luljzim Redjepi
  Luljzim Redjepi2 ditë më parë

  Eine Mapa Salim türllish fmij kcure cka esht muzik

 • Ersa Collaku
  Ersa Collaku2 ditë më parë

  Superrr😇

 • Cezar Licaj
  Cezar Licaj2 ditë më parë

  I fort je ska termet qe te rrezon respek..

 • PAMELA Qefalia
  PAMELA Qefalia2 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Kevin Batista
  Kevin Batista2 ditë më parë

  🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷

 • Prokid. official
  Prokid. official2 ditë më parë

  Album 💿✌🏽 is come 🔥🔥🔥

 • blediofficial 1
  blediofficial 12 ditë më parë

  Erdha me ngju ktu freestyle se ata tjert vetem llafe kan !!

 • How To!
  How To!2 ditë më parë

  Motivational song

 • clirim jahiji
  clirim jahiji2 ditë më parë

  Muj a mi jep pare per me te hyp a llaj ma nalt

 • Stefan Taseski
  Stefan Taseski2 ditë më parë

  Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

 • Klajdi Duda
  Klajdi Duda3 ditë më parë

  Big king

 • Gamer From HELL
  Gamer From HELL3 ditë më parë

  Jam fans i NOIZYT qe kur ka nis

 • SAJME
  SAJME3 ditë më parë

  Hec aty noizyy bravo super klip ke ber ❤️🤩

 • Enio Berdica
  Enio Berdica3 ditë më parë

  Noizy forever

 • Enio Berdica
  Enio Berdica3 ditë më parë

  Jam me OTR

 • gioyu comi
  gioyu comi3 ditë më parë

  Urime Muaj i Shenjt i Ramazanit Paqja ,Meshira dhe Begatia e Zotit Mbizotroft mbi ju dhe Familjet e juaja , Ju Uroj Nje Agjerim sa më të Leht .

 • Endrit Gaming
  Endrit Gaming3 ditë më parë

  Diss Gjiko-s

 • Franko Franko
  Franko Franko3 ditë më parë

  Kenga me e bukur qe kam degjuar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Venis38
  Venis383 ditë më parë

  You Diss don xhon8

 • gioyu comi

  gioyu comi

  3 ditë më parë

 • mozzik my world
  mozzik my world3 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • BILLIE
  BILLIE3 ditë më parë

  Who think that Noizy is the best rraper of Albania

 • Roland Hatija
  Roland Hatija3 ditë më parë

  🤑🤑🎃😎😎😎

 • Xhuli Rrodhe
  Xhuli Rrodhe3 ditë më parë

  Kjo po qe esht keng!! Jo melisa apo mevlani me julin 😂

 • Mateo Pepa
  Mateo Pepa3 ditë më parë

  OTR familja e madhe❤

 • Diti Uka
  Diti Uka3 ditë më parë

  Love the bit bro... super

 • seiom jvony
  seiom jvony3 ditë më parë

  Jemi ritur me kenget e nojzit. Te rujt zoti ty dhe familjen tende

 • Frosty Leon

  Frosty Leon

  Ditë më parë

  Po jena rrit

 • Po Joni
  Po Joni3 ditë më parë

  Üüüüüüüü

 • Genta Kola
  Genta Kola3 ditë më parë

  free🔥

 • Nicoleta Nicolai
  Nicoleta Nicolai4 ditë më parë

  1 MUAJ AS 5 MILION SHIKIME HAAHAHAHHAHHAHA IK O VETULL CAR IK DIL N PENSION 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Nicoleta Nicolai
  Nicoleta Nicolai4 ditë më parë

  Vari karin komplet kenga m kot

 • seiom jvony

  seiom jvony

  3 ditë më parë

  wys

 • Rrota
  Rrota4 ditë më parë

  Kush po e degjon ne 14 maj

 • Shaba 12
  Shaba 124 ditë më parë

  😻😻😻

 • Gibsp Msrgumodiv
  Gibsp Msrgumodiv4 ditë më parë

  Nice

 • yuoop noke

  yuoop noke

  4 ditë më parë

  Fire 🔥

 • FRA STORE
  FRA STORE4 ditë më parë

 • finemi ola
  finemi ola4 ditë më parë

  💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩je djali shume i mire ke shume ze nojzi dhe kegen te gjitha i ke qare me lote te dua shume jame fanca jote e mire ne botse ☺☺☺☺☺

 • FF DIONI
  FF DIONI4 ditë më parë

  Nozizy mret

 • Ela
  Ela4 ditë më parë

  Pa e degjuar akoma i bera like 🔝 🔊 Noizy 🔥🔥🔥

 • gjoni kola
  gjoni kola4 ditë më parë

  HALLBANIAZ 👑

 • Geri Fieri
  Geri Fieri4 ditë më parë

  te ruajt zoti o noiz ti je mbret

 • Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji4 ditë më parë

  Ti qit kot keng

 • Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji4 ditë më parë

  Ken tar koti

 • Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji4 ditë më parë

  Qishan nane

 • Afrim Gjergji
  Afrim Gjergji4 ditë më parë

  Kar

 • Arled
  Arled4 ditë më parë

  wys

 • Bekim Onuzi
  Bekim Onuzi4 ditë më parë

  Kalle Noizy

 • Bekim Onuzi
  Bekim Onuzi4 ditë më parë

  Bravo Noizy King Je

 • laura devolliar7 laura devolliar7
  laura devolliar7 laura devolliar75 ditë më parë

  you are so super you are king of music you are the best

 • alban alban
  alban alban5 ditë më parë

  Pse rri nojzy vetem me kapuc ne ty kenget e ti

 • Elis Cuka
  Elis Cuka5 ditë më parë

  Super kenge pz👍🏻👍🏻

 • Shefki Dauti
  Shefki Dauti5 ditë më parë

  O babo se dy maipe kam

 • Besson
  Besson5 ditë më parë

  Jasht toksori

 • Besson
  Besson5 ditë më parë

  My cat now is a lion

 • kq dragon ff
  kq dragon ff5 ditë më parë

  Super

 • Della rosa Fabio
  Della rosa Fabio5 ditë më parë

  Hajde ku ti japi lajmet , ,, e ke myt dibra 🙏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏qar mtha baba vath e Bana,, rrespekt nga dibra

 • ALB MAFIA 1312
  ALB MAFIA 13125 ditë më parë

  Ju ke qir ropt te gjithve o king 👑

 • Joli Joli
  Joli Joli5 ditë më parë

  Me kte kong vetm me kap e chota 😂😂😂😂😂😂

 • Suzana Gjoka
  Suzana Gjoka6 ditë më parë

  bra vo 🤘🖕💥🥵

 • Po Joni
  Po Joni6 ditë më parë

  Osho

 • Alda Niku
  Alda Niku6 ditë më parë

  Otr

 • AVICII UEJS
  AVICII UEJS6 ditë më parë

  😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  6 ditë më parë

  We run this 20, 21

 • Nini channel
  Nini channel6 ditë më parë

  🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳

 • Detective ElitePrime Highlights
  Detective ElitePrime Highlights6 ditë më parë

  😺 🙆🙆🙆

 • Your GOD Gaming
  Your GOD Gaming6 ditë më parë

  😅😅 😽😽😅😅😅

 • ELOSITOYOMUFF
  ELOSITOYOMUFF6 ditë më parë

  😋😋✔✔✔

 • MESH3l / مشعل
  MESH3l / مشعل6 ditë më parë

 • Itz Shrimpy
  Itz Shrimpy6 ditë më parë

  😚😚 🔰🔰

 • Harry Potter
  Harry Potter6 ditë më parë

  🇪🇪😝😝😝 😂😂

 • Parth Music
  Parth Music6 ditë më parë

  😎😎😅 🇹🇹

 • Zaz Gamer
  Zaz Gamer6 ditë më parë

  😛 😵 💕💕💕

 • Amzahyusuf 02
  Amzahyusuf 026 ditë më parë

  💔🗯🗯 🙏🙏

Faqja Tjeter